Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek a kisfiamon! fórum

Segítsetek a kisfiamon! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
512. dogiz
2008. ápr. 8. 18:20
Szia Helga! Voltatok pénteken? Nem írtál semmit, remélem haza engedtek. Jelentkezz ha van időd.
511. Tiduj30
2008. ápr. 6. 11:43

Kedves Helga!


Olyan jó olvasni, hogy jó kedve van a pici Botondnak! Remélem azóta is változatlan a helyzet, és szerencsésen folytatódik a kezelés!

2008. ápr. 3. 13:19

Megannyi nehézségen túl-mostmár csak a jó jöhet!!! :)

Minden jót Nektek!!!!!!

509. 01fde57e09 (válaszként erre: 507. - 3cf80f2b78)
2008. ápr. 1. 12:05
Köszönjük.
508. 01fde57e09 (válaszként erre: 506. - Dogiz)
2008. ápr. 1. 12:05
Hát igen, én is pont így gondolom. Köszönjük.
2008. ápr. 1. 07:06
Kitartást kívánok nektek!Minden rendbe fog jönni,ha mindenki akarja,és itt sokan akarják,köztük én is!!Puszi!
506. dogiz
2008. ápr. 1. 06:04

Sziasztok! Késik a gyógyszer, talán ennek így kell lennie, egy kicsit otthon vagytok legalább. Megerősödtök testileg, lelkileg. A vérképe mostanába javult, ennek nagyon örülök.

Emlékszel a fórum elején mindig csak a negatívumokkal jelentkeztél. Azért mostmár vannak jó híreid is, hál'Istennek. Ez már biztos jót jelent.

Jó pihenést az otthon töltött napokra és sok - sok türelmet és kitartást továbbra is. Puszi

505. 01fde57e09 (válaszként erre: 504. - Bmwkraft)
2008. márc. 31. 21:08
Köszönjük kedves szavaid.
2008. márc. 31. 21:00
Szia nyubold, nemrég találtam rá erre az oldalra és elolvastam a történetedet elhasználva kb 83 zsebkendőt minden tiszteletem a tietek, nekem is van három gyermekem.Láttam a kisfiad képeit gyönyörű gyermek és nagy harcos az biztos.Szorítok értetek és remélem,hogy nem sokára lezárhatod ezt az oldalt nyitva egy másikat például Bocika óvodába megy EGÉSZSÉGESEN!
2008. márc. 31. 20:39

Sziasztok, ma hazajöhettünk mert csak 3 hét múlva jön meg az a gyógyszer.Külföldről hozzák. A gyógyszertájékoztatóban az van , hogy kéthetente ellenőrizni kell a gyógyszerszintet. Ma rákérdeztem, hogy Bocinál milyen gyakran lesz ez. Válasz: ritkán, mert nem tudjuk megoldani, mert Németországba kell a mintát kiküldeni, de ne aggódjak mert nincs bizonyított összefüggés a gyógyszerszint és a mellékhatások között.

Hát ez enyhén szólva nem szimpatikus. Ugyanakor megint elmondták, hogy az életbenmaradáshoz szüksége van erre a gyógyszerre, ami tulajdonképpen citosztatikum, méreg.

Pénteken megyünk kontrollra, ma egész jó volt a vérképe.

2008. márc. 30. 17:08

Szia Helga!

Komoly döntés ez a gyógyszer kérdés...de ebben a helyzetben gondolom a legtöbben az mellett döntenének,hogy szedje a kicsi.

Szorítok nektek,hogy beválljon és ne legyen mellékhatása!

2008. márc. 29. 13:47

Szia Helga,

mostanában nem nagyon irtam,de minden nap benéztem és olvastam a fejleményeket,és örömmel látom hogy a dolgok jó úton haladnak.

Örvendek hogy több időt tudtatok és tudtok otthon tölteni,ez biztos mindhármatoknak megnyugtató és kellemes érzés.

Botondka nagyon erős, ügyes kis harcos,igazán csodálatra méltó.Rólatok pedig még a vak is látja milyen remek,erős és odaadó szülőkkel áldotta meg az élet a kis Botondkát.

Ami az újabb gyógyszert illeti,hát remélhetőleg minél kevesebb mellékhatása lesz,de hosszu távon biztos fog segiteni ...csak bátran előre !!!! :)

500. sunbird
2008. márc. 29. 01:15
Remélhetőleg nem lesz komoly mellékhatása. Biztosan nem mernék bevállalni a dokik. Nagyon drukkolok nektek, és csak így tovább.
2008. márc. 29. 00:20
A bárányhimlő még nem jelentkezett, remélem nem is fog, április 6-ig vagyunk járványügyi megfigyelés alatt.
2008. márc. 29. 00:19
Sziasztok, a kontroll jó volt, jó a vérképe. Bocika jól van most is, bár kevessebbet eszik (épphogy megvan a minimum), de nagyon jó kedve van. Hétfőn megyünk vissza, 1 hétre befekszünk, nem kezelést kap, hanem beállítanak neki egy gyógyszert. Elég veszélyes ezért kell ott lennünk. Nagyon sokat gondolkodtunk, hogy engedjük -e neki adni ezt a szert. A tb-től kellet igényelnünk ártámogatást rá (400ezerFt lenne egy doboz) és most jött meg az engedély, ezért most került előtérbe ez az egész. Ez egy olyan gyógyszer ami kifejezetten az ő betegségére való, ugyanakkor nagyon komoly mellékhatásai (pl. idegrendszeri károsodás) lehetnek, ráadásul gyerekekkel való alkalmazásával nincs is sok tapasztalat. Az orvosok szerint mindenképpen kapnia kell, mert nagyban megnöveli a túlélési esélyeit, állítólag hatásos és jó szer és az eddig ezzel kezelt gyerekeknek nem volt problémája. Azt mondták ha jó a gyógyszerszint (állítólag Németországba küldik ki majd mindig a vérét, mert ott nézik a gyógyszerszintet) nem lesznek mellékhatások. Mi félünk, hogy mellékhatásai lesznek, de ki meri azt fellvállalni, hogy nem kapja és.... Szóval úgy döntöttünk, hogy kapja a Lysodrent (ez a neve).
497. dogiz (válaszként erre: 491. - 01fde57e09)
2008. márc. 28. 10:26

szia Helga!

Mi van veletek? Jól vagytok?

496. 3dd0ff39ce (válaszként erre: 495. - Greta76)
2008. márc. 26. 07:53
Privibe küldöm
495. Greta76 (válaszként erre: 490. - 3dd0ff39ce)
2008. márc. 25. 21:21
Szia! Nincs messze tőlünk Pest Úgyhogy megköszönnöém!
494. dogiz
2008. márc. 25. 12:04
Sziasztok! Jó hogy egy kicsit otthon is lehettek, pihenjetek sokat és gyógyuljatok meg minél hamarabb.
493. 3dd0ff39ce (válaszként erre: 491. - 01fde57e09)
2008. márc. 25. 11:38

Szia Helga!

Az hogy Bocika jól van, hogy jó a kedve és eszik nagyon jó hír! Csak így tovább! Bízom benne, hogy nem kapta el a bárányhimlőt. Minden jót kívánok nektek!

2008. márc. 25. 11:18

Szia Helga!!!!

Reméljük,hogy megússza Bocika a bárányhimlőt!

Legyen igy!!!!!!

De az hatalmas öröm,hogy jókedvű és jól van!

Csúpa-csúpa jót nektek!

2008. márc. 25. 10:57
Tegnap este hazajöttünk, csütörtökön megyünk vissza kontrollra. Bocika jól van , nagyon jó kedvű és rendesen eszik. A kórházban bárányhimlő járvány van, tiszta ideg voltam végig (meg vagyok is, mivel hosszú a lappangási idő akár már el is kaphattuk), Bocika állapotában egy bárányhimlő elég gáz lenne, főleg, hogy még csak jövő héten jön az igazi immunhiányos időszak.
490. 3dd0ff39ce (válaszként erre: 489. - Greta76)
2008. márc. 24. 21:08

Szia Gréta!

Örülök, hogy a lányodnak nincs baja. Hát igen, a kamaszkor sok furcsaságot hozhat.

Egy kicsit utánanéztem a betegségednek itt a neten, mert nem tudtam, hogy ez mi is. Ha elégedetlen vagy, akkor jól teszed, ha orvost váltasz.

Én csak az Aplasticus anemiáról tudok bővebben. A fiamnak volt 3 éve.

Az Ő hematológus doktornőjét merem ajánlani, csak az a gond, hogy Pesten van. Azért ha érdekel szívesen megadom a telefonszámát.

489. Greta76 (válaszként erre: 488. - 3dd0ff39ce)
2008. márc. 24. 19:36
Szia! azt mondta ő is nincs gond a kamasz kor miatt fel borulhat! A sülkyedése is jó! Én nekem nem a legjobb 77 a cicám és azt mondta az orvos mebjek vissza fél év mulva! Még jó,hogy ismerem a betegséget így magamtól el kezdtem szedni a medrolt aztán majd két hét múlva kérek a körzetitől vérképet! Ja és hematológust váltok! Nem tehetek róla,hogy beteg vagyok nem értem miért kell bunkózni! SZIA
488. 3dd0ff39ce (válaszként erre: 476. - Greta76)
2008. márc. 24. 18:07

Szia Gréta!

Mi van veletek? Mit mondtak a hematológián a lányod vérképére, és Te hogy állsz most a trombocytákkal?

487. sziszi79 (válaszként erre: 485. - 01fde57e09)
2008. márc. 23. 11:26

Biztos nem daganat...azért nem hinném hogy ilyen gyorsan egy 8mm-es daganat odanőne tünetek nélkül..

Biztos hegszövet ami kitölti a helyét....csak nem merik egyértelműen azt mondani hogy nem az...

Mi nagyon szoritunk!!!Kellemes Húsvétot Nektek is!

Kitartás!!

486. Tiduj30
2008. márc. 22. 22:55

Hello!


Drukkolok, hogy ne daganat legyen! 3 hónap? Az nem túl hosszú idő? Bár gondolom ct-ézni sem lehet túl sokat! Addigra remélem túl lesztek ezen az egészen!

2008. márc. 22. 21:28
Sziasztok, itt vagyunk a kórházban, Bocika kapja a kezelést rendesen eszik és nagyon jókedvű. A ct eredménye nem annyira jó: 8 mm-es valami van a műtét helyén. A doki azt mondta, idézem: "senki sem tudja az micsoda". Lehet, hogy daganat, lehet, hogy nem. Mi reméljük, hogy csak egy műtét utáni hegszövet. A sebész szerint is elképzelhető ez a variáció. Mindenesetre most várunk, 3 hónap múlva lesz ct -akkor látjuk, hogy változik-e. A biopszia kideríthetné, hogy mi ez, de nem javasolták, hogy megpiszkálják így. Mi sem erőltetjük, inkább hisszük, hogy nem daganat.
484. hpkati (válaszként erre: 1. - 01fde57e09)
2008. márc. 22. 16:22

Sziasztok!

Én csak most találtam erre az oldlra, ezen belül erre a fórumra. Végigolvastam, nem semmi amin keresztül mentetek, de remélem, hogy a nehezén már túl vagytok!

Azt nem mondhatom, hogy "tudom miről beszélsz", mert a mi bajunk teljesen más. (akit érdekel nézze meg a Klippel? hpkati alatt)

Együtt érzek veletek, mielőbbi gyógyulást és főleg KITARTÁST!

Hpkati

2008. márc. 20. 22:09

Jujjj de jó,hogy jól alakulnak a dolgok!!!

Örömmel olvastam soraidat Helga!

Csak igy tovább!

Életre való ez a kisember!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook