Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség, gyerekeim vannak! fórum

Segítség, gyerekeim vannak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
114. Gummy (válaszként erre: 111. - C62e5b7d24)
2009. márc. 5. 10:53
A tegnapi részben (aminek most lesz 11-kor az ismétlése), volt két fiú, és egy kislány. Ennyire látszik, hogy a fiúkat máshogy nevelik, mert a műsorban a kislány hangját sem lehet szinte hallani, annyira aranyos és jó gyerkőc. NEm követelőzött, mint a fiúk.
113. Nikice (válaszként erre: 107. - Diegóóó)
2009. márc. 5. 10:52
Mindjárt kezdődik az ismétlés :)
112. Nikice (válaszként erre: 100. - Vikó 26)
2009. márc. 5. 10:50
Persze, van ilyen is, rájuk nyilván ez nem vonatkozik. :)
2009. márc. 5. 10:50
Enyim két éves élvezettel belenéz a műsorba, imádja a dyerekeket. Remélem nem tanul tőlük. Engem a hideg kiráz ettől a műsortól:)
110. Gummy (válaszként erre: 104. - Kisfelhő20)
2009. márc. 5. 10:48

Én úgy gondolom, hogy attól mert a te környezetedben, és az enyémben sincs ilyen szélsőség, még eléggé gyakori.


Nyáron láttam egy kb. 12 éves fiúcskát, aki annyira mérges volt az anyjára, hogy belerúgott. Az anyja kiabált vele, hogy gyere ide, de az meg elszaladt. (nem roma volt, csak azért teszem hozzá, mert ott azért elég gyakori)

2009. márc. 5. 10:46
jó, azért abba is gondoljatok bele, hogy sarkít, mint minden műsor :) nem mutathatnak félangyal kedves gyerekeket, mint ahogy a pl. a győzikesóban is a kiscsaj nem magától olyan rossz :DDD ha beköltöznek hozzád egy napra, felvesznek mindent, tudnak olyan műsort csinálni, hogy te egy olyan anya vagy aki nem tudja kezelni a gyerekér, vagy hogy te egy gonosz anya vagy, vagy hogy a gyereked normális, csak te nem vagy az :))) szóval a kamera mindent megmutat, de a vágóknál minden megfordulhat :D
108. csanda (válaszként erre: 107. - Diegóóó)
2009. márc. 5. 10:44
éredkesnek érdekes, és egyben rémísztő is.
2009. márc. 5. 10:44
Aki 17:00-kor nem tudná nézni az másnap 11-kor bepótolhatja mert akkor ismétlik az adást.Szerintem is nagyon érdekes a műsor.
106. csanda
2009. márc. 5. 10:42

szerintem ez a műsor csak a nagyon problémás eseteket mutatja. betekintés kaphatunk az amerikai családok életbe, ahol mindent a gyerek irányít!

annyira elszaladtak a gyermekvédelmi törvényekkel a polititkusok, hogy már nem mernek a szülők ellenkezni a gyerekkel. ez a műsor szerintem erre is példa!

2009. márc. 5. 10:42
Én szeretem,bár néha el sem hiszem,hogy vannak ilyen gyerekek.Pedig nekem is van két ördögfiókám.Abban viszont biztos vagyok,hogy én nem tudnám alkalmazni azokat a szabályokat,bár egyenlőre nincs rá szükségem.
2009. márc. 5. 10:41
az én kislányom 1,5éves, kezdenek a hisztik nála is gyakoriakká válni.. és én nagyon türelmetlen vagyok, nagyon fel tud idegesíteni, de aztán ha van időm és megnézem ezt a műsort mindig rájövök hogy az én lányom ezekhez képest egy tündér és mindjárt megnyugszom..:) a multkoriba a kislány ütötte az anyját, lelökte a lépcsőn rizst követelve, a másikba a gyerekek verekedtek még a kutyát is megrugták és szembeverték... ezek már nagyon durva dolgok tényleg.. szerintem szupi a műsor tényleg.
2009. márc. 5. 10:40
Nekem még nincs gyermekem, de a közeljövőben tervezzük, a műsort nagyon imádom. Szerintem sok hasznos dolgot lehet belőle tanulni.
102. Gummy (válaszként erre: 95. - Lufikutya)
2009. márc. 5. 10:39

Én a tegnapi műsorban teljesen ráismertem a fiamra, igaz késsel nem szaladgál. Minden fürdés, fogmosás előtt olyan hisztit levág, pedig 7 éves.

Ebben én is hibás vagyok, mert este már türelmetlen vagyok.


De tegnap megpróbáltam türelmes lenni. Korábban fürdettem le, és megbeszéltem vele, ha kiabálás nélkül sikerül a fürdés és fogmosás, akkor utána még befejezheti a rajzot, amit elkezdett. Nagyon jó volt!!!!!!! Tök nyugiba ment a fürdés, még hülyéskedtünk is közben, buborékokat fújt.

101. Kijózanító (válaszként erre: 100. - Vikó 26)
2009. márc. 5. 10:39
lehet belőle tanulni!
100. Vikó 26 (válaszként erre: 93. - Nikice)
2009. márc. 5. 10:36

Az elején volt egy család akinek egy kislánya volt,majd úgy gondolták jöhet még egy!

De egyszerre még 3 jött!

Egyébként egy kicsit mikor ezt a műsort látom meg rémülök,talán rám is ez vár!

Persze nem lehet álltalánosítani,és ezért tanulni sem nagyon belőle!

Lehet hogy ez vagy az a módszer az én gyerekemnéél már nem működne!

De jó irány vonalat ad azért legalább!

2009. márc. 5. 10:34

Nagyon szeretem a műsort, habár nekem nincs gyerekem, tényleg döbbenet hogyan próbálják egyesek "nevelni" őket!

Mellesleg sokat lehet belőle tanulni.

98. Nikice (válaszként erre: 97. - Édesmandula)
2009. márc. 5. 10:33

hihi

kétszer olvastam el, mire megértettem :))

2009. márc. 5. 10:32

jesszum...no comment :DDD


az a műsor teli van nem felnőtt felnőttek gyerekeivel...

96. Gummy (válaszként erre: 92. - Mókicaaaa)
2009. márc. 5. 10:31

Hétköznap a Viasaton, ma is lesz. Érdemes megnézni. Nézd meg a port.hu oldalon a tvműsort.



Tényleg elég furán nevelik mostanában (és elég brutálisan), aztán csodálkoznak hogy a gyerek verekszik az anyjával, nem tiszteli, kést visz magával a suliba.

2009. márc. 5. 10:29

Szerintem is egész jó a műsor, bár az angol gyerekek egy kicsit máshogy vannak nevelve, mint a mieink. Voltam Angliában bébiszitter pár évig és elég megdöbbentő, hogy milyen gyakori szokás náluk a "majomszeretet". Gyereknek bármit lehet és ha rosszat csinál nem leszidják, hanem azt mondják édeskedő hangon: Ezt most miért csináltad?

Persze nem azt mondom, hogy legyen vas fegyelem, de van két dolog amit sose szabad: nem foglalkozni a gyerekkel és foglalkozni a gyerek hisztijeivel.

94. Nikice
2009. márc. 5. 10:29
bocsi a félreütésekért! :S
93. Nikice
2009. márc. 5. 10:28

Mi is nézzük néha (nagyon néha). Szerintem ezek nagyon szélsőséges esetek, aztánmeglehet, hoyg csak én látom így. Igazából sokszor az a kérdés merül fel bennem, hogy hogy nem jöttek rá a szülők a 2. vagy 3. gyereknél, hogy ez már meghaladja a képességeiket (nem a tegnap, ahol ennyi árva gyermeket nevelnek, mert ez igazán tiszteletreméltó!). Visszatérve, nem értem, minek 4-5-6 gyerek, ha kettőt sem tud megnevelni.

Nincs tökéletes szülő, de akiket mutatnak, nem is törekszenek rá. Az biztos, hogy a hiba a szülőben keresendő, ah ilyen magatartási zavari vannak egy gyereknek, vagy ennyire tisztelenlen és agresszív.

92. Mókicaaaa (válaszként erre: 90. - Gummy)
2009. márc. 5. 10:27
minden nap?
91. cilus (válaszként erre: 90. - Gummy)
2009. márc. 5. 10:26
Csatlakozom a véleményedhez!Bár néha tátva marad a szám ahogy a szülők *nevelik* a gyerekeiket.
90. Gummy
2009. márc. 5. 10:24

Nagyon jónak tartom ezt a műsort, a Viasaton van hétköznap 17:00-tól.

Már attól megváltozott egy kicsit a felfogásom, és türelmesebben viselkedtem a fiammak, hogy megnéztem a tegnapi műsort. Szerintem nagyon jó, hogy ezt adják, mert kell a szülőknek egy kis személyiség változás.

Talán akkor a "mai gyerekek" sem lesznek olyanok, mint amilyenek mostanában.


Mert tényleg elszaladt egy kicsit a ló a mai gyerekekkel, szerintem a szülők hibájából.

2009. márc. 4. 22:07
tegnap meg11 órakkor mikor a 8 éves kislány verte az anyját?????na az milyen dúrva!!Mondjuk én ezt nem türtrm volna !!
88. Dorka29 (válaszként erre: 87. - Dorka29)
2009. márc. 4. 22:05
gondozásba..
87. Dorka29 (válaszként erre: 86. - Mandula71)
2009. márc. 4. 21:43

Mondjuk az anyának sem ártana egy tasli. Nálunk ilyen miatt feljelentik a szülőket a gyámhivatalnál, vagy gondoságba veszik a gyermekjóléti szoglálatnál, és előírhatják a szülőnek is hogy mit, hogy kell csinálnia. (Az más kérdés, hogy hogyan tartatják be..:)


Csak nekem tűnik úgy, hogy az utóbbi adásokban azért már túl extrém eseteket mutatnak be?

86. Mandula71 (válaszként erre: 84. - Dorka29)
2009. márc. 4. 21:34

:)


A mai adást látta valaki rajtam kívül?

Na ez sem volt semmi. 3 gyerek, 2 fiú, egy kislány. A szomszédok kréték a dadák segítségét...

A legnagyobb fiú átment a szomszéd kertjébe pisilni, de ez csak a legegyszerűbb eset volt. Mutattak olyat, amikor késsel a kezében mászkált az utcán, az anyjára egyáltalán nem hallgatott, az apuka meg eközben a 2 kutyával játszott. Szerinte teljesen normális, hogy a gyerek késsel a kezében futkos az anyja elől, nem fog elesni, semi baja nem lesz...Na itt gondolkodtam, anyuka helyében lehet, hogy pofán vágtam volna a kedves papát:(

85. Mandula71 (válaszként erre: 82. - Dorka29)
2009. márc. 4. 21:31
Nem csak te gondolod így, én is. A 23 gyerek önmagában felelőtlenség, de úgy, hogy a gyerekek sérültek és az apuka is gondozásra szorul, szerintem már több is, mint felelőtlenség.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook