Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Régi 90 naposozók ide! fórum

Régi 90 naposozók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2010. júl. 30. 19:24

Hol vagytok ti régi levelezőtársak?

Micike, Tünde, Ecus, Vicza, Erika, és a többiek?

Gyöngyinek piros pont, mert rendszeresen jelentkezik! Írjatok időnként, ne szünjön meg ez a fórum!

Micike! A nyár végén is áll a nyár eleji ajánlatom, Tünde nektek is! Szép őszt jeleznek a meteorosok, akkor is gyönyörű a Balaton, és még fürdeni is lehet!

2010. júl. 30. 13:03
A tegnap estém már jobb volt, gondolom, a bogyótól. Nem kínzott az éhség, egy pohár házi gyümölcsös joghurttal beértem vacsorára. Ma is ebéd előtt szedtem be a bogyót, ettem egy kis bablevest, és nem vagyok éhes. Jövő hét szerdán akarom mérni magam, mert csütörtöktől 4 nap Erdély, és jó lenne, ha ott is beválna a dolog!
4635. gyöngyi
2010. júl. 30. 10:11
A jövő hét végén megyünk nyaralni, all inclusive, utána esküvő...örülök, ha nem fogok hízni, azért is szedem a bogyót!
4634. kovaevakiss (válaszként erre: 4633. - Tundek)
2010. júl. 29. 22:35
Most még nem vagyok ráhangolódva, majd szeptemberben. Aug-ban jönnek a gyerekek, unokák, barátok, stb. képtelen vagyok betartani. Ne haragudj, szívesen társulnék, de csak később!
4633. tundek
2010. júl. 29. 21:33

valakinek lenne kedve a 90 naposhoz 2-tól azaz hétfőtől?


Évike, Gyöngyi?

4632. gyöngyi (válaszként erre: 4629. - Tundek)
2010. júl. 29. 12:21
Tudom....csak egy kicsit messze vagy!
2010. júl. 29. 12:19
Még annyit, hogy sokkal többet kell a mellékeshelyiséget felkeresnem, folyóügyek miatt, tehát vízhajtó hatása biztosan van.
4630. kovaevakiss (válaszként erre: 4627. - Tundek)
2010. júl. 29. 12:13
Ma bevettem a második szemet, kb. 4 dl vizzel, majd kb. fél óra múlva lesz az ebéd. Tegnap este felé egy kicsit éhes voltam, de főztem teát, és azt kortyolgattam a szűkös vacsora után. Úgy gondoltam, a reggelit nem hagyom ki, mert valami abrak kell, hogy dolgozni is tudjak, az ebéd befolyására gondolom a kapszulát, és ha nem muszáj, este nem veszek be belőle. Különösebb zavart nem érzek tőle, nem ráz a hideg, nincs hőhullámom, stb. Kiváncsi vagyok egy hét után mit észlelek, mi fog változni.
4629. tundek (válaszként erre: 4628. - Gyöngyi)
2010. júl. 28. 18:40
Ne keresd tovább, gyere át!
4628. gyöngyi
2010. júl. 28. 16:46
Kéne egy jó masszőr!!!!!
4627. tundek (válaszként erre: 4626. - Kovaevakiss)
2010. júl. 28. 15:11
Évike majd kérünk beszámolót feltétlen remélem neked is bevállik
2010. júl. 27. 21:18
Ma megjött a bogyóm. Holnap elkezdem szedni, majd időnként beszámolok a történtekről, akarom mondani, az eredményről.
2010. júl. 26. 09:28

Jó reggelt, szép napot!

Szomszédunkban egész nyáron építkeznek, ma kezdtek az ácsok. Reggel óta megy a fűrész, a kalapács, körítve a ba..d meg kötőszóval. Nyáron, kiemelt üdülőhelyen ez a kuriózum. Sajnos, nem lehet megtiltani, hogy a július és aug. hónapokban ez ne legyen, az alkotmánybíróság törvénytelennek ítélte a helyi rendeletet, és vissza kellett vonni. Az illető nyaralónak építtet, egy kis jó indulat kellett volna tőle a helyiek irányában. Mondjuk, még nem is ismerjük, bemutatkozni ugyanis nem tartotta szükségesnek. Ez van, ezt kell elfogadni, de azért szeretni nem!

2010. júl. 25. 21:46
Estefelé 17 C fok volt, hússzal kevesebb, mint tegnap előtt. Hideg szél fúj, hatalmas, fehértarajos hullámok csapkodják a parti köveket, csak néhány bátor fürdőző és egy-két szörfös látható a vízben, vízen. Nagyon jó hangulatú utcazenész fesztivál volt a hét végén, legalább a fürdés helyett volt más program. Sajnálom a magyar vendégeket, ők max egy hétre jönnek, akinek ebből 4-5 nap ilyen ideje van, pláne gyerekekkel, az elég rosszul fogta ki a szabiját.
4623. gyöngyi
2010. júl. 25. 10:09
Jajaj! Kerti partyra megyünk...A kert nagy, de azt hiszem beszorulunk a lakásba!
4622. kovaevakiss (válaszként erre: 4621. - Tundek)
2010. júl. 25. 08:56

Szép napot mindnyájatoknak!

Aranyos vagy Tünde, nem haragszunk, tudomásul vesszük az éveket, és örülünk, hogy viszonylag jó állapotban vagyunk mindketten! (lekopogtam, mert nem szabad elkiabálni!)

Gratulálok kisfiadnak ehhez a szép szülinaphoz, a nagymamának szintúgy!

Most, hogy Tőled is olvasok erről a bogyóról, megrendelem én is, jó lenne pár kilót lenyomni, mert már kezdenek fájni a lábaim a plusz súly miatt, az pedig nem jó.

A hidegfront ide is megérkezett, de nem bánom, mert már ránk fér egy kis normális időjárás!

4621. tundek
2010. júl. 25. 06:48

Sziasztok Drágáim!


Évike eltudom képzelni, hogy mennyire szenvedtetek már ebben a emelgben, mert minket fiatalabb szervezeteket is negviselt ez a meleg hát még titeket és ne haragudj meg érte idősebb szervezetet meg mint a vérnyomással küszködő Papát tuti jobban. Ecus is biztos nagyon szenvedett így pocakosan.


Gyöngyi annyira örülök, hogy jó a bogyó remek hallani amit írsz.


Évike én már 1 hónapja szedem és már fogytam tőle 5,5 kilót aminek nagyon örülök. Most nyilván lassabb lesz majd a fogyás üteme, de a havi 2 kilóval nagyon megfogok elégedni.


Én Gyöngyivel ellentétben azért na jó nem sokat de eszek ch-t ha megkívánom, de tegnapelőtt pl az egész napi kajám fél liter tej 2 pogácsa és 3 fasírt volt és mellé rengeteg folyadék mert tényleg elég szomjas tőle az ember.


Tegnap pl. 1 fasírtot és estefelé főtt kukoricát ettem ez volt a menű. De az a jó, hogy nem azért ennyi,mert éhezek és türtőztetem magam, hanem mert nem érzem azt hogy úristen ennem kell.


Itt megjött a lehülés most jelenleg esik az eső.

Nem is baj egy kicsit.


Ma családi ebéd lesz anyósnál, mert a nagyobbik fiam kedden volt 17 anyós meg kedden lesz 59 és mindig egyben tartjuk nekik.


Azért kelltem ilyen korán mert tojássalit és párolt káposztát a krumplipürét és a rizibizit neekem kell elkészíteni. Bár ezekből csak a salit és a kápit csinálom már mert azokat lekell hűtenem.


Na jók legyetek pussz nektek szép napot

4620. kovaevakiss (válaszként erre: 4619. - Gyöngyi)
2010. júl. 24. 19:39
Egyre jobban hangzik ez a beszámoló!
4619. gyöngyi
2010. júl. 24. 17:40

Két szemet szedtem be eddig.Folyton szomjas vagyok tőle, végre megiszom a napi 2 litert. Ma családi ebéd volt nálunk és nekem alig volt étvágyam. Húslevesből keveset ettem, utána egy kis sovány húst fejessalátával, de úgy éreztem elég volt, pedig a sali is csak a normál adagom negyede volt.

Délután vágtam egy kis szelet görögdinnyét, de a felénél azt éreztem, hogy elég. Ha ez így lesz továbbra is, akkor megtaláltam a megoldást a falánkságomra. Mert bizony én képes vagyok nagyon sokat és sokfélét ennni.

4618. kovaevakiss (válaszként erre: 4617. - Gyöngyi)
2010. júl. 24. 12:55
Gyöngyi! Légyszíves közöld rendszeresen, hogy mi a tapasztalatod a bogyószedéssel kapcsolatosan! Köszönöm.
4617. gyöngyi
2010. júl. 24. 10:33
Jó idő van végre! Neki is állok a takarításnak, mert a héten csak halogattam. Elkezdtem a bogyót szedni, remélem lesz eredménye, eddig csak szomjas vagyok tőle.
2010. júl. 23. 17:20
Most jöttem fel a vízről, enyhén fodrozódó hullámok, az égen itt-ott megjelentek a felhők. Tehát úgy néz ki, holnap tényleg változás lesz az időjárásban. Nagyon-nagyon meleg van, az még hagyján, hogy az utcán fürdőruhában járnak az emberek, de szerintetek hogy néz ki hasonló öltözékben valaki az élelmiszerboltban?! Ma láttam egy férfit, hatalmas hordó has, a fgatya épp csak oda ért, amit illik eltakarni, és a kenyeres pultnál válogat a péksütemények között. Nem vagyok maradi, de ez nagyon undorító volt, persze sajnos nőben is lehet látni hasonlót, hasonló szituban. Legalább egy lenge ing, vagy póló lehetne még rajtuk! Na de ez csak az én maszek véleményem.
2010. júl. 23. 12:23
Még a mai napot kell túlélnünk párommal együtt, holnaptól talán már könnyebben leszünk. Ez a hőség iszonyú, irgalmatlan, kegyetlen, nem fehér embernek való! Már a fürdés sem üdít, amire hazáig ér az ember, ismét folyik rajta a víz, akár indulhat vissza a partra. Sokat gondolok Rád Ecus, ebben az állapotban még nehezebb lehet! Nekem az egyik fiam szeptemberben született, de abban az időben nem voltak ilyen forró nyarak. Ebből az iszonyú hőenergiából kellene eltenni télire, azt hiszem, semmi gond nem lenne a fűtéssel!
4614. ecus (válaszként erre: 4612. - Kovaevakiss)
2010. júl. 23. 11:19
Istenem de szerencsés vagy:-):-)Úgy körülírtad mind egy költő:-):-)
4613. gyöngyi (válaszként erre: 4612. - Kovaevakiss)
2010. júl. 23. 08:26
Pedig az is szép tud lenni, de az csak egy hét-legalábbis nekünk.
2010. júl. 22. 15:02

Egy kis helyzetkép a Balatonról.

Annak ellenére, hogy még csak a hét közepe van, nálunk ki lehet tenni a parton a MEGTELT táblát. Töméntelen ember a vízben és a parton is, a víz nyugodt, itt-ott egy-egy vitorlás látszik Tihany és Füred felé. Ezt a gyönyörűséget nem cserélem el egy horváth nyaralásra!

4611. gyöngyi
2010. júl. 22. 09:00

Akkor ketten tartjuk a frontot.

Nagyon nagy meleg van, éppen tegnap mondták, hogy Budapesten 3-4 fokkal mindig több van, mint egy kisebb településen a sok beton meg aszfalt miatt.

2010. júl. 21. 15:18
Szia, Gyöngyi! Én itt vagyok időnként, de sehol senki! Remélem mindenki jól van, valahogy bírja még a kánikulát is. Én már nagyon nehezen, de ez van, jó lenne elrakni belőle a télre!
4609. gyöngyi
2010. júl. 21. 14:10
Hol vagytok?
4608. gyöngyi
2010. júl. 19. 11:31
Végre egy kis jó idő! Sietek megcsinálni a lakásban, amivel elmaradtam a múlt héten, abban a nagy melegben nem volt kedvem semmit csinálni.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook