Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Régi 90 naposozók ide! fórum

Régi 90 naposozók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
4607. ecus (válaszként erre: 4606. - Kovaevakiss)
2010. júl. 18. 11:28

Drága kovaevakiss


Abban igazad van még jó hogy csak ennyire büntettek meg és nem nagyobb baj miatt de én azért általában sőt mondhatni mindíg betartom a kresszt biztonsági öv sebesség lámpa minden most nem tudom mi lelt főleg most vigyázom mert kettönkre kell vigyáznom ha ott a fiacskám is arról nem is beszélve:-):-)

Csak azt akartam mondani a tegnapival hogy rég volt ilyen peches napom:-):-)


Mondjuk ma még nem is sírtam nahát:-):-)


Puszi neked vigyi magadra

4606. kovaevakiss (válaszként erre: 4605. - Ecus)
2010. júl. 17. 17:39
Drága Ecus! Bömbölj csak nyugodtan, és igyál, hogy pótold a folyadék veszteséget! Ebben az iszonyú időben örülj neki, hogy csak ilyen kis bosszúságok értek, minden n ézőpont kérdése! Itt nálunk szinte mindennaposak a koccanásos balesetek, ebben a melegben nem figyelnek úgy az emberek, amin már nem is csodálkozom. Sajnos Téged egy buzgó mócsinggal hozott össze a "jó sorsod", aki a lámpa miatt is büntet. Errefelé inkább radaroznak, az többet hoz nekik a konyhára.
4605. ecus
2010. júl. 17. 17:30

Jaja sziasztok csajok nagyon jól esik ám hogy így aggódtok értünk nagyon aranyosak vagytok...

Sajna néha muszály kimenni a mai napom káosz elmentem reggel a szomszéd városba hogy megvegyem ami még kell a szoba restaruálásához erre nem volt nyitva a bolt ahova készültem na elkapott az ideg elmentem egy másik ugyanolyan boltba útközben megállított a rendőr és megbüntetett mert nem volt bekapcsolva a világításom elkezdtem neki sorolni hogy ne már meg minden hogy én még nem voltam büntetve meg stb erre azt mondta ha nem fogom be akkor 3000ft helyett lehet 20ezer is na amíg az autójába írta a csekket addíg az én autómba én meg bőgtem (mert hát köztudott gyengék az idegeim mostanába)na megírta a csekket eljöttem és hazáig szídkozódtam a magamba a mai nap nem az enyém ma szerencsétlen napom volt az tuti......


Mindenki vigyázzon magára ebben a hőségben mert könnyen baj lehet én is annyit iszom mind a kacsák...


Puszi nektek drágák:-):-):-)

4604. kovaevakiss (válaszként erre: 4603. - Tundek)
2010. júl. 17. 15:51
Jaj de örülök Neked!
4603. tundek
2010. júl. 17. 09:28

Sziasztok Drágáim


Kismamák és nagymamák vigyázzanak nagyon magukra ebben a hőségben.


Ecus és Évike ki se tegyétek a lábatokat a házból ha lehet, de persze mindenki nagyon vigyázzon magára.


Micike óvd a gyerkőcöket nagyon


Contant ez a diéta nagyon klasz lehet már én is olvasgattam róla majd számolj be légyszives hogy milyen


Ecus ilyen árus oldalakon nézz utána a dolognak

2010. júl. 16. 14:49

Szervusztok! Még élek, de már egyre nehezebben.

Ecus! Hogy bírod ezt a hőséget?

Még írni sincs kedvem, legszívesebben állandóan a Balcsiban lennék, de már az sem hűsít.

4601. bf43d1b11a (válaszként erre: 4594. - Micimacko72)
2010. júl. 16. 08:41

Szép jó reggelt , egy újabb csodálatos nap !

Eddig jól haladok , bár változást még nem észleltem, viszont változatlanul jól érzem magam. Mindenesetre folytatom , hiszen lassú víz partot mos..... nem adom fel !

Kellemes nyári napokat és jó pihenést kívánok mindenkinek , sziasztok

4600. gyöngyi
2010. júl. 15. 13:18
Hű de irigylem a barátnőmet, Írországban van, ott 22-23 fok van.
4599. ecus
2010. júl. 14. 17:53
Ha tudnátok segíteni hastartópántot keresek nem baj ha használt xl-es legyen köszi
4598. gyöngyi
2010. júl. 13. 15:21
Lányok vigyázzatok magatokra, igyatok sokat! Puszi.
4597. kovaevakiss (válaszként erre: 4596. - Ecus)
2010. júl. 12. 15:50
Ecus drága! Olyan jó volt olvasni Tőled ezeket a sorokat! Élvezd ki a babavárás minden percét! Pihengess,kényeskedj kicsit, hagy kényeztessenek, hiszen úgyis tudják, ennyi még nyafogás nélkül is meg jár Neked. Nagyon vigyázz magatokra, mi már nagyon várjuk a második Fórum-babát!
4596. ecus
2010. júl. 12. 12:11

sziasztok

Nagyon meleg van kinn és nekem pont fél 1-kor kell mennem a tanácsadóba sok eszük van a legmelegebb időpontra hívják be a kismamákat ez őrület....


Remélem mindenki jól van és arra aki medence közelében van és még fürödhet is benne arra irígy vagyok kicsit:-):-)én is úgy fürödnék de sajna nem lehet:-(:-(nem baj de az ok mindent megér:-):-)


Képzeljétek 10 nap múlva jön haza apa nagyon nagy az öröm alíg várom ő az én lelkitársam is és neki végre panaszkodhatom és nagyon jól fog esni a kényeztetés is .......mert már mondtam neki hogy had kényeskedjek neki kicsit mert senki más nem viseli el rajta kívűl:-):-)

Na szovbal a sírásaim egyre gyakoribbak de így legalább kevesebbet izzadok:-):-)

A babóca növekszik és nagyokat rugdos már el is felejtettem hogy ilyen jó érzés amikor belül mocorog valaki:-):-)


Mindenkinek minden jót kívánok és nagyon vigyázzatok magatokra ebben a nagy hőségben....

Puszi mindenkinek:-):-)

4595. gyöngyi
2010. júl. 10. 20:38
Hali! Ma egész nap a kertben oltam-medenceközelben. Most a párom nézi a meccset, így itt vagyok kicsit.
2010. júl. 10. 08:46

Sziasztok!


Évike akkor nem unatkozol. Az unokák lefoglalnak rendesen :-)


Gyöngyi nem hal ki a fórum! Nem teheti :-))))


Erikáról sajnos én sem tudok, remélem nincs semmi gond. Lehet nyaral a nagylányánál !


Tünde de jó Téged is látni. Hogy megy a meló ilyen melegben?


Contant ne add fel, Neked annyi erőd van, írígyellek is miatta. Kíváncsi vagyok erre a vércsoport diétára majd irj róla, hogy alakul.


Puszi Nektek!!!!!!!!

2010. júl. 9. 23:11
Második napja tart a Nagy buli, a Balaton Sound. Én bírom, tudok aludni, de férjemet átköltöztettük a szomszéd faluba, Balatonendrédre, a "kislányunkhoz". Most legalább az ott lévő unokák is örülhetnek, hogy végre ott alszik az "Öregapa". Engem nem zavar a reggel ötig tartó koncertsorozat, öt éves unokám is nyugodtan alszik, tehát mi maradtunk. Az biztos, hogy jobbnál jobb zenekarok jöttek/jönnek, de egy évben ez csak négy napot jelent, ennyit ki lehet bírni. Tavaly kb 90 ezren voltak, kiváncsi vagyok az idei számokra!
4592. gyöngyi
2010. júl. 9. 13:21
Szép napot! Nyaraltok?
4591. gyöngyi
2010. júl. 8. 08:52
Köszi, az energia az jó lesz, mert egy kicsit el vagyunk kenődve. Nem készítettek fel minket, hogy ilyen hosszadalmas és fájdalmas a gyógyulás műtét után. Ha tudtuk volna vártunk volna a műtéttel őszig, hiszen nem volt sürgős!
4590. bf43d1b11a (válaszként erre: 4587. - Gyöngyi)
2010. júl. 7. 13:55

Jobbulást kívánok neki , Neked pedig sok -sok erőt és energiát küldök arra most biztosan nagy szükséged van .

Mindnyájatoknak kívánok kellemes nyári napokat és minden jót !

4589. gyöngyi
2010. júl. 7. 11:09
Visszérrel műtötték már 4 hete, de nagyon nehezen gyógyul. Az alsó sebe folyamatosan szivárog, az orvos szerint ez jól van...nem gennyes, hanem a vérsavó ürül. Én nem értek hozzá, de nem igazán tájékoztatták a műtét előtt a várható dolgokról és most nagyon szenved, hogy nem bírja azt csinálni amit szeretne.
4588. tundek (válaszként erre: 4587. - Gyöngyi)
2010. júl. 6. 20:43

sziasztok Drágáim


Gyöngyi mire műtötték a párod?


Hát igen nem egyszerű mindent szépen egyben rendben tartani. Nagyon nagy szervezettségre van szükség.

4587. gyöngyi
2010. júl. 6. 18:28
Sziasztok! Nálunk inkább a szőlő halódik, a párom a műtétje után nagyon nehezen épül fel, nem bírja csinálni. A kert szép, majd csinálok képeket.
2010. júl. 6. 09:19

Sziasztok! Szép napot mindenkinek!

Tünde! Jó, hogy jöttél, még ha kis ideig is!

Gyöngyi! Szép a kerted? Sok minden van benne? Nekem egy ideje már nincs, már nem bírjuk, páromnak elég a szőlő, nagyon sok dolog van vele!

Ecus, Micike, Erika, és Ti többiek, mi van veletek?!

4585. gyöngyi
2010. júl. 6. 09:11
csak benézek, megyünk a kertbe, mert délutánra esőt mondtak.
4584. tundek
2010. júl. 5. 20:23

sziasztok drágáim mi a helyzet?


Hát fogyi téren én is 0 vagyok sőt nem is ragozom, de mindig van remény, hogy egyszer olyanok leszünk amilyenek szeretnénk lenni.


Mindenkinek szép estét pusszantás

2010. júl. 5. 14:14
Kislányom ma kezdte a táboroztatást, így újabb unokával gazdagodtunk. Délelőtt főzés, stb, délután 4 óra után strand. Jó meleg van, nem mondom, de legyen is júliusban!
4582. gyöngyi
2010. júl. 5. 10:27
Jó reggelt! Ma kezdtem az utolsó hetet a gyerekekkel. Utána tényleg jön a szabadság! Már nagyon várom!
4581. kovaevakiss (válaszként erre: 4580. - Bf43d1b11a)
2010. júl. 3. 08:14

Szia, és jó reggelt mindenkinek!

Sajnos a fogyi nem megy, inkább jön szép lassan visszafelé. De majd ősszel!...

2010. júl. 3. 07:32
Sziasztok, szép jó reggelt ! Olvasgatok, és remélem mindnyájatoknak kellemesen telegetnek ezek a szép nyári napok. És hogy megy a fogyi ??? Én sajna nem fogyok, de szerencsére nem is híztam viszont most a vércsoport szerinti diétát követem majd, hétfőtől .... Kellemes hétvégét, és jó pihenést mindenkinek !
2010. júl. 2. 11:21
Tegnap délután fürödtünk 5 évesemmel /Lőrinc/, meg a szomszédasszonyommal, szuper a víz! Délután 5 után mentünk le, még süt a Nap, de már nincs ez az iszonyú hőség. Most meg kinlódok, ömlik rólam a víz, de rögtön sütöm a soros palacsintát. Ma délután ugyanez a program, és szerintem minden nap, amíg ilyen hőség van. Vannak, akik napoznak a parton, fogalmam sincs, hogy bírják ki.
4578. gyöngyi
2010. júl. 2. 09:45
Hűű, jobb lenne a Balcsi-parton!
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook