Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Régi 90 naposozók ide! fórum

Régi 90 naposozók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
4697. Vicza
2010. aug. 24. 10:05
Én semit nem szeretnék szedni. Nekem ez bevált. A 14 kg-ból összesen 3 jött vissza. Ezt most megpróbálom leadni, nem hagyom, hogy több legyen. De ez a 3 is majd 1 év alatt jött vissza. Nem hisezk ezekben a csodaszerekben, csak magamban.
2010. aug. 24. 09:08

képzeljétek a b.nőm itta a moksa elixirt és másfél hónap alatt lo kg-ot fogyott. Igaz nem fogyás céljára szedte, mert ez vitamin. De azt állitja először helyre a szervezetedben ami a legrosszabb állapotban van :-))

Ha valakit érdekel egy ezressel olcsobban be tudom szerezni :-)


Vettem még ezt a kaktusz kapszulát amit Ti is szedtek de rettenetesen álmos vagyok tőle.

4695. bf43d1b11a (válaszként erre: 4692. - Micimacko72)
2010. aug. 24. 08:54
Helyes , nagyon örülök ,hogy megint együtt csináljuk HURRÁ -:))) Szép napot és sok -sok kitartást mindannyiunknak !
4694. Vicza (válaszként erre: 4692. - Micimacko72)
2010. aug. 24. 07:58
DE JÓ!!!!!!!!
4693. gyöngyi
2010. aug. 24. 07:57
Jóóóó! Akkor megint együtt lesz a csapat???
2010. aug. 23. 21:08

Sziasztok!

engem se hagyjatok ki semmi jóból. Én is jövök

:-))

4691. bf43d1b11a (válaszként erre: 4687. - Gyöngyi)
2010. aug. 23. 20:00
Én is csatlakozom ! Hajrá lányok egységben az erő :)))
4690. Vicza (válaszként erre: 4689. - Gyöngyi)
2010. aug. 23. 19:44
Igen, az még elég kibírható.....
4689. gyöngyi
2010. aug. 23. 19:27
ok! Mivel is kell kezdeni? Fehérjenap?
4688. Vicza (válaszként erre: 4687. - Gyöngyi)
2010. aug. 23. 19:09
ÉNNNNN!!!!!!! De jó, nem leszek egyedül!!!!
4687. gyöngyi
2010. aug. 23. 17:05
Lányok! Jövő hétfőn újra elkezdem a 90 napost. Ki tart velem??? Sajna a nyár 5 kilót eredményezett...de megfogadtam leadom!
4686. bf43d1b11a (válaszként erre: 4685. - Vicza)
2010. aug. 23. 13:15
Szia , úgy látszik nyáron mindannyian visszaszedtünk magunkra egy pár kilót, de sebaj innen szép a nyerés ! Én is fontolgatom, hogy melyik módszert válasszam, nekem a legjobban a 90 napos jött be.Ja és minél több mozgás , még egy tizestől szeretnék elbúcsúzni örökre. Menni fog , úgy ahogy az eddigiek is ! Sok sikert és kitartást kívánok kedves mindnyájatoknak !
4685. Vicza
2010. aug. 23. 07:52

sziasztok!!!!


Itt vagyok a rég elveszett tag!!! Rövid volt a nyár, de ahhoz épp elég, hogy 3 kg. visszapattanjon. Úgyhogy szeptember 1-el kezdek megint valami fogyit. Tetszik amit Tünde csinál, de én képtelen lennék ennyit számolgatni. Valaki még? Ötlet?

2010. aug. 20. 21:49

Sziasztok!

Micike! A bogyótól semmi bajom, nem is szedem minden nap, ez bakteriológiai fertőzés volt, és az immunrendszerem jól vizsgázott, mert viszonylag hamar rendbe jöttem. Sajnos van gond elég, Apa nincs rendben, jövő héten orvoshoz fogunk járni. Puszi Nektek, Mindnyájatoknak, jó, hogy vagytok nekem!!!

2010. aug. 20. 14:37

Sok szeretettel üdvözöllek benneteket , mégérkeztem kellemesen töltöttem a szabadságom, a kilókra nem figyeltem ettem -ittam meg is van az eredménye,de sebaj mától újra küzdök keményen -:))

Remélem velem tartotok, hiszen együtt sokkal könnyebb. További kellemes pihenést és szép nyári napokat mindenkinek !

2010. aug. 19. 10:27

Sziasztok!


Évike nem lehet a bogyó mellékhatása? Én is megvettem de nem merem beszedni. Már pár napja itt figyel a szekrényben:-)


Szretném figyelmetekbe ajánlani a Moksa elixirt. Most tervezek venni a családnak-gyerkőcöknek. S az egyik kedves ismrősöm 1o kg-ot fogyott mellette se nem diétázott.

ez egy homeopátiás szer, magyar. Vitaminok és helyreállitja a szervezetedben mindent ami nem megfelelően működik. 6 ezer egy üveg de tagi áron 5 ezer. (ebben tudok segiteni:-))))


Itt pörgés van még ezerrel, igaz jövő héten már óvi. Félek is tőle, mert Bence még a régi :-))


Puszi és jobbulást nektek.

4681. tundek (válaszként erre: 4680. - Kovaevakiss)
2010. aug. 18. 21:47

Szia Évike nagyon örülök, hogy végre jobban vag,y lehet kicsit jobban megterheleted magad mint kellett volna. De nem biztos. Mindenesetre nagyon vigyázz magadra.


Hát hogyis mondjam a fiúk hát még nem igazán, és ahogy látom nagyon nehéz lesz őket majd a sulis körforgásba belevezetnem, tényleg nagyfiúk már és egyre nehezebb nakik parancsolni és ráadásként Aitnak majd valamiből előrehozott érettségit kellene tavasszal tenni. Hát nem lesz egyszerű ahogy elnézem.


A fogyással egész jól állok mert tulajdonképpen két hónap alatt fogytam most már 7 kilót aminek nagyon örülök és most segítek magamanak egy kicsit ilyen olyan ételek elhagyásával és igyekszem a cht csökkenteni de így is keveset eszek magamhoz képest szeritnem már. Mindegy haladok ezen az úton mert adtam magamnak a 70 kiló eléréséhez időt bőven jövő május végéig. Addig meg talán elérem, nem sürgetem és nem görcsölök rajta csak nem eszek kenyeret rizst krumplit tésztát édességet legelábbis nem mindennap csak nagy nagy ritkán. Inkább tk kenyeret vagy rozs kiflit és igyekszem a kalóriákat is figyelgetni.


Na mára ennyi szép estét mindenkinek megyek tentizni

2010. aug. 18. 21:38

Már javulok,szinte hihetetlen, ami történt velem. Pénteken percek alatt szinte mindenem leállt a fájdalomtól, most meg már csak az egyik lábam érzékenyebb a kelleténél. Nem tudom, még mi fog elérni, de már eléggé únom a betegségeket!

Tünde! Jó, hogy időnként feltűnsz! Fogyogatsz már? Fiacskáid készülnek már a sulira, vagy még tombolnak a nyárral együtt?

Micike! Nagyon eltűntél innen, gyermekek jól vannak?!

Gyöngyi! Klasszak a képek, szépek a fiatalok!

Ecus! Hogy vagy? Lassanként közeledik a Nagy Nap!

És a többiek? Talán majd ősszel újra jelentkeznek? Jó lenne!

4679. tundek
2010. aug. 18. 20:07

Sziasztok Drágáim!


Évike jobbulást neked, tessék nem betegeskedni, mert az nem jó.


Gyöngyi megtaláltam a képeket bár elég nehéz volt. Nagyon szupik lettek a menyecske ruha annyira szupi volt a menyeden. Nagyon szépek voltak nagy grat nekik



Szép estét nektek!!

4678. gyöngyi
2010. aug. 17. 12:57

Hol vagytok?

A gyerekek esküvőjéről a képeket a fotós feltette a netre. Szerintem szuper jól csinálta, csak ajánlani tudom! Cím a naplómban.

4677. gyöngyi
2010. aug. 16. 15:02

Jaj, Te szegény! Jobbulást kívánok.

Tettem fel pár képet!

2010. aug. 16. 08:06

jÓ REGGELT, szép napot!

Ma végre talán már jobban leszek! Péntek este egyik percről a másikra bedurrant az összes izületem, a nyakam, a vállaim, az ujjaim, a lábaim. Nem tudtam menni, csak ordítani a fájdalomtól. Ma már jobb, gyógyszerek tömkelegét szedtem be, és most próbálok időpontot kérni orvoshoz.

Gyöngyi! De jó Neked, hogy csak a tánc miatt fáj a lábad, azzal én is kiegyeznék! Sok volt a múlt hét, plusz az időjárás, lehet, hogy ilyen okai vannak a dolognak.

, de szívesen kihagynám a jövőben!

4675. gyöngyi
2010. aug. 15. 10:56
Jó reggelt! Megjöttünk a nyaralásból, nagyon jól éreztük magunkat. Tegnap éjjel egy órára értünk haza. Reggel elrohantam fodrászhoz, délben volt a lánykikérés, délután négykor az esküvő. Hajnali fél kettőig táncoltun k, úgy fáj a lábam, egyhamar csak papucsban fogok járni! Majd teszek fel képeket, ha egya kicsit össze-és kipakoltam.
4674. kovaevakiss (válaszként erre: 4672. - Micimacko72)
2010. aug. 13. 20:44
Én szorgalmasan eszegetem a bogyókat, tényleg nem vagyok annyira éhes, mint egyébként. De azért mellette az önuralomra is szükség van!
2010. aug. 13. 15:44

Kedves mindenki!!!

Lenne egy kérdésem hozzátok. Most szeretném elkezdeni a 90 napost, és nem tudom, h a 3 evés kozott lehet e vmit enni. Ha igen akkor vki megírná h o mit evett???

Mert én így nem bírom ki, éhes vagyok, és hajlamos vagyok mást is enni.

Kérlek segítsetek, mert már le szeretnék fogyni.

Elore is koszonom!!!

4672. micimacko72 (válaszként erre: 4671. - Kovaevakiss)
2010. aug. 13. 08:55

sziasztok!

Megnéztem, nem semmi a csaj!


Hogy álltok a bogyókkal? Még mindig hat? Érdemes megvenni?

2010. aug. 11. 13:47
120->kg,107-kg>jelenleg 69,5kg. Indult egy ilyen című fórum, érdemes elolvasni!
4670. tundek
2010. aug. 10. 19:47

Szia Évike nagyon örülök, hogy szerencsésen megérkeztél remélem jól érezted magad. De jó is lenne egy kis pihenés megpróbálom megbeszélni Apával de az a baj, hogy úgy utálja a Balatont mint a fene pedig nagyon szupi lenne találkozni tényleg.


Évike bogyó?


Micike nem hallottam még erről a bogyóról de tegnap új életet kezdtem és diéta 1000-el remélem sikeres lesz.

2010. aug. 9. 21:33

Jó estét, sziasztok!

Tegnap este szerencsésen haza értünk, nagyon jól sikerült az elmúlt négy nap! Nekem ez jelenti a pihenést, a kikapcsolódást, a lelki feltöltődést!

Párom nagyon nehezen bírta ki, már nagyon várt, pedig a gyerekek ügyeletben voltak mellette.

Tünde, Micike! Szép ősz lesz, majd összehangolunk egy hosszú hétvégét, hogy Ti is kimozduljatok!

2010. aug. 8. 11:31

sziaaaa

én tegnap főztem csirkepörit ma még tésztát hozzá. Itt is csepereg már az eső. Most olvasgatok a fogyis cuccok után s Jákso meg Gombos valami édesgyökér kapszulától fogytak. Ismered? Nem próbáltad még?

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook