Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek fórum

Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek (beszélgetős fórum)


118. PumaNyuszi (válaszként erre: 117. - Éjjelipillangó)
2008. ápr. 2. 06:31
Szia! Üdv a Klubban! :) Jó reggelt mindenkinek!!
2008. ápr. 1. 20:56

Szia PumaNyuszi!:)

Megtaláltalak, és most okulok! Köszönöm a levelet!:)

116. 4916977221 (válaszként erre: 114. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 1. 20:30

Nagyon ügyes vagy, hogy ennyi zöldséget tudsz enni. Sajnos nekem az a legnagyobb problémát, hogy nem szeretem a zöldségeket.

Ha az életem múlna rajtam, akkor sem tudnék megenni egy kiló brokkolit. Akkor inkább nem eszem semmit.

115. pimpi3
2008. ápr. 1. 20:01
Megettem kb 1 órája egy jokora almát és most majd szétdurranok!:)
2008. ápr. 1. 19:54
Egyébként azt elfelejtettem, hogy én itt irkálom hogy negyed adag kását reggelizek kimarad tízórai uzsonna, nyers gazokkal tömöm a majmot, de nyugalom, aki az én diétámat követi, annak akkor is a "garantált" vesztességgel kevesebbet mutatja a mérleg, ha a 2. pontban, illetve a levélben leírtakat követi. Nekem egyszerűen időm nincs párolni, grillezni, se időm, sem pénzem boltban vásárolni, és időhiány miatt marad ki néha az uzsi és a tízórai. És a legfontosabb, bármivel is fogy az ember, hogy ne görcsöljön!! Gondoljon arra mindenki, hogy amit tesz, ha nem is kedzenek el azonnal folyni róla a kilók, az egészséges, és egy bátor lépés. És szerintem igenis mindenki egy héten egyszer bűnözzön reggelire. :)) Én elterveztem, hogy pénták délután hazafelé veszek egy szelet meggyes rétest, és szombat reggel az lesz a reggelim 1 almával és tejes kávéval. Nem egy-egy reggeli bűnözés fogja megszabni a diétát hanem az hogy mennyi kitartásunk van, amihez nagyban hozzátartozik, hogy mennyi örömmel fogyunk. És ugyebár az is legalább 1,5-2 hétbe telik, hogy egy ruhamérettel "kisebbedjünk",így másban kell örömet találni. Egy másik módszer hogy "becsapjuk" az agyunkat! Aki szereti a brokkolit, almát,répát, retket amit kell főzzön meg, és egyen meg ebédre 70-100 dkg-t!!! Nem vicc, ez egy kg brokkolinál 290kcalt, 1 kg almánál 350 kcalt jelent kb és tényleg degeszre eszi vele az ember magát, és estére tényleg csak pár falatra lesz esetleg szükség, és mégis átéltük azt a jóleső érzést, hogy tele a bendő. :))). És másnap ismét lemegy fél kg ha minden mást betartunk :). Remélem ezzel is segítettem valamit :).
2008. ápr. 1. 19:20
Sziasztok! Uzsira ittam két bögre tejeskávét és ettem 1 répát, vacsira egy nagyobb darab karalábét, egy szelet piros kaliforniai paprikát és három szelet tavaszi felvágottat, mondjuk abból az előre szeletelt, papírvékony fajtából, de jól esett nagyon és ez még úgy érzem belefér. Ha meg nem, majd holnap reggel jól beégek, ha nem fogytam semmit a 3 nap alatt :P. De csalni semmiképp sem fogok, tehát tényleg valós infót fogok megadni. Még rá kell parancsolni magam 15 percre nekem is cangára spinningre, a karerősítés már megvolt anyum jó régi 4 kgs üvegvázájával gyúrom magam, ehhez mit szóltok :D. Aztán szerintem egy órácskát megint szaunaövezek is fóliával.
2008. ápr. 1. 18:44

Hiába akar az ember fogyózni, ha az agya nem áll rá. Eddig nem ment. DE, ma nagy nehezen elkezdtem.

Müzli, spinning, saláta, joghurt, tejeskávé. És zsírégetővel bekenve, fóliázva itt csücsülök.

111. PumaNyuszi (válaszként erre: 110. - Pimpi3)
2008. ápr. 1. 16:11
Úgy lesz :). Menne nekem is, ha időm lenne rá, csak kajával úgy van az ember hogy úgyis éhes lesz, én meg sajnos nem vagyok az a nagyivó fajta,tehát csak azért iszom ennyit, mert tudom hogy kell a fogyáshoz. Almaecetkapszula senkinek nem kell? Tényleg ingyen adom :).
110. pimpi3 (válaszként erre: 107. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 1. 15:55

Sziasztok!

PUMANYUSZI!Vigyázz kicsit jobban magadra!:))Én miota iszom a citromlevet jobban megy az ivás is!

109. PumaNyuszi (válaszként erre: 106. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 1. 14:12
Köszi Melinda, így lesz :). De ti is írjatok ám nekem :)
108. PumaNyuszi (válaszként erre: 105. - Pimpi3)
2008. ápr. 1. 14:12
Ehhez csak gratulálni tudok :)). Az a két szelet felvágott hagymával jóval kevesebb kcal mint amennyit ledolgoztál. Én kiskoromban tudtam úszni, de most szégyen vagy nem, nem tudom mi van velem úszok pár métert és pont mire a mély részre érnék elsüllyedek :)).
2008. ápr. 1. 14:10
Sziasztok! Hát ma izgi napom volt. Végrevégeztem 11:20 kor de hazafelé gyalogolva elcsapott egy autó. Nem lett semmi komoly baj, szerintem a Monk közben már a bicajon fogok ülni, csak a családom kapott frászt mikor felhívtam őket, hogy miért kések. Ma reggelire megettem a tegnapi vizes zabpehely másik felét, tízóraira egy almát ebédre pedig fél kínait 2 sajttal sonkával töltött pulykamellel és 1 almát. Érzem magamon hogy alig ittam, így ezt be is pótlom gyorsan. Uzsira szerintem tejeskávézok 1 répával. Van egy hatalmas doboz joghurt is itthon csak mindig elfelejtem reggel vagy tízóraira csomizni belőle, így az holnapig várat magára. Jah és holnap reggel mérlegre is állok :))).
106. a9e1c02a7b (válaszként erre: 93. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 1. 08:19
Írjál ide légyszi, kíváncsiak vagyunk, azért van a fórum, hogy okuljunk, meséljünk, kérdezzünk, válaszoljunk, bíztassuk egymást :). Amúgy nevem: Melinda.
105. pimpi3
2008. márc. 31. 21:45
Nagyon jo volt az usziba!Usztam 32 hoszt és tornáztam 1 órát!De ahogy hazaértünk muszáj volt bevágnom 2 szelet párizsit ,meg 2 újhagymát!
104. pimpi3 (válaszként erre: 100. - D88030a7e1)
2008. márc. 31. 21:44

Sziasztok Lányok!Aki elment aludni,joéjt!:))

Igen én szenvedek,mert anyagcserezavarom van!Májvateát is iszok kb 1 éve!De most kb 1-2 hete nem é semmit!Bekellett vennem gyogyszert!Mig volt a rostom,a kettö eggyütt jó volt!

AZonkivül ittam a Cs Zsuzsis teát,de az nagyon rossz!Most még a májva mellé iszok aloeverásat és csalánlevél teát is!

2008. márc. 31. 21:00
Én mára ledőlök, jó éjt mindenkinek! Ha esetleg kéne valakinek ingyen egy levél almaecetkapszula, az igényelje bátran, én nem szedhetem és megmaradt :).
2008. márc. 31. 20:01
Jah és épp fóliába tekert hassal, szaunaövvel ülök a gép előtt :)).
2008. márc. 31. 19:45
Sziasztok! Hát megtettem a gyalogtúrám második felvonását is, amivel eltelt az uzsiidő, így az is kimaradt. Tekertem még 15 percet meg pár percig karizomerősítő gyakorlatokat, de annak is érzem még mindig a hatását. Vacsira letoltam 1 szelet piros kaliforniai paprikát, 2 újrépát és egy retket. :)Jah meg persze citromos kóla az kihagyhatatlan :)). Tehát úgy érzem eredményesen zártam a napot :). Csak az a baj hogy reggel nem álltam mérlegre, így nem tudom lemérni hogy beigazolódik-e a fél kiló minusz, de megfogadtam, hogy hetente kétszer állok csak mérlegre, így szerdán számolok be arról, hogy mennyi ment le 78 kgról :).
2008. márc. 31. 18:28

Én nem véletlenül nem írom ki a nevem:-)

Nem sok rohangál belőlem, úgyhogy aki akar (meg aki nem) rögtön rámismer. Szóval Szénia vagyok.

Pimpi, olvastam, hogy te is emésztési gondokkal küzdesz. Mályvateát próbáltad már? Nekem bevált.

99. pimpi3 (válaszként erre: 98. - PumaNyuszi)
2008. márc. 31. 17:38

De jó lenne ha már lehetne annak hivni!De az enyémen van legalább még 40 kilo!:))

Kb 1 órát tollasoztam!Mind a két lányom velem akart tollasozni!Egymással nem!Jo lenne még játszani,de bekellett szednem a ruhákat és mindjárt indulni kell!Na meg csak ugy hivogatott a gép!:))

98. PumaNyuszi (válaszként erre: 97. - Pimpi3)
2008. márc. 31. 16:13
Én is hívlak Pimpinek, ha jobban szereted, csak nem tudtam, hogy becenév :). Egyébként az nem háj hanem hasihusi :))).
97. pimpi3 (válaszként erre: 95. - PumaNyuszi)
2008. márc. 31. 15:59
Kérésednek eleget téve!:Kriszta !Ez a nevem!! De nem sokan hívnak igy,mert mindenki Pimpinek szolit!
96. pimpi3 (válaszként erre: 95. - PumaNyuszi)
2008. márc. 31. 15:55

Szio!Én rakok a jokhurtba is és a zabpehejbe is zabkorpát!Kis édesitö és ha olyan a kedvem mazsi!Nagyon fini!És én se fözöm,mikroba forrositom a tejet és ráöntöm!:))

Voltam ma a dechatlonba!Nagyon jo volt!Bár magamnak csak gatyot kaptam,mert a fürdörucik szörnyen álltak!:))Feljöttek azok amik tavaly még nem,de mindenhol buggyant ki a hájam!Szörnyűűűű!!!!!

Nagyon jó elipszisténereket láttam!De nincs rá pénzem!Igy inkább megyek este vizitornára!Az eggyik lányom és az uram is jön!

Szerintem is ragd ki a bicajt!Had legyen min csámcsogni a drága jo szomszédoknak!

95. PumaNyuszi (válaszként erre: 91. - D88030a7e1)
2008. márc. 31. 15:22
Én reggelire is forró tejet öntök a zabpehelyre- mondjuk nem tudom, hogy ezt nevezik -e zabpehelynek amit én, tehát abból is egy homogén dolog lesz, de kipróbálom milyen korpával, mondjuk csak reggelire. Vacsinál kitartok az üccsi-gyümi vagy zöldség, tehát a no szénhidrát módszernél :).
94. PumaNyuszi (válaszként erre: 92. - A9e1c02a7b)
2008. márc. 31. 15:19
Tudom :))). Olyan volt, mint ahogy hangzik, habár páromnak teccet. Mondjuk 2 tányér vadas után lehet hogy nekem is ízlett volna :P.
2008. márc. 31. 15:18
Sziasztok! Hát nem tudom, reggelinél felidéződött bennem boldog óvodáskorom, mikor a délutáni foglalkozáson a papírragasztót nyalogattuk, olyan íze volt a vizes zabpehelynek :D. De a mazsik amit beleraktam tök jól feldúzzadtak :P. Szóval reggelire ebből toltam le pár kanállal, kávéval, amihez ugyebár nem volt tej, tehát az is valami lelki terror volt, de elhatározásom szilárdsága miatt nem nyúltam a párom csípős kolbis szenyójához... Tízóraira nem volt időm így tett velem egy szép kört egy alma. Ebédre anyum frankfurti leveséből ettem fél adagot tejföllel, meg fél adag rizst- ebből többet szoktam csak só nélkül, mert úgy a káliumtartalma miatt nagyon jól víztelenít, de ezt így hirtelen bevágtam, tehát nem igazán maradtam éhes. Jó mondjuk ami nekem fél adag,az lehet hogy másnak egész, de lehet fogyni így is :). Ehhez ittam 1 bögre tejeskávét, TEJESET juppi, éljenek az anyukák, mondjuk lehet koffeinmérgezésem lesz, mert vagy háromnegyed bögre volt a kv, de szörnyen ideges lettem, mert nem volt itthon szénsavasüdítő... Egyébként tök nyugodt szoktam lenni, meg tündéri... Nah nem baj mennem kell bankba, majd hazafelé betankolok üccsiből, uzsira eszek 2 almát vacsira meg 2 újrépát. Gondoltam megcsinálom salinak, de szerintem citromon kívül nem sok mindent lehet rátenni azt meg nem szeretem... Szóljatok ám, ha ezt naplóba írkáljam, ne ide, akkor is ide fogom, csak legalább tudom hogy untató és nem leszek bőbeszédű :P. Mozgás...Hát nem tudom, gyalog jöttem haza, szerintem gyalog jövök megyek bankba is és ez jelent vagy 7 km sétát, meg este szerintem tekerek 15 percet, vagy még délután kiteszem a szobacangát az udvarra, csakhogy kedves szomszédoknak is meglegyen a műsor, és még az a pár is aki normálisnak tartott, megvilágosodjék :))). Röviden ennyi :)). Nektek hogy ment a nap? :) Jah meg este kipróbálom a gépnél ülve a szaunaövem, pimpi3 javaslatára :). Egyébként nagy kérés lenne hogy ti is megírjátok a valódi neveteket? :)
92. a9e1c02a7b (válaszként erre: 89. - PumaNyuszi)
2008. márc. 31. 08:20
Na, milyen a vízben főtt zabkása? Fakír vagy.
91. d88030a7e1 (válaszként erre: 89. - PumaNyuszi)
2008. márc. 31. 07:58
Próbáltad már tejbegríz helyett zapkorpából a tejbezabit? Ua még ízre is. Én nagyon szeretem és azt este is lehet nyomni, na persze mértékkel.
90. pimpi3 (válaszként erre: 89. - PumaNyuszi)
2008. márc. 31. 07:40

Jo reggelt Lányok!

Sok kitartást és szép napot kivánok nektek!

Süt ezerrel a napocska!:))

89. PumaNyuszi (válaszként erre: 88. - D88030a7e1)
2008. márc. 30. 20:02
Én meg sem érdemlem, mégis tömöm folyton a majmot :). Persze kizárólag csak holnapig :P. Igaz reggelire nem tejbegríz lesz mert nem kaptam tejet hanem vízben főzök ki zabpelyhet :S. Még nem próbáltam, remélem ehető...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook