Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek fórum

Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
238. pimpi3 (válaszként erre: 233. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 12. 14:35

Ez az almás dolog nagyon jo!Csak ugye rizst nem szabad!De kiprobálom zabkorpával!:))

Én ma körözöttet ebédeltem 2 parival!És már nincs is hányingerem!Kicsit fáj a gyomrom de ennyi!

Az a baj,hogy nagyon fini lett a körözött!Megtudnám enni az egészet!De már degeszre ettem magam!:))

237. pimpi3 (válaszként erre: 232. - Anyaka)
2008. ápr. 12. 14:33

Köszönöm,de ekkora sujbol nem nagy dolog ennyit fogyni!Az én hasam sajna mindenképp csunya marad!Nagyon nagy és ezt csak levágni lehet majd,ha egyzser tényleg sikerülne lefogyni!De életembe elösször bizakodo vagyok!:))

Ma vittem a kicsimet a játszoházba és mikor eljöttem a fönökcsaj kérdezte tölle,hogy fogyozok e!Marti mondta neki,hogy igen,Miért?Mondták,hogy nagyon látszik!Tök jo érzés!Közbe unokatesomnak segitettem a babájával,mert szerszámokat kellett szálitani és ö meg azt mondta,hogy nagyon log a hasam!Ebböl is látszik,hogy mennyit fogytam!Csak hát ha sikerül lefogyni hol lesz?A térdemnél!Na de az se izgat,csak sikerüljön!:))

236. kisisti
2008. ápr. 12. 11:08

Szia Nyuszi!

Én még 1 receptedben sem csalódtam :). Aki nekivágott és nem fogyott az próbáljon meg 3-4 litert inni naponta, amiből kb 2 liter kóla legyen. Nekem bevált :)

2008. ápr. 12. 11:02
Ha nem teccenek a receptírogatások, szóljatok és leállok :)
2008. ápr. 12. 11:02

Aztán ebédre el szoktam készíteni néha a moderni lecsómat :) :

nagyon kevés olajon vagy inkább light margarinon pirítok meg hagymát aztán sózom kicsit, kevés töröttpaprikát szórok lá, aztán ey két felszeletelt paradicsomott illetve 3-4 paprikát belezuttyantok. A kicsi újítás eztán jön: teszek bele egy kis konzerv sűrített paradicsomot (májkrémes nagyság) majd édesítőszert, végül ananászkockákat és 1-2 virslit. :) Aki szereti az édes-savanyú, pikáns ízeket annak egyik kedvence lesz, nekem is az :). Mondjuk ez azért 2 főre kaja, tehát igaz tényleg diétás, de osszuk el a párunkkal, vagy tegyük el másnapra a másik felét :) Aki nagyon nem bírja megenni magában, az 4-5 dkg rizst is ehet hozzá, illetve a virsli helyettesíthető csirke- vagy pulykamellel is !!

2008. ápr. 12. 10:55

Szisztok! Mivel már megint nem tudok valamiért privát üzenetet küldeni, gondoltam ide írom a recepteket, elvégre a fórum témában is szerepel :P.


Gondolom nem a reggelik érdekelnek, ezért inkább írok pár ebéd, illetve desszertreceptet. :)


Nem tudom hogy miket írtam, ezért bocsi, ha valamit ismétlek :). Egyik nagy kedvenc nálunk a tejberizzsel töltött sült alma. Kicsit pacsmagolós , de megéri. Azzal kezdem hogy forralok fel tejet teszek bele pár szem mazsit, édesítőszert kis vaníliaaromát (egyébként ez minden desszertnél nagyon jól elnyomja szerintem a farkaséhséget) aztán ha forr beleteszem a rizst és megfőzöm. Eközben kibelezek pár almát- azt is meg lehet csinálni, hogy az almabelet lereszeljük vagy pürésítjük és a főlő tejberizst ízesítjük vele. Az alma belsejét megszórom fahéjjal, esetleg őrölt szegfűszeggel-ennek is isteni aromája van a fogyókúrás desszerteknél- beteszem a sütőbe 4-5 percre, aztán megtöltöm a tejberizzsel és visszacsúsztatom pár percre :). Szerintem ehető nagyon is !! :)

232. anyaka (válaszként erre: 230. - Pimpi3)
2008. ápr. 12. 08:42

Pimpi! Az öt kiló egy hónap alatt tökéletes, sőt... A heti fél kiló is bőven elég ha nem akarja valaki a bőrét utána maga után húzni. Volt olyan a családban 20 évesen. Hát elég csúnya látvány volt. Csak így tovább! Ügyes vagy. Én képtelen vagyok betartani egy fogyit. Valahol mindig bűnöznöm kell. Uténa persze a lelkiismeret furdalás...

A zöldkagyló héjat én is írtam. 2 hete szedem és a gerincem közel sem ropog úgy mint előtte. Sokszor szinte halálfélelmem van tőle, ahogy hallom a recsegést. Még az ágyban is... Na olyankor száll el minden ihlet...

2008. ápr. 12. 08:18

Ne vicceljetek már! 5 kiló az tök jó! Egy hónap alatt szuper, de két hónap alatt is jó. Nem is javasolják a szakemberek, hogy ennél gyorsabban fogyjunk, mert különben megterhelő, meg hát ha hirtelen sokat fogynánk, akkor a bőrünk is lógna. Így meg jobban van ideje alkalmazkodni.


PumaNyuszi (vagy Timi?), köszi a túrókrém receptet. Nálunk szinte mindig van itthon túró, csak sose tudom mit csináljak belőle. A fahéjas almakompótot is megcsináltam tegnap, igaz, a hasmenéses gyerekemnek. Szegény ő is diétára van most ítélve, pedig fogynia sem kell.

230. pimpi3 (válaszként erre: 229. - 4b6a2525df)
2008. ápr. 12. 07:42

Köszi a tanácsokat!

Nagyon szeretnék egy elipszis trénert,de szerintem csak jövöre lesz belöle valami!Föleg ha normálisat akarok!Épitkezünk és elvisz minden pénzünket!

Ezt a kagyloport nem tölled hallom elösször!Bizos van benne valami,mert aki szedi mindenki dicséri!Rákérdezek!Köszi,hogy írtad!

Szerintem nem baj ha lassabban fogysz!Nem hajt a tatár!Én is csak 5 kilot fogytam egy honap alatt!Pedig betartok mindent és rendesen lenne miböl leadni!

Szép napot mindenkinek!

2008. ápr. 12. 06:47

Pimpi. Ha tudsz szerezz be tornatermi elipszistrénert. Nekem 3 éve van (rheumatológus ajánlatára:) Igaz 100 ezer körül volt már akkor is, de életmentő?) Tropa gerinc (bár műtetlen) tropa térdek. Szóva 50 évesen tropa lettem:) Volt mindenféle gépem, ami csak rontott az állapotomon (ja 100 kg voltam), ezeket eladtam. Most van az elipszi trénerem, a chi max gépem, és én megvettem a leg-magicot is, ámbár ezt neked most még egyáltalán nem ajánlom.

Ja és másfél éve szedem az zöldajkú kagylóport a térdemre.

Reggel felkelés után irány a chi max. 15 percre állitom be, utánna térdre állok, a fejem a földre és megprobálok a homlokom felöl a tarkón felé gurítani a fejem, persze piszokira óvatosan, ezzel nyújtom a hátizmokat. utánna hanyatt fekszem, felhúzom a lábam(a két talpam a parketten) és elkezdem párosan jobbra balra mozgatni, úgy hogy a fejem meg ellenétesen. Ja persze ezt is lassan és kíméletesen. Ezzel azért beindul a keringés a szervezetemben. Az elipszist délelőtt délután használom.

Most belevágtam egy miaomei nevű fogyokúrába. elég kétes vélemények vannak róla. Én 2 hónap alatt 5 kilót fogytam, de én vagyok a negativ reklám, mert van aki 4 hónap alatt 15-28 kg között fogyott.

Sok sikert:)

228. Dinadin
2008. ápr. 11. 22:08

PumaNyuszi!


Megkérhetnélek arra, hgoy nekem is küldenél tanácsokat, és recepteket? Most valahogy nemigazán akar lemenni ettől a diétától, de leht hogy a piros napok előtt vagyok és annak köszönhetem, ill. a mellékhelyiség ritka látogatásának is köszönhetem!


Előre is köszi!

227. pimpi3 (válaszként erre: 226. - Anehrita)
2008. ápr. 11. 21:55
Szerintem ez az új zéro kola nagyon fini!
226. anehrita (válaszként erre: 225. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 11. 21:45

Szia Timi!

Küldenél nekem is recepteket, tanácsokat, hogy hogyan kezdjek hozzá? Úgy látom nagyon jónak tűnik, főleg, hogy szénsavas üdítőt is lehet inni:) A kóla a kedvencem és már megiszom a light-osat is:) Köszi.

225. PumaNyuszi (válaszként erre: 224. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 11. 20:50

Talán isti nem haragszik ha én válaszolok :). sovány túró, édesítőszer, pár evőkanál natúr joghurt vagy 12 %os tejföl egy kis vaníliaaroma ezt összedolgozni aztán pár szem mazsi :)


Tényleg Isti de elhallgattál :P

224. a9e1c02a7b (válaszként erre: 177. - Kisisti)
2008. ápr. 11. 19:49
A diétás krémtúrót hogy csináljátok?
223. anyaka (válaszként erre: 219. - D88030a7e1)
2008. ápr. 11. 17:19
A 212-es irományomban szereplő hölgynek is hasonló gondja volt. A hegesedés nyomta a gerincvelőt. Ha van rá lehetőséged keress egy jó akupresszőrt. Tud rajta segíteni!
222. a9e1c02a7b (válaszként erre: 221. - D88030a7e1)
2008. ápr. 11. 16:53

Én is voltam már 47 is, de mostmár nem is szeretnék annyi lenni. A karom olyan volt, mint egy száraz kóró. És még akkor is láttam magamon súlyfelesleget. Csak aztán láttam egy fényképet magamról, akkor láttam, hogy ez már durva. És az a furcsa, hogy akkor nem is diétáztam, csak sokat tornáztam.


Az én nagyobbik fiamnak meg hasmenése van, de durván. Szóltak az oviból, hogy hozzuk el, már az orvost is megjártuk. Egy csomó gyereket hazaküldtek ma emiatt.

221. d88030a7e1 (válaszként erre: 220. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 11. 16:47
Na annyi sem lennénk még egyszer a 178 centimhez. Már a 70-nél is a seggemet verném a földhöz örömömben. De a cél a 65.
220. PumaNyuszi (válaszként erre: 219. - D88030a7e1)
2008. ápr. 11. 16:32

Hú szegény, jobbulást neki!

De jó lenne ha már én is 48 kg lennék :).

2008. ápr. 11. 14:40

Na helloka, közben a lányom eltörte a kezét:-(

Szóval, igen tudok elliptikuson mozogni, de csak azon. Azt lefelejtettem a felsorolásból, hogy a legnagyobb gondom az hogy a műtét utáni hegszövet nyomja a gerincvelőt és körbenőtte az ideggyököt.

Az orvos nem kimondottan ajánlotta az ellipszist, de mikor rákérdeztem ő is és a gyógytornász is azt mondta, hogy ez a legjobb, amit tehetek.

A súlyom javát a műtét utáni deprssziómnak köszönhetem. Egész pontosan 25 kilót.

Ahogy Pimpi is írta ez egy ördögi kör. Én 48 kilósan 18 évesen azért hagytam abba a balettot és a kosárlabdát, mert annyira fájt a derekam, hogy nem tudtam élvezni.

Utána nagyon okosan még belefogtam a testépítésbe:-)))(jóvannna)

És onnantól teljes leépülés.

De egészen 2 évvel ezelőttig aktívan tornáztam, próbáltam én mindent.

Nekem az ellipszis jött be.

218. PumaNyuszi (válaszként erre: 216. - Tóthe)
2008. ápr. 11. 14:05

Szia!

Estefelé írom a privit! :)

217. PumaNyuszi (válaszként erre: 185. - Anyaka)
2008. ápr. 11. 14:04

Sziasztok! De sok mindenről lemaradtam! Üdvözlök minden új hozzászólót és persze régi ismerősként téged is köszöntelek Isti!


Sokan meg vannak győződve valóban arról, hogy az édesítőszer rossz, de én úgy lettem állkapocsrákos, hogy addig egy falat aszpartamos dolgot nem ettem, illetve anyukám minden nap levest főzött főétellel, aminek a hozzávalóit frissen a piacon, vagy megbízható hentesnél stb vette.

Én azt gondolom, hogy nem szabad minden rémhírt, vagy újságcikkekben leírt reklámot feltétel nélkül elhinnünk. Persze újság-újság között is van különbség, de gondoljunk bele: egy Egészségpatika is hirdeti a Bio CLA vagy bármilyen fogyókúrás dolgát, mert abból tartja fenn az újság magát, hogy fizetnek a hirdetéseké. És ahogy számtalan gyógyszer nem ér semmit, vagy ahogy a néni a képen mosolyogva szőrtelenít, megveszed aztán sírni lenne kedved a géptől mert még a bőrt is lenyúzza, vagy ezek a sokáig kedvelt masszázspillangók, övek nem jók semmire, úgy vezethetnek félre a "tudományos cikkek" is. Gondoljatok csak bele: Hány diéta jelenik meg koplalás nélkül fél nap alatt álomalakod lesz szöveggel TÉNYKÉNT, közben éhezned is kell és az eredményt sem éred el. Persze ha egy bizonyos cég nem fizet többet, megírják, hogy az mennyire rossz és szembeállítják egy új cég termékével, aki épp a legtöbbet fizeti hogy ez milyen jó. Szerintem ezeken kár összeveszni: Van, akinek a szobacanga válik be, van akinek a tréner, a lényeg az, hogy mozgassa magát az ember :). Úgyis mindenki megérzi az eredményt, függetlenül attól, hogy mit ír az újság, és ha netán egy kondigépre sincs pénze az embernek, akkor is úgy meg tudja izzasztani magát ha akarja minden eszköz nélkül is, hogy az csuda, a lényeg hogy edzen és ha lehet rendszeresen. :)

Nekem ez a véleményem :)

216. Tóthe (válaszként erre: 2. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 11. 12:02

Szia szeretnék belevágni az itt ecsetelt diétádba szeretnék töled recepteket és tanácsokat és egy leirást , h hogyan fogjak hozzá

előre is kösz

215. anyaka (válaszként erre: 213. - Tóthe)
2008. ápr. 11. 11:45
Estefelé küldöm. Most megyek nem sokára egy bevásárlókörútra, meg a gyerekért stb...
214. pimpi3 (válaszként erre: 212. - Anyaka)
2008. ápr. 11. 11:40
Jo lenne a sarokcsontra valami!Ettöl sok a problémám!Aztmondta a doki,hogy akinek ekkora van azok nem szoktak tudni már járni!Hát én se mindig!
213. Tóthe (válaszként erre: 180. - Anyaka)
2008. ápr. 11. 11:39
Szia engem érdekelnénék azok az illo olajos dolgok elküdhetnéd ha nem gong köszi
212. anyaka (válaszként erre: 205. - Pimpi3)
2008. ápr. 11. 11:35

Novemberben amikor a dokinál hasaltam tűkkel a hátamban, volt ott egy nagyon túlsúlyos hölgy. Gerincsérve volt azt műtötték, de iszonyú fájdalmai voltak mert a hegesedés nyomott egy ideget. Azt kezelte a doki. Mint kiderült volt egy sarokkinövése is amire kapott vmi homeopátiás szert és eltünt neki.

Más sok túlsúlyos embernek a túlsúly, az evésen túl más szerv problémájára is utalhat. De a túlzott evés is lehet idegi alapú. Mindenkinek merem ajánlani a Voll-tesztet elvégeztetését. Célszerű az okozót megszüntetni, mielőtt az okkal probálkoznák sokadszor hiába.

211. anyaka (válaszként erre: 210. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 11. 11:29
Milyen kreatívak a tornatanárok... Ilyet a lányomék is csináltak. Meg bemelegítés nélkül hátrbukfenc terpeszből-terpeszbe. Két napi nyüszögött, hogy fáj a nyaka.
2008. ápr. 11. 11:26
A betonon futás nem hogy nem a legjobb, de szerintem a lehető legrosszabb, és nem csak a térdnek. Bár az iskolai tornaórák nem haladnak a tudománnyal, ugyanazt csinálják, minta a mi időnkben... A kedvencem, a múltkor hazajött a fiam a suliból, és mondta, hogy fáj a nyaka. És miért? Mert tornaórán nekifutásból bukfenceznek, amivel pont a nyakukra "ugranak", ráadásul nekifutásból...
209. anyaka (válaszként erre: 207. - Pimpi3)
2008. ápr. 11. 11:24
Úgy gyüjtjük az egészségügyi nyavajákat, mint más a bélyeget.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook