Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek fórum

Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
2008. márc. 29. 18:21
Jah az mindjárt más köszi :)
2008. márc. 29. 17:36
A Médiamarkban egy dvd 1400 ft. Egy lejátszó 8500FT. A legolcsóbb fitnessgép is drágább.
2008. márc. 29. 17:34
DVD-n is kaphatók.
55. PumaNyuszi (válaszként erre: 54. - Évike38)
2008. márc. 29. 17:29
Az a baj, hogy a kazikhoz videóvásárlással kéne kezdenem :P
54. Évike38 (válaszként erre: 52. - PumaNyuszi)
2008. márc. 29. 17:26

Régen mikor fogyiztam a "Fogyókura 10 hét alatt" kazettára tornázást csináltam, jó volt csak hosszú, de akkor még gyesen voltam, ráértem.


Nagyon jó még a Norbi Kickbox I. edzés.

Rá van irva, hogy 1000 kalóriás edzés, ha nem is ezer, de tuti jó. Ezt ajánlom mindenkinek.

A fittnesgépek nincsenek olyan hatásosak, mint egy jó gimnasztika, ami nem csak megmozgatja az izmokat, hanem erősíti és formálja is.

Vannak fittnes gépeim is, a futópadon 10 percnél többet nem bírok futni, gyalogolni szoktam fél órát, de elég unalmas. A szobabiciklit is hamar meg lehet unni. Tévé nézés közben, egy érdekes filmsorozat nézése közben jó. Sok-sok tornakazettát ismerek, kezdőknek, haladóknak valót. Szívesen segítek ebben a témában.


Ma bevásároltam, sok gyümölcsöt.

Hétfőn kezdem a fogyit.

53. 2577cdcc12 (válaszként erre: 52. - PumaNyuszi)
2008. márc. 29. 16:45
Hát azok valóban nem érnek semmit.
2008. márc. 29. 16:42
Egyébként van valami edzés vagy fitnessgép amire "esküsztök"? Én szobacangázni szoktam, de az nem túl hatásos hasra a lábam meg amúgy is lejárom :). Vennék olcsóbb gépet is de nem tudom mi lenne jó. Gondolom ezeket az elemes kütyüket (pillangó, ilyesmi) ti sem tartottátok ha próbáltátok semmire sem jónak...
51. PumaNyuszi (válaszként erre: 50. - Pimpi3)
2008. márc. 29. 16:37
És hogy sikerült a vizsga? Te milyen módszerrel fogysz?
50. pimpi3 (válaszként erre: 49. - PumaNyuszi)
2008. márc. 29. 12:57

Sziaszok!

Köszönöm szépen!Már annyi hejre írok,hogy azt se tudom sokszor mit hova!:))

És sajna nm sokmindenkinek tünik ez nagy dolognak!Ugy nézem akik ezt a fajta diétát csinálják többet fogynak!De nem baj,lényeg hogy legalább már beindult!

49. PumaNyuszi (válaszként erre: 46. - Pimpi3)
2008. márc. 29. 10:57
Gratulálok a 4 kg fogyáshoz, habár itt el sem dicsekedtél :)
2008. márc. 29. 10:54
Sziasztok! Hát ma sem vásároltam be, de viszonylag fogyókúrásan indult a reggelim és a tízóraim, de már alig várom hogy itthon legyen minden és belevághassak végre újra a fogyiba mert elég lepukkantan nézek ki :P
47. a9e1c02a7b (válaszként erre: 35. - Pimpi3)
2008. márc. 29. 09:17

Én a zöldségleveseket megcsinálom krémlevesnek turmixolva, nem teszek bele lisztet, esetleg csak egy kis tejfölt vagy joghurtot, amibe illik. Gyümölcslevest lehet cukormentes pudinggal sűríteni vagy elturmixolni a gyümölcs egy részét, bele pici light főzőtejszín, fini. Főzeléket ritkán csinálok, nem annyira szeretjük. Inkább csak megpárolom a zöldséget pici vajjal vagy megcsinálom rakott zöldségnek darálthússal. Meg amit még nagyon szeretek: római tálba beledobálni mindent: húst, zöldséget, fűszereket, és magától megsül. Átveszik egymás ízét a dolgok, sokkal finomabb, mint külön-külön szórakozni velük. És gyorsabb. És a mosatlan is kevesebb.


Egyébként létezik diabetikus liszt, azzal lehet sütni, főzni, kevesebb a szénhidráttartalma és több a rosttartalma.

46. pimpi3 (válaszként erre: 40. - D88030a7e1)
2008. márc. 28. 23:03

Sziasztok!Teljeskiörlésü tönkölyb.lisztet vettem!Csak habarni kell!Szerinzem a tökfözelékbe kell valami és rántani meg nem akarom!

Én valameik nap ugy csináltam,hogy levágtam 4-5 szelet kolbászt és elkezdtem piritani!Hozzátettem a savanyu kápit és igy piritottam össze!Abonettel és tejföllel olyan volt az ize mintha székelykáposztát ettem volna!Fini!

2008. márc. 28. 20:14

Üdv mindenkinek!

Sajnos ma nem sikerült betartanom az étkezést, de legalább 5-kor voltam stepen.

Egy kis halat ettem vacsira, na az legalább belefér az étrendbe.

Ígérem hétfőtől jó leszek.

44. PumaNyuszi (válaszként erre: 43. - Évike38)
2008. márc. 28. 19:00
Örülök :)
2008. márc. 28. 18:54

Csatlakozom hozzátok, a hétfői kezdéshez.

Holnap bevásárolok és hétfőn hajrá!

42. PumaNyuszi (válaszként erre: 40. - D88030a7e1)
2008. márc. 28. 18:42
Hát a párom nevében is köszi a kérdést, mert több levélben vagy a PumaNyuszi első vagy a 2. alkotóeleme van, és azt hitte már, hogy népírtást kell tartania :P. A becenevem Trücsi, de sokak szerint ez sem túl emészthető, így megelégszem a Timivel is :).
2008. márc. 28. 18:40
Egyébként ugye itt többen hétfőn kezdünk csak? :) Várom ám az eredményeket, függetlenül attól, hogy valaki "nem engem követ".
40. d88030a7e1 (válaszként erre: 39. - PumaNyuszi)
2008. márc. 28. 18:39

Köszi!:-)

Nekem a gyomrom elég jól bírja nyersen is de párolva egész megszelídül. Persze nudlival sokkal finomabb, de úgy már évek óta nem ettem:-(

Nem lehetne valami egyszerűbb néven szólítani téged?

39. PumaNyuszi (válaszként erre: 38. - D88030a7e1)
2008. márc. 28. 18:35
Az én ebédem sem volt laktató, csak azért bírtam ki hatig mert egész nap nem ettem és hirtelen eltelített. Nekem egyébként egyáltalán nem szabad savanyúkáposztát ennem :(. Sok sikert a vizsgádhoz, szerintem ehetsz nyugodtan pár szem szőlőcukrot :).
2008. márc. 28. 18:29

No helloka!

Az előbb lefagyott a gépem, mire begépeltem a hozzászólásom. Gyorsan ki is mentem a konyhába és pároltam savanyúkápostát:-) Húúúúú, de megkívántam. De virdlivel ettem abonett és minden nélkül.

Ez a kedvenc kajám, biztos elfogult vagyok, de engem sokkal jobban laktat, mint nyuszi ebédje.

Nekem az ebéddel vannak gondjaim, mert úgy hordjuk és nem vagyok hajlandó külön főzni magamnak. ma a levest megettem tészta nélkül, a husiról meg leszedtem a panírt. De mindig megtévedek, úgyhogy a többi kajánál szigorítanom kell.

A ma este is necces, mert a férjem elutazott a gyerekek nem alszanak itthon, mert reggel korán megyek vizsgázni. Ilyenkor jön a depi, a vizsga miatt meg a stressz aztán olyanhoz nyúlok, amihez nem kéne.


A liszt helyett használhatsz teljeskiörlésűt, keményítőt, de legjobb, ha önmagával süríted vissza.

2008. márc. 28. 15:59
Azt el is felejtettem hogy liszt helyett (vagyis rántás helyett sűrítésként) én amit nem ront el a krumpli, oda azt teszek széttrancsírozva, ha bab megy hozzá jobban akkor pürésített konzervbabot, vagy esetleg paripürét és tovább rotyogtatom. :)
36. PumaNyuszi (válaszként erre: 35. - Pimpi3)
2008. márc. 28. 15:57
Hát minden tiszteletem a tiéd, ha ettől jóllaksz :). Szerintem a rétesliszt a legjobb mármint ami jó is és finom is, habár én ezt a részét száműztem a kajáimból. Egyébként szerintem ne nyúzd magad, ha hazaértél, és szereted vacsira tegyél be 3-4 közepes felszeletelt almát agyonszórva fahéjjal a sütőbe 10 percre és egészségedre. Szerintem csodálkozni fogsz reggel vagy délelőtt holnap ha mérlegre állsz :). Amúgy lehet hogy a túl savas dolgoktól leszel éhes, mert ami egy adag savanyúkáposztában van cucc azt szerintem másfél szelet normál kenyér sem nagyon szívja fel nem hogy 3 abonett. De csak tipp :)
35. pimpi3
2008. márc. 28. 15:48
Nemtudjátok meik lisztel érdemes habarni?
34. pimpi3
2008. márc. 28. 15:48
2 marék savanyukáposztát pároltam meg 4 szelet kolbásszal és 3 abonettel!Kb ennyit szoktam enni és nem szoktam éhes lenni!De ma valahogy igy ébredtem és feltudnék falni mindent!De még tartom magam!Mindjárt megyek vásárolni!Az minimum 3 óra gyalogtura!Legalább lefoglal!És beállok a szoliba is,hátha attol megnyugszom!
33. PumaNyuszi (válaszként erre: 30. - 2577cdcc12)
2008. márc. 28. 15:45
Köszi szépen :)
2008. márc. 28. 15:44

É

n ettem 3 pariból, fél doboz fetából, fél kígyóubiból pár szál snidlinből és vizes-sós-borsos ecetes öntetből salit. Igen, mindet+ ittam rá 4 deci szénsavas szőlőt! Hatig így már fél lábon is :P

31. PumaNyuszi (válaszként erre: 29. - Pimpi3)
2008. márc. 28. 15:42
Mit ebédeltél és mennyit? Ha szabad ilyet kérdezni :P
2008. márc. 28. 14:02
Szerintem teljesen jó az a diéta, amit leírtál. Sőt végre nem egy újabb olyan cikk, hogy csak naponta egyszer ettem, meg csak paradicsomot, meg ezek a marhaságok. Szerintem semmi nem hiányzik belőle. Aki kritizálja küldd hozzám :o)
29. pimpi3
2008. márc. 28. 13:40

Sziasztok!

Én is most ebédeltem!De olyan éhes vagyok még mindig!Nemtudom mi van velem!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook