Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek fórum

Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. jún. 23. 20:16
Helóka! Ma bevásároltam egy csomó egészséges dolgot. A mai napom még kicsit össze-vissza volt kajaügyileg, de azért nem volt annyira vészes. Holnaptól pedig tökéletes lesz.
2008. jún. 23. 08:07
Csajok, mától veletek vagyok! Újrakezdés...
2008. jún. 21. 22:03
Üdv néktek! A mai napom jó melós volt, főleg ilyen melegben, így a mozgás megvolt. Étkezésnél a minőségre odafigyeltem, a mennyiségre kevésbé,ezért a mai napom nem is reklámozom. De majd holnap mesélek :).
295. a9e1c02a7b (válaszként erre: 293. - Fobe)
2008. jún. 21. 11:50
Neked is gratula a vizsgákhoz, már hiányoltalak! Mostmár akkor azt mondom, kezdhetjük (megint) együtt, mert eddig én is csak úgy elvoltam. Még 4 kilócska, miért olyan nehéz? Most beturbózok veletek, ígérem!
294. a9e1c02a7b (válaszként erre: 292. - PumaNyuszi)
2008. jún. 21. 11:47

Azért köszi, lehet, hogy a postaládából esett ki, állandóan telenyomják szórólappal, a postás meg lehet, hogy csak a kupac tetejébe nyomta a borítékot. Ennek ellenére elmegyünk Mórahalomra, vagy máshova, de valami program biztos lesz. Ha másért nem, a gyerekek kedvéért.


Gratula a vizsgákhoz, ügyi vagy!

293. fobe
2008. jún. 20. 22:42

Na hát a vége az lett, hogy anyu átjött unokázni :) és hozott magával zöldborsó levest. Na abból ettem egy fogyókúrás mennyiségű tányérral. Szóval a tk kenyér és joghurt után ezt ettem. Aztán ettem utána egy órával egy sárgadinnyét. Aztán uzsira egy fejes salátából meg paradicsomból készült salit ezersziget saliöntettel (mert azt ajándékba adták mellé). aztán délután mennyi kellett férjem nagymama szülinapra, mert 85 éves lett. Na ott ettem 2 szendvicset.

Viszont voltam boltba és vettem normális fogyis kajáknak való cuccokat. Mármint amilyent te is szoktál javasolni (joghurt, alma, husi, saláta, stb). Holnaptól teljes gőzzel. Bár nekem a mai is egész jó volt, ahhoz képest, hogy a vizsgák alatt miket műveltem.

bár én sem híztam vizsgák alatt, azért arra figyeltem, de sajna fogyni sem fogytam így most kell belehúznom, hogy egy hónap múlva kinézzek valahogy.

2008. jún. 20. 16:56
Bettyboop sajnálom a belépőket, tényleg jó szívvel küldtem :(. Remélem azért jó nyaratok lesz, mint minden fórumosnak :).
2008. jún. 20. 11:33

Sziasztok!

Nekem is a héten lett vége a vizsgáknak, 2 négyessel és 3 5össel. Nekem is újra rá kell hangolódnom a dolgokra, mert igaz nem híztam, mivel nem igen tudtam enni, lement összesen 11 kg, de a tudatosságnak is vissza kell térnie. :) Én reggelire 1 banánt ettem, 2 vékony szelet sajttal, 1 szelet párizsival. Ittam 1 bögre puerch teát, és egy csésze kávét édesítőszerrel. Délben szerintem mexikói vegyeszöldséget párolok valami kis húst sütök és eszek hozzá friss ananászt. A testmozgás biztos meglesz, amíg a tankönyvektől, jegyzetektől, szétdobált és felhalmozott dolgaimtól megszabadítom a házat. Az a gond az én városkámban a tudatos táplálkozással, hogy ha bemész a boltba teljes kiőrlésű kenyérért vagy néhol akár csak egy citromos light kóláért, úgy néznek rád, mintha karamelizált tokaszalonnát kérnél tejszínhabbal. Igaz nem is engedhetem meg magamnak a drága dolgokat nemrég vettem az edzésprogramért egy bizonyos gabonapelyhet, csak épp a kódot nem fogadta el, tehát arra sem költök többet 800 ftot, azért hogy a párommal 3 nap alatt megegyük :). De van amire szívesen áldoznék: nem tudom mennyire kamu a csak 5 %-a szívódik fel liszt, de azt nálunk nem lehet kapni. Vettem 500 Ftért szójatejet, na az is annyival gyorsította meg a fogyásom, mint a vizes fa az erdőtüzet. Röviden ennyi, még este jelentkezem a menükkel :).

290. fobe
2008. jún. 20. 07:46

Sziasztok!

Nekem tegnap lett vége a vizsgáknak. Végre mindennel meg vagyok. Jöhet végre a nagy fogyi! :)

4 hét múlva megyünk nyaralni, addigra le kell fogynom legalább 6 kilót. Úgyhogy most kemény diéta, meg edzések jönnek.

Én most már itt leszek!!!!!!!!!!!!! :)

Reggelire ettem egy graham szeletelt kenyeret egy db-ot,meg ittam hozzá actimelt. Aztán délig csak alma hegyek. Aztán délben főtt tojás lesz párolt zöldséggel, amennyi jól esik (mármint a zöldségből). Aztán megint alma és estére megint valami salátaféleséget kitalálok (addig még megyek boltba, úgyhogy hozok valami fincsi, fogyisat).

Pumanyuszi, te hogy állsz? Nehogy elmenj most! :D

289. a9e1c02a7b (válaszként erre: 288. - PumaNyuszi)
2008. jún. 13. 10:39

Én most kicsit érdektelen lettem fogyiügyben. Nincs kedvem hozzá, nem tudom rászánni magam. Szerencsére nem híztam vissza, pedig nem semmi, amit összeettem. Mostmár azért próbálok nem nagyon zabálni, de a konkrét fogyi nem megy. Te hogy állsz?


Amúgy a jegyeket nem kaptam meg, de azért majd elmegyünk Mórahalomra szerintem.

2008. jún. 13. 08:47
Hát mindenki cserben hagyott? :(
2008. máj. 28. 19:11
Sziasztok! A mai reggelim egy szelet sajtból, pirospaprikából és paradicsomból állt. Ebédre töltött gombafejeket ettem, vacsira pedig egy kockasajtot egy vastagabb szelet baromfipárizsit, 1 paradicsomot pár szem cseresznyével és eperrel. A nap folyamán csipegettem néha pár szem meggyet és cseresznyét, valamint ittam 2 bögre tejeskávét :)
286. PumaNyuszi (válaszként erre: 285. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 27. 20:08

Én is nagyon remélem hogy odaérnek. :) A fogyimmal olyan téren dicsekedhetek hogy fogytam 2 kg-t mióta írtam, de valamiért lassabban megy mint a szokásos, de nem bűnöztem semmiben, már ráállt a szervezetem a mikor mit mennyit szabályokra.


Egy kicsit elmaradtam a menümmel, habár mivel nem vagyok valami jól, nem ettem annyit pl ma, mint amennyit a diétám megengedne. Reggelim cseresznye volt elég nagy adag+ 1 répa+ 1 bögre tejeskávé. Ebédre fűszeres fasírtgolyókat csináltam paradicsomszószban főttburival, vacsira pedig paprikás-uborkás-paradicsomos salátát ettem kefirrel és tejeskávéval.


Azt szeretném kérni mindenkitől, aki ír hogy írjak napi menüt, hogy mostanság tényleg ide folyamatosan írom, és innen nézze meg, és ha valami megtetszett, annak szívesen leírom ide a receptjét, nincs abban semmi ciki, ha itt kérdezi meg, hiszen azért nyitottam ezt a fórumot hogy segítsek, de egyszerűen élni is alig van időm, így nem tudom leírni a módszerem (2.hozzászólás) és a menüket mindenkinek. Köszönömk! :)


Várom mindenki beszámolóját, sok sikert és kitartást :)

285. a9e1c02a7b (válaszként erre: 284. - PumaNyuszi)
2008. máj. 27. 12:51

Szia :) Még semmi újság, remélem, azért hamarosan ideérnek.


Fogyimmal dicsekedni nem tudok, kicsit elszaladt velem a ló. Te hogy állsz? Bírod még? Mennyit fogytál?

2008. máj. 24. 20:32

Üdv mindenkinek! Mivel senki sem ír, gondoltam leírom egyben a napom :). A reggelim két bundátlanított pipifasírt volt csípős paprikával és 2 szelet felvágott + 1 bögre tejeskávé és egy narancs. Ebédre ettem savanyúkáposztát-amitől nem fájdult meg a gyomrom :)- és párolt brokkolit kefirrel leöntve és egy kisebb adag kínai levest + 2 szeletkét anyum sütötte rántott padlizsánból. Vacsira pikáns répasalit ettem egy bögre tejeskávéval.


Bettyboop mi újság a belépőkkel? :)

2008. máj. 23. 18:52
Üdv! Az ebédem egy kevés margarinon kisütött csibefasírt (mélyhűtött zacsis) egy negyed adag kínai leves és sok párolt brokkoli volt kb. 10 szem cseresznyével. Vacsira megettem egy almát, egy narancsot és pár szem cserit 2 szelet tavaszi felvágottal. Ma is gyalogoltam pár km-t, gimnasztikáztam negyed órát, és még hátra van 100 felülés. :)
2008. máj. 23. 11:28
Sziasztok! A mai reggelim egy teljes kiörlésű zsömi volt retekkel ubival egy szelet felvágottal, és kevés méregerős zöldpaprikával, egy narancs, illetve egy bögre tejeskávé. Igaz a zsömit nem ettem meg mind, mert valahogy nagyon nem ízlett. Tízóraira vettem 20 dkg cseresznyét, de kb. felét ettem meg, mert annak sem voltam megelégedve az ízével. Úgy látszik ahogy fogyok, úgy finnyásodok :)).
281. a9e1c02a7b (válaszként erre: 278. - PumaNyuszi)
2008. máj. 23. 08:13

Akkor szerintem mára ide is ér. Köszi, köszi, köszi szépen!


Amúgy fogyiügyben most két napja nem vagyok vmi ügyes. Meg vagyok fázva, ráadásul köhögök, fulladok, gyenge vagyok, nincs kedvem főzni, úgyhogy azt ettem, amit anyukám hozott (bolognai spagettit). Bár nem annyira sokat.

2008. máj. 22. 19:41
a 100 felülés már meg is van :)
2008. máj. 22. 19:25
Üdv mindenkinek! Az ebédem egy tányér anyum készítette gombaleves volt, 2 kis szelet sült tarjával, és a megmaradt nagyon kevés ciklasalival. Vacsira retket és narancsot ettem, 2 szelet felvágottat és egy bögre tejeskávét. Még a mozgásnak kéne eleget tennem, igaz gyalogoltam fél órát meg kardióztam pár percet, de bicajozni is kéne, csak napok óta ki akar szakadni a bokám, de én lábfájással tuti nem megyek dokihoz :P. Ha az nem megy, marad még a 100 felülés. Puszi mindenkinek!!
2008. máj. 22. 09:32

Sziasztok! Hát a tegnap délutánom borzalom volt, mivel 30-án lesz a szülinapom ismerősök feljöttek, hogy ők addig már nem tudnak jönni szóval tortáztunk... Tehát a tegnapi nap bűnözés volt a javábó, de talán így gyorsabban fogyok újra.

A reggelim csak egy teljes kiőrlésű zsömiből 2 szelet felvágotztból édesítőszeres bozsaszörpből

és édesítőszeres saliból állt. :) Bettyboop még tegnap feladtam remélem megkapod nem eszi el sa posta, igykeztem egy teljesen hagyományos borítékba rakni :).

2008. máj. 21. 11:28
A tízóraim állt egy kis darab (4-5 dkg) sajtból és egy csokis (20 gr-os) müzliszeletből. Ezzel a bűnözőnap letudva :).
276. PumaNyuszi (válaszként erre: 275. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 21. 09:09
Hát akkor te vagy a szerencsés nyertes :). Írd meg priviben a címed, és amint meg tudom nyitni, küldöm is :).
275. a9e1c02a7b (válaszként erre: 274. - PumaNyuszi)
2008. máj. 21. 08:20

Akkor én lennék oly bátor, hogy jelentkezzek a jegyekért, ha még eddig nem csapott le rá senki. Mi Makón lakunk, elég közel van Mórahalomhoz és már voltunk is ott a fürdőben. Sőt, laktunk is már Mórahalmon két hónapig.


A szénsavas üdítők nekem is bejönnek. Én mondjuk inkább fél litereset szeretek venni, mert a nagyobbakból hamar kimegy a szénsav és akkor már nem jó. Zéró kóla fincsi, de szeretem még a Diet márkájú cuccokat is. Mi kaptunk tegnap egy csomó epret, abból csináltam epres joghurtot, turmixot, meg eszegettem is, csak úgy ala natúr. Csináltam hagymával párolt zöldbabot, tettem bele jó sok fűszert, cayenne borsot, light főzőtejszínt és összekevertem egy kis maradék marhapörkölthússal. Nagyon fincsi volt, jobban esett mint pl. nokedlivel vagy tésztával. Úgyhogy fő a kreativitás. Régebben el se tudtam volna képzelni, hogy egy húshoz csak zöldséget egyek (no rizs, krumpli, tészta vagy kenyér). Pedig jól lehet lakni így is, sőt! Mostanában még arra figyelek, hogy lassan egyek. Tényleg hatásos, hamarabb jól lakom így.

2008. máj. 21. 07:28

Sziasztok, szép jó reggelt! ma reggel végre fél kilóval ismét kevesebbet mutatott a mérleg, mondjuk csak a mechanikus, de talán az pontosabb is, hiszen a digitálisomba már életet is alig lehet lehelni. :)

A reggelim 1 teljes kiőrlésű magos zsömiből 1 bögre tejeskávéból 2 szelet gépsonkából állt, amihez csipegettem a tegnap esti csípős saliból. Azon gondolkodtam, hogy kéne valami cukrot bevinni a szervezetembe, hátha jobban beindítja ismét az anyagcserém- erre szolgálnak amiket már írtam bűnözőnapok is- meg mivel tegnap csak gyalogoltam másfél órát ma tekerek is. Tehát tízóraira eszem egy kevés cukrot tartalmazó joghurtot. :) Leginkább cserit ennék, annyira imádom, hogy még az sem zavar hogy a májusinak álltalában semmi íze-mondjuk hatása annak is van, ugyanis a cseresznyéből igaz kicsit kevesebbet szabad enni mint az almából, de éppúgy remek a fogyasztó hatása-, de nem visz rá a lélek hogy 10 szem összegumizott gyümölcsért kiadjak 100 Ftot nálunk meg csak úgy lehet kapni :(.


A szénsavas üdítőket azért nem soroltam eddig, mert mindegyik megfelelő szerintem ami édesítőszerrel készült: ittam már zöldalmát, limonádét, málnát, meggyet, szőlőt, kólát, valamint nagyon jók az édesítőszeres italporok is. Mondjuk kezdő fogyózónak ajánlani tudom, hogy fektessen be 1-2 nagy üveg "márkásabb" light kólába, mert épp a minap tapasztaltam egy fél literes üvegen, hogy azért sokkal jobban "laktat", meg dúsabb íze is van, ezáltal nem tör ránk a nasivágy :).


Még sokat fogok most írni, szóval kitartás mindenkinek :P.


Elnézést azoktól, akiknek még nem írtam privit, de csak ide és a dominóhoz tudok belépni, ha rákattintok, egyszerűen a leveleket valamiért meg sem tudom nyitni, ezért kis türelmet kérnék :).


Másik közérdekű közlemény: mivel nem csak beszélgetőtársaknak, hanem a barátaimnak is tartalak titeket, szeretnék felajánlani 3 db belépőjegyet a mórahalmi gyógyfürdőbe teljesen ingyen, és tényleg ne szégyelje senki kérni, akár priviben is. Nekem sem került pénzbe, csak más terveim vannak nyárra, és bármilyen szép, modern hely is- tényleg az :)- Szeged tőlünk igen messze van. A belépőjegyek hátulján egy kupon is van, amit július 31-ig a Mórakert Szövetkezet mintaboltjában lehet beváltani egy ingyenes szezonális termékre. Maga a belépő december 23-ig használható fel, kivéve a vasárnapokat. Ne hagyja ki aki szereti a gyógy- és élmény fürdőket, 2 felnőtt és 1 gyerekjegy amúgy 3300 Ft-ba kerülne :).

Tehát tessék bátornak lenni és igényelni!! :)

Még jelentkezem :)

273. fobe
2008. máj. 20. 21:36

Köszi!

És nagyon ösztönző, hogy leírod, hogy miket eszel! És persze azért is jó, hogy nem kell gondolkodni, hogy mit találjak ki magamnak.

Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy mikor írod, hogy iszol valamilyen szénsavas ...hú, most nem is emlékszem, talán szőlőt.....szóval hogy a colán kívül milyen szénsavas italt lehet inni? És múltkor vettem egy cukormentes italport, többféle ízben van, abból készítettem italt magamnak. Na aznap ment le egy kg.

Jó, hogy újra tudsz írni a fórumra!!! :) Ha egyszer vége lesz a vizsi időszaknak a te diétáddal tervezem, hogy lefogyok ;)

272. PumaNyuszi (válaszként erre: 271. - Fobe)
2008. máj. 20. 20:46

Gratulálok az eddigi fogyáshoz is, és bármikor is jössz, szívesen látlak! :)


A vacsim egy bögre zöld teából, egy nagyobb adag vegyes salátából (lila hagyma, ubi, csípős paprika, paradicsom, fokhagyma, bazsalikom) és egy bögre tejeskávéból állt.

271. fobe
2008. máj. 20. 17:59

Sziasztok! Nekem meg szinte csak most kezdődött el a vizsgaidőszak. Egy vizsgán vagyok túl. A héten lesz még kettő. Aztán hosszú szünet.

fogyi: hát ahogy elkezdem pumanyuszi diétáját, lemegy egy kg. Egy nap alatt. Aztán persze eszek ész nélkül, de csak diétásat, és nem jön vissza az az egy. Szóval így már lassan két kilótól megszabadultam.... Csak kitartásom nincs. Pedig akkor mire lenne képes ez a diéta nálam is.....félelmetes, ha belegondolok ;) Azért próbálkozom folyamatosan, és teljesen nem hagyom el magam. Most jelenleg ennyit tudok tenni vizsiidőszakban (ja és gyerkőc mellett egyszerre)

(ha vége lesz ennek, akkor majd gyakrabban jövök ám!!!)

2008. máj. 20. 14:16
Az ebédem egy bögre zöld teából, egy kis adag céklasalátából, 1 kisebb főtt burgonyából és olaszos csípős gombapöriből állt, persze lightosan. :)
269. PumaNyuszi (válaszként erre: 268. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 20. 11:40
Szia! Lehet hogy ugyanaz ami neked van otthon ez az edzés is mert Hastánc kezdőknek a címe, csak én régen hastáncoltam és tudom, hogy köze nincs hozzá. Most is sajog mindenem, csak épp a has- és hátizmaim nem, amit leginkább meg kéne dolgoztatni a hastáncnak. Én még 22,5 kgt szeretnék fogyni, ha minden ilyen jól halad, ezt június végére el is érem :).
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook