Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek fórum

Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 3. 09:19
Már úgy értem ne olyan sütésnélküli tojásosat, mint pl. a tiramisu v. a nyers tojáshabos desszert.
2008. ápr. 3. 09:18
Ja, nyers tojás ne legyen benne légyszi, mert azt nem tudom megenni.
2008. ápr. 3. 09:16
Süti, palacsinta, vagy amit csinálni szoktál vele és finom. Valami édesség.
145. 2577cdcc12 (válaszként erre: 144. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 3. 09:05
Sütire gondolsz?
2008. ápr. 3. 09:01
Köszi, ezt nem tudtam, hogy zsírosabb. Pedig épp most csináltam kókuszgolyót belőle. Na, akkor majd csak egyesével eszem meg. Tudnál írni vmi jó receptet a zabkorpával? Amit kipróbáltál és tényleg finom.
143. 2577cdcc12 (válaszként erre: 142. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 3. 08:54
Próbáld ki a zabkorpát. Én abból szoktam csinálni a palacsintát, azzal sürítek, és sok sütit is azzal csinálok. A kókusztejporral az a baj, hogy zsírosabb, mint a többi.
142. a9e1c02a7b (válaszként erre: 141. - Dundy)
2008. ápr. 3. 08:42
Köszi! És pl. olyan, hogy sütit sütni vagy palacsintát nem lehet belőle? Vagy az is kesernyés lesz? Én láttam olyat más fórumon, hogy szójatejporral helyettesítették a lisztet bizonyos sütikben. Az milyen lehet? Vagy pl. kókusztejporral nem lehet? Sütiben az biztos fini, bár nem tudom, az diétás-e, a zacsin nincs rajta sem a kalória-, sem a szénhidráttartalom. De Norbinál a kókuszreszelék megengedett, az bizti.
141. dundy (válaszként erre: 140. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 3. 08:12
Amennyiben csak ezzel sűrítesz,akkor kicsit talán kiérzik a kesernyés íze, valamint lisztesebb érzetet kelt nekem. Azért szoktam fele-fele arányban keverni a lisztet, így a család is megeszi.Ha mindenkinek főzöl akkor érdemes először 1 ek-al kezdeni.Ja és csak piros kajába teszem mert kicsit barnás a színe.
140. a9e1c02a7b (válaszként erre: 139. - Dundy)
2008. ápr. 3. 07:46
Még szép hogy írjál, főleg, ha máskor is ilyen jó tippeket adsz. Egyébként már máskor is akartam kérdezni a szójalisztről. Azt tudom, hogy alacsonyabb a szénhidráttartalma, de amúgy miben tér el a "rendes" liszttől? Ízre, felhasználásban mennyire más?
139. dundy
2008. ápr. 3. 05:40

Nem gond ha néha ide is írogatok?

A tegnapi kajám: de: zöldséglé ( célka, ubi, répa, zeller),E: husleves 1 ek tésztával, sok zöldséggel, 1/2 6-kor halászlé,kevés tésztával,sok hallal, iszonyat erősen. Ma reggel meg is volt az utóhatása a fajanszviziten.

Ma fasírt lesz,kenyér helyett szójagranulátummal és zabpehellyel,paradicsomoskápi, amit úgy sűrítek,hogy egy részét beleturmixolom+ kevés szójaliszt+tk tönkölyliszt habarásnal ha kell.

De lehet,hogy töltök pipicicit fetával,ahhoz valamilyen sali lesz. A reggelim narancs+répa+grapefruit lé lesz.Muszáj lenne 1-2 kilócskát még ledobnom,mert hétvégén lagzi lesz,ráadásul falun. Tutti a zabálás!

2008. ápr. 2. 19:23
Szerintem is fincsi a sült alma, igaz én csak sütőben és fahéjas édesítőszerrel próbáltam :) Vacsi 3 répa volt :)
137. pimpi3 (válaszként erre: 136. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 2. 18:10

2-1 arányba izlett a családomnak az alma!

Majd veszel és probáld ki!Tényleg nagyon fini és laktató!

2008. ápr. 2. 17:47
Ja, közben rájöttem, hogy alma sincs itthon, pedig az szinte mindig van.
135. a9e1c02a7b (válaszként erre: 134. - Pimpi3)
2008. ápr. 2. 17:39
Ezt én is kipróbálom, csak nincs itthon dejó. Viszont van aszalt áfonya meg mandula. Szerintem úgy is fini.
134. pimpi3
2008. ápr. 2. 17:29

Én ma sokat falatoztam!De répát!Csak nem nagy probléma!:))

Most csináltam a derejét a családomnak és ugy megkivántam!Eszembejutott amit ajánlottak egy másik forumon!Megpucoltam egy almát félbevágtam és raktam rá citromlevet.dejoport,picit,kokuszreszeléket picit és 3-4 szem mazsit!És édesitöt!5 percre beraktam a mikroba!Nagyon finom volt!Csinálok a családomnak is a dereje mellé!Kiváncsi leszek mit szolnak hozzá!

2008. ápr. 2. 17:03
nekem is megvolt. Egy alexanra joghurt egy répával. Most öblítem egy kávéval
2008. ápr. 2. 16:58
Sziasztok! Megvolt az uzsim: 1 müzliszelet egy bögre tejeskv-val. :)
2008. ápr. 2. 16:57

Nekem is bejött a szénsavas üdítő. Az előbb kimentem a konyhába, hogy enni kéne valami lightosat. Aztán közben rájöttem, hogy nem éhes vagyok, hanem szomjas. Hülyén hangzik, de szerintem néha nem veszem észre, hogy inni kéne, nem enni. Vettem Diet erdei gyümölcsös szénsavas üdítőt, néha multivitaminosat szoktam ebből a márkából. Finom, csak 2 kalória van 100 ml-ben. Bár tegnap sokat ittam belőle, fájt tőle a hasam. Biztos az édesítőtől. Ma a kajálással sem volt gond, bár tornázni nem tornáztam.


Gratula PumaNyuszi a fogyásodhoz, és mindenkinek, akinek sikerült megszabadulni vmennyi súlytól.

2008. ápr. 2. 14:41

Köszi szépen mindenkinek!!


Nekem az a véleményem hogy senki se egyen olyasmit amit nem szeret. Habár azt nehéz elhinni hogy valaki a fogyókúra közepén nem tol le szívesen akár egy konzervbabot is. Szóval ha nem megy le a zöldség Orsi, egyél gyümölcsöt, vagy főzz meg céklát édesítőszerrel csinálj belőle "savanyúságot", szerintem az egész ehető. Egyébként léböjtöt szerintem gyors méregtelenítéshez jó tartani, de sokkal többet lehet fogyni egy nap 2 kg almától, mint egész napi ivástól, és ezt tapasztalatból mondom. Anno 3 napi vízivással egyetlen kilót fogytam!!


A mai reggelim-nincs tej de soha többé vizes zab jeligére- az említett nagy doboz joghurt fele volt. A tízórai sajna kiesett, de ebéd előtt ettem 1 narancsot, ebédre pedig fél adag kínait, másfél merőkanál lencsefőzelékkel kis tejföllel és egy csirke felsőcombbal bőr nélkül. Emellett szénsavas narit iszok és ma már ha törik ha szakad edzem is !! :))) Szerintem az ebédet egy nem diétázó is simán bevágná, tehát nem mazoizmussal fogyok :P.

129. PumaNyuszi (válaszként erre: 122. - Dundy)
2008. ápr. 2. 14:31

Szia!

Legtöbbször semmit, van hogy avonos feszesítőkrémet, szerintem a többiek ebben többet tudnak segíteni hogy vannak-e hatásos készítmények-én mindig sajnáltam annyi pénzt kiadni egy kétes eredményű krémre amivel egy egész heti fogyókúrát fedezhetek. :) Szoktam edzés közben is- apropó ez tegnap kimaradt mert mindenem fáj, meg a fólia-öv is szóval elég rendetlen voltam :P- vagy teszek rá szaunaövet és úgy használom :).

128. pimpi3 (válaszként erre: 127. - 4916977221)
2008. ápr. 2. 14:27
Az ananászt én is imádom!És az fogyaszt is!
127. 4916977221 (válaszként erre: 126. - Pimpi3)
2008. ápr. 2. 14:25
Muszáj lesz még valamit ennem. Majd ráerőszakolom magamra a zöldséget és van itthon ananász is. Legalább az utóbbit szeretem.
126. pimpi3 (válaszként erre: 125. - 4916977221)
2008. ápr. 2. 14:04

Azért legalább zöldséget ,vagy gyümit egyél még!

Én most épp jokhurtot eszek zabkorpával,pár szem mazsival és édesitövel!Nagyon fini!

2008. ápr. 2. 13:56
Ma reggel csak tejeskávé, ebéd csirkemell és zöldséges vadrizs. Tízóraiként szaunáztam egyet. Jó lenne ma már csak inni!
124. 4916977221 (válaszként erre: 120. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 2. 13:55
"még egyszer" gratula! Ügyi vagy!
123. 2577cdcc12 (válaszként erre: 121. - 4b6a2525df)
2008. ápr. 2. 11:16
Mi a különbség a női és a férfi változatban?
122. dundy
2008. ápr. 2. 10:19

Szia Nyuszi!

Légyszi írd meg,hogy mit kencézel a tekercseléskor? Ill. ezt torna alatt alkalmazod?

121. 4b6a2525df (válaszként erre: 59. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 2. 07:07

Az ab king pro.. hát ember legyen a "fenekén" aki fel tud ülni rajta. Szerencsére ki tudtam próbálni, mielőtt az az őrült ötletm támadt volna, hogy megvegyem.

A leg-nagic tényleg olyan klassz, mint amilyennek hírdetik. Október óta van.

Mivel én elég koros vagyok a testességemhez -nem hívom kövérségnek, mert még így marad:)- az eliptikárt választottam Nagyon drága volt (3 évvel ezelőtt l00 ezer, de az 50 szülinapomra kértem és a familia összeadakozta) azért volt ilyen drága, mert a reumatológus azt javasolta, hogy csak a sportvboltit vegyem meg, ugyanis azt orvosok betegeken tesztlték (ő is részese volt a tesztnek az Uzsoki korházban) Nagyon szívtam a fogam és elmentem mindenféle tv. shopokba, meg áruházakba és kipróbáltam amit lehetett, végül bementem a sportboltba és ott is kipróbáltam. Talán a különbséget az ég és föld közötti különbséggel lehet mérni.

Lehet, hogy mostmár olcsóbb, meg kellene nézni. És arra is figyeljen az, aki sportboltba vásáról, hogy van női és férfi változat. Én sajna ezt nem tudtam, és a sok kipróbált közül amikor kiválasztotam a nekem tetszőt, meg nem figyeltem fel rá, hogy mekkora monstrum. Utánna jóval később bámészkodtam a kirakatba, és láttam jóval kecsesebbet, ki is próbáltam és az is pont olyan jó volt, mint amit megkaptam nagyba.

Szóval én a túlsúlyosoknak (100 kiló és fölötte)tudom ajánlani. kiméli a csipőt, a térdet, viszont a két kar fogásával klasszúl átmozgatja a hátat. Ha nem fogod a kart, hanem előlre dölsz a stabil karokra, egy kicsit pucsitasz, hát jól megdolgozza a feneked és a külső combizmaid.

A leg magic pedig azért az egyért a jó (mert ezt más otthon használatos gépnél nem éred el), hogy a belső felső combizmod is megdolgoztatja, és fogyassza:)

2008. ápr. 2. 06:33
75 kg vagyok!! Vasárnap minimum 77 voltam. Szerintem bevált a recept- tehát a fokozott fajtájával lement napi 1 kg. Hajrá mindenkinek!! Én most nagyon örülök!! :))))))))
119. edna73 (válaszként erre: 118. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 2. 06:31

Szia PumaNyuszi!

Örülök, hogy leírtad a tapasztalatodat. Én 82 kg vagyok, bár csak 163 cm. Írtad, hogy adsz tippeket, recepteket, stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook