Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯
555. hello :) (válaszként erre: 553. - E2f062d598)
2016. ápr. 10. 20:14
Szia, Köszi de a kérdés nem erre vonatkozott, h milyen joghurttal, azt tudom. Hanem h ezt lefagyasztva milyen fagyikent. Még nem teszteltem, mert közben itt nagyon rossz idő lett.:/
2016. ápr. 9. 22:18
Sziasztok! Valaki csinálja most az Insumedet? Holnap lesz 1 hete hogy iszom! Jó lenne pár bátorìtó szó!
553. e2f062d598 (válaszként erre: 552. - Hello :))
2016. ápr. 3. 21:58
Én már ittam port joghurttal, nekem nem jött be, inkább maradok a tejesnél, még ha kevesebb is a fehérje. A dokim szerint az epres ízűvel a legjobb a joghurt, de tudok olyat, aki a csokisat is azzal készíti el.
2016. ápr. 2. 18:56
Sziasztok, nagyon el vagytok tűnve :( Csak nem besonkàztatok?;) Lenne egy kérdésem. Csináltatok már port joghurttal összekeverve fagyit? Nagyon kacerkodom vele :) Ikeaban vettem olyan szilikonos tartòt, mint a calippo :) Ha senki sem jelentkezik, bealdozok egy adagot a tesztelés oltárán 😊
551. bevamama (válaszként erre: 550. - Maryann55)
2016. márc. 31. 21:35

Ezen a linken megtalálod az összes Insumeddel foglalkozó orvost. : [link]

Egyébként az én orvosom /Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében/ az első vizsgálatért 8.000 Ft-ot kért, a kontroll vizsgálat ára 2.000 Ft. 1 doboz por ára 11.500 Ft.

2016. márc. 31. 17:54
Sziasztok!Mennyibe kerül az Insumed por, és az orvosi vizsgálat? Ki tud orvost is ajánlani Budapesten?
549. Icuska538 (válaszként erre: 542. - Lívia69)
2016. márc. 20. 15:55
Én is vennék ......
548. hello :) (válaszként erre: 545. - Lívia69)
2016. márc. 20. 15:34
Nem kaptál tájékoztató füzetet a dokitòl? Főétkezések között csak folyadèk, az enyémben ez van ;) reggel Shake, 5 óra múlva ebéd, 5 óra múlva Shake. Az insumed diéta egyik alapja h ezt betartsuk, az inzulin rezisztencia miatt. De kérdezz rá meg egyszer a dokinál. :)
2016. márc. 19. 19:41

December közepén kezdtem. Három hónap alatt 7,5 kg zsír ment le és kb. 0,5 kg izom.

Mindenkinek egyénre szabott a fogyókúra. Súly és izomtömeg alapján határozzák meg a napi szénhidrát és fehérje mennyiséget. Mellette heti háromszor sportolok (futópad, kondi) ez sokat segít, de van ismerős, aki enélkül is szépen fogy.

Az étkezési időpontok betartása nagyon fontos. A meghatározott kalória mennyiséget jól ki lehet számolni a kalória kalkulátorokon (kalória bázis).

Néha lehet bűnözni, de nasi itt sem jó.

Én lényegében a meghatározott szénhidrát és fehérje tartományban mindent eszek. Döntően csirkemell, karaj, marha húsok. Köretnek fontos a zöldség, sima saláta, savanyú káposzta. Kitartás kell hozzá. Nyugodtan tudom ajánlani mindenkinek. A titok azonban ennél is ugyanaz mint minden fogyókúránál: kevesebbet enni és többet mozogni. :) A porok és a déli nagy étkezés, azonban sokat segít, hogy ne legyenek éhségrohamok és bírható legyen a diéta. Valamint megtanulja az ember, hogy 14 óra után lényegében nulla szénhidrát bevitel.

546. e2f062d598 (válaszként erre: 545. - Lívia69)
2016. márc. 19. 08:31
Én még kávét sem ihatok bármikor.
545. Lívia69 (válaszként erre: 544. - Hello :))
2016. márc. 18. 22:52
Bármikor. A 3 főétkezés között ill. még az esti shake után is.
544. hello :) (válaszként erre: 541. - Lívia69)
2016. márc. 17. 16:52
Nekem szerepel a főétkezésnèl h a lehető legkevesebb zsiradék. Én egy teáskanálnyi kókuszzsírt mindig teszek a husi alá. Hogy érted h bármikor? :)
543. e2f062d598 (válaszként erre: 541. - Lívia69)
2016. márc. 14. 07:56
Én sem használhatok semmilyen zsiradékot.
2016. márc. 13. 23:56
Vennék Insumed port.... Kicsit olcsóbban, mint a "bolti" ára! Valakinek van esetleg??
541. Lívia69 (válaszként erre: 540. - Hello :))
2016. márc. 13. 23:52

Még nem írtam ebbe a fórumba, viszont most lenne egy kérdésem! A diéta alatt - nekem ezt mondta a doktornő- semmilyen zsíradékot nem szabad használni. Eddig kókuszzsírral készítettem mindent, mást nem nagyon. Nektek nem így mondták? Hogy SEMMI zsiradék??

Viszont amit nem olvastam itt, hogy nekem meg van engedve kefír és light túró bármikor, illetve zöldségfélék is ....

Ez sokat segít!!!

540. hello :) (válaszként erre: 539. - Insumed)
2016. márc. 13. 22:24
Én is ledöbbentem. Semmi értelme nem lenne. Ha már nagyon kívánod esetleg nagyon ritkán úgy bűnözhetnel esetleg h ebédkor köret nelkul csak salival ennél husit vagy halat. És a szénhidrátot a kijelölt mennyiségben vmi süti formajaban eszed. (Sajnos ez csak egy falatka :() Vannak egyébként insumed csokiszeletek, legjobb lenne azt. Én kalóriatablazatot nézegettem nagyon sokat..belejön az ember. Vagy mondjuk az ebéd egy sovány leves zoldsegekbol és utána 1 db túrós Zsömle. Sovány túró, nyirfacukor :) Én a husit unom nagyon..halat sajnos nem eszem...mióta eszemet tudom..nem megy le a torkomon hiába egészséges. Csak csirkemell..én néha tojással helyettesìtem pedig azt se szabadna nagyon :) De azért hagyd meg magadnak a szabadsagot..lehet variálni. Husi mellé sült répa és sült alma..én imádom. Amiket tudok ajánlani: kókuszzsír.(husi,zöldségek ala) Chia mag.(pudingszeru lesz a joghurt, főzeléket is ezzel sűrítek, néha zabpehellyel de azzal is vigyázni kell) Bulgur.(Ha unom a rizst) Lenmagolaj.(salatakra) Fűszereknel nálam a curry nagyon előtérbe került. Husira es zoldegekre. A kapor a salátákhoz. Fahéj. Mindig teszek a turmixokba. (Az Epresbe nem:D) gyömbérdarabkak a teába. Ha nagyon éhes vagy igyál meleg teát. Soksoksok folyadek. (nekem ez a legnehezebb) Es h én is panaszkodjak: sajtimado vagyok. Kínszenvedés h szinte semmi sajt...egy jó kis zsíros trappista sajt pl. rosszabb mint egy oldalas vagy hamburgerhùs. Nektek nem hiányzik? Kitartást mindenkinek :)(hudehosszulett)
539. insumed (válaszként erre: 538. - Hello :))
2016. márc. 13. 18:18

Én is úgy tudom, hogy édesség tilos.

Figyelembe kell venni a napi CH mennyiséget.

Nekem még gyümölcsöt sem szabad ennem a dokinőm szerint.

Szóval valami édesség azért jól jönne.

538. hello :) (válaszként erre: 536. - Bevamama)
2016. márc. 13. 09:58
Te jó ég, 2-3 szelet sütemény még az ebéd után, ami tartalmazza az a szénhidrátmennyiseget, amit be kell tartani? Az insumed keretein belül erről még sosem hallottam. Gyümölcsöt, sima üres joghurtot szabad enni desszertkent, de nem sokat. 3 szelet süti kb akkora kaloriamennyiseg amit egész nap magadhoz kéne venned, ha nem több.
537. insumed (válaszként erre: 536. - Bevamama)
2016. márc. 12. 19:27

Köszönöm az ötleteket.

Most csokoládé ízűt iszom.

536. bevamama (válaszként erre: 535. - Insumed)
2016. márc. 11. 13:40

Szia!


Bármilyen süteményt ehetsz egyszer: az ebéd elfogyasztása után! Természetesen nem egy egész tálcával, hanem 2-3 szeletet. Nem tudom, hogy milyen ízű port használsz, de javasolnám a csokoládésat, ha ennyire nehezen megy az édességről való lemondás. Melegen is ihatod, olyan mint egy forró csoki. A későbbiek folyamán, ha jön a nagy meleg és még mindig inni fogod az Insumedet, akkor epreset válassz, hidegen idd, mivel olyan, mint egy jó fagylalt, vagy egy puding. További sok sikert és kitartást!!!!

535. insumed
2016. márc. 10. 22:13

Sziasztok!

Kezdő Insumed fogyasztó vagyok.

Szeretnék tanácsot és ötletet kérni, hogy mit ehetek. Nekem nagyon nehéz az édességről való lemondás. Milyen sütemények férnek bele ebbe a kúrába?

Az orvosom szerint mindent ehetek.

Aki használja az Insumedet, kérem lásson el tanáccsal.

Előre is nagyon köszönöm.

És akinek van felesleges terméke átvenném tőle.


Köszönöm.

2016. márc. 10. 15:17
A szemléltetés miatt tettem fel képet is magamról, melyet az adatlapomon meg is nézhettek. :D
2016. márc. 10. 15:09

Sziasztok!

Régen írtam már ide az oldalra a tapasztalataimról. Szóval 2015. július elején kezdtem az Insumedet használni. Október végéig ittam, -27 kg-tól sikerült megszabadulnom. Azóta is tartom a súlyomat. SŐT! Még most is tapasztalom, hogy centiméterekkel karcsúbb vagyok, por nélkül is! Rengeteg folyadékot iszom (izesített ásványvíz, mert a csapvizet nem bírom), nassolok is, de csakis délben. Ha mégis rám tör estére az édesség utáni vágy, akkor eszem egy almát, vagy egy kávéskanál Nesquik kakaót. Nemsokára jön a jó idő és akkor bicajozhatom is. Remélem még egy pár kilótól sikerül megszabadulnom, hiszen annyi szeretnék lenni, mint a testmagasságom. 156 cm vagyok és 60 kg. Már csak 4 kg-t kell leadnom, hogy elérjem a bűvös számot, de ez majd az aktív mozgástól menni fog. Nekem is voltak holtpontok, amikor egy dkg. sem ment le hetekig, de nem adtam fel. Kitartást kívánok mindenkinek!!! Ha valaki esetleg tényleg tudná honnan lehet beszerezni olcsóbban a port, ami nem hamisítvány, akkor azért engem is érdekelne. :) Illetve, ha feleslegessé válik valakinek, és jó áron adja, arra is vevők vagyunk szerintem. Porozásra fel!!!!!

532. Bringus73 (válaszként erre: 531. - Amianne)
2016. márc. 8. 21:26

Kedves amianne

Köszönöm a válaszodat, gratulálok neked.Jó ilyeneket olvasni.

531. amianne (válaszként erre: 529. - Bringus73)
2016. márc. 5. 12:06

Kedves Bringus73.

Egy kis motiváció: Én Novemberben kezdtem, ma -25kg-ot mutat a mérleg.

A titok: kitartás, betartott utasítások, akaraterő.

Az első 20-at mindenféle mozgás nélkül adtam le, most kezdtem el futni. Sok sikert.

530. Mandiy (válaszként erre: 529. - Bringus73)
2016. márc. 3. 20:54

Szia!

Nekem azt mondta anno az insumedes doktornőm, hogy a cukros betegek lassabban fogynak, mint a többi páciensek! 2 hetente csak 0,5 kg-ot sikerül átlagban fogyniuk! Nyugi, szerintem csak erről lehet szó! És kitartást kívánok Neked!!!!

2016. márc. 1. 08:28
Örülnék neki, ha valami írna arról, hogy milyen szépen mennek le a kilók, mit sportol és ilyenek. Hátha adna egy kis lökést nekem :) Elég sokszor szoktam hullahoppozni, meg taposógépezem. De csak ennyi. Köszi
528. Icuska538 (válaszként erre: 526. - Adrienn93)
2016. febr. 29. 11:44
Ennyi idő alatt csak 5 kg ? És egy csomó pénzt kiadtál , megérte?
2016. febr. 28. 18:45
Sziasztok! Én 3 hónapja csinálom, de egyszerűen most úgy érzem,hogy elfogyott a kitartásom. Eddig csak 6 kg ment le, de ez is nagyon nehezen. Inzulinos vagyok.Kezdem feladni :(
2016. febr. 28. 10:14

Sziasztok! Szeretném újra megosztani veletek a tapasztalataimat. 2015.december 4.én szültem 115 kg maradtam. (sajnos nem szopik a kisbabám ezért vágtam bele ilyen hamar) 2016.február 22-én kezdtem el az Insumedet a mai napon 28-án a mérleg 110 kg-ot mutat. Első két nap csak a shake majd szerdától délben bőséges

meghatározott ételeket fogyasztok. Nem éhezek, azt nem mondom, hogy az első két napon nem éheztem de aki azt a 2 napot kibírja utána már könnyebben fog menni. Terhességem előtt is túlsúllyal küzdöttem akkor -35kg ment le ugyanúgy az Insumed segítségével. Még a kontroll mérésen nem voltam így azt nemtudom megmondani az 5 kg-ból mennyi a zsírveszteség illetve az izom és víz veszteség.

❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook