Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


1123. rebeledó (válaszként erre: 1122. - Katica979)
2007. ápr. 23. 19:46

szija!

mennyi ideig? és mi az ami segitett kimászni ebből?

1122. Katica979
2007. ápr. 23. 18:30
Az voltam,már kigyógyultam.Nagyon rossz volt!!!!Képes voltam a buszon is elájulni olyan rosszul lettem.Sokáig tartott agyógyulás de sikerült.
1121. rebeledó (válaszként erre: 1120. - Tamara30)
2007. ápr. 23. 15:52
Hát azért az sem mellékes dolog.gyógyulást!:)
1120. Tamara30
2007. ápr. 23. 15:46
Én megvagyok fázva 3 napja,nátha,stb...Amúgy minden rendben!
1119. rebeledó (válaszként erre: 1118. - Tamara30)
2007. ápr. 23. 11:22

sziasztok!

hu bakker, olyan beteg vagyok:( akkorát hánytam kétszer az éjjel, hogy alig tértem észhez.fránya virus, vagy nem tom mi, de utálok beteg lenni.

ti jól vagytok?

1118. Tamara30 (válaszként erre: 1117. - DNBasser)
2007. ápr. 22. 18:19
Tényleg,és mi történt veled azóta?Meggyógyúltál?
1117. DNBasser
2007. ápr. 22. 00:06

Sziasztok!!!


Hűha jó régen nem jártam itt...

1116. rebeledó (válaszként erre: 1115. - Eva86)
2007. ápr. 20. 14:40

Szia Évi!

Huha...ez nagyon durva, amit meséltél.nem semmi. Ennyire gázosan rosszul vagy, hogy kórházba visznek? :( Nagyon rossz lehet.

Igen az orvosok tényleg azt nézik ha lobog a 10 meg 20 ezres.sajnos ma már igy működik a dolog.

Hát én is jobbulást kivánok neked, remélem elmulnak ezek a nagy rosszullétek.És az injekcio használ?

minden jót!pussz

1115. eva86
2007. ápr. 19. 20:55

Drága Edina

Nos, megértem az elkeseredett helyzetedet. Az orvosokkal nekem sincs túl jó tapasztalatom sajnos :S. Annyi szerencsém van, hogy a testvérem a helyi kórházban dolgozik és így odafigyelnek rám ha ott van. De ez sem mindig van így. Pl. a múltkor bevittek a suliból az orvoshoz, mert olyan pánikrohamom volt hogy azt le sem lehet írni. nos, amikor bevittek az orvos kb. negyed óráig le sem szart - már elnézést a kifejezésért - aztán meg elkezdett panaszkodni, hogy miért hozzá küldenek be minden hülyét meg miért neki kell foglalkozni mindenkivel. erre én megkérdeztem, hogy behívhatom e a kísérőmet, mert nagyon félek. Erre le lettem ugatva, hogy mit képzelek magamról hogy be akarok hívni valakit magam mellé. ezután eltelt még kb. negyed óra a semmivel. én már akkor bőgtem mint egy kisgyerek. Aztán méltóztatik odafáradni hozzám. mondom neki hogy mi a szitu, azt mondja: ő látja hogy pánikrohamom van, de nem tud vele mit tenni. Aztán már olyan görcsben voltam, hogy felhívta a pszihológusomat, és az meggyőzte, hogy legalább egy nyugtató injekciót adjon. és utána hazaküldött. na innentől kezdve nem szívesen járok orvoshoz :(. Az a nagy baj, ha nem lobogtatod a pénzt a szemük előtt nem törődnek veled (tisztelet a kivételnek). Sajnos csak sok sok türelmet és kitartást tudok kívánni. Legyen jobb napod!!!!!!

1114. rituska83
2007. ápr. 19. 17:45

szio!


Köszike megkaptam őket!



Rita

1113. rituska83
2007. ápr. 19. 11:50

Zsuszo engem is érdekelne a tájékoztató.

Előre is köszike.

Hogy vagytok???

Én egész jól.

Tegnap megdicsért a doki mondta, hogy látszik rajtam, hogy javult az állapotom :)

Úgy örültem neki, amugy meg én is érzem.


Képzeljétek az egyik asszisztens odatolt elém egy papirt, hogy irjam alá, mert valami nem jó a Tajkártyámmal... valami pirosat mutatott az ő gépükön.

Én azt hittem, hogy a név miatt (mert még a leánykori nevem van rajta).

Rá is kérdeztem aztán kiderült, hogy más a gond.

Képzeljétek utána jártam felhívtam a munkahelyemet és ott mondta az egyik főnőköm, hogy "fekete listán vagyunk" az egész cég ami nem kicsi (Hervis, Spar, Kaiser), mert hogy nem az Oep-nél vagyunk vagyis nem oda fizetik a TB-t hanem valahova máshova, de ők nem szóltak az OEP-nek.

Hát nagyon durva, mert mondták, hogyha ez nem változik meg akkor a gyógyszereket meg az ellátás teljes összegét kell majd fizetnem.

DE álltólag akiknek ilyesmi gondjuk van azoknak szól az orvos, vagy küldenek jegyzőkönyvet.

Nagyon durva nem??

Amugy 2008 januárig kell ezeket elintézzni.

Még van idő, de jól felidegesítettek ezzel.

Bocsika, hogy leirtam, de tudom hogy sokan járnak orvoshoz és, ha netán nem szólnának kérdezzetek rá!!


Puszika: Rita

1112. B75
2007. ápr. 18. 11:16

Szia Zsuszo!

Köszönöm,hogy észrevettél,és hogy válaszoltál!

Nem nagyon ismerem a kineziológiát,de ha tényleg segít akkor érdemes lenne kipróbálnom.

Szivesen veszem a tájékoztatót ha elküldöd.

Az e-mail címem:macsaibrigitta@citromail.hu

Köszi

1111. rebeledó
2007. ápr. 18. 10:26
huu, bocsánatot kérek mindenkitől, hogy ide ilyneket leirtam, legközelebb priviben irok, ha ilyneről van szó. tudom, hogy ez pánik fórum...
1110. rebeledó (válaszként erre: 1108. - Eva86)
2007. ápr. 18. 10:25

Köszönöm szépen az üzidet! Aranyos vagy.Igyekszek nem rosszul lenni, meg semmin nem idegeskedni, hát nem könnyű.Tegnap is én voltam benn a kórházban, háát:(

csak sirt szegénykém, és szoritotta a kezem, és mondta hogy nagyon fél a haláltól.próbáljuk benne a lelket tartani, de nem könnyű, hogy mi ne sirjuk el magunkat.próbálok mindent megtenni, amit csak lehet, de hát, nem tudom hogy ez elég e.:(

Mondogatom neki, hogy ne adja fel, meg akarjon meggyógyulni, küzdjön, harcoljon, és higyjen benne hogy meggyógyul, de ezek csak szavak.Igazából csak csodára várunk, mert az orvosok is csak hümmögnek.:(Kérdezgetjük tőlük, hogy adnak e neki vmi nyugtatót, hogy nem e attól ilyen kába, meg nem beszél, de azt mondják nem adnak neki.pedig állitom hogy kap vmit.pontosan azért hogy ne legyen vele baj, meg ne sirdogáljon, meg féljen, ezért tele nyomják sztem nyugtató injekcióval, vagy pedig a xanax-szal.csak sztem rá nem ugy hat mint mondjuk itt bármelyikünkre, mert ő nem eszik, nem iszik, (csak épp annyit ami kell-max 2 dl), viszont aludni meg egyfojtában alszik.szóval kamuznak az orvosok.

huuu, hogy mért nem lettem én vmi orvos??most többet értenék a dolgokhoz.

De én ugy veszem észre, hogy nem nagyon tesznek érte semmit.amig a szive életben tartja addig él, amugy meg nem foglalkoznak vele.Bár mama azt mondta, hogy szokták körülzsongani, mert állitolag vki felfedezte hogy st. martin rokona , és ott faggatják erről arról...(ezt a vezeték névből vették észre)

Biztos csak én látom ilyen rosszul a helyzetet, de tényleg nem látom hogy marha sokat tennének érte az orvosok.szóval...fain nagyon

1109. ritike (válaszként erre: 1105. - Druida)
2007. ápr. 18. 09:48
Hát egy segítő az nem ártana...A mi megyénkben (Szolnok) elég rossz a helyzet, most kértem a psyhiátriára időpontot, és kaptam is június végére. Szerintetek...:( Viszont ma egyedül utaztam haza vonattal, és egész jó volt. Igaz végig beletemetkeztem az ujsimba, de akkor is. Szerintem a lényeg: Meg kell ismét tanuli élvezni az életet!
1108. eva86
2007. ápr. 17. 19:51

Kedves Edina

szomorúan olvasom, hogy eléggé rossz dolgok történnek veled és a családoddal. Elősször is a nagymamádnak jobbulást kívánok, másodjára pedig vigyázz magadra. Nehogy a stressz miatt kijöjjön ez a hülye pánik. Vigyázz magadra, és kitartást!!!

1107. druida (válaszként erre: 1097. - B75)
2007. ápr. 17. 18:11

Jóga, mozgás (séta, kirándulás, tánc) főként társasági formákban, kineziológia, feng-shui, radiesztézia, aura-szóma, masszázsok, rövid pszicho-táborok (ilyen van nálunk is, 3 napos és 1 hetes), Agykontroll, NLP, reiki, előadások, tanfolyamok, keleti harcművészetek, wing-tsun, tai-chi.

Ezek többsége - akár magában, akár egymással kombinálva is - jó a gyógyszerek helyett is. Sokkal jobb...

1106. reni79 (válaszként erre: 1105. - Druida)
2007. ápr. 17. 16:28
Nincs senki.Én totál egyedül probálok megbirkozni ezzel.Autot vezetek de ott is rámjön.Olyankor felhivok valakit hogy eltereljem a gondolataimat.Buszra pedig 10 éve nem mertem felszállni.Egyébként ott volt az első rohamom.Tudsz tanácsot adni mit tegyek???Egyébként Te is beteg voltál????
1105. druida (válaszként erre: 1104. - Reni79)
2007. ápr. 17. 16:01

Ennek sok oka lehet. A hitrendszertől kezdve az általad elérhető ismereteken keresztül a környezeti hatásokig bármi.

Voltál már olyan terápián, ahol pl. "járműundor" esetén álló, vagy általad vezetett vagy lassan haladó járművön végeztél helyzetgyakorlatokat a terapeuta segítségével? Egyáltalán: van olyan segítőd, aki bármikor a rendelkezésedre áll, hogy egy várhatóan kialakuló pánikjelenséget még időben meg tudj fogni? Aki a tanácsaival, gyakorlatokkal, a közelségével bármikor segít?

Ezt a jelenséget nem lehet sem gyógyszerekkel, sem "dumával" gyógyítani. A feladatot te végzed el, és nem vezetés kell hozzá, hanem gyakorlati segítség. Ami akkor van a helyzet magaslatán amikor szükség van rá és nem akkor, amikor éppen ráér ezzel a dologgal foglalkozni.

Ezért sokan vannak akik hozzád hasonlóan küszködnek vele. Ott állnak az úton és birkóznak valamivel. Ahelyett hogy elindulnának és otthagynák a mindig birkózni akaró birkózógépet. Hogy verje össze magát, ha mindenképpen verekedést akar. Az úton haladni érdemes. Körbejárni - és valójában előre nem mozdulni - pedig kevésbé hasznos. De ezt tapasztaltad is.

Szerinted kinek írják be a rosszpontot a "végelszámolásnál" az elmúlt 10 évért?

1104. reni79 (válaszként erre: 1103. - Druida)
2007. ápr. 17. 15:26
Hát én még is 10 éve küszködök vele:-(((
1103. druida (válaszként erre: 1094. - Rebeledó)
2007. ápr. 17. 15:16
És elég hamar meg lehet szüntetni.
1102. rebeledó (válaszként erre: 1096. - Rituska83)
2007. ápr. 16. 20:04

szija Ritus!

ügyes vagy, hogy ilyen jól érezted magad!Látod? megy ez!!!


Nekem nincs tul jó kedvem, meg szép napom.MA összevesztem egy csoporttársammal, kicsit elgem lett belőle, és megmondtam a vélemémyem, ami biztosan nem tetszett neki.


Mamám meg nem jól van. Én nem értem mért nem tesznek már vmit?Képzeld már kába, meg alig tud beszélni, meg nagyon furin viselkedik.Eddig épeszű volt, most nem értem mi lett vele.Nem hiszem hogy a vese betegség velejárója a nem beszélés.Tökre kivagyok:((Annyira sznék neki segiteni,nyamvadt orvosok, utálom mind.Szegénykám sirt is, meg látni lehet rajta hogy mondaná a dolgokat, és nem tud beszélni...hát őrület:( ha belegondolok hogy félhet hogy mi lesz vele, atyaég. Én csak szidom ezt a nyamvadt orvostudományt.Annyira fejlett, de tényleg.rohadtul tudják a dolgokat.állitom hogy elvan vmi szar nyugtatóval kábitva.de nem mondanak semmit, meg azt mondják nem adtak neki nyugtatót, a francot nem, de majd kideritem, rájövök még a turpisságra...

úgyhogy velem ez van:(

azért örülök, hogy te jól vagy!pussz

2007. ápr. 16. 20:03

Szia!

Nekem is küdhetnél.

Köszi.

1100. rebeledó (válaszként erre: 1098. - Tamara30)
2007. ápr. 16. 18:04
jajj köszi szépen:)
1099. Tamara30 (válaszként erre: 1094. - Rebeledó)
2007. ápr. 16. 18:02
ment a privi
1098. Tamara30 (válaszként erre: 1094. - Rebeledó)
2007. ápr. 16. 13:23

Szia!

Most voltam a kineziológusomnál,kérdeztem tőle,hogy Szegeden vagy környékén tud-e jó szakembert,és azt azt mondta,majd sms-ben elküldi a számát.Ha meg lesz,akkor priviben elküldöm.


üdv:Tamara

1097. B75
2007. ápr. 16. 11:34
Sziasztok!Tudtok ajánlani valamit amivel-a gyógyszerek mellett-könnyebbé tehetném pánikbeteg"életemet"?Köszi
1096. rituska83
2007. ápr. 16. 07:31

Sziasztok!

Újra itt vagyok :)

Nagyon szépen köszönöm aki gondolt rám és drukkolt nekem.

Nagyon jól érezztük magunkat...még maradtunk volna!!

Sajnos uram ma ment már dolgozzni, de holnap holnapután itthon lesz. Nem tudta elcserlni ezt az 1 napot :(

MInden jól ment, bár pénteken több mint 3 órát utaztunk, mert sélután mentük és 1 órát voltunk Pesten, mert olyan dugó volt.

De beszélgettem urammal, meg olvastam, igy odaértünk szerencsésen.

Ott esténként sem volt semmi gond.

Tényleg nagyon jó volt.

Elmentünk még barinömmel sétálni is...jó messzire.

Hazafelé tegnap este indultunk el, egy kicsit féltem, mert általában este pánikolok.

De jól voltam, 1x álltunk meg, mert uram elég fáradt volt ivott egy kávét :) Féltem, hogy elalszik igy rávettem :)

Én is tök fáradt voltam, de nem mertem elaludni az autópályán, mikor már Pesten voltunk bealudtam :)

A fiam is jól birta mert odafelé szinte végig aludt és visszafelé is.

Szóval jó volt ez a hétvége, remélem még lesz ilyen.

Ti hogy vagytok? Hogy telt a hétvége?


UI: ÉN is gondoltam ám rátok :)


Puszika: Rita

1095. happydj
2007. ápr. 16. 00:42

sziasztok,


Itt vagyok! Mondjuk elég ritkán olvason most a fórumot, mert azt mondták, hogy ha olyat olvasol, amit esetleg éreztél, az kialakulhat benned! Én eléggé ilyen vagyok, hogy amit esetleg picit éreztem azt utánna teljesen fogom, azaz nem is jönne, ha nem tudnék róla..., dehát ugye ez a betegségünk,a pszihés mámor... :)

Vovi: Ne aggódj, "jól" vagyok, csak a betegségem van még mindig! :) Te hogy vagy? Látom még elég szarul... Én is. Bár azt mondhatom, hogy vannak jobb napjaim, de pl. a mai nem az!


Remélem egyszer vége lesz ennek a fórumnak! Azaz meggyógyul mindenki!!! Én ezt szeretném, és még hiszek benne!Bár 3 éve tart nálam... :(


Mindenkinek üzenem, hogy legyen boldog, mégha nem is könnyű! Én is ezt próbálom! :)


Üdv, Norbi

1094. rebeledó (válaszként erre: 1093. - Ritike)
2007. ápr. 15. 19:49
:( sajnálom, de tényleg egyénre szabott. Lesznek itt olyanok is, ha feljössz majd többet, és elkezdessz beszélgetni, akiknek már 5-6 éve, vagy 10 éve van pánikjuk.ritka szar betegség.:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook