Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis kérdés)


2440. accb6cf2da (válaszként erre: 2439. - MsMonk)
2009. júl. 6. 14:41

Na igen, ahogy lenyomják az a tükröt....

A műtét előtt lefújtak lidocainnal, hogy megtudják nézni a hangszalagokat és a légrést. Mindig öklendeztem.

Én utáltam telefonálni, mert nem értett meg semmit, aztán felhívattam a férjemmel, vagy a fiammal és azt mondták nekik, hogy rossz a telefonom, mert semmit nem értenek:)

Igen az a rossz, hogy belül nem tudjuk mit kell csinálni, ugye?

2439. MsMonk (válaszként erre: 2437. - Accb6cf2da)
2009. júl. 6. 14:09

hát ez az!!!!!!a köhögés nem bírok és annyira rossz már olyan ingerem van de nem sikerül:(

A legrosszabb hogy sok barátom telefonon tud elérni és suttogok de már legalább hangosan tudok suttogni:):)

Hát akkor tényleg elmegyek a héten dokihoz hátha kitalál vmit! De annyira utálom amikor lenyomják azt a valamit vááááá!!

Van kép készült róla felteszem majd de nem találom, hogy a kedvesem hova mentette le a képeket!!!!

2438. accb6cf2da (válaszként erre: 2399. - Sziscsi)
2009. júl. 6. 13:43

Sziscsi mit dolgozol? Kereskedelem, vagy vendéglátás? 12 óra .....

Ez nagyon sok!

2009. júl. 6. 13:42

Monkot én nagyon szeretem:)))

Szerintem mielőbb menj gégészhez, és majd ő elküld esetleg phoniátriára. Biztos az a jobb, ha mielőbb elkezdik a kezelést. Én 2,5 hónapig nem tudtam beszélni, levegőt sem kaptam rendesen. Beszéd közben elfogyott a levegőm, lépcsőn, emelkedőn, tempós séta közben szintén. Nem tudtam krákogni, köhögni, tüsszenteni. Ez utóbbit még mindig nem.

Nekem sem mondták, hogy lebénultak, csak azt, hogy műtéti ödéma:(


Tehát menj el mielőbb!!! Most még van időd.

műtétről egy fotó? Nem raksz ki?

2436. MsMonk
2009. júl. 6. 13:28

igen:):):):)

Mert amikor regisztráltam akkor beírtam a nevem 120 féle képen és semmit nem fogadott el!!! és pont Monkot néztem mert imádom:):):):) És innen jött az ötlet:):):):)

Hát elvagyok! voltam ma piacon vásároltam keveset:)

A meleget rosszul nagyon nagyon annyira mennék strandra de hát nem lehet:(:(:(

A hangszálammal nem tudják most mi van azt mondták ha sokáig nem jön vissza akkor menjek el egy fül-orr-gégészhez és majd ő csinál neki vmit mert még mindig nincsen hangom csak ha nagyon erőltetem akkor jön ki néha egy egy hang viszont akkor meg a levegő nem jön rendesen!!!

Nem mondták hogy lebénultak remélem nem:)

Megynugodni 100% sztem csak a kezelés után fogok!!Azt várom már de izgulok is hogy nehogy találjanak máshol is:(:(

2009. júl. 6. 13:11

Ja és számomra egy igen fontos kérdés:

A nevedet kedvenc nyomozómról mintáztad?:)))

2009. júl. 6. 13:10

Köszönöm, én jól vagyok. Már nem fáj annyira a hátam, de a kiütéseim megszaporodtak:( Nap allergia...

Dolgozom:( Most fejeztem be az ebédet, sétáltam egy kicsit, aztán ismét dolgozgatok:)


Te, hogy vagy ma? Kicsit megnyugodtál?

Hogy bírod a meleget? Hangszalagjaid lebénultak, vagy csak a műtét miatt nem tudsz beszélni?

Javul azért valamit? Levegőt kapsz rendesen?

Most jó sokat kérdeztem:)

2433. MsMonk
2009. júl. 6. 13:04

szia Fegu!!!!

Hogy vagy?? mi újság?? hogy telik a napod??:)

2432. accb6cf2da (válaszként erre: 2431. - MsMonk)
2009. júl. 6. 12:54
Én most már itt vagyok:)
2431. MsMonk
2009. júl. 6. 12:33
Mindenki elment???:(:(:(
2430. MsMonk
2009. júl. 6. 11:46

Sziasztok!!!

Haza értem a vásárolgatásból ...ruhácskát nem találtam csak fehérneműket vettem:):):):

Köszönöm szépen mindenkinek aki nyugtat igazán nagyon kedvesek vagytok:):):) tudom, hogy fejben dől el minden és tényleg napjában többször is elmondom, hogy minden okés és meggyógyulok és nem lesz semmi baj..:)pozitívan gondolkozom igyekszem:):):) Puszika mindenkinek!!!

Ebéd után jövök vissza hozzátok:):):)

2429. alexa7201 (válaszként erre: 2425. - E76e8f01ad)
2009. júl. 6. 11:11

Köszönöm.

Monor Pest megye. Vecsés, Üllő és utána jön Monor.

Budapesttől 40 km.

2428. 7529edede9 (válaszként erre: 2418. - E76e8f01ad)
2009. júl. 6. 11:09
Hát fogalmam sincs lehet a front is nem aludtam jól, meleg is volt.
2009. júl. 6. 11:00

Betty koszonom:)

igen nagyon elszomorito,ami a levegoben van,vagy ki tudja mi ez?

2009. júl. 6. 10:57

Sziasztok!

Angi, mégegyszer itt is kitartást! Nem lesz semmi baj! :)

Fegu: Köszi szépen, megvagyok. A TSH szintem nem lett valami jó, 0,1-et mértek, ezért gyógyszert kellett csökkenteni, aztán majd 3 hónap múlva meglátjuk, mit érek vele.

Néha megszédülök, baromira ingadozik a hangulatom, és fáradékony vagyok. Viszont a háziorvos azt mondta, ne menjek izotóplaborba, majd megnézi ő, majd ha 3 hónap múlva sem lesz jó az eredmény... Lehet, hogy kezdődik nálam is minden előlről..

Furcsa titeket olvasni, hogy szinte mindenki kétszer kerül kés alá, aztán radiojód kezelés... Mi van a levegőben???

Kitartást mindenkinek, és csak optimistán!

2009. júl. 6. 10:56

Tunkany:)) koszonom

Alexa megneztelek olyan tunder vagy,es a gyermekeid meg angyalok ahogy mondod.

Monor az nem Nogradmegye?Mert en Nogradi vagyok.

2424. tünkány (válaszként erre: 2422. - E76e8f01ad)
2009. júl. 6. 10:54

Reméljük mi is! 3 napig sem akarunk nélkülözni!:)

Puszi!

2423. tünkány (válaszként erre: 2415. - Alexa7201)
2009. júl. 6. 10:52
Ti is nagyon helyesek vagytok! Neked is szorítok!
2009. júl. 6. 10:52

Delre megyunk ,nem messze a korhaz,3 nap ha minden ok:))Puszi

Remelem mukodik az internetem ott is:)

2421. tünkány (válaszként erre: 2419. - E76e8f01ad)
2009. júl. 6. 10:51
Még otthon? Mennyi ideig is leszel bent? Puszi!
2420. tünkány (válaszként erre: 2407. - Accb6cf2da)
2009. júl. 6. 10:50

Több barátom is meggyógyult különféle rákból, az egyiknél még őssejt beültetés is volt. Már túl vannak az 5 éven, dolgoznak, gyógyszert sem kell már szedniük, élik világukat!

Tehát mosolyra fel, minden rendben lesz!

Puszi mindenkinek!

2009. júl. 6. 10:48
Sziscsi vigyazz magadra,ez meg nagyon korai.Puszillak
2009. júl. 6. 10:45

Rbarsom

mitol dagadtal be?vagy mit gondolsz mitol lehet?

2417. tünkány (válaszként erre: 2399. - Sziscsi)
2009. júl. 6. 10:37
Hős vagy! Otthon legalább pihenj, nagyon sok az a 12 óra meló simán is, nemhogy műtét után egy héttel... Puszi!
2416. 7529edede9 (válaszként erre: 2415. - Alexa7201)
2009. júl. 6. 10:05
Szorítunk érted is!
2415. alexa7201
2009. júl. 6. 09:52

Sziasztok!


Én is tettem fel képeket, a többi gyerekről majd késöbb, most csak a két kicsi van fent.

Mindenkinek nagyon szorítok.

Nagyon vigyázzatok magatokra.

Holnap megyek az Amerikai útra. Megnézik, hogy gerincsérvem van-e, vagy csak a nyitott gerincem miatt szenvedek.

Angi jelentkezz amint tudsz

2414. e76e8f01ad (válaszként erre: 2412. - 7529edede9)
2009. júl. 6. 09:28

Sziasztok

Rbarsom nem hiszem,hat akkor engem meg nem latal.



meg itthon vagyok,pakolgatok.

Majd irok a korhazbol ha mukodik az internet.

Pusz Angi

2009. júl. 6. 09:04

Sziasztok!

Igen a legrosszabb az egészben, hogy ennek a betegségnek is rák a neve, mert ugye ez teljesen más, mint a többi rák. Ez az embert nyugtalanítja. De manapság valóban a rák több típusát is megtudják gyógyítani!

Betti, hogy vagy?

Majean, Te??

Angi, jelentkezz, ha tudsz!

Rbarso, megnéztelek! Nagyon helyes vagy, és a kislányod egy tündér!:)))) A szemei és az a haj!

Vigyázzatok magatokra!

Napra ne menjetek, mert úgy jártok, mint én (leégés, kiütések, vérnyomás, stb.). Csütörtökön mehetek bőrgyógyászatra, remélem tud adni valamit:(

2009. júl. 6. 08:17

Sziasztok!

Ma biztosan megnyerném a Miss Röfi versenyt.Belenéztem reggel a tükörbe és úristen! ez ki? A fejem mint egy lufi és a szemeim nagyon táskásak.

2411. majean (válaszként erre: 2400. - MsMonk)
2009. júl. 6. 08:06
Szia! Teljesen emberi, hogy aggódsz, nem kis dolog tudomásul venni amikor közlik a rossz hírt. Azt hiszem még nem írtam Neked. Bizony nekem is rosszindulató volt a PM-ben lévő duzzanat. Tavaly júl.és aug. elején is megműtöttek, mivel csak a szövettani eredmény után vették ki a PM-t. Nagyon sokat vívódtam én is, csak magamnak vallottam be, a családom és barátok ismerősök előtt nagyon optimista voltam. Most már tudom, hogy a fejünkben dől el minden. Meg kell gyógyulni, sajnos aggódással nem oldunk meg semmit. Talán picit segítettem... MIndenkit üdvözlök és jobbulást kívánok Nektek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook