Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis kérdés)


2290. e76e8f01ad (válaszként erre: 2283. - MsMonk)
2009. júl. 2. 21:37

Draga MsMonk

Meg megis sirattal,meglessz az a lagzi ha ugyes vagy ha nem ,az orvosaid lesznek ugyesek,es kiirtjak belolunk ezt a nagyon ronda betegseget ne felj.Es mindenkibol,akinek koztunk ez van.A lenyeg a koros beteg reszek mar nincsenek bennunk.Puszilok mindenkit,tiszta szivembol.:)Angi

2289. Reny84
2009. júl. 2. 21:36
Köszönöm mindenkinek!!! Annyira aranyosak vagytok! Sokat jelent ez a fórum, olyan jó, hogy rátok találtam!!!
2009. júl. 2. 21:33

Reny!

Gratula az államvizsgádhoz.

Ha itt leszel Pesten akkor egy kapszulát fogsz bevenni és utána 5 napig el leszel zárva. Az 5. napon fognak vizsgálatot végezni ahol megnézik mennyi sejt maradt és azt, hogy a környéken van-e valami kóros.És speciális vérvizsgálat is lesz az enyémnek még nincs meg az eredménye.

2009. júl. 2. 21:26

Kedves lányok, MsMonk, Reny!

Ne aggódjatok mert a műtéttel kivették a rosszat és nem lesz semmi gond. Ez a rák teljesen más tipusú mint a többi, másként gyógyítják és 100% a felépülés ilyen korban. Nekem azt mondta a sebészem de jóindulatúan ha már rákot választhatok a pm rákot válasszam.És a radiojod kezelés azért lesz, hogy ha esetleg szétszóródott valami akkor kiirtják, ezt vizsgálattal tudják ellenőrizni.A kezelés a műtéthez képest semmi.

Mi Eri-vel már átestünk rajta, rögtön Angi is, nem vagytok egyedül.Eri már régebben mint mi és jól van, minden rendben nála ez mutatja, hogy velünk is így lesz.


Reny!

Erivel mi is Sinkovics főorvoshoz járunk itt Pesten, ő adja a kezelést, ő hozzá kell majd járni mindig kontrollra. Egy fantasztikus orvos én személy szerint hálát adaok az égnek, hogy ő kezel mert nála biztonságban érzem magam.A kezelés alatt szombat, vasárnap is bejött megnézni minket.Úgy hogy nem lesz semmi gond!

2286. accb6cf2da (válaszként erre: 2282. - Reny84)
2009. júl. 2. 21:24

Izotópos vizsgálat: Vagy meg kell inni egy korty löttyöt, vagy injekcióba kapod meg, aztán egy géppel felvételeket készítenek. Színes foltok. Én semmit nem értek belőle, de az orvosok tudják, melyik szín micsoda.


Most a gyógyulsára koncetrálj, aztán jöhet a baba projekt. Attól pedig, hogy később szülsz nem leszel öreg anyuka:)

2285. accb6cf2da (válaszként erre: 2283. - MsMonk)
2009. júl. 2. 21:20

A cél meg van! Ezért kell dolgozni!:)))

Igen nehéz, de nem lehetetlen!

Jó éjt! Holnap:)

2284. Reny84
2009. júl. 2. 21:17
Milyen ez az izotópos vizsgálat?? Nekem, csak UH és biopszia volt műtét előtt.
2283. MsMonk (válaszként erre: 2280. - Accb6cf2da)
2009. júl. 2. 21:14

nekem csak mellaksi röntgen, nyelési röntgen meg vérvétel volt a többi nem!!!!

Igen tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen de bennem van a félsz....bár tudom hogy most az ami történik a legjobb mert ami rákos volt az kivette a maradékot kiírtja az izotóppal..!!! De akkor is elég nehéz még most feldolgozni..

De az életem azt mondta ha ügyes leszek és meggyógyulok és kitartok akkor bizony lagzi!!!:):):):) Előre hozzuk azt mondta:):)

Úgyhogy érdemes küzdeni:):):) Persze nem csak ezért..de ez kis plusz!!!

Nah jó éjt nektek holnap újra itt!!!!

2282. Reny84
2009. júl. 2. 21:13

Hát igen, átérzem. Én is erre gondoltam. Mi van ha később tünik fel a csomó a nyakamon. Sőt én idén államvizsgáztam és ahogy visszagondolok a csomót márciusban vettem észre a félévi vizsgaidőszak végén. 16 volt az egyik államvizsgám, 23-án a másik, 24-én feküdtem be, 25-én már műtöttek. Szóval nekem is kijár a jóból. Viszont nem is gondoltam volna hogy mi mindenre képes vagyok:-) 4-es és 5-ös lett az államvizsgám...

A másik, ami aggaszt és amiért tartok az izótóp kezeléstől, az, az, hogy most fogunk összeköltözni Pestre a párommal, Szegedről. Már 6 éve együtt vagyunk. Én szerettem volna 1-2 éven belül már babát vállalni. Minden álmom, hogy fiatal anyuka lehessek. Jövőre már 26 leszek, na és mire összejön. Szóval ez a kezelés még rányomna pár évet, egyáltalán arra, hogy elkezdjen az ember próbálkozni :-( Ugye jól tudom???

2281. MsMonk
2009. júl. 2. 21:09

elmegyek fürcsizni és elteszem magam holnapra...sok volt ez a mai nap:(

Holnap megyek a körzeti dokimhoz aztán jövök remélem lesz valaki!!

Tényleg jó hogy vagytok:):):)

Puszi!! Jó éjt mindenkinek!!!

2009. júl. 2. 21:07

De nincs!

Azért annak vannak jelei! A műtét előtt Ti is voltatok minden féle kivizsgáláson, ugye? Nyaki UH, röntgen, mellkas röntgen, kardiológia, stb.

Volt izotópos vizsgálat is. De szerintem izotópos vizsgálat műtét után is volt a PM. orvosnál (nekem volt). Már itt kiderültek volna.

Pozitívan!!!!

Látod itt van Angi, Rbarso, Eri75. Anginak, Rbasronak 2 műtét+kezelés!

Eri75-nek nem tudom volt e kezelése. És itt van mindenki!

Meg nekem is azt mondta a sebészem, hogy a szövettan alapján voltak rákos sejtek, amit ő úgy nevezett, hogy rák előtti állapot.

Tehát ne aggódjatok, az rosszabb!

2279. MsMonk
2009. júl. 2. 20:53

Hát köszi Fegu222!!

Én is erre gondoltam, hogy ami rákos volt az mindent kivett a Prof. ő meg sem lepődött ezen a z eredményen azt mondta, hogy tudta!!! Éppen ezért takarított ki mindent!!! De mi van ha közben már elterjedt??? mi van ha van mindenhol áttét..tüdő..szív...mint tudom én?,, Érted???

Most annyira össze vagyok zavarodva:(:(:(

2009. júl. 2. 20:49

Lányok, ahogy a sebészem mondaná NO PARA!!!


Úgy tűnik, hogy kivették, amit kellett, a kezelés pedig biztosít benneteket arról, hogy ha maradt bent valami, akkor az is ki lesz végezve!


Az orvosok manapság nem szokták szépíteni a betegségek lefolyását, ha azt mondta 100%, akkor az annyi!

Ne aggódjatok!

2277. MsMonk (válaszként erre: 2253. - E76e8f01ad)
2009. júl. 2. 20:45

Egy angyal vagy..köszönöm...de most csak a neheze sztem!

Vagyis nem tudom, hogy ez már jó hogy megműtöttek és kivettek mindent és jön a jódizotóp??,

Tele vagyok kérdéssel és kétellyel!!

De képzeljétek nem sírtam ma!!!!

Egyik dokinál sem!!! Ez már nálam nagyon nagy szó:)

2276. MsMonk
2009. júl. 2. 20:43

Sziasztok!!!

Alig vártam, hogy ideérjek...

Sajnos a hírek nagyon nem jók:(:(:

A helyzet a következő: MINDEN AMIT KIVETTEK PAPILLARIS CC. A NYIROKCSÓMOK ÉS A LEBENYEK MINDEN:(:(:(:(

Én csak azt nem értem, hogy a dokim még mindig annyira nyugodt!!!! Azt mondta 100% hogy meggyógyulok!!!

Aug. 6-án megyek Pécsre és ott megkapom a jódizotóp kezelést....

hát eléggé rosszul érintett.....

valaki nyugtasson meg....

Reny84! Sajnálom, hogy neked sem lett jó az eredmény:(:(:

Komolyan nagyon sokat jelent, hogy ide jövök és veletek vagyok és gondolunk egymásra!!!

Nahát nekem ennyi volt ma....:(:(:(

2275. Reny84
2009. júl. 2. 20:36
Igen.
2009. júl. 2. 19:37
De ezek a reszek vannak kint igaz?
2273. e76e8f01ad (válaszként erre: 2272. - Reny84)
2009. júl. 2. 19:36
Igen, de tudod attol sem kell felni.
2272. Reny84
2009. júl. 2. 19:12
Na. Az a helyzet, hogy a bal oldali pm-ből a vegyes göb, tényleg rosszindulatú és sajnos volt áttét a a göb mellett a bal lebenyben. Viszont a bal oldalról kivett nyirokcsomóban nem és a jobb oldali pm-ben se.Biztos ami biztos a következő lépés a Pesti onkológiai kp. Egy hőtérkép, ami kimutatja, hogy van-e máshol. Valami Sinkovics csinálja. Ismeri valaki??? Azért most egy kicsit megilyedtem. Mi van ha jobban terjedt? Akkor jön az izotóp szoba??
2271. tünkány
2009. júl. 2. 18:48
Most elmegyünk itthonról, utána még benézek. Remélem, minden rendben!
2009. júl. 2. 17:37
En meg mindig itt ulok es semmi :((((,nem jon senki
2269. accb6cf2da (válaszként erre: 2267. - 7529edede9)
2009. júl. 2. 16:17
Igen, és én már tűkön ülök.
2268. accb6cf2da (válaszként erre: 2266. - E76e8f01ad)
2009. júl. 2. 16:17
Pihenj! És vigyázz a kajára!
2009. júl. 2. 15:26

Sziasztok,

úgy látom ma szövettan nap van, szorítok az eredményért.

2009. júl. 2. 15:25

Sziasztok

Hogy van mindenki?Reny84,varlak,MsMonk teged is,en meg mindig gyenge,csak hizom ,es hizom,mar olyan kerek az arcom:),barcsak mar tul lennek a kezelesen.Pusz mindenkinek.Rbarsom hogy vagy?

2009. júl. 2. 11:54
Szoritok mindenkinek.pusz
2264. Reny84
2009. júl. 2. 11:04
Persze! Egyből írok, ha megtudtam. Mert telefonon szól egy ismerősünk ....
2263. accb6cf2da (válaszként erre: 2261. - Reny84)
2009. júl. 2. 10:57
Mikor? Ugye megírod?
2262. accb6cf2da (válaszként erre: 2260. - Reny84)
2009. júl. 2. 10:57

Nekem a duzzanat egyforma volt.

A tarkófájás a műtét közbeni hátrafeszítés eredménye. Sokáig fáj. Nekem 2,5 hónap után egy ideg gyulladással tetőzött, majd mintha elvágták volna. Tornáztatni kell. Finoman nyakkörzés és masszírozás.

Nekem nem tudom mit vettek ki, de elől a nyakamon lett egy dudor, ami nagyon fáj. Az egyik orvos azt mondta nyirokmirigy, a másik, hogy a bent marad pm., stb.

A gégész adott antibiotikumot, attól elmúlt.

2261. Reny84
2009. júl. 2. 09:46
Nekem is ma lesz eredményem!!! Jajj, nekem :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook