Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Összetartva egymást bíztatva fogyjunk együtt Hoodival ismét Tüttürü :D fórum

Összetartva egymást bíztatva fogyjunk együtt Hoodival ismét Tüttürü :D (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
363. Taanjáz 3 (válaszként erre: 360. - Kira2424)
2017. okt. 18. 21:39
Ahogy még van a csomagolásban egy adag helye. Na ott benne egy fél bogyi van.
2017. okt. 18. 21:30

Sziasztok bosi hogy eltuntem. en meg nem rendetem

meg,meg gondolkozom hogy adi vagy hoodia legyen.. feek a hoodiatol mer sokszor rendeltme

mar olyat ami nem hatott. koszi hogyha irjatok a tapasztalatokat ezzel enis kozelebb kerulok a legjobbhoz😬

2017. okt. 18. 20:41

Nem fél az csak inkább tojás formája van nem?

Nem kerek.

De eddig is ilyen volt nem?

360. kira2424 (válaszként erre: 359. - Taanjáz 3)
2017. okt. 18. 20:33

Fél??? 😮😮

Az hogy lehet? Hisz ezt nem lehet felezni...

359. Taanjáz 3 (válaszként erre: 332. - Ronina4)
2017. okt. 18. 19:16

Sziasztok! Rég jártam erre. Nekem a hoodi nem jött be. Onnan rendelte ahonnan az elsőt. Nem egész a bogyó hanem fél. Nem is tudom. Minden esetre nem szedem. Nem fogytam, de nem is számolom a kalóriát. Most kicsit nincs kedvem ehhez az egészhez.


Nagyon sokat dolgozok és rendezvény rendezvény hátán. De járok a tancikamra ami felüdülés számomra.

És itt a szép családom akik nagyon figyelmesek és mindenben segítenek nekem, főleg a nagy lányom és aférjem.


Lényeg a lényeg, hogy nem fogytam így sem.

2017. okt. 15. 23:01
Sziasztok most volt penteken 2hete hogy szedem a hoodiat 9 nap alatt fogytam 4kg,es a kovetkezõ heten teljesen megallt meg sem mozdult meg inkabb folfele mozgott a merlek.....hihetellen nem ertem ugyan ugy etkeztem mint eddig dietazok nem eszek kenyeret edeseget,hetvegen szulinapon voltunk igy ketnap gyogyszer kimaradt es vissza jott 2kilo,de nem zabaltam jo ettem tortat sult kruplit, csirkemellet ami kulomben sem hizlal,de nem ertem az egeszet hogy mi lehet a baj.....kicsit elkeseredtem,es meg annyi a wc-re jaras is elmarad csak gyogyszerel tudok nem egy kellemes dolog bar nekem ez mar aprilistol igy van mert vas tabit szedek es sajna segitseg nelkul nem megy!Nekem is elveszi az etvagyamat elvagyok egesznap ehen de mar estere megehezek de probalom megallni es gyumolcsel kompenzalni.....😊
357. sziszkó2 (válaszként erre: 354. - P.judit86)
2017. okt. 15. 21:47

Gondolom többet ittál és gyakrabban jártál a mosdóba, de hogy mitől fáj azt nem tudom.

Én ezt nem tapasztaltam.

Felfázás?

Megszűnt ahogy abbahagytad a bogyit?

356. sziszkó2 (válaszként erre: 355. - Andi.Bobi)
2017. okt. 15. 21:39

Szerintem inkább ne kockáztass.

Annyit nem ér az egész.

355. Andi.Bobi (válaszként erre: 350. - Ronina4)
2017. okt. 15. 21:30
Köszi..még nem rendeltek meg,olvasgattam kicsit utánna.sok helyen írják magas vérnyomásnál nem szabad szedni. Én 14 évig szedtem gyógyszert magas vérnyomásra. szerencsére most nem kell már. De voltam vele már kórházban is sajnos,220/105 volt. Nem tudom ,hogy merjem e...
2017. okt. 15. 16:21

Sziasztok!

Rég tudtam jelentkezni,munkaváltás,stb. 5 szemet szedtem be,de abba kellett hagynom,mert mintha többet pisiltem volna és fájt volna a húgyhólyagom.Lehet, hogy nem a hoody-tól,de abbahagytam,nem tudom merjem e újra szedni?Tudtok ebbe segíteni?Előre is köszönöm.

2017. okt. 14. 22:56

Mèg annyit, hogy a pár nap alatt is tök jól tudtam tartani magam amíg nem vettem be.

Végül nem is ittam semmit mert még az se kellett.

Még nem szedem két hete de már 3 kilóval kevesebb vagyok.


A

352. sziszkó2 (válaszként erre: 351. - Ronina4)
2017. okt. 14. 22:46

Hali!

Megvagyok, csak nem mindig van időm jelentkezni 3 iskolás gyerek+meló de nem panaszkodok.

Na! 5 szem után szüneteltem mert jött a hétvége, egy rendezvényre mentünk gondoltam lehet megiszok valamit, meg az alvás se volt az igazi.

Úgyhogy 4 napot kihagytam tegnaptól megint bevettem hát jóval kevesebbet eszek és azt vettem észre, hogy nem kívánom annyira az édességet.

A fiam szülinapi tortájából nem tudtam egy szeletet megenni ami azelőtt azért nem így volt.

351. Ronina4 (válaszként erre: 331. - Sziszkó2)
2017. okt. 14. 07:47
na halihó mi újsag van nálad ? hallod nemreg megint visszaestem ma már jobba helyzet de még mindog köhögök. de szedem a köptetöt.
350. Ronina4 (válaszként erre: 338. - Andi.Bobi)
2017. okt. 14. 07:45
neked is sikerült ?
349. Ronina4 (válaszként erre: 341. - Kiralylany1234)
2017. okt. 14. 07:44
szia :) sikerült e megrendelni ? megkaptad e és hogy hat ?
348. Ronina4 (válaszként erre: 342. - Ermiz)
2017. okt. 14. 07:43
én sose bírtam úhy fogyózni hogy ne egyek egyaltalan se kenyeret se cukrot. szerintem kár is úgy enni mert úgyse tartja be az ember élete végéig.sikerült megrendelni ?
347. Ronina4
2017. okt. 14. 07:41
nnna két napja megint hoodizok. Első nap úgy elvette az étvagyam hohy délutan fél 4 kor kaptam észbe hogy nem ettem úgy belemerültem a munkába. de akkor gyorsan ettem ahogy a vevők hagyták. kb fel óra alatt tudtam megenni fél szendvicset. úgy jöttek. tegnap már okosabb voltam vettem Heninek/barátnöm és munkatársam/ lángost meg magamnak és azt 10 ig meg is eszegettem meg egy forrócsokit melle később a ket szendóm is utána küldtem este meg egxy nagyctányér frankfurti levest ettem.szal tegnap már jól ettem
346. Ronina4 (válaszként erre: 342. - Ermiz)
2017. okt. 12. 22:29
neked is elküldtem de szogurúan enni kell mellette és olyasmiket amit lefogyás után is bírsz tartani ha kenyeres vagy akkor egyél kenyeret is alényeg hogy olyasmiket egyél amiket utána is bírsz tartani.Én 1 évig amig odafigyeltem különösebb szenvedés nélkül tudtam tartani csak aztán :D elkanászodtam na :D hehehehhe
345. Ronina4 (válaszként erre: 341. - Kiralylany1234)
2017. okt. 12. 22:28
privin elküldtem neked is :)
344. Ronina4
2017. okt. 12. 22:27

CSajok/pasik annyit kérek bárki vesz onnan aminek a linkjét megadtam szigorsúan EGYEN IGYON!!!NE KOPLALJON hogy hát csak felgyorsítom a fogyást NEEE! mert egy idő után a szervezet raktározni kezd és jó esetbe csak megáll fogyás rossz esetbe meg elkezdesz hízni a hoodi mellett ez a legrosszabb mert a szervezetet visszaállítani a normálba nem egyszerű és addig nuku fogyás!

vagyis minimum kb 1200 de inkább 1500 kalória tiplizzen lefele és inni innni min 2 litert.A bogyeszhoz ivott 3 decit is bele lehet számolni.

ÉS ha megoldható ide írjátok bármit tapasztoltok hogy tudjunk segíteni akár a kajáid is leírhatod és valami nem jó szólunk.

343. Ronina4
2017. okt. 12. 22:13
uhhh szerintem nem küldtem el pedig ígértem bocsánat máris nézem
342. ermiz
2017. okt. 10. 19:16
én reductilt toltam amig még volt itthon, aztán ugye az EU kipicsázta. Azóta szomorkodom. 10 kig plusz van rajtam, ami sok mozgással és a klasszikus dolgok ( no rizs, krumpli, fehér liszt, cukor) elhagyásával is ragaszkodik hozzám. ehhez nekem jól jönne valami plusz, de az elmúlt években annyi tré termékbe futottam bele, hogy hanyagoltam egy darabig.
2017. okt. 10. 16:58
Sziasztok! uj vagyok, regen en is szedtem hoodiat akkor nagyon jo volt aztan utana parszor belefutottam olyanba ami nem hatott egyaltalan. tudna valaki irni akar privatba hogy honnan lehet megbizhato forrasbol rendelni? nagykn halas lennek!
340. Ronina4
2017. okt. 10. 12:04
pl: én még mindig nem szedek hoodit mert az alat a 3 hónap alatt amg szedtem olyan drasztikusan lecsökkent az étvágyam hogy csak na. A gyomrom össze is szűkült így most se bírok sokat enni.Inkább az hogy többször eszek keveset.Hogy fogytam e a mérés óta nem néztem de szemmel láthatóan alakul az alakom :D majd elkezdem megint szedni pont most futott be az egyik ismimnek a plussz rendelt hoodija most szólok neki hogy jöhet érte. Abbaól szem az enyém mert a sajátomból adtam neki szemet hogy ne kelljen várnia rá. Sajna még mindig beteg vagyok és megint vissza estem de már kezdem nagyon unni.e ezt magamnak köszönhettem mert a napsütés becsapott és kabát nélkül szaladtam el valahova.Úgyhogy újra kezdem a kúrálásom most is foró kamilla teát iszok fluimucil pezsgő tabival
339. Ronina4
2017. okt. 10. 11:58
mindenkinek küldöm :) de lehet élménybeszámolókat tartani esetleg lerni edig mit tettek a fgyásé mit probáltatok ki...meg mindent ami eszetekbe jut :)
2017. okt. 10. 11:22

Sziasztok!

Én is szeretnék rendelni biztos helyről! Kuldjetek el nekem is honnan tudnék rendelni. Köszi!

337. ermiz
2017. okt. 9. 19:32
Sziasztok, priviben dobnatok elrhetoseget, mostanában csak hamositvanyokba futok bele. Vagy öregszem :)
2017. okt. 9. 15:52
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy honnan rendeltétek meg?? A választ előre is köszönöm! :)
2017. okt. 9. 11:19
Sziasztok ! Valaki le tudja nekem írni hogy honnan lehet rendelni hodit ...köszönöm :)
334. Ronina4
2017. okt. 8. 05:47
Taanjáz írtam privit
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook