Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Összetartva egymást bíztatva fogyjunk együtt Hoodival ismét Tüttürü :D fórum

Összetartva egymást bíztatva fogyjunk együtt Hoodival ismét Tüttürü :D (beszélgetős fórum)

33. Ronina4 (válaszként erre: 30. - Taanjáz 3)
2017. aug. 2. 10:45
Nagyon helyes! :D
32. szonihuni (válaszként erre: 31. - Taanjáz 3)
2017. aug. 2. 09:23
szuper, most egyébként hízó hold van, rám ez hatással van sajnos..általában addig semmi( 2 hét) aztán zuhan a mérleg általában 1 kilót max... gyöszös de lefelé megy legalább... még nem adom fel, csak az édeset ne kívánnám annyira... kaja nélkül el vagyok :D minden nap egy kis fagyi jól esik (esne)
2017. aug. 2. 06:25

Szedem a hoodim 1hete,sokkal kevesebbet eszek, édesség szinte semmit. És szerencsére nem is kívánom. Pedig nagyon édes szájú vagyok. Én is 10 kg-ot híztam vissza. Igaz megváltozott a munkám is. Többnyire ülök. Dolgozni kocsival járok.

KB 2 hétig tornaztam az elmúlt hetekben és járok neptanc oktatásra. Azóta változott az alakom centi én, de mérleg szerint nem.

És ettem mindent.

Most a bogyó alatt viszont érzem, hogy lazáb a ruha rajtam. Nincs gyomrom és kisebb a gasam.

Tehát szerintem hatásos a hoodim.

30. Taanjáz 3 (válaszként erre: 26. - Ronina4)
2017. aug. 1. 20:42
Megérkeztem! ☺️
29. Taanjáz 3 (válaszként erre: 28. - Ronina4)
2017. aug. 1. 20:41
Sziasztok, itt vagyok én is! 😉
2017. aug. 1. 14:22
a faceen Sz Judit csinált közös chetet oda is írtam a csajoknak remélem jönnek majd
27. Ronina4 (válaszként erre: 25. - Szonihuni)
2017. aug. 1. 14:18
egész biztos hogy nem csak mi jojózunk nemrég irt nekem Borza Kata a faceen odateszem neki is a linket.remélem ő is csatlakozik
26. Ronina4 (válaszként erre: 25. - Szonihuni)
2017. aug. 1. 14:16

én dolgozom az ügyön :D

Taanjáz hol kórincálsz?

SzJudit? tessék megjelenni a színen :D

2017. aug. 1. 13:50
valahogy össze kellene szedni a régi társaságot ;) motiválni.. vagy csak mi jójózunk? :D
24. Ronina4 (válaszként erre: 23. - Szonihuni)
2017. aug. 1. 12:13
Ha már megvetted akkor szedd be .Ha vágképp nem ér semmit majd belefogsz a hoodiba.Addigra nekem is telni fog a második hónapom én igazán akkor fogom elhinni, hogy tényleg hat ha augba is fogynak majd a centik. Ha akkor is fogyni fog akkor jelentem ki hogy tényleg hat :)
2017. aug. 1. 10:04
na nekem elfogytak a Life-s cuccaim, elájulva nem vagyok tőle..de valami más is lehet, nagyon gyöszös a fogyásom :( Van még egy 3/4 doboz bogyóm, nem hoodya hanem más, de kb ugyanazt a hatást igéri (igérte..) akkor nem rendesen vettem be és nem is figyeltem a kajára oda. Most viszont normálisan eszem már egy hónapja.. hátha ez indítja be jobban :D
22. andi2379 (válaszként erre: 13. - Ronina4)
2017. júl. 31. 17:38
Nagyon szép eredmények majd a kg is kiváncsi vagyok!
21. Ronina4 (válaszként erre: 20. - Szonihuni)
2017. júl. 31. 16:12
átküldtem messengeren faceen.
2017. júl. 31. 15:40
majd egy linket dobj nekem valahol privátba azért, hogy mit honnan veszel ;)
19. Ronina4 (válaszként erre: 18. - Szonihuni)
2017. júl. 31. 15:23

hát azért sajna most az utcsó 1 év 2 hónapunkba voltak olyn veszekedéseink hogy ...húha. később talán elmesélem. DE az tutkó hogy 14 éve vagyunk együtt de még mindig nem csökkent a potenciája :D :D még mindig úgy viselkedik ebben a kérdésben mintha frissen jöttünk volna össze .

A fogyókúrával meg úgy van hogy :

Végre van cicid popsid most pont jó vagy.

De én nem érzem annyira jónak hogy ekkora a fenekem :D sajnos fogyáskor én felülről fogyok úgyhogy kisebb lesz a cicim de ha én jobban érzem magam akkor tevékenyebb leszek minden téren...azon a téren is . Sajnos még mindig a különböző igényeink miatt sok a veszekedésünk.

De ha fogyok és aktívabb leszek akkor ő is elégedettebb lesz...legalábbis annó is ez volt.

18. szonihuni (válaszként erre: 16. - Ronina4)
2017. júl. 31. 15:15
hehe..csipke leggings ;) de tök jó hogy ennyi év után is így gondol rád. Rólam le ment 3 kiló, férj csak annyit mondott abba ne merjem hagyni mert seggbe rúg, annyira látványos ez a 3 kiló is már neki.
2017. júl. 31. 15:06
nem alkart hanem felkart ,elírtam
16. Ronina4 (válaszként erre: 15. - Szonihuni)
2017. júl. 31. 15:04

Nekem az a "szerencsém" hogy a derekam csípőm közt mindig 20-30 cm közti a különbség így még akkor is van alakom ha nem vagyok pehelysúlyú de nem bírom a tokát meg a leffegő alkart plussz hogy a combom olyan vastag hogy összedörzsölődjön szoknyát is csak leggingel tudok használni....sajna a párom rábeszélt, hogy használjak szoknyát hosszúruhát a kedvéért....de csak úgy tudom ha van rajtam fél combig érő legging.

De megteszem a kedvéért csak így lelövöm az erotikus gondolatait :D hehehehe

2017. júl. 31. 14:29
én újra 73 kg vagyok, bár, teljesen másképp híztam, mint anno, de kb akkor is ennyivel kezdtem a Hoodiát. nekem a derekam katasztrófa... soha nem étem .. 60egynéhány klósan is bőven 80 fölött, most 93.. csípő 103.. a többi annyira nem érdekel :D én kb így állok most
2017. júl. 31. 11:16
Egy hónapja szedem a hoodit :)
2017. júl. 31. 10:46

Mai napom a menzi 4-ik napja és mivel szemmel láthatóan kisebb volt a hasam így mértem is.

Legrosszabb napjaimon a derekam : 93 volt átlag 91


Mooost a derekam ........ 86 cm !!!


Legrosszabb napjaimon a csípőm: 123 volt


Moooosta csípőm 117 cm


De szemmel látható is a különdbség mindkét helyen.


Eddig két nagy úszógumim volt a hasamon amikor leültem .Most az egyik szószerint fele akkora a másik meg kb 1/3-al kisebb.de persze van még mit lefaragni :) de már nagyon örülök ennek is. Ha a jövőhónapba is csökken tovább a centi akkor tényleg jól hat a hoodi :)

Tudjátok az első hónapfogyás jó része víz.De akkoris nagyon jó érzés

12. Ronina4 (válaszként erre: 11. - Kisj)
2017. júl. 29. 20:07
😂😂😂😂 ertem az iróniát 😂 de inkább csak remélem hogy az lesz. Azért jót mosolyogtam :) Az előző az volt és nagyon sokat segített a többiek támogatása és hogy olvashattam botlásokat. Nem éreztem magam úgy hogy én vagyok az egyetlen aki nem bírja mindig tartani a diétát. A fórum célja hogy egymást bíztassuk. Nem attól fogyok hogy van egy fórum 😂😂😂 a naplót töröltem is mert nem az a célom hogy leírva lássam a "történetem " hanem hogy egy jó társasággal jó fejekkel beszélgetve probáljam tenni a dolgom a fogyás érdekébe. Ebbe torna is benne van nem csak a sült galambot várom diétásan elkészítve 😄
11. kisj
2017. júl. 29. 15:56
Ez egy bombabiztos fogyókúra lesz, hiszen csináltál naplót, csináltál klubot, sőt még egy fórumot is kiírtál.
10. Ronina4 (válaszként erre: 9. - Andi2379)
2017. júl. 29. 14:19
Szia nagyon helyes :) örülök neked is. Javaslom hogy mindenki írjon valami bemutatkozót aztán a régi hoodis tapasztalatait aztán hogy pillanatnyilag hogy áll és hogy mi a cél. Ne egy hszbe.
2017. júl. 29. 13:36
Sziasztok! Én is itt vagyok!
8. Ronina4 (válaszként erre: 7. - Szonihuni)
2017. júl. 29. 11:06

Jajj de jóóóó mintha visszamentem volna az időbe ahogy megláttam a neved :D

Én változtattam mert újra kellett regiznem tudod. De a fórum nevébe azért odatettem a régi nevem hogy rám lehessen ismerni :D

2017. júl. 29. 11:04
Jelen 😁
2017. júl. 29. 11:00
De ha bárki másféle fogyókúrával probálkozna nyugodtan leírhatja ide :) hátha tudonk az ő tapasztalatából is tanulni. Én nyitott vagyok mindenre
2017. júl. 29. 10:57
Mérlegre nem mertem álni már jó ideje ne keserítsem el saját magam :D szal súlyt majd akkor mérek ha a centikkel elégedett vagyok. egyszer egy pillantra rááltam és mikor megláttam hol billeg a nyíl gyorsan leugrottam szal azért kb-t tudok.De bevallani akkor lesz bátorságom amikor tudom hogy szépen fogytam :D :D addig az én titkom
2017. júl. 29. 10:55
a klubomba leírtam a mostani tapasztalataim a hoodival kapcsolatba hogy hogy hat rám mit érzek mivel jobb most és hogy tényleg fogyok től. De mivel még első dobozzal szedem már csak pár szem van megvárom míg a második is elfogy akkor megdom a kezdő centijeim és az aktuális centijeim persze menzi után mert menzi előtt mindig vizesebb vagyok és az nem lenne pontos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook