Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Összetartva egymást bíztatva fogyjunk együtt Hoodival ismét Tüttürü :D fórum

Összetartva egymást bíztatva fogyjunk együtt Hoodival ismét Tüttürü :D (beszélgetős fórum)

123. Beukaa
2017. aug. 18. 08:32
Köszi nagyon kedves vagy !
122. andi2379 (válaszként erre: 121. - Beukaa)
2017. aug. 18. 08:10
Szia utánvétes igen, 2-3 nap alatt megkapod és napi 1 szem kell belőle!
121. Beukaa
2017. aug. 18. 07:53
Lányok utánvétes a kapszula?ha ma megrendelem mikor várhatom ?
120. Beukaa
2017. aug. 18. 07:51

Sziasztok !


Én is csatlakozom hozzátok, nem mindig van időm jönni,de igyekszem én /kg szeretnék fogyni,ma megrendelem a hoodiát, napi mennyi kapszula kell ?

119. Ronina4
2017. aug. 17. 15:19
tegnap éjszaka eszembe jutott...mikor nem bírtam aludni....hogy úgy tűnik a hoodi csak bezavar az alvásomba :D szal még inkább odafigyelek nehogy 10 felé vegyem be a bogyeszt
118. Ronina4
2017. aug. 17. 14:01
saját képeimhez az adatlapomon feltöltöttem :D ha nevetni akartok nézzétek meg
117. Ronina4
2017. aug. 17. 13:48
csajok lehet ide fényképet beilleszteni ? nem ugye? van egy olyanom hogy meghaltok tőle olyat röhögtök :D
116. Ronina4 (válaszként erre: 112. - Libidecuki)
2017. aug. 17. 13:42
szia kicsit lentebb írtam egy összefoglalót a 101. hszbe :) a hódi tulajdonképpen az étvágyat csökkenti és zsírt is éget. Első alkalommal azt vettem észre hogy még a bőröm is tudta követni a fogyásom .nem drasztikusan fogyaszt hanem fokozatosan.CSak bizonyos dolgokra oda kell figyelni : Inni sokat min 2 litert vagy többet. Enni mellette annyit hogy azt foyi után is bírd tartani éééés TILOS KOPLALNI!!! ez nagyon fontos. Enni kell többször keveset és ésszerűen. Olyasmit hagyd el teljesen csak amit aztán is kibírsz. pl ha csoki mániás vagy ne hagyd el csak csökkentsd le ha nasis vagy azt se hagyd el teljesen csak arra figyelj hogy kb kalóriát amit belősz az ne legyen több egy nap alatt.ÉS probálj tízórait uzsit is enni. Reggel érdemes bevenni mert van akiket élénkít ha délután veszed be lehet fél éjszaka malmozni fogsz....szűken ennyi :) de kérdezz bátran
115. Ronina4 (válaszként erre: 114. - Szonihuni)
2017. aug. 17. 13:37
hogy néz ki ez az instant kinézet ?
2017. aug. 17. 09:14
ja és még egy, kezdek rákapni a zabkására, instant :D igaz lehetne saját készítésű is, de ez így gyorsabb, Müllerbe kaptam hozzáadott cukor nélkülit is. 4 tasak 620 ft körül van, reggel eszek egyet, tök sokáig eltelít, és a napi édes ízem is fedezve van vele ;) van hogy délig nyammogok rajta
113. szonihuni (válaszként erre: 110. - Ronina4)
2017. aug. 17. 07:38
Én most kezdek körbe okosodni. Ha teljesen le kell állnom a cukorral akkor muszáj lesz alternatívákat találnom. Aldi van felétek? Én egyre jobban szeretem. Nagyon sok jó mentes cucc van normális áron. A ketchup pl szenzációs. Finom és olcsó. Kb 400 ft a 650-700 grammos. Ugyanekkora globus kb 600-700 ft. Van nápolyi szelet teljes kiőrlésű és cukor mentes. A konzerv kukoricaba sincs hozzá adott cukor stb..
2017. aug. 16. 21:25

Üdv :-)

Segítsetek,mi is ez a hódi?

111. Ronina4 (válaszként erre: 108. - Petdal)
2017. aug. 16. 15:57

ha már elverte az éhség érzeted akkor már nyert ügyed van.

Épp tegnap vettem fel a kedven hosszúruhámat ami eddig pont kényelmes volt mellbe és így a hossza is de most!!! lecsúszkál állandóan mellnél nem úgy áll ahogy eddig és taposom az alját ami pedig eddig jó volt pont

De mérni mindig akkor mérek ha a doboz hoodym végén járok és /menzim/ mikum lejárta után 4 nappal. Akkor vagyok alegvékonyabb legkevésbé vizes. NAgyon kivi leszek mert a tokám egyre kisebb.

110. Ronina4 (válaszként erre: 106. - Szonihuni)
2017. aug. 16. 15:52
tudom hogy nem a legjobb de muszály ennem néha édeset is mert ha végére érek fogyinak nem fogom tudni kibírni édes nélkül. Arra próbálok törekedni hogy azokat egyem most is amit utána is bírok tartani :D Ebbe benne van a bűnözés is
109. andi2379 (válaszként erre: 107. - Szonihuni)
2017. aug. 16. 12:28
Máshova nem akart küldeni a doki ha a bogyóval sem tudok fogyni akkor megyek magándokihoz.
108. petdal
2017. aug. 16. 12:21
Sziasztok. Nekem ma jött meg a hoodiám (most szedek először ilyet). Jó olvasni, hogy nektek használt, remélem nekem is fog. Nagy reményeket fűzök hozzá. Már érzem is a hatását, egyáltalán nem kívánom a kaját, és az édességet sem, ami nálam nagy szó :D Kitartást mindeninek, remélem sikerül együtt fogyni. :)
107. szonihuni (válaszként erre: 105. - Andi2379)
2017. aug. 16. 09:10
a sima vérképem nekem is folyamatosan tökéletes, csillagmentes ;)
106. szonihuni (válaszként erre: 104. - Ronina4)
2017. aug. 16. 09:10
ejnye a somlói!!!! hiába eszel keveset belőle, akkor se jó szénhidrát és beépül.. csak óvatosan az édességgel ;) az egész napod kárba mehet vele
2017. aug. 15. 22:41

Sziasztok

Megrendeltem én is, vérképem jó meglátjuk fogyok e a bogyival

104. Ronina4
2017. aug. 15. 15:15
Ma ettem már 3 szendót és fél somlóit szal ma jobban odafigyeltem ettem rendes mennyiséget :D inni...hááát bevallom egyszeren nem bírom rávenni magam a napi két literre. folyamatosan gályázok a boltba :D hogy haladgassak már a csomagokkal :D a mai napom jócskán elment apárom is elvittem iskola táskákat nézni és felvilágosítottam már mik a jó iskolatáska ismérvei.
103. Ronina4 (válaszként erre: 102. - Taanjáz 3)
2017. aug. 15. 15:09
jól van na azért nem vagyok én olyan nagy példakép :D de az tuti hogy ha valaki nincs teljes lelkével teljes odaadással a fogyókúra mellett akkor nem is fogy le hiába a bogyesz. ez az én véleményem. és mivel nehéz mindig betartani a fogyókúra szabájait és otthon senki nem bíztat senkit napi szintwen meg nem dícsérik ha ügyes ezért kellünk mi itt egymásnak. Nekem az hogy ti itt vagytok ez adja meg a kitartást szal nem vagyok én példakép :D csak lelkibíztató amiért cserébe tőletek én is megkapom ugyanazt.
102. Taanjáz 3 (válaszként erre: 101. - Ronina4)
2017. aug. 14. 19:59

Nagyon ügyeske vagy.

Régen is te voltál a példakép úgy látom, most is Te leszel!

101. Ronina4
2017. aug. 14. 15:05

Első fogyásom 2012-be annak összefoglalója:

kb 1 éven keresztül szedtem. igazán fél év alatt ment le 23 kiló akkor.

Nekem elvette az étvágyamat szájszárasságom volt tőle pörgetett /jó sokat takartottam akkoriba :D / és látványosan fogytam vele átlag havi 4-6 kilót ez változó volt. De közbe tornáztam is Deeee nem úgy hogy napi másfél óra erőteljeset hanem heti 3-4 nap fél óra-3/4 óra delájtos hogy épp kicsit izzadtam meg.

Evésnél jócskánn elvette az étvágyam a nassi igényem is drasztikusan csökkent .Ehhez nekem napi két szemet kellett szednem.Itt a hoxán beszéltük is ki hol tart mi nehéz neki :D jó kis csapat volt annó. Nagyon energikus lettem attól hogy tetszettem magamnak egyre jobban. Amit nagyon értékeltem hogy a bőröm is követte a fogyásomat és egyre vékonyabb csinibb lettem.

Igaz a végén már elkezdett enyhén bedobogni a szivem de ha ittam eleget akkor nem. :D de ez 2012-be volt!!!


Azóta többször szerettem volna fogyni csak nem volt meg a jó forrrás ahonnan ajó hoodit tudtam volna venni ezért a neten vatern probálkoztam de azoktól egyből dobogott a szivem és nem igazán éreztem jól tőle magam inkább hagytam a fenébe. Ezt a linket a sógornőm küldte.


A most pedig :

Nemrég kezdtem el a második fogyimat életembe. Most a második doboz hoodit szedem de ebből 1 szem elég!!! és úgy elveszi az étvágyam hogy rendesen idegesít mikor rájövök a nap közepén délután 3 körül hogy úristen reggel csak fél zsömlét ettem azóta csak iszok és hogy azért nem jó a közérzetem mert nem ettem. Mindig szidom is magam mert tudom hogy akkor lesz könnyebb megtartanom a súlyomat majd a fogyi után ha a fogyi alatt annyit eszem amit aztán is fogok tudni tartani.

De pl most az evésnél azt vettem észre hogy a kenyeret se kívánom!!!!! pediiiig!!!!! én nagy kenyér faló voltam mindig :D

Én merem ajánlani bárkinek mert épp ma is 3-an mondták nekem hogy szemmel látható a fogyásom már most! :D

ÉS nem akarom elkiabálni de szerintem most is követi a bőröm a fogyásom.

Ennél nincs szívdobogásom! teljesen jól vagyok és jól is alszom.Szal :D ez van jelenleg.

100. Ronina4 (válaszként erre: 98. - Szonihuni)
2017. aug. 14. 14:57
ügyi vagy :D én azért rátámaszkodok a hoodiára :D
99. Ronina4 (válaszként erre: 96. - Taanjáz 3)
2017. aug. 14. 12:59
Ez az hogy én se emlékszem :D
98. szonihuni (válaszként erre: 94. - Ronina4)
2017. aug. 14. 09:27
lehet fogyni, egyébként most is fogyok csak lassan, és ugrálva. Ma reggel 71,9 voltam ( júni 26 körül kezdtem 6-7 hete és akkor 76 voltam), jelenleg nem szedek semmit, annyi hogy a kenyér (rozs) bevitelem, max 1 szelet/nap, köret minimális, inkább zöldek, de eszek mindent, viszont egyre kevesebbet. Viszont jelenleg több mint egy hete semmit nem szedek. Nyaralásra 70 alá akartam menni, az elmarad szerintem... de most semmi nehézséget nem érzek.
2017. aug. 13. 22:37
Sziasztok :)
96. Taanjáz 3 (válaszként erre: 94. - Ronina4)
2017. aug. 13. 16:33
Nem . Szerintem fu nem tudom a régi nevét,de Kati lehetett. Ha nem akkor bocsi.
95. Ronina4 (válaszként erre: 87. - Kira2424)
2017. aug. 13. 10:12
Én is reggel veszem be éhgyomorra minel több folyadékkal. Igazságszerint 3.5 decivel kéne de én koran reggel nem bírokannyit inn. Kb 7- 8 között veszem be. De aztan kb 10 ig többször iszok amikor ált leesik hogy egek még semmit nem ett. 9 kor nyitom a boltot es kb fél 10 -10 között ülök le kapcsolom bea laptopot. Én siman alszok most ettől. Sajna nem pörgök nincs takarítási mániam pedig jó lenne :D hehehe de mivel ennyire nagyon elveszi az étvagyam nem merek két szemet bevenni hátha pörgetne :D
94. Ronina4 (válaszként erre: 85. - Szonihuni)
2017. aug. 13. 10:06
Ne aggodj most legalább minden kiderül és utana tudsz vigyazni magadra . És ha mégis gond van a pakzsmiriggyel alul vagy túlmüködik akkoris lehet fogyni. Igaz sokkal nehezebben de azért lehet. Ha jól emlekszem Taanjáz ? Te voltál ? Azt tudom hogy volt egyikünk pajzsmirigyes és tudott fogyni .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook