Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyan rossz lennék? fórum

Olyan rossz lennék? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
67. d3c6e89fee (válaszként erre: 63. - Camella)
2009. aug. 2. 12:04
Úristen, ez egy nagyon szomorú történet:( Libabörös lettem tőle:( Sok sok kitartást neked!
66. Sirga (válaszként erre: 54. - Maggie047)
2009. aug. 2. 12:03
Bocs, lemaradtam! :) Nem geciség lett volna, számomra is logikusnak tűnt. :o
65. ad96793c81 (válaszként erre: 62. - Maggie047)
2009. aug. 2. 12:03
Egyetértek, amíg az előzőt teljesen nem engedted el, nincs helye új kapcsolatnak, bár vonzónak tűnhet a dolog első pillantásra.
64. d3c6e89fee (válaszként erre: 59. - Ad96793c81)
2009. aug. 2. 12:03
Akkor még van időm:) Köszi...
2009. aug. 2. 12:02
Én is éltem olyan párkapcsolatban ahol a párom ivott. Az elején semmit nem vettem észre nagyon trükkös volt. Ameddig csak udvarolt , soha nem jött piásan. Egy idő után összeköltöztünk. Az Ö lakásába mentem én mert az nagyobb volt, viszont üres de teljesen felújított állapotban. Nekem voltak vadi új butoraim, tehát oda vittük őket. És ami még hiányzott megvettem. Bőrülőgarniturát, szekrénysort, tehát csak is nappali butorokat. Ö megvette a konyhát. Amikor már nap mint nap együtt voltunk, észrevettem hogy a lehelete piás. Én rákérdeztem hogy most mi van? Ö erre, csak néha iszik semmi komoly. Jó, hagytam is a témát. De időről időre rosszabb lett. Veszekedett velem ok nélkül, ha késöbb értem haza a melóból vádolt hogy én megcsalom..Persze nem ilyen finoman fejezte ki magát. Egyszer amikor haza mentem késöbb szó nélkül megvert. Az összes értékes tárgyaimat összetörte. Még néhány napig maradtam..Titokban megszerveztem a költözésemet is..Mert éppen távol volt....Amikor a szállítok már megérkeztek és keztük bepakolni a dolgokat..előbukkant Ö.. Oda hívott még 5 db nagydarab barátját is.. Nem akartak elengedni.. Végül hosszú vita után, ugy engedet el hogy néhány dolgaimat vittem csak el. Hiába hívtam a rendőrséget, nem tudtak tenni semmit, vagy nem is akartak, végül is nem ölt meg. A butorokat igazoló papirokat meg mind eltüntette.Három év telt el, még mindig eszembe jut. Gyülölöm az alcoholistákat. Nagy ívben kikerülöm őket...
62. Maggie047 (válaszként erre: 53. - Ad96793c81)
2009. aug. 2. 12:02
Régebben én is féltem a magánytól, de már nem, mert ebbe a kapcsoltatba is szinte már másnap beleugrottam és még sokáig gyászoltam az előzőt ez mellett. Ez nem korrekt, így hát inkább a magány.
61. Sirga
2009. aug. 2. 12:02

Ne haragudj, csak a történetedet olvastam végig - nekem ez elég volt, úgy érzem. A pasiknál rendszerint ilyen korban jön egyfajta kapuzárási pánik? Mert nem ő az első, aki ilyentájt lázadozik - ráadásul ezzel a "módszerrel". Neked kell jól átgondolni és dönteni, ezt senki nem teheti meg Helyetted. Ha nagyon erős vagy, és hatni tudsz rá, változhat, és nem kötelező érvényű, hogy ilyennek - vagy még rosszabbnak - kell lennie később is. DE! Ami borzsztó fontos: ehhez tényleg elképesztően nagy erő kell!

Nem tudok elfogulatlan lenni ismeretlenül sem. Az alkohol a szememben "vörös posztó" - aki iszik, az a legritkább esetben sem gondolkodik. Annak csak a még több pia fontos. Elviseli az általa nem kedvelt barátnődet? Ez alapvető. Figyelmen kívül hagyja a kérésed? Egész más kategória! Kérdés: miért nem hagytad ott? Te vezettél, nem is ittál ... Talán elgondolkodott volna.(Bocs, ha már leírtad!)

2009. aug. 2. 12:02
Nagyon nem szeretem amikor a pasik ennyire túl lőnek a célukon az ivászat miatt...:S
59. ad96793c81 (válaszként erre: 57. - D3c6e89fee)
2009. aug. 2. 12:00
Én 2 évet vártam rá. Ennek több, mint 12 éve már:)Jönni fog, hidd el.
58. spinneli (válaszként erre: 54. - Maggie047)
2009. aug. 2. 11:59

Taxival haza tudott volna menni, nem?


Én inkább elkoordináltam volna magamat-ha kerek perec elmondod neki, hogy vagy jön, vgy itt marad, nem igazán okolhatott volna téged.

57. d3c6e89fee (válaszként erre: 53. - Ad96793c81)
2009. aug. 2. 11:58
Csak ezzel az a baj, hogy én a tökéleteset keresem, az meg nem jön...
56. Dyna22
2009. aug. 2. 11:58
Én most intézem a válásunkat,megbeszéltük hogy elválunk (anyagi megfontolásból)közös megegyezéssel.A legutóbbi ivászata után napokig nem beszéltünk de nem hatotta meg. Mikor részeg volt úgy mondta hogy költözzek el mintha azt mondta volna kint meleg van. Mikor megbeszéltük hogy elválunk az volt az első gondolatom hogy így könnyebb lesz elmenni ha arra kerül a sor.Én már sokat téptem a szám most azt mondtam az volt az utolsó,ha még egyszer iszik én csomagolok és megyek gyerekestül. Ha az alkoholnak nagyobb a szava akkor nincs mit tenni...
55. d3c6e89fee (válaszként erre: 49. - Maggie047)
2009. aug. 2. 11:57
Hát igen ilyenkor a legjobb otthon..
54. Maggie047 (válaszként erre: 41. - Spinneli)
2009. aug. 2. 11:57
Gondoltam rá, de nem vagyok az a geci típus pedig megérdemelte volna. Meg nem is nagyon mertem nekivágni az útnak, mert Győr mellett valami kis faluban voltak. Nem ismerem ott a járást:((
53. ad96793c81 (válaszként erre: 42. - D3c6e89fee)
2009. aug. 2. 11:57
Ez az én elvem is, de ismerek olyanokat, akik jó ideje nem lépnek, mert bevallottan félnek egyedül maradni. Szerintem kell is két kapcsolat között egy kis egyedüllét, hogy úgy lépj a következőbe, hgy előbb tisztázd magadban milyen társat szeretnél.
52. d3c6e89fee (válaszként erre: 48. - Spinneli)
2009. aug. 2. 11:56
Na bocsi, ezt elnéztem, azt hittem más irta:) Bocsiii
51. spinneli (válaszként erre: 50. - D3c6e89fee)
2009. aug. 2. 11:56

micsoda?

ezt nem értem.

50. d3c6e89fee (válaszként erre: 48. - Spinneli)
2009. aug. 2. 11:55
Akkor meg nem is kérdéses miért is iszik annyit...:S
49. Maggie047 (válaszként erre: 40. - D3c6e89fee)
2009. aug. 2. 11:55
Próbáltak egyébként kedvesek lenni, hogy ugyan, menjek már be a házba, dőljek le, hátha jobb lesz, de ha rosszul vagyok nekem nem jó sehol, csak otthon egyedül, vagy maximum a párommal, mert az nem bánt ha ő látja hogy ilyen nyomorultul vagyok, csak más ne lássa. De nem mentem be lefeküdni, már csak azért se, mert tudtam hogy akkor meg tényleg sehova nem megyünk, inkább szenvedtem velük, asszem fel is fáztam. Nagyon mérges lettem a barátaira, ugráltatnak hogy menjek sörért is. Nem azért de felháborító.
48. spinneli (válaszként erre: 43. - D3c6e89fee)
2009. aug. 2. 11:54
Mi gyakran eljárunk kocsmázni a barátainkkal előfordul, hogy egyikünk fáradtabb, vagy más baja van, nem volt soha vita köztünk abból, hogy akkor nem együtt megyünk hazamegy.
47. Bucóka20 (válaszként erre: 44. - Maggie047)
2009. aug. 2. 11:52
Senkinek nincs igazán ahhoz köze h kinek hány kapcsolata volt már életébe,ki ilyen -ki olyan.Ha meg az aktuális barátodnak mondod el h mennyi is az anyni,és netán huzgálja a száját,akkor mehet Isten hirével.De szerintem aki komoly kapcsolat reményében kezd ki veled, azt nemigazán érdekli h hány barátod vagy alkalmi kapcsolatod volt.Az meg h szeretnél már megállapodni az is csak egy dolog,de ne akárki mellett,vannak nála sokkal jobbak én úgyhiszem. :)
46. e799f80651 (válaszként erre: 27. - Cbfad2c3c5)
2009. aug. 2. 11:51
a srác 30 éves
45. klenca (válaszként erre: 19. - Dyna22)
2009. aug. 2. 11:49

Már átéltem, de annyira szerettem, hogy nem hagytam volna ott. Nem érdekelt, hogy iszik, mellettem kultúráltan fogyasztotta az alkoholt.

Aztán eszébe jutott, hogy őneki a legalább 5 évvel fiatalabb évjáratból a szőke, magas, hosszúcombú lányok tetszenek. Nem kimondottan ezekkel a paraméterekkel rendelkezem.:(( Szőke még ugyan lehetnék, de a többivel nem kelhetnék sosem versenyre.... Így aztán le lettem seljetezve.


A házassága Ms Hosszúcombú Szőkével nem volt tökéletes, s az ivás maradt, de valahogyan már nem kúltúrmértékben... Így aztán otthagyták, s most az alkohol a jóbarátja.


Már nem bánom, hogy kidobott, nem hiányzik az állandó küzdelem.


...és mellesleg amíg otthon laktam, apám angyalkája voltam, mert a drága is folyamatosan a pohár fenekére nézett. Szégyelltem is miatta magamat városzserte.:(( Csakhogy nagyon szigorú kontroll alatt tartottam az apámat, addig nem is volt baj vele. De amikor elköltöztem, már nem volt határ az ivászatban.

Gyenge akaratú, nehéz emberek.

Ha van esély a javulásra, segítsd, de ha nincs, akkor futva menekülj!!!

44. Maggie047 (válaszként erre: 33. - Bucóka20)
2009. aug. 2. 11:49

Örülök hogy sikerült legyőznöd a betegségedet és hogy végre boldog vagy. Ezt érdemelnék mindannyian. Az is bajom hogy azért már volt pár kapcsolatom és azért is szeretnék már megállapodni, mert ha megmondom hány pasim volt úgy már elég ferdén néznek az emberek. Mi nők nem lepedőakrobaták vagyunk ilyenkor hanem...

Pedig én azt mondom nem olyan sok az így se.

43. d3c6e89fee (válaszként erre: 41. - Spinneli)
2009. aug. 2. 11:47
Amúgy lehet én is ezt tettem volna, kalap, kabát aztán jöjjön haza, ahogy tud:)
42. d3c6e89fee (válaszként erre: 35. - Ad96793c81)
2009. aug. 2. 11:47
Azért meg plána ne maradj vele, mert félsz a magánytól! Én inkább egyedül vagyok elég régóta, mint egy rossz kapcsolatban, pedig nekem is voltak hosszú és rövid kapcsolataim is...
41. spinneli (válaszként erre: 1. - Maggie047)
2009. aug. 2. 11:46
Miért nem mentél haza egyedül?
2009. aug. 2. 11:45
Amúgy meg szerintem teljesen jogosan borultál ki, miért nem lehet megérteni, hogy rosszul voltál meg például? ááá
39. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Maggie047)
2009. aug. 2. 11:45
Rühellem ha egy pasi iszik, főleg igy... Jó elhiszem, hogy társaságba voltatok meg minden, na de hát akkor is... Nálam eleve kizárt, hogy igyon egy pasi, amikor velem van:)
38. Bucóka20 (válaszként erre: 35. - Ad96793c81)
2009. aug. 2. 11:44
Persze,hogy mindenki talál magának mást.És mindenki fél a magánytól ez is természetes,de azért mérlegelni néha nem árt.☻
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook