Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg velem van a baj? Rossz lennék, hogy kellene viselkedjek? fórum

Tényleg velem van a baj? Rossz lennék, hogy kellene viselkedjek? (beszélgetős fórum)


2021. okt. 9. 10:50
Úgy érzi, hogy bármit megtehet. Nem az emberek érdeklik, hanem az, hogy uralkodjon rajtuk érzelmileg. Ha jót akarsz, nem hagyod újra közeledni semmilyen fórumon.
20. Lary95 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 8. 21:24
Ha már rájöttél, hogy nem megy, le is tiltottad mindenhonnan, akkor ez már el van intézve.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 00dfb24292)
2021. okt. 8. 20:24
És ebben mi az élvezet? Elérni, hogy valaki szeressen, majd belerúgni?
18. 00dfb24292 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 8. 20:05
Beteg fasz. Vissza akar édesgetni, hogy újra beléd rúgjon. Felejtsd el!
2021. okt. 8. 20:01
Igen, én is azt érzem, hogy az egójáról szól minden. Amikor foglalkoztam vele, sokszor úgy bánt velem, olyanokat mondott, hogy mikor hazaértem sírva aludtam el, annyira rosszul esett. Ahogy szakítottunk közös megegyezés alapján, ő összejött azzal a nővel, akivel van, 2 hét elteltével megint felkeresett, ha személyesen látott, vigyorgott rám, mint egy kamasz szerelmes… közben pedig már mással volt. Ha levegőnek néztem -már akkor is, mielőtt együtt lettünk volna- megőrült, hogy miért nem nézek mégcsak rá sem…
2021. okt. 8. 19:55
Akkor ez esetleg a savanyú a szőlő forgatókönyv. Kérdés, hogy ha megkapna megint, akkor hogy viselkedne, de nekem nem lennének illúzióim. Arrogáns, bunkó és rögtön mással jön össze, hát ez lehet, hogy inkább az egóról szól.
2021. okt. 8. 19:49
Igen
2021. okt. 8. 19:45
Soha nem éreztem őt még ennyire emberinek, mint utolsó alkalommal, amikor beszéltünk. Sokszor arrogáns, bunkó volt velem, most, mintha 2 egymásnak fontos ember beszélne egymással, ami nagyon összezavart. Előtte lévő alkalommal nagyon kiakadtam, mert akkor tudtam meg, hogy ő rögtön más nővel jött össze, és szerintem akkor vált számára egyértelművé, hogy szeretem őt.
2021. okt. 8. 19:36
Próbáld ezeket a próbálkozásokat rövidre zárni. Ha a szakításotok után 2 nappal rögtön ráhajtott valakire, akkor nem érdemli meg, hogy jópofizz vele. Éreztesd vele, hogy nem vágysz a társaságára, ettől talán észreveszi magát. Ha így a szakítás után a nyakadra jár, akkor vagy még mindig kellesz neki, vagy nem bírja elviselni, hogy tudsz élni nélküle. Egyik sem egy olyan forgatókönyv, amiben jó lenne részt venni, legalábbis nekem.
12. a4e7cf9021 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 8. 19:34

Ha valóban túl sok, fájdalmat okozott neked, akkor nincs kérdés.


Szakíts meg vele minden kapcsolatot, tiltsd le, töröld ki a számát, állítsd be fekete listára telefonodon, hogy ne is tudjon zaklatni téged, blokkold a hívásait. Költözz el másik városba, nehogy összefuss vele!

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Mazee)
2021. okt. 8. 19:26

Eddig nem tiltottam, mert a szívem mélyén vártam, hogy keressen, és úgy is lett, viszont utána még jobban fájt. Volt, hogy letiltottam, de pár nap múlva feloldottam.

Most úgy döntöttem, hogy jobb, ha semmit nem tudok róla, viszont furcsa lesz kicsit, mivel egy héttel ezelőtt még úgy beszéltem vele messengeren, mint előtte soha, most pedig tiltom.

10. Mazee (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 8. 19:19
Letiltod de felkeres? Érzek némi ellenmondást.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2021. okt. 8. 19:17

Az a baj, hogy mikor úgy érzem, hogy könnyebb, jó úton vagyok, hogy továbblépjek, akkor valami hülyeséggel felkeres.

Próbáltam úgy beszélni vele, mint egy jó ismerőssel, de nem megy. Még nem.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - A4e7cf9021)
2021. okt. 8. 19:15
Nem akarom visszaszerezni, mivel túl sok fájdalmat okozott. Jelenleg úgy érzem, hogy jobb, ha hónapokig semmit nem tudok róla. Lehet pár hónap múlva túlleszek rajta, és tudunk úgy beszélni, mint 2 ismerős, de most még nem megy.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 8. 19:14
Hidd el, ő már régen túl van rajtad! Lépj tovább te is!
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 8. 19:13
Ha autóval vagyunk mindketten, egyszerűen figyelmen kívül hagyom.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 8. 19:10
És félrecsapod a fejed megint, ahogy ilyenkor szoktad?
2021. okt. 8. 19:09
Ami elmúlt, elmúlt. Ő nyilvánvalóan továbblépett. Szerintem teljesen jól kezeled. Lehet, hogy egyszer barátok lesztek, de most jobb, ha kerülöd a lelki békéd érdekében.
2021. okt. 8. 19:08
Letiltottad, mert fájt, amit csinált. Nem muszáj jóban lenned vele.
2. a4e7cf9021 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 8. 19:05
Tudatosítsd magadban, mit érzel. Ha szereted, akkor szerezd vissza, ha nem, lépj túl rajta.
2021. okt. 8. 19:03
Nem sokáig voltunk együtt, szakítottunk, 2 napra rá összejött mással. Az elején nagyon borzasztóan dühös voltam rá, megszakítottam minden kapcsolatot. Majd eltelt egy hónap és valamiért megenyhűltem, nem haragudtam rá. Aztán nem kerültem őt szándékosan, és volt, hogy összefutottunk. De rájöttem, hogy nekem ez nem megy, én nem tudom vele úgy viselkedni, mint egy bármilyen más ismerőssel, mert én többet érzek. Megint elkezdtem kerülni, letiltottam őt mindenhonnan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook