Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyan rossz lennék? fórum

Olyan rossz lennék? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. aug. 2. 16:55

Csajok, nem azért a hétfillérért, miért baj az ha a pasik buliznak nélkületek?


Én megfulladnék, ha mindig mindenhová "párban" kéne mennem, és nem lenne szuverén külön programom a másik embertől..

96. Maggie047 (válaszként erre: 94. - Angica0901)
2009. aug. 2. 16:53

Nem rossz taktika, majd kipróbálom:))

Sajnos a barátnőimmel mi már nem vagyunk ilyen bulis típusok és nem számíthatok rájuk ilyenben. Nem szeretem a büdös füstös disco-kat egyébként sem, az meg hogy reggelig legyek velük valahol kizárt mert nekik is van kapcsolatuk, sőt nekik munkájuk is. Tehát a majd reggel találkozunk nem kivitelezhető. De pont nemrég én is voltam valahol és ő jött értem kikötve hogy csakis éjfélig lehetek, tehát csak ő kötheti ki? Ez volt most az első alkalom hogy mentem egyáltalán, és nem néztem úgy ki, mint ő. Ráadásul úgy volt ahogy kérte:éjfélkor már elindultunk.

2009. aug. 2. 16:48
Tényleg csak évi pár alkalommal történik, de én másképpen képzelem el a gőz kieresztését, nem így. Most megígérte hogy változtat ezeken az alkalmakon és a hozzáállásán, remélem így is lesz. Szerintem ha engem a haverjai előtt semmibe vesz, akkor azért az nem annyira nem elnézhető. Én sem csinálom ezt az én barátaim előtt, ha valami baja van, felállunk és megyünk. Szerintem ezt pont emiatt tőle is elvárhatom, meg azért vannak olcsóbb gőz kieresztések is ennél.
2009. aug. 2. 16:38
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá! Mégegy taktika: arra a napra, amikorra ő betervezte a pasi bulit, szerelkezz fel gyertyákkal, vegyél valami dögös, szexi fehérneműt, egy jó bort, öltözz be, és ártatlanul mondj neki csak annyit: kár, hogy bulizni mész, én mára mást terveztem kettőnknek. Kipróbált, és garantált. Nincs az a pasi, aki ellentmond a szexnek a barátaiért. Ha igen, tényleg jobb, ha kidobod. Na és persze ez csak egy hétvége, de mindig kitalálhatsz valamit, egészen addig, míg rá nem jön, hogy Veled is éppoly jól szórakozhat és teheti ezt józanul, mint a süket haverjaival.
2009. aug. 2. 16:34
Nincs gyerekünk. SAJNOS!!!!! Megvívtam a magam harcait, eljutottunk egy bizonyos szintre. Én megpróbálom tiszteletben tartani az Ő dolgait, amíg Ő is az enyémeket. Annyiban nehezebb az egész, hogy köztünk kultúra beli különbségek is voltak/vannak. Hagyok Neki életteret, ha Ő is hagy nekem, és egészen addig hisztimentesek a napjaink, amíg engem is bevon az életébe, és megtisztel dolgokkal, amiket szerintem jogosan elvárok. Theodorosz nevelhető, még 34 évesen is (ennyi idős volt, amikor megismerkedtünk, azóta 4 év telt el). A kérdés az, mennyi energiád és türelmed van ehhez, s a legfőbb kérdés, vajon eredményes lesz-e. Szervezz magadnak csajos bulikat azokra a napokra, amikor Ő is partyzni akar a fiúkkal. Hagyd magára ilyenkor. Lehet, hogy már azon is meglepődne, ha: amikor bejelentené, hogy hétvégén buli van a fiúkkal, lereagálnád annyival: bocsi nem érek rá, a lányokkal összeülünk egy kicsit lazítani, majd otthon találkozunk reggel. Taktikázz!!! Tudom: ha egy kapcsolatban taktikázni kell, megette a fene, de néha: KELL! Gondolj arra, hogy a férfi a fej, de mi vagyunk a nyak :)!
2009. aug. 2. 16:00
én minden este kieresztem magamból a gőzt, elmegyek futni 3-4km-t, na meg hát ha egy kiadós szeretkezéssel nem lehet kiadni magunkból a felgyülemlett gőzt, akkor nem is tudom hogy hogy lehetne még:p
2009. aug. 2. 15:56
most akkor milyen sűrűn iszik?
90. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 89. - Dyna22)
2009. aug. 2. 15:52

férfiak-ennyi..


nem tudom miért kell abból ügyet csinálni, hogy valaki egy évben 3-4x felönt a garatra.

89. Dyna22 (válaszként erre: 85. - Spinneli)
2009. aug. 2. 15:45
én nem akarom azt mondani hogy alkoholista nem is mondtam,de miért így kell kiereszteni a gőzt???A sport vagy valamilyen hobby vagy bármi,de miért az alkohol?Nem kéne ezt így felfogni,szerintem. Egy nőn általában elég sok a nyomás munka,háztartás,párkapcsolat és azok a kis dolgok amikre ált. a nő figyel oda és mi mégsem isszuk le magunk hogy kieresszük a gőzt!Nem 2-3havonta hanem 2-3évente sem isszuk le magunkat.
2009. aug. 2. 15:32

Na kislányok ez a gőzkiengedés azért egy kicsit furcsa.

Ha most nem tiszteli és nem hallgatja meg a kérését akkor mi lesz később. A te szavad számára semmi.

Én ezt a kapcsolatot - ha nagyon is fáj - hanyagolnám. Később nagyobb gondok lesznek hidd el. Jön majd jobb aki majd nem így fog veled viselkedni.

87. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 85. - Spinneli)
2009. aug. 2. 14:20
egyetértek:)
86. féknyom (válaszként erre: 85. - Spinneli)
2009. aug. 2. 14:14
Pont erre gondoltam én is, néha ki kell engedni a gőzt.
85. spinneli (válaszként erre: 73. - Maggie047)
2009. aug. 2. 14:08

Ez a 2-3 havonta azért elég ritka..neki is kell a kikapcsolódás, ilyen ritka eseménynél lehet tényleg lehetnél nyitottabb-persze általában, és nem mikor rosszul érzed magad.


Mindenesetre ha ez csak 3 havi alkalmat jelent nem kell rögtön alkoholistaként degradálni.

2009. aug. 2. 13:14

Így ismeretlenül azt mondom: ha nem tesz semmit, hogy változtasson a hozzáállásán, akkor nehéz szívvel, de hagyd ott. Képzeld, milyen gondok lennének ebből később.

Van egy nagyon jó barátnőm, az ő története dettó ugyanaz, mint a tiéd. De annyira, hogy meg is néztem az adatlapodat, nem ő vagy te.:D Neki nemigen tudok, merek tanácsot adni. Egyrészt mert én ismertettem össze a barátjával, mindkettőt gyerekkorom óta ismerem, sőt, a srácot születésem óta. Voltam tanúja is hasonló szituációknak, mint a tiétek. A srác egy nagyon mélyérzésű, jó ember, de sajnos neki is elég hülye haveri köre van. És persze, beleviszik az ilyen iszogatós, mindenténmindenkitleszarok bulikba.

Ami még megnehezíti a pártállásomat: Tény, hogy a barátnőmnek nagyon sokszor jogosak a sérelmei, de sajnos néha elég hisztisen tudja őket előadni, és tényleg felfúj bizonyos dolgokat. És persze csodálkozik, ha a barátja nem érti. Beszélgettem már mindkettővel erről (ők kerestek meg engem), de sokra azóta sem jutottak. Még együtt vannak, de a kapcsolatuk folytatása kétes, ha a fiú nem lazít a haveri kötelékeken kicsit, a lány pedig nem lazít a hozzáállásán.


A ti esetetekben viszont van egy elég elszomorító rész: a barátod a haverok előtt semmibe vesz. Ezen elgondolkodnék.

83. Maggie047 (válaszként erre: 80. - Angica0901)
2009. aug. 2. 12:32
Bocsi, már látom hogy együtt vagytok.
82. Maggie047 (válaszként erre: 80. - Angica0901)
2009. aug. 2. 12:31
És akkor ti most együtt vagytok, vagy végülis besokalltál...?? Írtad ugyan hogy kibékültetek, de minden a régi, csak új barátokkal. Mivel már egyszer léptél, érdekelne hogy meg e tetted újra... Gyereketek van?
81. Maggie047 (válaszként erre: 77. - Klenca)
2009. aug. 2. 12:27
Hát szerintem is. Inkább spórolok, vagy olyan dolgokra költöm aminek látszata is van, még ha olyan "luxus termék" is, mint egy ruha vagy fodrász. Azért 15ezer forintból már nagyon sok mindent lehet venni egy háztartásba. Egyébként ez 2000ft.-okból jött össze kb., mert ott azt sem mondhatod hogy oké, vesztettem 2000-et, akkor ennyi, már nem teszek be több pénzt, csak üldögélek. Te jó ég, hogy tehetne már ilyet, hiszen mit szólnak majd. Ez nem vicc, mert egy másik srác is kiesett és még nem is vette meg a zsetonokat, már ki is készítették neki a következőt. Ha éjfélkor távoztunk volna, akkor kb. fele annyit veszít, de az én kasszámban az is sok.
2009. aug. 2. 12:23
A szerelem nagy úr, és bizony igaz az, hogy öl, butít és nyomorba dönt. A pasikra szerintem általánosságban (legtöbbjükre) igaz, hogy önzők. Mi nők a szívünk rabjai vagyunk, ők.... nem is tudom. Míg mi mindenünket odaadnánk, lemondunk a nagy csajbulikról, csak telefonkapcsolatra redukáljuk le a barátnőinket az Ő megjelenésével, Ők ragaszkodnak a barátaikhoz. Hányszor hallottam, hogy én még csak x éve vagyok a párom életében, de a barátai bezzeg... Erre is megvolt a válaszom: "vedd el a barátaidat, hívd át őket takarítani, főzni, sőt, nemi életet is élj velük, és így a gyermekáldást is onnan reméld!" Egyszer nem bírtam. Nem azért, mert ivott volna (nem iszik), hanem mert nem egymással, csupán csak egymás mellett éltünk. Akkor azt mondtam neki, eljön a nap, amikor minden barátja megnősül majd, gyerekeik lesznek, Ő pedig ott fog állni egyedül a húsvéti szabadban sütés alkalmával, míg a többiek körül már gyerkőcök rohangálnak majd. Mára így is lett, megnősültek, és a feleségeikkel vannak elfoglalva, és a bébikkel. Mi kibékültünk, és Ő mit tett, talált új barátokat, amire én azt mondom, én már x éve az életében vagyok, ezek az új fiúk csak most csöppentek az életébe. Mi a válasz? Szüksége van barátokra. Tehát nem azokra, akikkel együtt nőtt fel, mert azoknak már más az életük, hanem bárki másra, aki nem én vagyok. Elfogadom, hogy szüksége van barátokra, de mérlegelhetnének. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy helyezd előtérbe kicsit az önző énedet, mert így a feláldozó énedre nem figyel.
79. Maggie047 (válaszként erre: 74. - D3c6e89fee)
2009. aug. 2. 12:21
Így van.
78. Maggie047 (válaszként erre: 72. - Ce00df587e)
2009. aug. 2. 12:20
Igen, azt hiszem így teszek. Végülis határidőt nem tudok neki kiszabni, mert ha nem kell inkább ne igyon, de közlöm vele hogy a következő olyan esetben, mikor bármi egyéb fontosabb mint én, akkor beteszem a kaput magam után. Ritkán csinálja ezt, de nekem évi 5-6 alkalom is sok ilyenből. Együtt tavaly július óta vagyunk és az első két elviselhetetlen eset decemberben volt. Karácsony és szilveszter. De hogy mióta vagyunk együtt az relatív, mert a nővérem 9éves kapcsolatánál ez az egy év többet ér és érzelmileg nagyon fontos nekem.
77. klenca (válaszként erre: 71. - Maggie047)
2009. aug. 2. 12:19

Nekem IGENIS SOK a 10-15 ezer Ft.

Talán nem vagyok kicsinyes, de 3 gyermek ellátásában mindig van helye ennyi pénznek is.

Ha máshol nem is lenne, akkor valamilyen előtakarékosság formájában.


Én nem ülhetek le 15000Ft-ért pókerezni, mert felelősséggel tartozok valakik felé.

76. Dyna22
2009. aug. 2. 12:15

10-15ezer nem sok,most írtad hogy munka nélkül vagy.Erre már nem tudok mit írni.

Fuss...menekülj.

Ez már nem lesz jobb,ráadásul még mentegeted is hogy "hát nem sok"....gondolkozz Ne legyél egy a többi nő között aki ezen keresztül megy.Légy erős!

75. Pancs82 (válaszként erre: 71. - Maggie047)
2009. aug. 2. 12:13
Ujjujjj... Ez egyre rosszabbul hangzik... Eszedbe ne jusson tobbet az osszekoltozes!!! Hidd el, tenyleg csak jot akarok!
74. d3c6e89fee (válaszként erre: 71. - Maggie047)
2009. aug. 2. 12:13
Hát azért az a pénz is elég sok, főleg ha kölcsönökről van szó...
2009. aug. 2. 12:13
Egyébként nem gyakran jár a haverokkal inni, talán 2-3 havonta, csak nem értem miért kell ilyen szinten, hogy alkohol minden áron. De ezt még el is tudom kerülni, mert egyszerűen nem megyek, viszont a csapat lánytagjai meg nagyon jófejek és miattuk bánnám ha nem vagyok ott.
72. ce00df587e (válaszként erre: 1. - Maggie047)
2009. aug. 2. 12:12
én erre annyit tudok mondani,hogy a férfiak társaságba mindig is vagányak akarnak lenni.probáld meg a tudtára adni a dolgokat és adj neki egy határidőt hogy mutasson valami féle változást.ha nem segít akkor pedig te mérlegeld magadban hogy ez meg éri e neked vagy nem.kérdés még hogy ez mennyi ideje van ill.miota vagytok együtt.az írásodbol látszik hogy te vagy az önfeláldozobb de szerintem ez a kapcsolatok 80% ba így van.ugy hogy gondolkozz és olyan döntést hozzál mi a te számodra a legjobb.ne hallgass másra csak magadra!!
71. Maggie047 (válaszként erre: 61. - Sirga)
2009. aug. 2. 12:10
Semmi gond, igazatok van. Menni kellett volna, függetlenül attól mit hoz a jövő. 2és fél órán át magyaráztam amúgy neki hogy lelépek ha nem jön, de nem tettem meg, hiba volt. Nem szabad csak járatnia a száját az embernek és nem tenni semmit, mert akkor máskor is megteszi mondván úgyis tűrök. Tehát teljesen igazatok van, ezt ott elrontottam. Pókerparti volt egyébként ráadásul. Egy másik szenvedély. 10-15ezer forintja bánta, ami nem olyan sok azért, de most bútoroznánk össze, mindkettőnknek kölcsöne van, tehát lett volna helye annak a pénznek is.
70. klenca (válaszként erre: 63. - Camella)
2009. aug. 2. 12:10

Jujjjjjjjjjjjjjjj.:((((


Nagyon erős vagy!

Hamarosan az értékeidet is újra megveheted, hidd el, jól döntöttél.

69. d3c6e89fee (válaszként erre: 68. - Maggie047)
2009. aug. 2. 12:07
Szerintem ugy irták, h te mentél volna kocsival, mert te nem ittál, ő meg taxival, de mindegyis:)
68. Maggie047 (válaszként erre: 58. - Spinneli)
2009. aug. 2. 12:05
Taxira nem fizetnék ki annyit, mert cirka 50km volt az a falu az otthontól, és hát munkanélküli lévén nagy érvágás lett volna az nekem. De igazatok van, így utólag megérte volna a bolyongást.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook