Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális, hogy egy 30 éves férfi nem akar önálló életet kezdeni? fórum

Normális, hogy egy 30 éves férfi nem akar önálló életet kezdeni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 05:38
Nem normális. De inkább maradjon a mama-hotelben, minthogy megkeserítse egy nő életét. Kicsi az esély, hogy az ilyenből normális férj legyen.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 04:32
Neki ez a normális, meg még sok másnak is. Már kiöregedett az a korosztály, aki úgy gondolta h a 20-as éveiben házasodni kell. Nekem tetszik az h a szüleit előnyben részesíti.
2022. szept. 19. 04:24

Az említett személy a haverom ,aki abszolút nem érez motivációt arra,hogy kiröppenjen végre a családi fészekből. A szülei nyugdíjasok,akiktől folyamatosan hallom én is,hogy mennyire örülnének már,ha a srác végre önálló életet kezdeni, egyedül vagy akár egy lánnyal, ennek ellenére még mindig otthon eszi a penész.


A kérdésem megfogalmazását akkor vettem a fejembe,mikor fülembe jutott,hogy egy ismerősünk felajánlott neki egy lakást mindössze 30 ezer forint bérleti díjért, mondván ismerősnek amolyan jelképes összekért szívesen kiadná egy üresen álló lakását, de a haverom mindenféle ürügy mögé bújva inkább visszadobta az ajánlatot. Gazdasági helyzet, szülei magányosak lennének, most össze kell tartania a családnak és a többi, pedig akárhányszor találkozom vele mindig arról álmodozik,hogy Ő majd elköltözik, mert nem bírja otthon.



Szerintetek ez így logikus gondolkodás,vagy inkább csak hangember,és ha cselekedni kell nem mer lépni ?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook