Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem akarok tovább élni ! fórum

Nem akarok tovább élni ! (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
395. Ada12 (válaszként erre: 393. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 2. 15:51
Vigyázz Magadra és írj, ha mégis úgy érzed. Ha estleg segítségre van szükséged, vagy csak ha egyszerűen beszélgetni akarsz :)
2009. ápr. 2. 15:40

oo, draga kriszta,nagyon sajnalom, hogy ilyen rossz allapotban vagy, ha mondhatok ilyet.

remelem tenyleg ugy lesz ahogy te magad is irod, hogy helyre jossz nemsoka.

mi varunk vissza,jobbulast,es nezz ki ,milyen gyonyoruen sut a nap, setely egy nagyot a friss levegon,es kerteszkedj egy kicist, ha van ra lehetoseged.

puszillak ,

2009. ápr. 2. 13:16

Sziasztok!


Én most eltünök egy pici időre.... Nagyon sok minden összejött a fóbiám erősödött,ma már vásárolni sem tudtam kimenni,illetve mentem,de hagyjuk mi lett belőle....

Néha jövök,de írni sztem erőm és kedvem sem lesz.Most én vagyok olyan,mint szegény Kriszi a topik indításakor,de nem kell felrázni,én kijövök magamtól is,sajnos már nagyon rutinos vagyok.Most egy jó kis sírás,aztán séta a napon és talán egy icipicit jobb lesz....


Mindenkinek szép napot!!!!!

392. Hóemberke (válaszként erre: 383. - Kriszti40)
2009. márc. 31. 23:58
Nagyon jó hírek! :)))) Látod, egy kicsit jobb színben látod a világot, amint észreveszed a körülötted lévő emberekben a jót, máris szuper dolgok történnek veled. Örülök, hogy jobb a kedved, és kívánom, hogy anyósodékkal is rendeződjön minden.
391. bared (válaszként erre: 390. - Kriszti40)
2009. márc. 31. 19:40
örülök, hogy korrektül sikerült megoldani a melóhely váltását...az anyósod miatt ne búsulj, jövőre ha megyek mohácsra a busójárásra, majd viszem magammal a máglyára, és megszabadítalak tőle;-)ezek szerint rendeződik az életetek))))))olyan jó ezt olvasni! a gyerekekkel mi van? mesélj mindenről, ami publikus lehet)))
2009. márc. 31. 12:35
A felmodás úgy történt, hogy a férjem mondott fel. Ennél a cégnél, őszintén elmondta a férjem , hogy miért kellett onnan eljönnie.
389. Ada12
2009. márc. 31. 12:32

Örülök, h a párod talált munkát. És hogy oldottátok meg a régi cégénél a felmondást? Ide felvették rendesen?


Anyósodékkal próbálj meg nem foglalkozni, tudom nehéz, de a legfontosabb az, hogy a férjed melletted áll ebben is :))

2009. márc. 31. 12:28

kiderult nem tudok irni :DDD

mindent felre irok, de azert mert gyorsan irok,es ez a vege a kapkodasnak, de kozben dolgozom is, de a forumot is figyelni kell, elnezest Kriszti meg a neved se jol irtam bocsi

2009. márc. 31. 12:27

Kriszi orulok a jo hireknek,

annak meg te orulj, hogy az anyos messze van, az enyem itt lakik ebben a faluban,ahol mi :DDD

az enyem meg nem c@rakal, hanem szaralak:DDD


budos banya...ragozhatnam mar, de miota kihuztam oket minden listarol, semmi bajom vele,csak haladjon a sajat utjan, az enyemet ne is keresztezze, es szegyelhetik magukat mind, amelyik ilyen kategoria mint ugynezem mind3-e

2009. márc. 31. 12:19
Nálunk más,mert a férjem is velem gondolkodott így,hisz nagyot hibáztak anno.De após nemrég meghalt,így nem bántom,anyós meg a mai napig egy semmirekellő c@rnak tart....
2009. márc. 31. 12:17

Ugyanabban a szakmában, ahhoz ért igazán :)

Igen, csak tudod Kriszta, én mindig úgy gondolkodtam, hogy a férjem szülei.És nagyon messze laknak, legalább legyünk jóban. De nem mindenáron.

2009. márc. 31. 12:16

Jaj,de jóóóó!!!!)))) Örülök,hogy ilyen hamar sikerült is munkát találnia!!! És milyen,ha publikus?


Anyósék nálunk is feketelistások,ne is törődj vele :))

2009. márc. 31. 12:13

Sziasztok, és köszönök mindent, Mindenkinek !


Bár sétáltam volna:( Dolgozom, sokat, de ez nem baj. És képzeljétek, a férjemnek hétfőtől van munkahelye !!!!!!!!!!!!!!!!! Viszont az anyósomékat nagyon megutáltam! Nem szabadna ilyet írni, de ez van. ti, mint vadidegen emberek, segítettetek volna, és segítetetk is a mai napig, ők meg semmit, sőt még jl meg is bántottak, nem akármilyen szinten.De, ugye a bajban ismerszik meg az ember:)

2009. márc. 31. 08:21

jo reggelt csajok, hogy vagytok?

Kriszti draga,jelentkezz ha lesz idod...

hianyolunk mar

puxxxx

381. bared (válaszként erre: 380. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 30. 19:01

kapjál nekem is!;-)))))) persze, jó,hogy örül az ember ilyenkor, itt a tavasz, csinosnak kell lenni))

Kriszti szerintem családozik, és ez jó!))) máskor pedig ne ess magad alá,-)) árt a szépségednek))))))) itt ma gyönyörű napsütés volt, 20 fok, most meg esik a fene esne bele, de juszt se hagyom a kedvem elrontani)) remélem kriszti is sétált egy jó nagyot ma a gyerkőcével))

2009. márc. 30. 18:53

Olvastam,csak nem tudtam mit írni,mert nagyon magam alatt voltam :((( De már jobb :)))

Itt egész nap esett és most is szemerkél még...Ez csúnya idő,de holnap szép napom lesz talán,mert kapok két új ruhát és hát nőből vagyok,ez mindig jót tesz :))


DE HOL VAGY KRISZTI???

379. bared (válaszként erre: 378. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 30. 18:43
örülök, hogy itt vagy!))kicsit aggódtam,hogy nem olvastad a privát üzenetemet))) nálatok is a gyönyörű napsütést egy pillanat alatt ez a pocsék eső váltotta fel?((
2009. márc. 30. 18:41

Igazad van!!! Nem is ellenetek írtam természetesen!!! :))))) Ti ugyanúgy segítetek,mint én,ha nem jobban,többet!!! :))

Szuper emberek vagytok!!!!!

377. bared (válaszként erre: 368. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 30. 18:38
én is örülök, hogy találkozol vele,sajnos mi ehhez messze vagyunk, de ha bármire szüksége van,és megoldható, én is nagyon szívesen bármikor bármiben.. viszont arra kérlek, ezt a valóságban segítek dolgot azért ne nagyon erőltesd, ugyanis te velünk szemben szerencsés helyzetben vagy, mert a közelben laksz...nálunk sem arról van szó, hogy csak a szánk jár, mindössze nem annyira egyszerű lenne összeegyeztetni... focin lovagolni meg badarság... mondott amit mondott, megkapta a magáét, túl kell lépni rajta... nem hiszem, hogy ezen múlik a topic sorsa, feltéve, ha nem hozza fel állandóan valaki..
376. Zizisicc (válaszként erre: 368. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 30. 15:25
Örülök, ha tényleg tudsz segíteni Krisztinek, a többin meg ne húzd fel magad! :o))
2009. márc. 30. 15:21

Valóban többen vagyunk azok akik nap mint nap nagyon nehéz problémákkal nézünk szembe....sokszor azt hisszük,hogy már nem birjuk tovább...de muszály előre nézni és összeszedni magunkat....hiszen egy életünk van...és családunk és barátok...akiknek szügségük van ránk és nekük is RÁNK!!!


Tudom,hogy nagyon eltud keseredni az ember...de jól átkell gondolni mielött bármit teszünk....

Fel a fejjel Kriszti.....és ne tegyél olyat amit késöbb megbánsz!!

Sok erőt és sok boldog szép napot kivánok neked!!

2009. márc. 30. 15:03
szánalmas.rengeteg szarban lévö ember van..föleg mostanában.lakások usznak el..stb..mégsem akar az ember ömgyilkos lenni...szerinted ez megolana bár mit???persze árvákat,özvegyet.hát csak ennyit érnél el.talán szedd magad össze.és probálj normálissan gondolkodni.
373. 040f2c65dd (válaszként erre: 364. - Csutkababa)
2009. márc. 30. 14:55
vok mint e ész lény
372. 040f2c65dd (válaszként erre: 369. - Kriszti40)
2009. márc. 30. 14:52

Kedves Kriszti!

Én örülök, hogy megoldódni látszik a problémád.

Tényleg jó dolog, hogy tudnak segiteni!

De szerintem első sorban magadban kell átgondolnod a dolgot!

Van aki nagyobb szarban van és mégsem akar öngyilok lenni!

Sok sikert a további életedhez! És vigyázz a családra mert ők tudnak neked igazán segiteni.

2009. márc. 30. 13:31
Szia Kriszti, (és a többiek) már az elejétől olvasom a fórumot de sajnos idő szűke miatt csak most van lehetőségem írni, sajnálom a sok rosszat ami történik Veletek én csak egy pozitívumot tudnék hozzáfűzni, úgy tűnik a problémáid egy valami új jó dolgot hoztak az életedbe BARÁTOKAT, minden történik valamiért remélem a személyes találkozásokkal szert fogsz tenni új és igaz emberekre. A kedved örömmel olvastam már sokkal jobb szép lassan helyre fogod tenni magadban az eseményeket csak adj magadnak hozzá elég időt!!! Sajnos akármennyire is szeretnénk a problémák nem tűnnek csak úgy el ahogy jöttek, ehhez kívánok Neked sok kitartást (jó úton haladsz) és írj, írj, írj... jó ha van kivel megbeszélni!!! A többiek előtt pedig le a kalappal nagyon szép, hogy így támogatjátok!
2009. márc. 30. 12:21

szerintem is Kriszti problemaja kene h a tema legyen...

es nagyon rendes toled, hogy segitesz valosagosan is Krisztanak, becsuletre melto dolog, mindenkeppen,

emelem kalapom elotted.

ez nem tunt fel senkinek???

ha olvastak figyelmesen, akkor tudnak, hogy te mar jooo par hsz-as ezelott irtad, hogy talalkoztok, segitesz ..stb...

no, nem erdekes, valaki direkt kotekedni jon es nem csak ide, hanem mashova is...

orulok Kriszti40 h megoldodott a problema, meg ha csak atmenetileg is, de majd az ido is meghozza a megoldast szepen ahogy kell.

puszillak benneteket.

369. Kriszti40 (válaszként erre: 368. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 30. 12:20

Ezt csak megerősíthetem. Találkozunk a hétvégén Krisztával:))))

Nos, Fociról vagy rosszat vagy semmit. Vannak topicok, ahol jópofa lett volna talán, de most sem az idő, sem a hely nem volt megfelelő-szerintem.

368. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 366. - Zizisicc)
2009. márc. 30. 12:17

Csak a tisztánlátás végett,de mindegy.Hagyjuk.Én valós segítséget ajánlottam Krisztinek,meg is kedveltem,remélem a hétre tervezett találkozás sikerül is,engem csak ez érdekel!

Ja,sztem vissza kéne térni a topik témájához.Foci vagy akárki nélkül-vele,nekem mindegy.Én nem akarok ebben így részt venni.

2009. márc. 30. 12:14

Sziasztok !


Ha hiszitek, ha nem , itt kapok mindig erőre.Az anygi gondunk , legalábbis egy hónapra, anyukám segédletével megoldodott. Hála Neki. Viszont anyósomékkal nagyon összevesztem. bajban jön rá az ember, ki az aki mellete áll.

És Ti hogy vagytok?

366. Zizisicc (válaszként erre: 362. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 30. 11:38

Miért kell ide bemásolni a privit, miért nem rendezitek le egymás között? Csak hogy lehessen megint vitatkozni?

Azért ez is sok mindent elárul Rólad .... :o(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook