Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem akarok tovább élni ! fórum

Nem akarok tovább élni ! (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
425. klenca
2009. ápr. 5. 18:51

Sziasztok!

Ma hallgattam Hooliganst, s van egy nagyon jó száma, ami arra biztat: van még dolgunk itt is.

424. minerva223 (válaszként erre: 423. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 5. 18:47

Ez a topik mindegyikünkről szól,szerintem ezzel Kriszti is egyetértene:-)Ma neki,holnap nekem,holnapután a harmadiknak jöhet olyan dolog az életében amikor jól esik egy kis lelki támogatás,vagy baráti segítő kéz.

Én sem vagyok egy terminátor,de az a véleményem,hogy próbáld meg magad túltenni azon ami volt. Az sajnos vagy hál Istennek elmúlt.

Feltétlen próbáld meg a párodat elráncigálni orvoshoz,mert a magas vérnyomás komoly betegségekhez vezethet,de néhány jól megválasztott gyógyszer segíteni fog.

Kérlek ne sirdogálj mert a sressz neked sem tesz jót. Próbáld meg kiírni magadból (én is azt teszem)hátha az segít.Ha kell itt vagyok akár priviben is vagy ha nem publikus akkor akkár az asztal fióknak. Fel a fejjel amig van!:-)

2009. ápr. 5. 18:29
Évek óta járok dokihoz,kórházban is voltam.A probléma gyökere a gyerekkorhoz vezethető vissza.De nem offolom Kriszti topikját.
422. bared
2009. ápr. 5. 18:25
nem lenne jobb, ha szakember segítségét kérnéd? nem gyógyszerekre gondolok, ne érts félre.... Van valami nagyon komoly okod arra, hogy ennyire ki vagy bukva?
2009. ápr. 5. 18:16

Remélem Kriszti jól van,nagyon hiányolom!!!!


Én vacakul vagyok,ma egész nap sírtam.Pedig eddig azt hittem,hogy erős nő vagyok és senki és semmi nem gyűrhet le.De a fóbia nyert úgy látszik....

Párom volt EKG-n,de az viszonylag jó lett,végülis azt mondták,hogy emiatt nem kell igazán aggódni.De továbbra is magas a vérnyomása,alig kap levegőt és volt,hogy elájult.Most is fekszik,a wc-re alig bír kimenni olyan gyenge. :(((

2009. ápr. 5. 18:07

Sziasztok! A kertben voltunk egésznap. Virágokat ültettünk,majd bográcsoltunk egy finom gulyás levest a családdal.Néha kicsit rám fér egy kis töltekezés lelkileg és testileg egyaránt.

Kriszta hogy vagytok? Párod?

Remélem mindenkinek jól sikerült a hétvége ebben a csodás napsütésben :-)

419. bared (válaszként erre: 418. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 5. 17:58
szia! igen a játszótéren voltunk, de már vagyok, én legalábbis)) hogy vagy? a párod? gyerkő? lelked?
2009. ápr. 5. 16:48
Hol van mindenki??? Sétáltok ebben a szép időben? :))
417. minerva223 (válaszként erre: 416. - Kingi7)
2009. ápr. 4. 21:22

Nyafogással sajnos nem lehet célt elérni. Lehet így se,de több az esély rá ha megteszem amit tudok. Nem mondom,hogy nincsenek rossz napjaim nekem is,de nem hagyom, hogy a depresszió hatalmába kerítsen. Régen sokat sírtam és másoktól vártam a segítséget,de megtanultam az élet kemény és ha én nem teszek semmit magamért akkor ,hogyan várhatnám ezt el másoktól....

Aranyos vagy köszönöm szépen:-)

416. kingi7 (válaszként erre: 411. - Minerva223)
2009. ápr. 4. 21:08

Örülök neki, hogy nem vagy egy nyafogós és egy igazi küzdő szellemmel találkozom.

Neked valóban komoly a problémád és nem adod fel! Minden elismerésem, és kitartást erőt kívánok neked, rád fel tudok nézni!!!!

415. bared (válaszként erre: 414. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 4. 19:01
Szia! Nagyon szomorúan olvasom amit írtál,de fel a fejjel! Napok óta nekem is gondom van a szívemmel, én is félek, hogy kórház, stb... lesz a vége, de nálam a stressz okozza(( próbálj nyugodt maradni,és gondolj arra, hogy szép az idő, itt vannak a madarak, sétálgassatok együtt, egyetek egy finom fagyit, meglátod nem lesz baj! Szorítok értetek,és soha ne téveszd szem előtt, hogy a dolgok sokszor sokkal rosszabbnak tűnnek, mint amilyenek...
2009. ápr. 4. 13:59
Mindannyiotoknak nagyon szépen köszönöm!!!Nagyon jól esik!Most alszik,addig gépezek....
413. mamuci55 (válaszként erre: 409. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 4. 11:14
Szia Kriszta!Nagyon sajnálom ami történt nálatok.Reméljük minden rendben lesz.Kétszer már nálunk is előfordult,hogy a férjemhez mentőt kellett hívni,mert összeesett.Persze Ő sem ment be a kórházba.Azóta megpróbáltam vigyázni Rá.Most elvagyunk de soha nem felejtem el azt az érzést mikor azt hittem meghal.Jó egészséget!
2009. ápr. 4. 09:39
sokszor éreztem már én is így
2009. ápr. 4. 09:07

Én tovább akarok élni!!!

Nem kaptam meg a további infúziókat.Leirtam a naplómban ez egy vicc

El vagyok keseredve de nagyon:-((((

410. minerva223 (válaszként erre: 409. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 4. 09:05

Ezen mi is túl vagyunk. A nyáron az én párommal is ez történt. Sajnos ez a mai helyzetben kivédhetettlen amikor napról-napra kell élnünk és megkűzdenünk az új problémákkal. Szerintem nem a cukor és a vérnyomás(én is az vagyok) az oka ,hanem a sressz

Nálunk szerencsére nem lett semmi következménye. Remélem a párod is hamar rendbe jön majd. Ne idegeskedj, most neked kell a toppon lenni.

Szorítok nektek. Jobbulást a párodnak.

2009. ápr. 4. 08:48

Sziasztok lányok!


Éjjel mentőt kellett hívni a páromnoz,mert infarktus-gyanúja volt.Nagyon ramaty állapotban volt,azt hittem a kezeim között hal meg...Nem kívánom ezt senkinek,Régóta magas a vérnyomása,cukorbeteg,stb.Saját felelősségére nem ment be a kórházba,de ma megigérte,hogy bemegy egy vizsgálatra.Most minden pillanatban rá vigyázok és nagyon aggódom!!!!Szeretem,nem akarom elveszíteni!!!!

Kérlek imádkozzatok érte!

408. bared (válaszként erre: 406. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 3. 09:32
várunk!!! a picúrnak pedig sok sikert!))) egyetek utána egy jó fagyit, sétáljatok a napfényben!))) jót fog tenni))
407. csutkababa (válaszként erre: 406. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 3. 09:19

szeddddd is ossze magad, fog az neked menni...

hajra,

2009. ápr. 3. 09:14

Sziasztok!


Ma nagyon vacakul vagyok és ma még fellépése is lesz a kis drágámnak,össze kéne szedni magam..... Este írok nektek!!!Addig is mindenkinek szép napot! :)))

2009. ápr. 3. 09:13

jo reggelt,

igen, en mar ki is nyitottam az ablakokat otthon,es ma eloszor kabat nelkul jottem dolgoni, ez mar nagy haladas,idojarasilag:))

remelem nem is romlik el.

404. bared
2009. ápr. 3. 08:34
küldöm))) hogy vagytok? mi újság? a krisztijeink elvesztek(( remélem ma jönnek))
403. k.tünde78 (válaszként erre: 402. - Bared)
2009. ápr. 3. 08:23
Az jó lesz,jöhet!!:-)))
402. bared
2009. ápr. 3. 08:20
Jó reggelt, sziasztok!)) Gyönyörű madárcsicsergős, napos, meleg időre ébredtünk!)) Nyissátok ki az ablakokat, mindenkinek küldöm a kávét, kalácsot, szeretetet!)))
401. k.tünde78 (válaszként erre: 399. - Bared)
2009. ápr. 3. 07:51

Bared!

Ez gyönyörű idézet,értem,hogy miért is ez az egyik kedvenced.

2009. ápr. 3. 07:49

Drága Kriszti!

Örömmel olvasom,hogy mostmár rendeződik a helyzetetek.Látod,hogy Te és a Párod no meg a gyerekeitek iránti szeretet mekkora erővel képes felvértezni benneteket.

Gratulálok,a párod új munkahelyéhez,úgy látszik van ahol még toleráljákés becsülik az őszinteséget.Jó lenne ha az életben is így lenne.

399. bared
2009. ápr. 2. 19:44

szeretnék egy idézetet bemásolni ide, ami közel áll hozzám:

Sosem késő, hogy az legyél, ami lenni akarsz. Nincsen korlátozva az idő, bármit bármikor elkezdhetsz. Változhatsz, vagy maradhatsz a régi. Nincsenek szabályok erre. Lesznek nagyszerű és rossz pillanataid, remélem te tele leszel jóval! Remélem látsz majd olyanokat amin ledöbbensz. Remélem érzel olyat amit addig még sosem éreztél. Remélem találkozol emberekkel akik másként látják a világot. Remélem olyan életed lesz amire majd büszke lehetsz. De ha mégsem, remélem lesz erőd ...hogy újra elkezd.

398. bared (válaszként erre: 393. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 2. 19:43

Szia kriszta!


nagyon szomorúan olvastam amit írtál:((( azért nagyon szépen kérlek, ha csak egyetlen mondatban is, de tudasd mi van veled!Kérlek szépen...

2009. ápr. 2. 18:54

politika mentesen is ebbe a topikba irok száma nőni fog

hallgatoma hireket... és ujra és ujra a mi derékszijunkat kezdik huzni..nem a képviselő saját magán kezdi...és ez pártszintől megint függetlenül épp nem ezzel kezd...

2009. ápr. 2. 17:31
Kriszta! Ha sírtál egy jó nagyot meg fogsz nyugodni és ha bármiről akarsz beszélgetni keress meg akár priviben is.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook