Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem akarok férfi lenni! fórum

Nem akarok férfi lenni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
121. unom (válaszként erre: 118. - _ági33_)
2015. júl. 17. 19:31
Aki az első randin az elvárásaival indít az sokminden, de nem eszményi társ.
120. globus (válaszként erre: 107. - Paradisoo)
2015. júl. 17. 19:31
Nem értem, ezen miért akad fenn ennyi ember? Én sem kettesével viszem haza, hogy aztán azt vegyem észre a retyón, hogy ki kell menni szalvétáért :D Nem baj az, ha otthon kazalban áll a wc papír, elvégre nem mindenki kullant a munkahelyén. Erről sokan tudnánk mesélni.
119. Kilimcs (válaszként erre: 117. - Lanadelqueen27)
2015. júl. 17. 19:30

ööö.... de azt te is tudod, hogy ez oda vissza működik csak?


ha csak várod, hogy valaki majd hallgat, stb, akkor persze hogy nincsenek barátaid :(

118. _ági33_ (válaszként erre: 115. - Unom)
2015. júl. 17. 19:27

Az tehetségtelen báb aki amellett, hogy dolgozik egy kedves szerethető, nyugodt természet aki nem vállalja túl magát, mert van magánélete. Mert jár ide oda a párjával, vagy éppen közös programja van egy udvarlójával? Nem a randira járás itt a lényeg, hanem, hogy van magánéleti elfoglaltsága.

ha cikkíró ennyire túlvállalja magát az ne panaszkodjon, ki kényszeríti erre? ha lenne 1 vagy több gyereke, akkor már nem lenne választási lehetősége, de így önmagam irányítja egy személyben az életét. Én biztos vagyok benne, hogy ennyi ÉV alatt nem arról lehet szó, hogy minden férfi szerencsétlen és nem vették benne észre a tökéletes nőt és az eszményi társat.

117. lanadelqueen27 (válaszként erre: 1. - Boyocka)
2015. júl. 17. 19:20

Teljesen egyetértek. Bár én nem dolgozom (jobb lenne amúgy), abba kellett hagynom a sulit, mert kijöttünk a szüleimmel Ausztriába egy munka miatt, és egész nap egyedül ülök. Nincsenek barátaim, soha nem is voltak igazán, és annyi rossz történt velem, hogy megedződtem. Ugyanaz, mint te, és baaaaaromi jól esne valaki, aki idejön és meghallgat, aki velem van. Akinek nekitámaszkodhatok, aki leveszi a terheket és a páncélt a hátamról.

Volt egy ember, akiről ezt feltételeztem, de benyögte, hogy megunt. Újabb csalódás.

Nagyon sajnálom magunkat, mert ez tényleg sok nekünk. Annyit tudok tanácsolni, hogy fel a fejjel, és szarj az olyan férfiaknak nevezett pitiáner pudlikra, akik nem szeretik az erős fellépésű, határozott, mégis gyengéd nőt (ezt már nem is látják meg, mert ha valaki nem picsog, lelépnek). Ezeknek a férfiaknak egy szexbaba is elég lenne, mert nem kell értük semmit tenni, nem kell energiát befektetni. Lazíts! Olvass, hallgass zenét, táncolj otthon, beszélgess neten az emberekkel, ha időd engedi! Ha szétesel, nem fog változni semmi. Várjunk. :)

116. unom (válaszként erre: 111. - Kilimcs)
2015. júl. 17. 19:11
Ebben egyetértek, az etika szempontjából sok ma bevett dolog necces.
115. unom (válaszként erre: 110. - _ági33_)
2015. júl. 17. 19:10

Értem, tehát egy igazi nő egy tehetetlen báb, aki a férfiakra van utalva. Ez nem egy nő, hanem egy fogyatékos definíciója. Az meg, hogy a randizás, pasifogás egy nő legfőbb életcélja, minden más pótcselekvés, szánalmas.

te nem a nőkre gondolsz, hanem agyhalott libákra. Messze nem ugyanaz a kettő, szerencsére.

114. Kilimcs (válaszként erre: 86. - Érdekes73)
2015. júl. 17. 19:09
na hja. meg a magyar törvénykezést ismerve, itthon tényleg 100szor végiggondolja egy egészséges pasi ad e spermát.
113. gribedli*** (válaszként erre: 107. - Paradisoo)
2015. júl. 17. 19:08
Akciós volt!:D
112. gribedli*** (válaszként erre: 100. - 408020f45e)
2015. júl. 17. 19:08
Igen, először én is azt gondoltam, hogy gyerek/férj, elege van az igából, aztán meg kiderült, hogy neki egymaga is túl sok meló!
111. Kilimcs (válaszként erre: 94. - Gribedli***)
2015. júl. 17. 19:07

na, akkor hogy a téma, amit felvetettél ;) (látom amihez hozzászóls, az nem gond, ha eltér...)


hogy mi az etikus mi nem... gondolj bele a gyerekek helyzetébe.. az se túl etikus ha így nézzük ha valkinek fogalma sincs egyik ágon honnan van.


igazából kb a nyilt örökbeadás az etikus egyedül ha így nézzük kb.

2015. júl. 17. 19:06

Vajon miért alakult ki az ő személyiségében ennyi férfias vonás?

Valószínűleg fiatal kora óta nem méltathatták őt a férfiak arra, hogy egy törékeny, igazi nővé válhasson. Ahogy olvastam nem csodálom, hogy valaki a jelen rossz kapcsolatát nem adja föl egy ilyen nő miatt, mert lehet még a lapos kapcsolat is jobb, mint összeállni ezzel a nővel.

Ő azért foglalkozik ennyi mindennel, mert nem hívják elég randira, programra és ezért mindent elvállal, amivel igazán nincs is kedve.

Aki nőként, hölgyként viselkedik azzal nőként is fognak bánni. Egy igazi nőnek nem kell önmagát túlvállalnia, többet nyújtania, mert a férfi ösztönösen is gondoskodni fog róla.

És azt, hogy ő és a barátnői szépek az relatív. Lehet valaki szuperszép, de két perc alatt egy sítlussal elronthat mindent. Oda úgy is kell viselkedni, nőként.........

109. Kilimcs (válaszként erre: 89. - Gribedli***)
2015. júl. 17. 19:02

??? azért beszélgethetek kéremalássan egy másik topikolóval? :O


Komolyan, ilyenkor mi csípődik be?? ettő szebb a napod? olvasd el a hszeket. beszélgetés folyik itten kéremszépen. annak része volt az a hsz is...


jájjj :O :)

108. láthatatlanvagyok (válaszként erre: 107. - Paradisoo)
2015. júl. 17. 19:02

1,tucatjával olcsóbb, két tucatjával még olcsóbb

2,lehet, hogy hasmenése volt

3,múmiának akart öltözni a jelmezbálra

2015. júl. 17. 18:59
Egy egyedülálló nőnek minek 24 tekercses wc papír? Azt hittem a levél elején a gyerekeinek viszi haza!
106. unom (válaszként erre: 105. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 17. 18:44
Az egyenjogúság velejárója, hogy a legtöbb nő tud olvasni, Próbálkozz újra. A cikk írójának nincs családja.
2015. júl. 17. 18:43

Éljen az állítólagos nôi egyenjogúság!

Aki feleség, anya, dolgozó nô is akar lenni, annak ez a sorsa.

2015. júl. 17. 18:43

Még valami: hogy tud ilyen buta lenni ez a hölgy, hogy ő az első randin ilyen marhaságokat mond, h neki mire van igénye és ezért cserébe mit tud nyújtani?? Dehogy ijednek, meg tőle, hát nem kell az ilyen senkinek! Könnyed beszélgetés, kedvességet kell adni egy első randi, nem azt, h én 6:00-6.15-ig a klotyón ülök. Hát kit érdekel ez??

Arról nem beszélve, hogy egy férfi Nőt akar maga mellé és nem egy másik férfit. nem megijednek, hanem ledöbbennek, hogy ismeretlenül ennyi igényt a nyakába zúdít alaptalanul. Nekem ne mondja senki, hogy egy annyira jó csaj, szép csinos nő nem kell egy pasinak sem évek óta, de még nősnek sem, mert ő annyira q jó! Hát ez egy SÜKET DUMA! Járjon többet a terapeutához a hiperaktivitásával és ne másokat terheljen a hülyeségeivel. ha ő egy szolid, kedves szép teremtés lenne (amilyen nem!!!) akkor akármennyi melója lenne is boldogan mennének elé és vásárolnak vele. Rémes, Isten mentse meg az ilyentől a férfit. Elvárása egy kezdeti ismerkedésnél neki ne legyen!

103. paradisoo (válaszként erre: 102. - Paradisoo)
2015. júl. 17. 18:29
akarom írni a cikk írója alapból egy csőrmester típus lehet!
2015. júl. 17. 18:28

Ennek a hölgynek nincs gyereke és így kibukik?

16 évesen is van annyi problémája az embernek, hogy leszakad egy szatyor füle, na mindegy.

Én spec. lágy vagyok és nőies és Férfiakat vonzottam be. Aki alapból nem egy "Pattanó Boglárka" egy csőrmester típus az sosem kerül olyan helyzetbe, hogy páncélos nőként keljen élnie!!!!!!!!! :)

2015. júl. 17. 18:26
ßß
100. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Boyocka)
2015. júl. 17. 18:20

Biztosan nagyon sok és a maga módján igaz hozzászólás van már, de én ezeket majd csak ezután olvasom el. Befolyásmentesen akarok válaszolni.

Igazából szerintem a férfiak szeretik, ha egy nő képes önálló lenni, ha meg tudja oldani a napi feladatokat, ha az este nem arról szól, hogy milyen megoldatlan helyzetek adódtak a nap során.

Igaz, hogy minden férfi a lelke mélyén egy kisfiú maradt. Ez legalább olyan igaz, mint ahogyan minden nő valahol még mindig kislány, akinek fogni kell a kezét, aki támogatást vár az erősebbtől.

A cikkben szereplő nő az első randin elsorolja az elvárásai és csodálkozik, hogy nincs második randi. Képzeljük el fordítva! Mit szólna egy fiatal nő, ha az első randin azt sorolná a még szinte nem is ismert pofa, hogy mit vár el majd a feleségétől. Nyilván megrémülne. Hiszen egy kapcsolat elsősorban nem erről szól. Hol van itt az egymás megismerése, az érzelmek a közös jövő tervezése stb. Ahogy a cikk tálalta, a nőnek egy kisegítőre van szükség, aki ott van és akkor, amikor arra neki szüksége van. Ez tényleg riasztó.

Igen a nők nagyon sok terhet cipelnek, de egy jól működő házasságban/kapcsolatban ezek megoszthatók és a nő, nő tud maradni sőt anya is tud lenni. A férfi pedig tud férfiként viselkedni, sőt apaként is.

Kicsit torz a cikk, nagyon egyoldalú.

Amikor elkezdtem olvasni, akkor azt gondoltam, hogy egy elvált, gyerekes anyáról van szó, aki nagyon elfáradt abban, hogy a távozott apa szerepét is magára vállalva helyt akar állni. Nekik valóban emberfeletti erőre van szükségük és ha nincs segítség akkor bizony nemcsak a fizikai, de a lelki teher miatt is padlóra kerülhetnek.

Szóval innen nézve a cikket, kicsit fura, hogy szingliként ekkora tehernek érzi a saját életének irányítását.

99. M0ncsa (válaszként erre: 93. - Nátháska)
2015. júl. 17. 17:30
Jeeeezusom.
98. M0ncsa (válaszként erre: 81. - Cippora)
2015. júl. 17. 17:30

En sem tanultam meg, de nem is erdekelt soha. A lego meg a puzzle erdekelt. Meg a hangszerek, zene, sport.

Amikor lett csalad, akkor elkezdtem fozni, mert muszaj volt.

Mondjuk az sem segit, hogy kenyeret nem eszunk, igy szinte egesz nap a konyhaban vagyok. Igy nehez megszeretni.

97. unom (válaszként erre: 96. - Gribedli***)
2015. júl. 17. 17:21
Egyetértek, de lehet, nem vagyunk elég modernek :)
96. gribedli*** (válaszként erre: 92. - Unom)
2015. júl. 17. 17:17
Én meg eleve nem szeretem az ilyen blind date-eket, hanem mire első randi lesz, szeretnék tudni róla egy kicsit többet, legalább azt, hogy randizzak-e vele. Csak én vagyok ilyen bizalmatlan, hogy azzal szeretnék csak randizni, akit már eleve szimpatikusnak tartok és tetszik is? Ezt randin kívüli futó beszélgetések alapján is el tudja dönteni az embet, legalábbis az első randi nem lesz olyan új, hogy na, tök semmit sem tudunk egymásról. És így biztos, hogy akkora csalódás sem, hiszen ha olyan gáz lenne a pasi, nem is randizok vele. Igaz, én nem vagyok szingli, csak úgy mondom.
95. gribedli*** (válaszként erre: 91. - Érdekes73)
2015. júl. 17. 17:09

:D


Igen, de nem akartam magam megválaszolni! Meg nem tudjuk, hogy az elvárásai tényleg fárasztóak vagy csak rossz alanyoknak mondta el.

94. gribedli*** (válaszként erre: 86. - Érdekes73)
2015. júl. 17. 17:07
Szerintem nem etikus, hogy kiadhatják a donor adatait, elvileg névtelennek kellene lennie az egésznek. De én is láttam ezt a műsort (nem biztos, hogy ugyanaz), a music tv-n futott vagy még fut és nem az apát keresték meg, hanem a tesóikat. Vagyis tudták, hogy mind tesók és hogy spermadonor az apjuk de azt nem, hogy ki ez az apa.
93. Nátháska (válaszként erre: 89. - Gribedli***)
2015. júl. 17. 16:55

Kiindulok a kolléganőmből: 8 éves a fia, és valahányszor hallom, ahogy telefonon beszél vele, feláll a hátamon a szőr. Kicsi mókuskám a legenyhébb becézés, de a hangszín és a hangsúly...! Mintha egy 2-3 éves lenne a telefon másik végén.

De a legrosszabb, hogy minden nap azért viszik haza a gyereket a kötelező délutáni napköziből fél 3 körül, mert a gyerek nem tudja kitörölni a saját fenekét, és ezért az iskolában nem jár WC-re! (Egy közös hölgyismerősünk volt éppen náluk az esetkor, és a kolléganőm végül kibökte)

92. unom (válaszként erre: 89. - Gribedli***)
2015. júl. 17. 16:54
Ha az első randin előadná egy pasi az elvárásait én is menekülnék. Eddig azt hittem, kicsit sem vagyok romantikus, de ezek szerint mégis :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook