Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ne legyünk cukorfüggők! fórum

Ne legyünk cukorfüggők! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
101. 2d5a00656a (válaszként erre: 100. - Szeptember99)
2009. ápr. 3. 07:43

Hát én kicsit/:)/

Heti 5x edzőterem 3 kardió 2 súlyzós edzés./Ja és tesitanár vagyok:)/

A pezsit megittam:)

100. szeptember99 (válaszként erre: 99. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 2. 22:30

Hát 20 percre van ilyen park féleség,ahol sokan futni szoktak,meg akadálypálya is van,oda szoktam néha menni...hát nem sűrűn.

Jógázni szoktam viszont elég gyakran,még ha csak pár gyakorlatra is van kedvem,akkor is csinálom,+heti 2 tornaóra,persze pl. bakugrást csinálunk,aminek azért sok haszna szerintem lesz az életben ,de jól van,szóval a lelkiismeretem azért rendben van,ami a testmozgást ileti.


Ti sportoltok valamit?


ez a 100.hozzászólás :D bontunk pezsgőt :D

99. 2d5a00656a (válaszként erre: 97. - Szeptember99)
2009. ápr. 2. 21:49

Ildi!/Köszi,ez jobb/

De ha futni szeretnél ,és ilyen környéken élsz ,miért nem a közvetlen környezetedben futsz??

98. szeptember99 (válaszként erre: 96. - Ericika2)
2009. ápr. 2. 21:46

A Lujza villa azt hiszem most szálloda,és elég drága hely...


Muzslya elég messze van tőlem,ami azt illeti,nem is jártam ott,de azt hiszem keresztülutaztunk rajta egyszer.


Jó pakolászást!


És lassan jó éjt mindenkinek...

97. szeptember99 (válaszként erre: 91. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 2. 21:43

Ildi a nevem :D


Hát fél 7-kor értem haza,ettem,pihentem kicsit,aztán most készülgettem egy versenyre,szombaton lesz,szorítsatok :)

Busszal Palics fél óra,és 10-kor van az utolsó busz stb...végül is ezeket is lehet puszta kifogásnak tekinteni,de ma már elmaradt,ez a lényeg...

Remélem,azért a közeljövőben összejön.

96. ericika2 (válaszként erre: 90. - Szeptember99)
2009. ápr. 2. 21:39

Jelentem, megnéztem. Szép, és amit a képen lehet látni, egy kicsit hasonlít a Balatonhoz, még inkább a Fertő-tóhoz.

A Lujza villában ma mi van?

Volt férjem miatt jöttem ki Ausztriába, ők Muzslyáról jöttek el. Az messze van tőletek?

Na, most már tényleg megyek befejezni a pakolást.

2009. ápr. 2. 21:38
Az alukálást/alvást/ hívjuk így a családban:)/Bocsi elfelejtettem,hogy lehet hogy alapból ennek semmi értelme sincs ,annyi ideje használjuk:)/Azt szoktuk mondani:na megyek dundizni/Mármint hogy dagadtra aludni /dundira/az arcunkat,tudod reggel olyan vizes arcú az ember,ha nem fiatal:(/
94. ericika2 (válaszként erre: 92. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 2. 21:33

Mi az a dundizás? (Ezt komolyan nem értem.) Hízás?

Egyébként írmagjuk sem maradt.

93. ericika2 (válaszként erre: 89. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 2. 21:32

Azért írtam.

Akkor írtunk eről, amikor a "de jól nézel ki" megjegyzést taglaltuk, mit is jelent ez Heves megyében.

92. 2d5a00656a (válaszként erre: 88. - Ericika2)
2009. ápr. 2. 21:18

Erika ne már !!!Máris dundizol???Ma jobb voltál???

Ha nem se bánd /az a lényeg,legalább örülj neki/Maradt még a multik kinderjeibőL???/

2009. ápr. 2. 21:15

Szepti/jobb híjján becézési,kedveskedési kísérlet:)/

Szóval szeptember99!

Miért nem is futottál reálisan igaziból a Palicsi-tó partján??Ha valamikor akkor most kell 19 évesen ezeket rögtön megcsinálni/mármint amiket elképzelsz:)/

90. szeptember99 (válaszként erre: 88. - Ericika2)
2009. ápr. 2. 21:10

[link]


érdemes a képekre is rákeresni Google-on,tényleg szépek...olyan jó tavasszal meg nyáron ülni a barátokkal a partnál és borozgatni...hmmm


Igen,lesz itt is majd szünet,jövő pénteken már nem megyünk. Mondjuk,negyedikes gimiseknek azért a tanulással fog elmúlni az idő- érettségi,felvételi,szakdoli...


Igen,szoktam friss gyümölccsel turmixolni nyáron,majd lehet,hogy veszek fagyasztottat...


Te hogy kerültél olyan messzire? :)

89. 2d5a00656a (válaszként erre: 87. - Ericika2)
2009. ápr. 2. 20:38
Mondtam már hogy én személyesen vagyok az egri leányka??/szüleim és tesóm és nagyszülőm is ott él még?/
88. ericika2 (válaszként erre: 85. - Szeptember99)
2009. ápr. 2. 20:30

Ügyi vagy, hogy csak egy "icipici" csoki volt az áldozat.

Hát, éppenséggel lenne az embernek a Palicsi-tó partján heverészni...Merre van az?

Én legszívesebben a tenger zúgását hallgatom, a hullámverést, ott is el tudnám képzelni a heverészést. Tulajdonképp bármilyen víz mellett.

Jó tanulást holnap, nektek is van szünetetek?

Egyébként itt Ausztriában a jövő héten van, húsvét után szerdáig.

Próbáld ki, hogy veszel natúr joghurtot, és mondjuk mélyhűtött gyümölccsel összeturmixolod.

Szia, jó éjt mindenkinek.

87. ericika2 (válaszként erre: 83. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 2. 20:26
Ja igen, szombaton megyünk Eger felé, megnézzük a szalóki termálfürdőt.
86. ericika2 (válaszként erre: 83. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 2. 20:25

Köszönöm, jót tesz az ember lelkének a dícséret. Bár most nem dícsérem magam, mert azért persze megkerestem a maradékot, és ha már megtaláltam... Most jöttem haza, nyelvet (magyart és olaszt) tanítok heti egyszer St. Pöltenben, kimentem az erdőbe, a Traisen árteréhez, félhomályban szedtem egy zacskó medvehagymát, mert megígértem apukám élettársának, hogy viszek, ott nincs náluk. Teljesen boszorkánynak éreztem magam.

Most megyek a pakolást befejezni,---ez maradgatna ki az utazáskból, a ki-és bepakolás.

Sziasztok hétfőig.

2009. ápr. 2. 19:36

Ugye milyen szép nap volt ma?


Kedvem lett volna futni a szabadban,vagy csak feküdni kint a fűben a Palicsi-tó partján...


Nektek nem?

2009. ápr. 2. 19:32

Sziasztok!


Végre itthon....


Hogy vagytok,hogy telt a napotok?


Hogy álltok csokiügyben?


Én azért meg vagyok elégedve magammal. Vettem egy icipici szelet csokit a boltban a nap közepén,mert úgy éreztem,hogy anélkül nem bírnám ki a következő 3 óra hosszát a suliban. Most meg gyümölcsjoghurtot iszok,2 decist,igen,van benne cukor is,igaz,a felsorolásban az utolsó helyen. Azért úgy gondolom,van benne valami hasznos anyag is,és ha már anyám megvette,akkor már megiszom.... :/

83. 2d5a00656a (válaszként erre: 81. - B4a3a4979d)
2009. ápr. 2. 18:18

Láttam az új képeid!!Nagyon csini vagy!!!:)

/Bár a multik azértpróbálkoznak/

82. 2d5a00656a (válaszként erre: 81. - B4a3a4979d)
2009. ápr. 2. 17:25
Igen ez a csomagolás diszkrimináló,mégpedig azokkal szemben aki egyet vennének,és így kénytelenek /a multik nyomásának eleget téve/többet fogyasztani mint amit terveztek!!Skandallummmmm!!!
81. b4a3a4979d (válaszként erre: 80. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 2. 07:58

Igen, mert én szégyelltem magam eddig, és dugdostam magam elől a tegnapról megmaradt Maxi Kinget, és Kinder Pinguit, nehogy rájuk akadjak.

(Ja, tegnap este a Maxi Kinget nem is írtam, abból is volt kettő.)

Egyébként ez is függőségre vezet, hogy a Pinguit csak négyesével, a Maxi Kinget meg hármasával lehet venni.


De a kávémat édesítővel ittam. (Haha...)

2009. ápr. 2. 07:51
Függésmentes szép napot:)Most én vagyok az első!
79. szeptember99 (válaszként erre: 78. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 1. 21:10
Neked is jó éjt :)
2009. ápr. 1. 20:54
Jó éjt-_Jó tanulást::)))
2009. ápr. 1. 20:41
Oké,jó (gyomorégés-mentes) éjt! Én még tanulok kicsit...
2009. ápr. 1. 20:40

Na jó, lehet, hogy veszekedtem...

A cukor okozta agresszivitást akartam bemutatni. (Haha...)


*bosszúja

2009. ápr. 1. 20:38

Én nem veszekedtem, pusztán válaszoltam hasonló stílusban.


Én sem hallottam még burekasnak nevezni- volt férjem egyébként a Vajdaságból származik, és ott ismertem meg én is a bureket.

Sziasztok, megyek összepakolni, pénteken utazunk haza, és holnap csak este 8 után jutok haza.


Mérges vagyok magamra egyébként, mert egy tábla Milka, egy Magnum és 2 Kinder Pinguin végezte ma a gyomromban.

Kapuzárási pánik a hétfői böjt előtt?????

Még simán tudnám most is folytatni, ha nem félnék, hogy égni fog a gyomrom éjszaka.

Holnap reggelre lehet, hogy a fentiek bosszója folytán tényleg 2 kg-mal több leszek.

Ma voltam orvosnál, vashiányom volt ősszel, és annak az ellenőrzésén, a ferritin szint épp az alsó határon van, de sokkal jobb, mint októberben volt. De fél évig kell még periódikusan szednem.

Sziasztok, jó éjt, és legyetek jobbak, mint én voltam ma.


(Ez egy újabb példája volt annak, hogy a cukor lejtőjén nincs megállás.)

2009. ápr. 1. 20:18

Na azt én se tudom,minek veszekedni...


Erről,hogy a mi burekunkat burekasnak is hívják,erről nem tudtam :)


Hogy telt a napotok?

2009. ápr. 1. 20:08
Lányok!!!Legalább mi ne legyünk harapósak,van itt elég fórum erre:)
72. ericika2 (válaszként erre: 68. - Szeptember99)
2009. ápr. 1. 20:02

Ki mondta, hogy nem lehet?

Elnézést, nem írtam oda zárójelben, hogy ez humor akart lenni. De azt igen, hogy különben finom. (Mint ahogy finom a töpörtyűs pogácsa, vagy a tejfölös-sajtos lángos, stb..., csak ezeket nem fogom egy cukorfüggőségről és a szénhidrát ártalmairól szóló fórumban népszerűsíteni.)

Senki anyagcseréje egyébként nem olyan lassú, hogy 2 kilót hízzon egy nap. Ez is a humorhoz tartozott.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook