Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Munkába Bringázók Baráti Köre fórum

Munkába Bringázók Baráti Köre (beszélgetős fórum)


2015. szept. 16. 23:47

én is biciklivel járok. Hülyeség lenne kocsival, mert nincs egy km-re a munkahelyem..

Nem kell átöltözni, szerencsére nem olajoz és nem rozsdázik.

Rövid út, de nyugodtan lehet kosztümben is, gyűlölök gyalogolni, és az út addig tart, még a garázsból kiállnék.

2015. szept. 16. 22:33

De jó, hogy vagyunk páran :) holnap írok, hogy hogy csinálom a dolgokat :)

Jó ejt!

7. Channa* (válaszként erre: 6. - Channa*)
2015. szept. 16. 19:07

Ja, meg ugye, ha bicajjal megyek be, akkor kell vinni váltóruhát, le kell tusolni, stb.

Ti ezt, hogy csináljátok? Átöltöztök?

Na meg sajnálom a ruháimat, így van bicajos farmerom. Nekem mindig kikopik a fenekemen a nadrág, meg olajos leszek, vagy sáros, így inkább átöltözök....

2015. szept. 16. 19:05

Én egész nyáron bicajoztam melóba:D

10 km. 45 perc, aztán vissza ugyan ennyi:DDD

BKV-val szintén 45 perc. Tehát nem lassúbb.

Már nem bicajozok, mert kb. 2 hete első-hátsó defektet kaptam (királydinnye vagy mi a szösz). 4 eFt-ért javították meg, és most vasárnap vettem észre, hogy a váltómat nem szerelték össze rendesen. Hétfőn még cajgáztam melóba meg vissza, de azt hittem megszakadok a tekeréstől. Nagyon kiizzadtam és biztos ezért fáztam meg. Tehát jön a szünet, ne meg ismét szervíz. Aztán később nem tudom mi lesz, mert hidegben nem szoktam bicajozni.

2015. szept. 16. 18:54

Én is bicajos vagyok, bár télen, hóban, nem szoktam. Akkor inkább gyalogolok.

Az esőt nem bírom, nem találam még megfelelő esőkabátot hozzá. Az egyikből kint van a combomtól lefelé minden, a másik (bebújós) meg felfújódik rajtam, és az is fel szokott csúszni, és elázik a lábam.

2015. szept. 16. 16:05

Én bicajjal járok és imádom :)

Igaz, nem nagy táv, 4,5 km (kb.15-20 perc forgalomtól függően), de ezerszer jobb, mint a BKV. Ja, és gyorsabb is!

3. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Nefaria)
2015. szept. 16. 15:50
nem szabad feladni :) az az egy óra egy idő után kevesebb lesz, nekem is 45 perc volt eleinte, most már 35 perc alatt is bent vagyok :)
2015. szept. 16. 15:19
Én próbáltam egy időben :) de mivel kicsit több mint egy óra volt beérni, feladtam. De minden tiszteletem azoké, akik bringával járnak :)
2015. szept. 16. 14:43

Jöjjön bárki, aki bringával jár dolgozni :-)

Mennyit tekertek? Milyen nehézségeitek vannak? Mi idegesít a legjobban? Mit veszel fel, ha hideg van? bármi :-) segítsük egymást :-)

Ja, és szeptember 22-én bringás reggeli, jön valaki? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook