Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Moksa elixír fórum

Moksa elixír (beszélgetős fórum)


178. Mucmuc987 (válaszként erre: 177. - Foximaxi101)
2011. jún. 11. 18:16
Ismerősöm szedte, pontosabban szedi. 5 hónap szedés után megszűnt az IBS-ja (napi 10 csepp reggel fél pohár vízben). Nem csak ebben segített neki a Moksa, számos egyéb bajától is megszabadult fél év alatt. Annyira jól érzi magát tőle, h azóta is szedi, immáron egy éve.
2011. jún. 11. 10:34

Sziasztok!


Végig olvastam a fórumot, így olvastam jót és rosszat is a Moksaelixírről :)


A kérdésem, hogy IBS-re (Irritábilis bél szindróma) szedte-e már itt valaki? Ha igen, kérem írja meg a tapasztalatait.


Köszi,

Foximaxi

176. Tivcsi
2011. máj. 23. 12:25

Én kb.5 hónapja szedem az elixirt.

Elsősorban fizikai problémák javulását vártam de helyette 3-4 hét után meglepő mentális-pszihés javulásokra ébredtem rá,amik azóta is javulnak.Gondolataim tisztábbak lettek.Szinte megszűntek a pótszerek és pótcselekvések iránti igény. Például: alkohol,túl sok és túl fűszeres étel,túl sok tévézés, túl sok számítógépezés,túlzott lustálkodás vagy ennek elentétébe átcsapó szétszórt és nyugtalan aktivitás és sok egyéb túlzás és szélsőségek közti ingázás. Jobban bírom a három műszakos munkarendet és a hetenkénti műszakváltást.Mind a munkahelyemen mind a magánéletemben aktívabb vagyok, de nem úgy hogy felpörgök,hanem csak nyugisan.Régebben használtam különböző meditációs,energiagyógyászati technikákat,jógáztam is hogy harmonizáljam magam de csak vagy rövid ideig hatottak de volt olyan,amelyik hosszabb távon már ártalmasnak bizonyult. Úgy tűnik hogy az elixir először belül hat és utána kezdenek gyógyulni a betegségek tünetei. Ez logikus, hiszen a betegségeknek leggyakrabban lelki háttere van. Ha sikerül harmóniát teremteni önmagamban akkor előbb-utóbb megváltozik az életem és egészségesebb leszek. Ebben nagy segítséget nyújt az Elixir!

2011. máj. 6. 12:03

csak azt szeretném tudni miért van az hogy az elixírt minden alkalommal jól fel rázom és mikor már a végén jár citromsárgára színeződik a tartalma.

Ha valaki tudja erre a megfelelő választ kérem írja meg privátba.

Előre is köszönöm!

174. 4fabd36e36 (válaszként erre: 173. - Mucmuc987)
2011. máj. 3. 15:32
Pánikbetegségben.Napi 10 csepp.Ez a negyedik üveg:)
173. Mucmuc987 (válaszként erre: 172. - 4fabd36e36)
2011. máj. 3. 15:15
Ennek örülök! Miben segített Neked a Moksa és mióta szeded? Adagolás?
2011. máj. 3. 10:32
Én azon szerencsések közé tartozom,akinek segít a moksa és ennek nagyon örülök:)
2011. máj. 3. 00:16

Azon gondolkodtam hogy vajon meddig kell szedni, azaz mikor hagyhatom abba a szedését, de úgy gondolom hogy inkább nem kérdem meg mert az élet úgy jó ha zajlik és előbb-utóbb úgyis valameddig óvatlanul is visszazuhan bárki, :P ezért nem árt egy üveggel mindig tartani ;)

Kedves napsugár! Valamit mindenkinek ér, légy kitartó és nem árt magadban is hinni bár ezt megoldja úgy is az elixír;)

(L)moksa :)

2011. máj. 2. 23:48

Az aranyvessző lelki bántalmakra is való, bármi stressz oldásként! Mária Treben! ;)

De hetente max. egy pohár amit iszok és elhiheted hogy nem az aranyvessző az ami jelentősen segít ;) a moksa segítsége nélkül senki nem jut el arra a pontra amikor a feje tetején érzi az energia beáramlását ;) 5hónap után olyan rezgés szintet elértem hogy teljesen kiegyensúlyozott lettem ;)

de úgy gondolom még az is használhatja aki teljesen rendben van mert sosem érzi a rezgés szint legtetejét ;)

az ára lehetne egy kicsit olcsóbb de gyógyszerre többet el fogsz költeni, mármint a tüneteid kezelésére, ha egyáltalán rájössz hogy miért is vagy beteg ;)

Amúgy ha rendben lennél nem ezeket a sorokat olvasnád, én sportoló vagyok és üzletet vezetek de elég sok negatív történet ért életem folyamán és ha úgy érzem hogy minden rendben akkor magamnak hazudnék mert az a rezgésszint hiányzik minden ember életéből ;) Fantastic ;)

169. f3b788b175 (válaszként erre: 168. - Aadc13cca8)
2011. máj. 2. 22:01
EGYETÉRTEK!!!!!!!!!!
168. aadc13cca8 (válaszként erre: 165. - F3b788b175)
2011. máj. 2. 21:21

Én rosszabbul éreztem magam tőle, de azt mondják, hogy eleinte így kell lenni.

Hát inkább nem kísérleteztem vele...

Nem is egészen érthető az összetétele, nekem titokzatos, a C-vitamin meg sok mindenben van és olcsóbban.

De akinek bevált az szedje, persze nem olcsó az biztos.

167. aadc13cca8 (válaszként erre: 166. - Landeron)
2011. máj. 2. 21:18

Aranyvessző tea: Vizelethajtó, akut és krónikus vese- és húgyúti fertőzések esetén gyulladáscsökkentő. Vesekő és vesehomok képződésének megelőzésére, a húgyutak átmosására alkalmazható.

A csakrákhoz mi köze ennek az egésznek, legfeljebb attól érzed jól magad hogy átöblítette a veséidet:))

A tisztító teakúrák ugyanezt tudják.

A rezgés szintet meg hogy éred el, mit érzel??

2011. máj. 2. 12:11

Szerintem nagyon jó az elixir, mert ezek a panaszok amik előjönnek ezek egy nap alatt el is múlnak, valószínű valamit nem fogadok el belül és ezért úgymond kifakad ami ismétlem nem tart sokáig csak elég sűrűn visszajön, 8 cseppet használok mindig!;)

Aki azt mondja hogy nem ér semmit az kicsit vagy csökkentsen az adagon vagy inkább kicsit növelje mondjuk 2*10cseppre reggel és késő du. vagy kora este, én is így éreztem ideig valószínű mert sok dolgot kell helyreállítania, utána azt fogja mondani hogy ez világszenzáció ;) Én tegnap ittam egy gyenge aranyvessző teát de tényleg nagyon gyengét, és mára olyan szinten kinyíltak a csakrák hogy hihetetlenül jól érzem magam ;)

Nagyon jó a moksa ;) Olyan rezgés szintet el lehet érni hogy hihetetlen ;):D

Csak az lenne a kérdésem hogy ha soknak érzem a 10cseppet akkor a hetet kevésnek akkor számomra ideális lehet az állandó 8 csepp?

2011. máj. 2. 09:20
Nekem konkrétan semmit az ég világon nem ért ez a szer.Semmit nem éreztem tőle.Mintha nem is szedtem volna...De komolyan.És ezzel nem csak én vagyok igy szerintem.Dehát ilyen is van.Drága volt, és nem vált be.Nekünk legalábbis.
2011. máj. 2. 08:12
Ha valakit nem érdekelne,nem lenne itt!::))
2011. máj. 1. 21:28
A feltalálók, Dr. Márkus István klinikai onkológus és szülész-nőgyógyász, homeopata, valamint a felesége Bencze Ilona szintén homeopata gyógyító. Ők tesztelték a szert hosszú évekig a hozzájuk forduló betegeken (méghozzá sikerrel). Szerintem ha valakinek olyan tünete jön elő a Moksa hatására, amire nem talál magyarázatot, javasolnám, hogy keresse meg Dr. Márkus Istvánt, a moksaelixir.hu oldalon található számokon tudnak segíteni, hogy felvehesse az ember a kapcsolatot a dokival. Erről beszél Márkus doktor a szakmai dvd-n is, hogy a hagyományos orvoslás és a Moksa nem zárja ki egymást. Mindkettőnek megvan a maga helye és szerepe.
2011. máj. 1. 19:54

Tündi80 ez egy forum ez arról szól hogy az emberek a véleményeket és tapasztalatokat leírják, lehet ez a pénztálcádnak nem a legjobb, de nem hinném hogy orvosok által bevizsgált szabadalmaztatott termék, nekem ettől függetlenül van pozitív és negatív tapasztalatom!

Egyébként bizonyos dolgokon tényleg segít, és valóban eljuttat olyan pozitív pontra amit a hivatalos oldalon is írnak! ;)

2011. máj. 1. 19:46

Igazából jó a elixír mert olyan csakrákat megnyitott hogy fantasztikusan éreztem magam de olykor vissza is zuhan ez az érzés ahogy azt a termék forgalmazó mondta, viszont a belső aranyér és kicsit a pajzsmirigyet normál szedés mellett is bezavarja, jelenleg az ülés is nehézkes :S

Szerintem még embereken nem igazán tesztelték, a tapasztalatok majd ezut érkeznek ;)

160. Csibész1968 (válaszként erre: 154. - Landeron)
2011. máj. 1. 19:16
És ja ennyire rosszul vagy ettől a szertől, minél hamarabb hagyd abba a szedését és egy colonoscopia elvégzését javasolom!
159. Csibész1968 (válaszként erre: 154. - Landeron)
2011. máj. 1. 19:13

ÉS még lesznek itt páran ezzel igy szerintem..el kellene fogadni a negativ kritikát is!!!És ha egy szer ennyire szuper jó, akkor miért is nincs feltüntetve sehol??


Én maradok a saját álláspontomnál....egy FILLÉRT NEM ADNÉK ILYENÉRT!!


Üdv:egy orvos

158. Csibész1968 (válaszként erre: 157. - 4fabd36e36)
2011. máj. 1. 19:10
Úgy ahogy te is, itt mindenki nyilvánithat véleményt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 1. 16:09
Napfény és Csibész! Nem látom kérdezte valaki a véleményeteket? Egyáltalán miért vagytok ezen a fórumon,ha rossz szerintetek a Moksa?:)
156. 4fabd36e36 (válaszként erre: 149. - Akarok)
2011. máj. 1. 16:04
Napi 10 cseppet szedj lehetőleg mindig ugyanabban az időben,hogy rendszeressé váljon.Ne félj tőle,szedd és jobban leszel! Jobbulást!:)
155. c9cd845d08 (válaszként erre: 154. - Landeron)
2011. máj. 1. 14:54

Akkor mért szeded, ha ennyire rosszabbul vagy tőle?

Eléggé ellentmondásos amit írsz.

A helyedben inkább kivizsgáltatnám magam egy orvossal.

2011. ápr. 30. 16:39

Én lassan 8 hónapja fogyasztom a moksa elixírt és volt olyan hónap mikor dupla adagot 2*10cseppet ittam mert így éreztem hogy valamicskét használ, amit körülbelül 1-1,5 hónapig csináltam, most már csak napi 8 cseppet iszok, mióta elkezdtem olyan elváltozásokat tapasztalok az elixírtől hogy a pajzsmirigyemen gombócot érzek és igen erősen alúlműködteti, természetesen ha 1nap szünetet tartok ez elmúlik, és több alkalommal de olyan szinten vérzik a vastagbelem és szúródik amit előtte sosem éreztem, de természetesen ha csökkentem az adagot ez is elmúlik, viszont ebben az esetben nem érzem a javulást, és olykor úgy visszazuhanok ugyan abba az állapotba, aki szállítja nekem az azt mondta hogy olyan módon segít a moksa elixír hogy kicsit az ember mindig visszaesik, de ugyan arra a kezdetleges pontra már nem esik vissza, most nagyon tanácstalan vagyok a fogyasztását illetően, és elég sok mellékterméket kell vennem az ez által okozott problémák miatt.

Szeretném ha egy szakember felvilágosítana és néhány tanáccsal ellátna.

Köszönöm előre is!

153. Mucmuc987 (válaszként erre: 150. - Fe8c366d29)
2011. ápr. 29. 22:43

Nem anyagi szinten van az elixírben az a 84 összetevő, amelyik nincs feltüntetve az üvegen. Információs terápiáról van szó, de ha többet akar valaki megtudni az elixír összetételéről és hatásmechanizmusáról, az kérdezzen meg egy terjesztőt vagy hívja a moksaelixir.hu oldalon feltüntetett információs vonalat.

Én hálás vagyok a sorsnak, hogy megismerhettem ezt a csodálatos szert. Sok étrend kiegészítőnek minősülő szert kipróbáltam már és egyikkel sem volt olyan jó tapasztalatom, mint a Moksával. A szedéséhez kitartás kell, hisz ahány éve fennáll a betegség, annyi hónap a regeneráció. Minimum 6 hónap szedés javasolt, de a hosszan elhúzódó betegségeknél még tovább kell szedni a cseppeket. A szer a betegség okait (a mögötte meghúzódó lelki traumát) oldja, nem a tüneteket kezeli, mint általában a gyógyszerek. Ha valakinek pl. 20 éve fennálló betegsége van, akkor elméletileg 20 hónap, amíg rendbe jön. De a tapasztalat az, hogy már hamarabb is.

Placebó hatás kizárva. Aki nem próbálta és nem is akarja kipróbálni, annak javaslom, hogy ne alkosson negatív véleményt egy olyan szerről, amiről csak félinformációkkal és elképzelésekkel rendelkezik.

152. Csibész1968 (válaszként erre: 123. - 4fabd36e36)
2011. ápr. 29. 13:05
Azért mert nem ér semmit!!!!!!Remélem majd rájöttök ti is hogy ebben csak üzlet van, de a valódi hatóanyag az szinte semmi nincs benne!!!!További jó egészséget Mindenkinek!
2011. ápr. 29. 12:58
30 milligramm c-vitamin van benne, és egy pár virágféle!!MITŐL IS VAGYTOK TI JOBBAN????EZ AZÉRT KÜLÖNÖS!FEJTSE MÁR KI NEKEM VALAKI A HATÁS MECHANIZMUSÁT, ÉS HOGY A C VITAMINON KÍVÜL MI VAN EBBE A DRÁGA ELIXÍRBEN???Az ára szép minden estre....ÉS ILYEN SZINTŰ HATÓANYAG TARTALOM????Hát....ELGONDOLKODTATÓ!!!!
2011. ápr. 29. 12:50
Nekem nem tetszik még az összetétele, és ahatóanyga sem....20 mg C vitamin???Háááááát ....szinte semmi az!De ez az én véleményem!Soha nem adnék pénzt egy ilyen termékért!!
149. akarok
2011. ápr. 12. 16:39

Köszi a biztatást.

Azt szeretném kérdezni még tőled,hogyan kezeted az adagot?én csak 5 cseppet iszom,mert azért van benne egy félelem,és már 4 napja csinálom,de nem érzek semmi hatást.Esetleg kevés az adag?vagy még várni kell a hatásra?


Szép napot

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook