Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Moksa elixír fórum

Moksa elixír (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
88. 6532c775dd (válaszként erre: 85. - Olgi1977)
2010. nov. 26. 02:45

Erről egy mondás jut eszembe. Valahogy úgy szól, hogy az ember akány mennyire is törekszik megismerni és megfejteni a világot, végül csak a saját életrajzát kapja meg:D


Haát nehéz dolgok ezek.. nem csak másnak megbocsátani, de saját magunknak is a hibáinkat, nekem itt van egy nagy góc pont, de dolgozom rajta :$ Lehet a pániknál alkalmazni kellett volna még pár bach virágesszenciát?

VAgy netán csak rossz időszakban csinálta, pl méregtelenítés. Most én sem Moksáznék, majd talán januárban:)


De nagyon tetszik, hogy így hiszel benn, és csoda szépek a gyekőckéid, látszik, hogy hajuk szála sem görbült, vagyis ha görbült volna is már elvitte a cica az emlékét! :) Gratulálok hozzájuk!

2010. nov. 25. 12:41

:) köszi a sok infót, szerintem ki fogom próbálni..de előbb eljárok úszni és egészségesen kezdek el csak és kizárólag étkezni.Meglátjuk ez mit ad az életemhez és ha szerencsém van a betegséget meg elveszi ***kuncog magában

Ma megyek orvoshoz egyébként, megkérdezem milyen véleménnyel van a Moksáról.Este leírom :)

86. Olgi1977 (válaszként erre: 83. - Lilaeper)
2010. nov. 25. 10:12
DE egyre gondoltunk :)
85. Olgi1977 (válaszként erre: 82. - C9cd845d08)
2010. nov. 25. 10:12
Érdekelne milyen előzmények voltak az életedben, amikor ezeket a tüneteket minden bizonnyal elfolytottad.
2010. nov. 25. 10:10

Nem akarok okoskodni, de az normális, ha a tünetek átmenetileg felerősödnek, ez is azt bizonyítja, hogy a szer használ, a szervezet dolgozik. Gondolj egy egyszerű, mezei méregtelenítésre. Egy hétig egyél csak zöldséget, gyümölcsöt és semmi állati eredetűt, meglátod először majd még lehet a hasad is menni fog, ahogy ürül kifelé minden. Aztán még pattanásos is leszel, mert a bőrödön át is ürül ki a méreganyag. És csak ezután leszel szép, és érzed magad jól!


Hasonlóképpen hat a moksa is. EGy ún. Heringszabályt alkalmazva (minden információs terápia fentről lefelé, belülről kifelé, és időben visszafelé hat. Egy krónikus betegségnél a gyökerétől ahány év alatt kialakult, annyi hónap kell, hogy megoldódjon a probléma. Az elixírnél azt tapasztaltuk, valószínűleg a komplexsége miatt, hogy gyorsabban hat.)

Lehet már ott hat, ahol te még nem is észlesz tüneteket!

A kisebbik lányomnál előjött az összes régi tünetünk, ami már "elmúlt". De a szervezetében ott volt még, emlékezett. Most már az emlékeken is úgy tűnik túl vagyunk.

Ha érdekel részletesen olvasd el a naplómat ahová leírtam a családunk tapasztalati a moksáról

Ha túl erősek a tünetek a szedés gyakoriságán kell változtatni, ezzel kapcsolatban szívesen segítek ha írsz nekem

2010. nov. 25. 10:01

Sziasztok!


Akiknél szívdobogás jelentkezett és ízületi fájdalom azok pánikbetegségre kezdték el szedni?

Ezek annak az egyértelmű tünteti, ezért gondolom..

Nektek ki ajánlotta hogy szedjétek pánikra?üdv!

82. c9cd845d08 (válaszként erre: 81. - Eee899)
2010. nov. 22. 21:13

Nálam is szívritmus zavar, gyors szívdobogás, halálfélelem, fulladás jelentkezett, ill. ezek a tünetek erősödtek fel.

1 hónap után abbahagytam az elixír szedését, azóta jobban vagyok.

Lehet, hogy nem mindenkinél válik be, én minden esetre nagyon megijedtem...

81. eee899
2010. nov. 22. 18:57

Sziasztok!


1,5 hete szedem az elixírt, 10 cseppet naponta. A nap különböző időszakaiban szorongásos tünetek (nehéz légzés, gyors szívdobogás, rosszullét-érzés, szédülés, hidegrázás) jelentkeznek nálam. Ezek a tünetek egyszer erősebbek, egyszer gyengébbek. Az első napokban nem észleltem ilyen tüneteket, de később megjelentek. Ez normális folyamat a csepp szedésénél?

80. 6532c775dd (válaszként erre: 79. - Tárnics)
2010. nov. 20. 08:51
Ejha! Drukkolok! :)
79. tárnics (válaszként erre: 78. - 6532c775dd)
2010. nov. 19. 15:57

Elég jól összekeveredtek bennem a bika és a szűz

jellemvonások.A szűz jellemzői közúl talán az aprólékosság,erős kritizáló hajlam,nagyfokú igazságérzet,jó megfigyelő képesség,titoktartás,családcentrikusság,zárkózottság passzol rám,de nem az értelem,hanem inkább az érzelmeim irányítanak, s csak szeretném a rendet magam körül és bennem megvalósítani ,eddig nem nagyon sikerült.Na ,de majd a moksa!!!!!

78. 6532c775dd (válaszként erre: 77. - Tárnics)
2010. nov. 19. 12:32

Szia!


Hihi, az kalandos volt, örülök, hoyg egy idegszálad sem görbült!!! :) Jajj ne is mond nekem az aszcendensem a bika, nuku önbizalom.. de nm értem miért!!! A vicc az hogy egy kis önbizalommal pedig sokkal többre vihetnénk. Akkor Te is használod a virágcseppeket? Még ajánlani tudnám a vörösfenyőt! Milyen egy szűz aszcendens, mesélj?! :)

77. tárnics (válaszként erre: 76. - 6532c775dd)
2010. nov. 19. 10:02

Szia!

Nem véletlen a nevem,tudatosan választottam.Az önmagamba vetett bizalom, igen ez az ,amin van még bőven javítanivalóm. Időnként még jönnek azok a fránya kétségek.Egyébként bika vagyok,szűz aszcendenssel.

A kocsit megszereltük,nem volt egyszerű mutatvány.Az emelő nem a kocsit emelte,hanem beásta magát,vagy 15 centi mélyen a felázott talajba. Fel kellett tölteni kaviccsal,mást nem találtunk.Azon pedig össze vissza csúszkált. Végül is valamennyire sikerült megemelni a kocsit, de ahhoz, hogy feltegyük az új kereket, még gödröt is kellett ásnunk alá.Mindezt tök sötétben, mellettünk pedig mentek ezerrel a kocsik.

76. 6532c775dd (válaszként erre: 75. - Tárnics)
2010. nov. 19. 01:14

de jóó :) felvilágosult lélek lettél!! :)


Amúgy azért lélekben ott voltál, megcsináltátok vagy hívtatok autómentőt?


Amúgy régen negatív gondolkodású voltál?

Meg szabad kérdezni a horoszkópodat?


Nagyon érdekes miért lett tárnics a neved? :)

A Bach virágterápiában a tárnics a hit virága! :)))


12.TÁRNICS


BIZONYTALANSÁGRA


„A HIT VIRÁGA”


„ A KÉTSÉGEKTŐL… A BIZALOMIG”


Azoknak, akik könnyen elkedvetlenednek. Lehetséges, hogy betegségük leküzdésében, vagy életük különböző területein jól haladnak, mégis egy kis akadály vagy késedelem kétséget ébreszt bennük és kedvüket szegheti.


A Tárnics az akaraterő szere. Jól beválik csüggedt, feladásra kész, vagy általában gyenge embereknél, erősíti az akaratot, a bátorságot, az ellenállóképességet, optimistább életfelfogást alakít ki. Javítja a bajok legyőzésének vagy a vágyott célok elérésének képességét.


Megerősítések


„BIZAKODÓ VAGYOK”

„POZITíV VAGYOK”

„HISZEM, HOGY MINDEN JÓL ALAKUL”

2010. nov. 18. 20:55
1 hónapja szedem. Durrdefektet kaptunk a vadi új kocsival az első hosszabb úton ,este sötétben egy forgalmas főúton.Bedöglött a szintén majdnem új mélykútszivattyúnk,most egy csepp víz nincs a házban,s ki tudja,mikorra sikerül megcsináltatni. Teljesen hidegen hagy,mintha közöm sem lenne hozzá.Szinte már zavar,mintha nem is én lennék.
2010. nov. 7. 11:59

Szia Olgi!


Most csak annyi időm volt,hogy az első bejegyzésedet elolvastam.Az utolsó mondatodnál felcsillant a szemem.Az ok ami miatt megrendeltem a gyermekem betegsége,1-es típusú cukorbetegséget diagnosztizáltak Nála idén tavasszal,de szerencsére időközben az is kiderült,hogy még dolgozik a hasnyákmirigye,teljesen még nem állt le,hol kéri az inzulint,hol nem.Követhetetlen a működése.A moksát eredetileg Miatta rendeltem meg,de ha az Én klimaxos panaszaimat is enyhítené, nem lenne hátrány.Nagyon akarok bízni benne,még akkor is ,ha eleinte felerősíti a tüneteket,ugyanis ilyen visszajelzéseket is hallottam.Egyénenként másként hat.


Szép napot:Timi

73. Olgi1977 (válaszként erre: 72. - Olgi1977)
2010. nov. 7. 11:26
Ja, még valami, a naplómban olvashatod részletesen nálunk hogy hatott. Tegnap kezdte anyukám és a nagymamám is :)
72. Olgi1977 (válaszként erre: 71. - A0aecda338)
2010. nov. 7. 11:23
Nem akarok beleszólni de egy nap után biztos, hogy nem okoz tüneteket a Moksa. Hasmenést peddig semmilyen adagolásban nem eredményezhet. Mi egy hónapja szedjük, de nálunk én sokkal nyugodtabb lettem, a gyerekek ugyan kicsit érzékenyebbek, de olyat még nem hallottam, hogy valaki dühöngővé vált volna tőle. Pedig elég sok ismerősöm szedi
2010. nov. 6. 23:16

Ma ittam meg az első adagot,hogy attól-e,de ilyen paprikás hangulatomra nem emlékszem.Nem szoktam sem kiabálni, sem csapkodni,de ma még a palacsintasütő is repült.Megvolt a belső "nagytakarítás",6 x voltam WC-n,eddig hetente 1 x szenvedések közepette produkáltam valamit.


Kívánom,hogy ez a szer gyógyír legyen mindannyiunknak!!!!!!!!

2010. nov. 3. 07:14
Ma szedem 26. napja a cseppeket. A múlt héten úgy tűnt, hogy a gyomorsavas tüneteim sokat enyhültek, de hétfőn ismét erősödött és két napja lefekvés előtt megint be kell vennem a Rennie-t. Pedig az étkezésemre is vigyázok. Természetes ez az ingadozás a Moksával? Tudom, hogy nem csodaszer, ami azonnal lesöpri a problémákat, de olyan jó volt már javulni...
2010. nov. 1. 10:16
"komolyabb"
68. 4fabd36e36 (válaszként erre: 67. - Tárnics)
2010. nov. 1. 10:16
Igen van benne valami,sajnos én nem tudom elfelejteni a kávét,mert lemegy a vérnyomásom és szédülök ha nem iszom.De jól feltejezem napi 2-3 tejeskávé sztem nem oszt nem szoroz.Az én pánikbetegségem annál "komolyam" hogy a koffein elhagyása meggyógyítana:)
67. tárnics (válaszként erre: 66. - 4fabd36e36)
2010. okt. 31. 20:35
Most is szedem,bízom a kedvező fordulatban.Pánikrohamnál örökre el kell felejteni a koffeines cuccokat. Azt olvastam, sokszor már magában ez elegendő lehet a gyógyuláshoz.Hasznos lehet még a Magne B6 szedése és a hidegen sajtolt lenmag olaj.
66. 4fabd36e36 (válaszként erre: 64. - Tárnics)
2010. okt. 31. 19:26
Szia,azóta is szeded? Én is pánikra szedem 3-4 hete,első két hét rossz volt,de elmúlt.Azt mondják a hozzá értők nem szabad abbahagyni.Én bízom benne így nem is hagyom abba.
65. c9cd845d08 (válaszként erre: 64. - Tárnics)
2010. okt. 31. 16:52

Sajnos én pont ezért hagytam abba az elixír szedését 1 hónap után, mert annyira felerősödtek a tüneteim, hogy nagyon megijedtem....

azóta jobban vagyok.

2010. okt. 30. 22:48

Sziasztok!


12 napja szedem. Az első alkalommal fél órával a bevétel után pánikrohamot kaptam,amit előtte szerencsére régóta ,kb.2 éve nem tapasztaltam. Első éjszaka rettenetes rémálmaim voltak ,azóta is intenzívek,valahogy űgy érzem a gyökérproblémáimmal kapcsolatosak. A valaha létezett,talán összes testi és lelki problémám visszaköszön.Időnként ijesztően fölerősödnek ezek a tünetek(fejfájás,szédülés,emésztési zavarok,szívritmus zavarok, izületi fájdalmak fóbiák stb.)máskor teljes nyugalom száll rám,hogy aztán ismét még mélyebbre kerüljek.Mi jöhet még ezután? Úgy érzem ,olyan a lelkem,mint egy felkavart pocsolya.Pontosan két éve csinálom az öt tibeti jógagyakorlatot ,annak is voltak eleinte hasonló,de koránt sem ilyen erős mellékhatásai. Egyébként ,akit érdekel a fórumon sokat megtudhattok róla,csak ajánlani tudom mindenkinek,aki felül akar emelkedni a hétköznapi fásultságon.

2010. okt. 30. 07:55
Mondtam én egy másik fórumban,hogy nátha ellen is jó, de kinevettek a hitetlenkedők.
62. szvarga (válaszként erre: 53. - C9cd845d08)
2010. okt. 26. 07:43

Szia!

Én két hete szedem a Moksát és nekem is felerősödtek a panaszaim. Fejfájás, fáradtság, a stressz miatti "kísérő tüneteim" (hányinger, gyomorfájás), pedig csak napi 5 cseppet szedek, mert babát várok. Ennek ellenére szedem szorgalmasan és bízom benne, hogy közben dolgozik az Elixír:-) Mindenki azt mondja, hogy már pár nap szedés után nyugalom és békesség szállja meg, no én még ezt nem tapasztaltam. Ennek oka az lehet, hogy több mint 10 éve dolgozom nagyon stresszes munkahelyen és biztosan nem azonnal tudok megszabadulni az itt kialakult stressztől. Viszont a hétvégén kijött rajtam a nátha, de két nap alatt gyönyörűen lement. Nem szenvedtem napokig bedugult orrtól, azonnal khmm..., ez csúnyán hangzik, de kijött minden aminek kell és hétfőre szépen rendben voltam. Szóval bizakodom és szedem a Moksát...

61. 4fabd36e36 (válaszként erre: 60. - 35491a860f)
2010. okt. 22. 14:24
Köszi:)
60. 35491a860f (válaszként erre: 59. - 4fabd36e36)
2010. okt. 21. 11:10
Én szorítok Neked, hogy ne add fel. Nem is szabad. Az első hetekben az én tüneteim is felerősödtek, de ami utána jött, az mindent felülmúlt. Csak így tovább!
2010. okt. 20. 13:41
Sziasztok,én pánikbetegségre szedem 3 hete,az első 2 hétben felerősödtek a tüneteim,sőt még ami elmúlt is visszatért.De mivel hiszek a moksában, és meg is nyugtattak,hogy ez természetes,végigcsinálom a kitűzött időszakot!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook