Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Moksa elixír fórum

Moksa elixír (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
238. Engyi
2012. febr. 17. 11:20
Köszönöm a választ és a bíztatást.Akkor nekiugrok újra, mert én hiszek benne, hogy hat.
237. tomson (válaszként erre: 236. - Engyi)
2012. febr. 17. 10:32
Mindenképpen ajánlanám a további fogyasztást. Ezek a tünetek elmúlnak. Győzd le a félelmeidet és vágj bele! Kalandos az biztos, de nagyon megéri, hidd el! Ha véget akarsz vetni a szenvedésnek erősnek kell lenned és kitartónak.
236. Engyi
2012. febr. 17. 09:29
Sziasztok ! Egy hete szedem az elixirt, reggel és este 3 cseppet veszek be.Az első két nap nem történt semmi, viszont a harmadik naptól kezdve semmi étel nem maradt meg bennem, és mikor reggel fel akartam kelni, nem tudtam az ágyból kikelni,úgy forgott velem a szoba.Azonnal abba hagytam a szedést, azóta semmi bajom nincs, de nem tudom mit tegyek, szedjem e tovább, vagy felejtsem el.Sok jót hallottam róla és mivel pánikbeteg vagyok, nagyon jó lenne ha tudnám használni, és használna is.Segítsen valaki !!!
2012. febr. 15. 11:01
Sziasztok! Most tartok másfél hónapnál a szedésével,de tegnap rámjött a frász, egyik percről a másikra elhomályosult a világ, vibrált minden,zavart és ideges lettem de a leg jobb szó erre hogy rettegtem, lábaim elgyengültek, gyorsan bekaptam egy pár pirulát amiket két éve elfelejtettem ,majd haza mentem lefeküdni,egy úra mulva elmentem futni és így jobb lett de nagyon nem tudom mit tegyek,szedjem tovább ,vagy küldjem vissza mert ez rosszabb mint eddig volt, pánikosabb, feszültebb vagyok tőle.
234. indi66
2012. febr. 12. 21:33

Sziasztok. Körülbelül 1 hónapja kezdtem el szedni, vagy egy kicsivel több, több problémámra is reméltem tőle a javulást, eleinte borzasztó fáradt voltam, reggelente nem birtam felkelni, nap végén pedig azt hittem el kap a sírás ha nem kerülök azonnal ágyba. De 3 hét után elmúlt. Azóta kipattanok az ágybol és későig fent vagyok. Egyre türelmesebb vagyok és van hogy stresszhelyzetben egy ideg szálam se rezdül.

Tegnap délután borzasztóan elkezdett fájni bal oldalt a hasam. Egész nap. Aztán elmúlt. Azóta jobban érzem magam.

Remélem továbbra is ilyen hatásos lesz.

2012. febr. 9. 13:26
Szeretnék végre valami konkrétumot olvasni a Moksárol,mikor kezd el igazán hatni,milyen mellékhatások jönnek elő, mert eddig csak kevés infót olvastam róla. Én Pánic depresszio miatt szedem, igaz már naggyábol túl vagyok rajta egy étkezési szokás váltással és egy homeopátiás szerrel ami erre a leg jobb volt eddig, fél év alatt megszüntek a pánik rohamok,de visszamaradtak tünetek,amik jó lenne ha megszünnének. Kiválóan aludtam eddig, míóta a Moksát szedem alig tudok elaludni, hajnalba megébredek aztán már nem nagyon tudok visszaaludni. Első alkalommal olyan feszült,ideges,pánikos lettem mint amikor beteg voltam. Azóta változott ez valamit, jobb lett, de már második hónapja szedem. Hol itt,hol ott fáj, amik eddig nem fájtak vagy nagyon régen, szédelegtem,zúgott a fülem,fejem, migrénem volt, homályosan láttam. Jelenleg nyugodtabb vagyok de hamar feszült leszek és ideges belül, kiujult a prosztata gondom, nem lukas a fogam ,mégis fájdogál és még egy csomó apró minden jön elő,remélem ez valóban a már egyszer megélt bajok kopírozása és elmúlnak,bízom benne mert így jutottam túl a pánikon is. Ha valakinek tudok tanácsot adni ebbe, írjon, teljesen meg tud szabadulni tőle de kitartás kell.
232. Krisz 18 (válaszként erre: 229. - Agines)
2012. febr. 2. 21:39
Pont a napokban láttam egy videót a feltalálókkal, ahol erről is beszéltek, az hangzott el, hogy ez a készítmény annyira ""hígított"" vagy mi (bocs, nem jut eszembe a megfelelő kifejezés), hogy a bevétele után tul.képpen nincs szükség arra az egyébként homeopátiás szereknél szokásos várakozási időre, és akár fogmosás, akár kávé sem rontja el a hatást, ha szinte azonnal a Moksa után kerülnek a szájba, akkor sem.
231. Raidx
2012. febr. 1. 13:09
A Moksa Elikxír fogyasztása után 10 perc türelmi időt kell betartani. Ez idő alatt enni, inni, fogat mosni nem szabad.
230. tomson (válaszként erre: 229. - Agines)
2012. jan. 19. 17:49
Nem hiszem. Nyálkahártyán felszívódik. Azért nem ehetsz utána fél óráig, hogy a gyomrodból is teljesen kiürüljön. A fogmosás nem gond.
229. Agines
2012. jan. 19. 09:18

Sziasztok! Szerintetek az elveszi a hatását a cseppeknek, hogy ha a reggeli éhgyomros 10 cseppes adagom után a reggeli forgatagban pár perc múlva fogat mostam?

Köszönet!

228. tomson
2012. jan. 15. 13:15

10. nap

Elég szokatlan volt ez a pár nap. A nátha engem is gyötör. 100as zsepi már a múlté. Álmaim sokkal intenzívebbek, színesek, és éjszakánként 3-4 álmom is van. Vizsgaidőszakom van, ennek ellenére nem vagyok ideges, nem aggódok, hogy mi lesz. A tanulás sem okoz akkora problémát mint annó. Igaz a gondolataim még mindig elterelik a figyelmemem. Nem tudom mikor lesz olyan, hogy megszűnik a mentális zaj. Meditálni is szoktam, mintha könnyebb lenne a figyelés. Érdekes mindenesetre, folytatom az biztos :)

227. tomson
2012. jan. 10. 22:46
10. napon jelentkezem ;)
226. Egység (válaszként erre: 225. - Tomson)
2012. jan. 10. 21:09

örülök ha jól működik!


megtennéd hogy kb 5 naponta írsz?


sok sikert! :)

225. tomson
2012. jan. 9. 09:50

5. nap.

Észrevehetően nyugisabb vagyok. könnyen ébredek. nincs ébredés utáni "csakmégötperc" állapot. szóval nyugodtan kimondhatom, hogy a hatás nem marad el.

224. tomson
2012. jan. 5. 19:37

Üdv!

Ma kezdtem el szedni a Moksát. Tapasztalataimból majd próbálok beszámolókat tartani. Inkább a pszihés hatása érdekel, ami az olvasottak alapján fizikailag nyilvánul meg, hurrá :) A mai napon kicsit nyugisabban zajlott, mágis pörgősen :) Nem robbantottam vitákat. Az már jó:)

223. 4fabd36e36 (válaszként erre: 214. - Tivcsi)
2012. jan. 4. 15:22
Szia,köszi az infót,hasznos,bár én már régóta szedem:)
222. Egység (válaszként erre: 72. - Olgi1977)
2012. jan. 4. 14:53

Sziasztok!


én most általánosan Mindenkinek írnék:

azal kapcsolatosan, hogy okoz-e kezdeti tüneteket és hogy mihez kezdjetek vele.


én már nagyon sokféle információs terápiát és cseppet használtam és használok (pl. energy, virágesszenciák a világ minden tájáról, homeopátia, NES, aura soma, kristály esszenciák stb..) azt leírom hogy a Moksa Elixír talán az egyik legerősebb abban a tekintetben, hogy nagyon elő tudja hozni a tüneteket!!!


na most itt nem csak 2 lehetőség van -ha ezt tapasztalod- hogy folytatod vagy abbahagyod teljesen, hanem a következők: csökkented az adagot akár napi 1 cseppre, kihagysz 1 napot vagy több napot is akár!

én nem javaslom hogy ha nagyon szenvedsz már pl. 3 hete szedsz napi 5 cseppet akkor emeld 10 cseppre hogy majd jobb lesz, majd átesek a gyógyulás időszakába.. lehet hogy igen de ha nem akkor mégjobban fogsz szenvedni..(és újra tele leszel rossz emlékekkel mostmár a gyógyulással kapcsolatban is) én a csökkentést javaslom és a kitartást, türelmet!!!


a gyógyulás járhat tünetek rosszabbodásával, ez már klinikailag bizonyított tény. (Hammeri új orvostudomány)


de ha valakinél szervi bajok vannak ami életveszélyes is lehet, mindenképp javasolnám az orvosi kontrolt!


a moksát 3. nekifutásra kezdtem most el újra szedni, most csak kis adagokat napi 1-2 csepp szedek és havonta! fogom csak emelni az adagot (miért ne) :)


amiket leírtam azok a sokéves tapasztalataim az információs cseppekkel... kitartás, kis adagok és egyre jobban megerősítik a szervezetet és a lelki világunkat. :)

2012. jan. 3. 21:05
Sziasztok! Segítene valaki, hogy a másfél éves kislányomnak hány cseppet adjak? Athopias dermatitise van. Van valakinak evvel kapcsolatban tapasztalata? Köszönöm!
220. Mucmuc987 (válaszként erre: 218. - Agines)
2011. dec. 30. 06:30
Kedd délutánonként telefonon is elérhető a doki, tőle érdemes kérdezni.
219. Krisz 18 (válaszként erre: 218. - Agines)
2011. dec. 29. 20:07
Érdemes utánanézned pl. a Moksa hivatalos honlapján, ott a doktor úrtól e-mailben is kérhetsz adagolási útmutatót.
218. Agines
2011. dec. 27. 07:22
Sziasztok! Komolyabb betegségek esetén is 1*10 az adag vagy akkor nagyobb dózis ajánlotT?
217. b46d4201b3 (válaszként erre: 216. - Krisz 18)
2011. dec. 22. 02:12
Köszönöm! :)
216. Krisz 18 (válaszként erre: 215. - B46d4201b3)
2011. dec. 21. 22:39
Egy havi adag.
2011. dec. 21. 20:52
Hányszor 10 csepp egy üveg? Hány napig elég?
214. Tivcsi
2011. dec. 21. 17:29

Moksa Elixir a TV2-n a Naplóban:


[link]

213. Mucmuc987 (válaszként erre: 212. - Wotton)
2011. nov. 23. 06:23
Nem hinném, h hajproblémádra a Moksa hozná a megoldást, bár ki tudja, a puding próbája az evés. Ha hullik vagy rossz minőségű a hajad, a mögött vitaminhiány, stressz, helytelen táplálkozás, a test elsavasodása állhat. Egyél több gyümölcsöt, zöldséget, csökkentsd a cukor és fehér liszt fogyasztásod a minimálisra, emellett vitaminkészítményt is érdemes szedni (pl. sörélesztő tabletta). Ja és vízivás!
212. wotton
2011. nov. 20. 15:02

Hajproblémára szedte-e már valaki?

Köszi, w.

211. micimacko72 (válaszként erre: 210. - Agines)
2011. aug. 26. 11:52
Szia! 0 éves kortól már használható. Mi is használtuk egyből születés után.
210. Agines
2011. aug. 26. 09:49
Sziasztok! Van tapasztalatotok vagy hallottatok szoptatás alatti Moksa alkalmazásáról?Köszönöm.
209. Mucmuc987 (válaszként erre: 207. - Foximaxi101)
2011. aug. 25. 17:07
Javaslom, nézd meg a Moksa Elixír Tapasztalatok és vélemények videót a neten, ott egy hölgy arról nyilatkozik, h a pajzsmirigy alulműködését tette helyre a Moksa.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook