Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Moksa elixír fórum

Moksa elixír (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
208. c9cd845d08 (válaszként erre: 206. - Mucmuc987)
2011. aug. 25. 11:05
Nekem kicsit rejtélyes ez az "információs terápia"...vagy csak én nem értem:((
2011. aug. 25. 10:28

Sziasztok!


Ismertek olyat, akinek a pajzsmirigy alulműködését gyógyította meg a Moksa?

2011. aug. 9. 14:16
A Moksa egy információs terápiás készítmény. Amint bekerül a szervezetedbe a szer, a 84 összetevőből csak azokat választja ki, amelyikre szüksége van. A szervezet önszabályozó rendszerét teszi helyre, ami által beindulnak a szervezet öngyógyító folyamatai. A gyógyulás során feljönnek az elfojtott érzelmek is, ezek megélése nem kellemes érzés, de csak úgy szabadulhatunk meg egy problémától, ha szembesülünk vele. Képzeld el úgy, mikor egy lakásban rengeteg szemetet a szőnyeg alá söpörtél és egyszer csak elhatározod, h rendet raksz...
205. sercegnő (válaszként erre: 204. - Micimacko72)
2011. aug. 9. 10:17

nem tudom, mert nem ertek hozza. max 9 viragrol tudok, de iknabb 7. Nehany bach-os viragesszencia szakertonek emlitettem, o ovva intett a 84 virag egyuttes beveteletol.


Bach-ban csak 39 van, nem veletelnul 5-7sevel szedjuk, azt is beszedhetnenk egyszerre.


de ez csak egy gondolat.



a sok ember, akinek nagyon felerosodtek a tunetei, azok most hogy vannak?

204. micimacko72 (válaszként erre: 202. - Sercegnő)
2011. aug. 9. 08:30
én úgy gondolom, hogy mivel homeopátiás alapon működik, és a virágok azok csak virágok, mivel tudnál ártani magadnak?
203. Foximaxi101 (válaszként erre: 199. - Szzsu50)
2011. aug. 8. 14:10
Ha már a munkádat sem tudod ellátni, akkor nyugodtan csökkentsd le az adagot. Én pár napra abba is hagytam, és ez sokat segített. Amikor újra kezdtem szedni, akkor már jól voltam, és nem voltam rosszul.
2011. aug. 7. 14:16

en nem szeretnek tolakodo lenni, meg egyszer NEM szeretnek az lenni, de a 84 esszencia nem sok, ha egyszerre vessszuk be?


Bach esszenciaknal azt mondjak, hogy 9 a max. Es azok is viragok!

201. micimacko72 (válaszként erre: 199. - Szzsu50)
2011. aug. 5. 21:29

Szia!

Először is kezdj el hinni benne és ne félj !!!

A Moksának nincs mellékhatása!

Nem leszel tőle rosszul, ha hiszel benne, meglátod segíteni fog :-)))

200. Mucmuc987 (válaszként erre: 199. - Szzsu50)
2011. aug. 5. 15:34
Szerintem keddig szedjél napi 5 cseppet és kedd délután hívd fel a Márkus doktort.
199. szzsu50
2011. aug. 5. 09:27
Nyugtassatok meg, hogy ezek nagyon negativ érzések,ill. kimondottan rosszullétek elmúlnak egyszer-szerintetek ne csökkentsem a cseppeket?Már lassan a mukámat se tudom ellátni. Köszönöm!!!!!!!!!!!
198. Mucmuc987 (válaszként erre: 197. - Micimacko72)
2011. aug. 5. 03:55
Valószínűleg igen, mert reklámnak számít. Velem is történt már ilyen többször. :(
2011. aug. 4. 22:17
én is beirtam ide a fórumra, de törölve lett?
196. Mucmuc987 (válaszként erre: 195. - Szzsu50)
2011. aug. 4. 14:10
Priviben elküldtem.
195. szzsu50
2011. aug. 4. 12:11

Szia Mindenkinek!

Kérem, ha valaki tudja a Dr. Márkus István telefonszámát, nagyon megköszönném.Pánikbetegségre szedem az elixirt és nagyon felerősitett a betegség tüneteit-lehet, hogy sok a napi l0 csepp,de, amig nem tudom, hogy lehetne könnyebben átvészelni a hatásokat, nem merem csökkenteni.

2011. aug. 3. 23:22

a moksának nincs mellékhatása.


szépen visszavisz az úton, ahogy és amikor kialakult a betegség s az a baj, hogy ilyenkor megijed az ember és abbahagyja.

Ez el fog múlni, mert ez nem mellékhatás, hanem a betegség visszavonulásának az állomásai.

Aki meg akar gyógyulni annak ezen az uton végig kell menni visszafelé !!!!!


A méregtelenités jár kellemetlen tünetekkel.

Többet kell pihenni, több folyadékot kell inni, olyan, mint a lábadozás műtét után pl.

Vannak kellemetlenebb időszakok, a betegek 10-20 %-nál van tüne

193. Foximaxi101 (válaszként erre: 191. - Heliona)
2011. aug. 3. 17:29

Szia!


Mi két hete kezdtük el szedni. A páromnak IBS-e van, és epilepsziás, nekem pedig emésztési problémáim vannak, valószínűleg étel intoleranciám van, de még nem derült ki mire)


Az epilepszia miatt egyeztettünk Dr. Márkus Istvánnal, a feltalálóval telefonon, és azt javasolta, hogy első héten 2x2, aztán 2x3, és a 3. héttől 2x4 cseppet szedjünk.


Az első hét vége felé mindketten megfáztunk (gondoltuk). Aztán pár nappal később még jobban: igen erős kókadtság, levertség,magas láz érzés, erős torokfájás, torok kaparás - emiatt köhögés, és orrfújás (nálam eddig min. 300 db papírzsepi ment el).


Mivel a megfázás bőven elég volt, én leálltam a Moksával, de a párom folytatta - Neki gyengébbek voltak a tünetek. Én most 3 napig betegszabin voltam, mert nem bírtam így dolgozni, a párom két napig volt itthon.


Időközben rájöttem, és ebben Márkus doktor, valamit a "Moksa beszerzőm" is megerősített, hogy valószínűleg nem megfáztunk, és nem kaptunk el semmi bacit, csak egyszerűen a Moksa annyira megbolygatta itt bent a dolgokat (pl az immunrendszerünket), hogy ilyen testi tünetek jelentkeztek (ezek nem mellékhatások!!!). Tehát dolgozik bennünk a cucc rendesen :-))


Ma este folytatom...


Landeron írásával egyet értek olyan szempontból, hogy a "használati leírásban" nagyobb hangsúlyt kellene fektetni az esetleges tünetek "várására" - úgy értem, hogy pl. külföldi utazás előtt 2-3 héttel nem biztos, hogy célszerű elkezdeni...vagy egyből betegség után sem, amikor az immunrendszer a padlón van..


Mivel azt hittük, hogy megfáztunk - vagy elkaptunk valami nyavalyát - elkezdtünk szedni Neocitránt, Mebucaint-t... persze nem használt, pedig szokott. Mindez elkerülhető lett volna, talán.


Szóval most folytatom, de ha megint visszaesést tapasztalok, akkor jövőhéten megint abbahagyom, mert 15-én utazunk el egy hétre, és nem szeretnék rosszul lenni.

192. 4fabd36e36 (válaszként erre: 191. - Heliona)
2011. júl. 28. 20:42
Hajrá! Ne add fel!
191. Heliona (válaszként erre: 190. - Landeron)
2011. júl. 28. 14:43
Sziasztok! Ma ugy ereztem, hogy eljövök erre a fórumra, hogy megtudjam, más is hasonlóakat él-e át a Moksával, mint én. Ahogy olvastam, igen. Én 32 éves vagyok, a jobb lábam 18 éves korom óta dagad, elsődleges nyiroködémának kiáltották ki az orvosok. Vagyis, fásliban járok-kelek. A moksát 4 hónapja szedem, és elég sok jelenséget figyeltem meg. Az első napokban jó mélyen és pihentetően aludtam. Azután elkezdődött az "utazás", ami nem épp kéjutazás. Nekem is volt fülzúgásom, hol egyikben, hol másikban, aztan a fejem is zúgott, ezek azóta elmúltak. Aztán előjöttek ugyanazok a fájdalmak, amik az 5 évvel ezelőtti sérvműtétem körül voltak. Segitséggel tudtam felállni az ágyról, borzalmas volt újra átélni, de az egész egy hét alatt ahogy jött, úgy el is tűnt. A másik, hogy világ életemben görcsölt a hasam menstruációkor, ezért mindig szedtem rá egy erős port. Kb 2. hónapja szedtem a moksát és a görcsök annyira letompultak, hogy már semmit sem kell bevennem azota. Ugyanakkor 1-2 nappal meghosszabbodott a menszesz idő, de a ráadás nem bő, és a fájdalom valóban nincs, csak épp egy picike. Lelkileg nagyon rapszódikus az időszakom. Sokszor nagyon mélyre kerülök, aztan neha levegohoz jutok, aztán megint mélyre. Gondosan eltemetett szomorúságot úgy hoz be a jelen életembe, mintha az egész most történne. Én sosem voltam félős, de bizony most voltak parás óráim. A vérnyomásom is most mintha elkezdene ingadozni. Néha már annyira keménynek tartom ezt az utazást, amit a moksával megélek, hogy föladnám és abbahagynám. Ilyenkor ösztönösen 1-2 napot szünetelek, aztán megint szedem tovább. Nem fogom abbahagyni, akármilyen nehéz is. Fél úton nem állok le. Egyelore a 4. honapnal tartok, de már egyre biztosabban tudom, mi az a gondolatforma, amire egy dagado labat teremtettem és azt is erzem, hogy ez az ok az utobbi honapokban eloterbe kerult es elkezdett feloldodni...
2011. júl. 5. 12:57

Nem ártott volna egy használati utasítás a termékről pontos tapasztalatok alapján, mert ugyan tényleg segít, de a javulás következtében szerintem mindenképpen csökkenteni kellene az adagot. Ennek hiányában úgy érzem mint ha kísérleti alanyok lennénk. Ez a termék ugyan is sajnos még nem rendelkezik több tíz éves tapasztalatokkal!

De reméljük el jut arra a pontra amikor majd egész pontosan meg tudják határozni a szedési módját, a nélkül hogy bármit változtatnának az összetételén. A párom pl. teljesen rendbe van és sosem szedett semmit, de mikor egyszer kipróbálta ennek hatására igen le ment a mélybe tőle, bekarikásodott az arca és nagyon rossz hangulat vette elő. Egyébként meg minden rendben van vele. Szóval vannak egyének akiknek valóban segít de vannak olyanok akiknek inkább árt mint használ.

189. micimacko72 (válaszként erre: 188. - Foximaxi101)
2011. jún. 15. 13:50
Ennek nagyon örülök, hogy sikerült vele beszélni. Mégiscsak Ő a hiteles forrás :-))
188. Foximaxi101 (válaszként erre: 183. - Micimacko72)
2011. jún. 15. 11:18
Beszéltem vele tegnap, nagyon rendes volt. Epilepsziások is elkezdhetik szedni, első héten napi 2x3, a következő héten napi 2x4, aztán két hétig napi 2x5. Utána visszajelzést vár Tőlünk a folytatást illetően :)
187. micimacko72 (válaszként erre: 186. - NOA)
2011. jún. 14. 11:36

Egy év alatt még semminemű pozitiv változás nem történt?

Nálunk már hetek múltával érezhető volt a hatás.

186. NOA
2011. jún. 13. 18:30

Lassan egy éve használjuk a párommal.

Nem tudok mondani jót róla egyelőre.-viszont türelmes vagyok.


Páromnak epe és veseköve lett amióta szedi.-azt nem mondom, hogy ettől.A vérnyomása magasabb lett.


Kedvét nem szeretném szegni senkinek csak magunkról tudok beszélni.-sajnos ez van.

185. Foximaxi101 (válaszként erre: 184. - Micimacko72)
2011. jún. 13. 17:59
Köszi :) írtam is....
184. micimacko72 (válaszként erre: 183. - Micimacko72)
2011. jún. 12. 21:21

átküldtem a doktor úr telefonszámát. Hívd fel !

Én csatlakoztam a hálózathoz, mert így olcsóbban be tudom szerezni az elixírt. (3 gyerkőc fogyasztja)

Ha van még kérdésed esetleg, akkor szívesen utánnajárok annak is :-))

183. micimacko72 (válaszként erre: 182. - Foximaxi101)
2011. jún. 12. 12:41

Tudom, hogy teljesen más az epilepszia, csak a tapasztalatom írtam le, hogy nálunk nem okozott semminemű tüneterősödést.

Domján Úr telefonszámát kellene megtalálnod és személyesen tőle kérni tanácsot. Szerintem ő a legtapasztaltabb :-)

182. Foximaxi101 (válaszként erre: 181. - Micimacko72)
2011. jún. 12. 11:28

Szia!

Szerintem egyáltalán nem drága :D 6 ezer körül van egy üveg, ami ha jól gondolom 1 hónapig elég. Pl a NES terápia összesen 15-20 ezerbe kerül 1 hónapban, de egyéb más megoldások is szerintem elérnek egy 10-est / hó.


Egyébként az, hogy valami drága általában szubjektív megítélés alapján dől el. Ha valakinek egyszerűen nincs 6 ezer Ft-ja rá, annak drága lesz a cucc. Sajnos vannak ilyen emberek.


Az epilepszia amúgy nem összehasonlítható egy erős migrénes fejfájással, ugyanis egy roham legrosszabb esetben akár az életbe is kerület. Ezért lenne fontos, hogy olyan szakember adjon tanácsot, akinek ebben van tapasztalata.

181. micimacko72 (válaszként erre: 180. - Foximaxi101)
2011. jún. 12. 09:26

Szia! Én 3 gyerkőcömnek is adom. A nagyfiamnak erős migrénes, hányásos fejfájásos tünetei vannak, vagyis voltak majd heti rendszerességgel.

Neki nem erősödtek fel a tünetek, mondhatnám azt is hogy megszűntek.

Van tapasztalatom daganatos megbetegedésnél is. Itt megelőzésképp alkalmazzuk. A legutolsó MR eredmény kimutatta a kórt, de daganatnak nincs jele :-)

Többen írtátok, hogy drága...........

Szerintem az ember élete és egészsége sosem drága

180. Foximaxi101 (válaszként erre: 178. - Mucmuc987)
2011. jún. 11. 23:00
És mi van akkor, ha epilepsziás is? Nem lenne túl mókás, ha felerősödne az epilepsziás tünete, és kapna egy rohamot... ilyen jellegű tapasztalatról tud valaki írni valamit? Lehet, hogy érdemes lenne egyenesen a Márkus doktort megkérdezni, persze ha elérhető pl telefonon.
2011. jún. 11. 19:20
Nekem a teherbeesésen is segített:)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook