Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Moksa elixír fórum

Moksa elixír (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
268. moksa1
2012. szept. 12. 19:59

Kedves Tutumilla!

Az elixír sokat segit az autoimmun betegségeken. Anyukámnak reuma arthritis-e van kb. 6 éve, az is egyfajta autoimmun betegség. Sokat szenvedett vele, sokszor fogni sem tudott a kezeivel, menni is alíg. Már 2 hét Moksa fogyasztás után eltűntek a hatalmas fájdalmai, fogni, menni tudott, az unokáit emelgette. Ő már 1 éve fogyasztja a Moksát, nagyon örül, hogy megvettem neki, fájdalmai nincsenek, bár továbbra is szedi a hagyományos gyulladáscsökentő gyógyszereit, fájdalomcsillapítót egy szemet sem kellett ez idő alatt bevennie.


Biobigmac-nak szeretném írni, hogy a lelki eredetű problémáknál, célszerű 2 cseppel kezdeni az elixír szedését és két hetente emelni 2 cseppel. egészen 15 cseppig fel lehet emelni az adagot, természetesen ketté osztva 10 csepp fölött.


Rengeteg tapasztalattal rendelkezem az elixírrel kapcsolatosan, ha gondoljátok kérdezhettek priviben is a rekabirop@yahoo.com

2012. szept. 9. 20:13

Sziasztok!


14 hónapja szedem a Moksát és szeretnék megosztani veletek egy kézzel fogható tapasztalatot.

Van egy gyerekkori sérülés az államon (összevarták), ami alatt pár hónapja egy kemény a vágás vonalát követő csomó alakult ki. Gondoltam, hogy a Moksa, de amikor 2 hónap múlva is ott volt, elmentem sebészhez. Persze Ő még ilyet nem látott, küldött ultrahangra, plasztikai sebészhez. Időhiány miatt nem mentem el, és mostanra teljesen elmúlott a csomóm (szedtem tovább a Moksát) és már a varrás helye is alig látszódik.

Teljesen újraépítette az állam szöveteit.

Szuper szer, szedem tovább.

266. Gundam
2012. szept. 9. 14:44
Az elixír nem gyógyít betegséget. Az autoimmun betegségekre nincs orvosság, ahogy sok más betegségre sem. Jó esetben meglehet állítani a folyamatot, és a tüneteken lehet enyhíteni. Az elixírt attól még lehet fogyasztani, ha nem okoz gondot megvásárolni, és megnyugvással tölt el. Üdv
2012. szept. 7. 21:49
Üdvözlet! van valakinek valami tapasztalata, vagy információja, hogy a Moksa elixír hatásos-e autoimmun betegség kezelésére? Ezt azért kérdezem, mert ez jelenleg gyógyíthatatlan, de hogy gyógyulhatatlan-e, azt nem tudom. Előre is köszi :)
2012. aug. 23. 21:07
Sziv! :)
263. biobigmac (válaszként erre: 262. - Krisz 18)
2012. aug. 23. 16:35
Köszönöm szépen neked is a segítséget!
262. Krisz 18 (válaszként erre: 254. - Biobigmac)
2012. aug. 22. 22:47

Én csak annyit tennék hozzá, h szerintem okozhatja a Moksa, azért gondolom, mert néhány hónappal ezelőtt alaposan átolvasgattam jónéhány Moksával foglalkozó fórumot, és többen is leírták az általad is említett szituációt.

Asszem pont az előttem szóló írta le, h próbáld folytatni, de csökkentsd le az adagot, ill. oszd el kétfelé (reggel-este), aztán ahogy érzed a változást, emelheted vissza fokozatosan az adagot.

Ha nam vagy biztos benne, keress a Moksa honlapján elérhetőséget és kérdezz rá náluk, mégis csak a a hivatalos verzió, amit ők mondanak!:) :

261. biobigmac (válaszként erre: 260. - Gundam)
2012. aug. 22. 15:27
Rendben, megfogadom a tanácsodat és köszönöm szépen!
260. Gundam
2012. aug. 21. 23:53

Ha megtudod vásárolni, akkor egyelőre ne állj le róla azt mondom. De ha 10 cseppel iszod, csökkentsd le 4-5 cseppre pár napra, majd cseppenként emeld vissza. Így megtudod figyelni azt, hogy változik az állapotod. A nyugtatókat akkor kell csak ha szükségesnek érzed. Antidepresszáns viszont szükséges lehet, ugyanis nem lehet tudni előre a zavar kimenetelét. Ha egyszer kialakul, nagyon eltud rosszabbodni, és akkor nagyon nehéz már kezelni. Az idegrendszeri zavar nagyon veszélyessé válhat, de az antidepresszáns nem. Nyugtatók meg nem szükségesek mellette.

Neked kell érezned, de ha bírod, várjál pár hónapot vele, és meglátod milyen irányba mozdul el az állapotod.

259. 9f98008a3b (válaszként erre: 258. - Biobigmac)
2012. aug. 21. 16:07
;)
258. biobigmac (válaszként erre: 256. - 9f98008a3b)
2012. aug. 21. 15:45
Köszönöm a választ!!!
257. biobigmac (válaszként erre: 255. - Gundam)
2012. aug. 21. 15:44

Akkor, mit javasolsz?

Szerinted folytassam tovább a szedését, vagy menjek el szakorvoshoz, mert ismét előjöttek a tünetek csak most durvábba,le is kellett ülnöm a boltban, mert majdnem elájultam.. :S Pedig annyira bíztam a Moksában, mivel nem szeretnék ilyen fiatalon kedélyjavítókat és nyugtatókat szedni!

256. 9f98008a3b (válaszként erre: 254. - Biobigmac)
2012. aug. 17. 13:09
Aha, visszafelé hat, te most kezded az ötödik évet 'javítani'.
255. Gundam
2012. aug. 17. 11:13

Valamiben hinni kell. Ha nem túl komoly a probléma, akkor tartós erőt érezhetünk a hit által.

4 hónap után azt érezted, hogy sokkal magabiztosabb vagy, de azelőtt nem volt így. Igen, állandó változásban van minden.

Visszatértek az idegrendszeri tünetek. Hogy az elixír hatása lehet e ? Nem hinném.

2012. aug. 15. 13:03

Én most járok a 4. üvegem végénél és a 4 hónap alatt én is azt éreztem, hogy sokkal magabiztosabb vagyok, nem félek helyzetektől illetve szivesen megyek bárhova egyedül. Ez azért fura mert előtte nem igazán volt így, mivel volt egy balesetem 5 éve és utána kialakult nálam egy kis pánikbetegség és szorongás. Az incidens előtt nagyon életvidám, boldog és kiegyensúlyozott voltam.Ezért is kezdtem el szedni a moksát, hogy hátha jobb lesz... Viszont most megint előjöttek a múlt hétvégén a tüneteim... szorongás,gyengeségérzet,szédülés,álmosság,szájszárazság és menekülés az emberek elől...a szokásos szarok.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez a moksa hatása lehet? mert 5 éve történt a baleset és most a 4. üvegnél tartok szóval nem most kéne ezeknek kijönni vagy egyáltalán kijöhet a moksától ilyen durván az összes tünet? Előre is köszönöm a válaszokat! Legjobbakat Mindenkinek!

2012. aug. 11. 13:50

Ismeri-e valaki a Moksát. Eseleg vannak e tapasztalatok meddőség kezelése esetében?

HOgyan kellene szedni?

2012. aug. 4. 21:43

Én is szeretném el kezdeni szedni a Moksa cseppeket .

Csak neten lehet megrendelni vagy valamilyen bio üzletbe lehet kapni?

251. sufyka
2012. jún. 25. 10:42
Megoldodott kozben, koszonom mindenkinek.
250. aroma (válaszként erre: 249. - Agines)
2012. jún. 17. 15:43

Sia!

A kérdésedre konkrét választ nem tudok adni, csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani. Én 25 hónapja szedem a cseppeket, azt, hogy mikortól lettem ilyen higgant, nem tudom. Az biztos, hogy sokkal elnézőbb, nyugodtabb vagyok, olyan minha bevettem volna azt a bizonyos le..........tablettát. Én elhatároztam, hogy annyi ideig szedem, ahány éves vagyok, plussz a magzati kor, mert kitudja milyen sérelem, stressz ért az eltelt idő alatt, és mikor. Ezeknek a negatív élményeknek nincs semmi keresnivalójuk bennem. Én napi 10 cseppet szedek reggel.

Állítom Te is jó úton haladsz, csak kitartás!!!!!!!!

Meglátod,megéri!

Szia: Aroma

249. Agines
2012. jún. 8. 09:43

Sziasztok!

Szerintetek? Már csak 3-5 cseppet iszom naponta. Idegbeteg vagyok, hamar felcsattanok és jól odamondogatok nem túl halkan.

Ez meddig tart így? Miért van ez?

Mindig voltak gondjaim a hirtelenséggel..legalábbis felnőtt koromban. Annyi hónapig, amennyi hónap a felnőttkoromig eltelt?

Szerintetek?

248. szvarga
2012. jún. 6. 11:36
Sziasztok! Tapasztalt más is hasonlót, hogy kisgyermeknek (másfél éves) a Moksa elkezdése után 1 héttel több napos magas láza lett? Semmi más tünete nincs, csak a magas láz, és rengeteget alszik. Az orvos vírusra gyanakszik, nekem a Moksa motoszkál a fejemben. Lehetséges?
247. sufyka
2012. jún. 2. 17:35

Sziasztok!

Van itt valaki aki segiteni tud nekem?Olaszorszagban vagyok es szuksègem lenne 2 uveg moksa elixirre. Kitol tudom megrendelni?

246. Mucmuc987 (válaszként erre: 244. - Metalllady)
2012. máj. 19. 04:10
A Moksa Elixír nem csodaszer, nem érdemes így hozzáállnod, mert akkor csalódni fogsz. Rengeteg türelem és kitartás kell hozzá, akár évekig is szedheted. Egy havi szedés egy évnek felel meg az életedből. Tehát ha a problémád gyökere mondjuk 3 évvel ezelőtt keletkezett, akkor 3 hónapig érdemes szedni. De ennél sokkal tovább is lehet szedni, mondjuk ha Te 24 éves vagy, akkor 24+1 hónapig (a plusz egy hónap a magzati kor). De a helyedben kiteszteltetném egy jó kineziológussal, hogy egyáltalán szüksége van-e a szervezetednek a Moksára.
2012. máj. 14. 17:30
10 ml-es, egy hónapig elég, ha 10 cseppet cseppentesz naponta.
2012. máj. 14. 17:28

Sziasztok!

Engem is érdekelne ez a csodaszer, meg tudnátok mondani, mennyi van 1 üvegben, ez a mennyiség hány napra elég napi 10 cseppet számítva? És meddig kell szedni?

243. kkriszta69 (válaszként erre: 236. - Engyi)
2012. ápr. 17. 05:01
Szia! Két lehetőséged van, vagy még kevesebbel kezded 1-2 cseppel naponta és rengeteg folyadékkal és kb. 2 hét múlva emelsz rajta szintén csak 1-2 cseppet és így 2 hetente emelgetve, ha gyógyszereket is szedsz, akkor 20 cseppig érdemes felvinned. Ha nem szedsz gyógyszereket, akkor is legalább 15 cseppig juss el. Amikor megszűntek a tüneteid, akkor még 2 hónapig szedd így és elég komoly esélyeid vannak,hogy jobban leszel.
242. Lisza (válaszként erre: 240. - Orchidee)
2012. ápr. 15. 15:09
Szia! Öt éve szedek Syncumárt - tüdőembóliám volt-, a gyógyszertől kétségbeejtően hullott a hajam.Bármit csináltam, nem változott a helyzet.Egy évvel ezelőtt találtam a Moksa elixírre, és valóban 5 hónap elteltével megszűnt a hajhullás, most már kezd megint olyan dús hajam lenni mint volt.Csak kitartás , szedjed a Moksát és lesz eredménye!
241. bogi34
2012. ápr. 9. 17:34

Sziasztok!


Mi három hete kezdtük el szedni a Moksát, még nem tudunk különösebb élményekről beszámolni. Igaz, hogy a pollen alergiánk hirtelen és elég erősen jelentkezett, de reméljük ez csak átmeneti állapot. Nem tudom hallottátok-e azt a sajnálatos hírt, miszerint Márkus doktor Úr március 15.-én szívroham következtében elhunyt. Biztos további tervei vannak vele az Úrnak odaát is. Köszönjük Doktor Úr! Nyugodjék Békében!

2012. ápr. 1. 16:51

Sziasztok!


Tapasztalat alapján használta már valaki a Moksát komoly hajhullásra?


Előre is köszi!

239. ocsini
2012. márc. 14. 19:32

Hat en is rendeltem ebbol a "csodaszerbol".

Ez egy nagy csalas nem kapsz egyebet mint valami savanykas lottyot,ami nem hasznal egyaltalan.Nem veletlen az sem hogy nem adnak visszafizetesi garanciat egy ilyen nagy talalmanyra,ugye hiszen ez egy csalok altal forgalmazott termek,amelyikkel meggazdagodhatnak,es meg raadasul a tv is reklamot csinalt nekik.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook