Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szóltok Stohl András balesetéhez? fórum

Mit szóltok Stohl András balesetéhez? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
990. 3f592ca597 (válaszként erre: 986. - 3f592ca597)
2011. szept. 8. 04:28
Most azt olvastam, már 17 milliót követel a Kaincz család.
989. 3f592ca597 (válaszként erre: 965. - Firpo)
2011. szept. 8. 04:16

Már hogy generálná ő ? A bulvár generálja, ő pedig miután mindenki vele van elfoglalva, valahol nyilatkozik ,valahol nem.

Gondolhatod, hogy nem jókedvéből csinálja.


Sok ismert embernek, aki nem nyilatkozik a bulvárnak, valószínű nincs ekkora visszhangot kiváltó és ennyire kellemetlen ügye.

988. 3f592ca597 (válaszként erre: 968. - Kismanoka26)
2011. szept. 8. 04:04

Olvass utána, nem csak neki szokott "nevetséges" összeg lenni.

Vagy fizessen tripla annyit, mint amennyibe került, hogy ezzel támogassa mintegy egyszemélyes alapítványként a hatóságot ?!

Gondolod, hogy a magyar rendőrség , bíróság, igazságszolgáltatás olyan jól áll anyagilag, hogy ők fizetnék helyette a költségeket a két szép szeméért ?

Kiszámolták , mi mennyi, és ennyit KELL fizetnie. Ha Kovács József sarki zöldséges lenne a helyében, ő is ennyit fizetne.

987. 3f592ca597 (válaszként erre: 977. - Kismanoka26)
2011. szept. 8. 04:00
Nézd , van, hogy sikkasztásért kétszer annyit ül valaki, mint gyilkosságért.
986. 3f592ca597 (válaszként erre: 966. - Kismanoka26)
2011. szept. 8. 03:58

Ne haragudj, de miről is beszélsz ? A perköltség nem a két szép szeme miatt ennyi, hanem mert kiszámolták , hogy mennyi és ennyi jött ki. De ez egyébként is a legkisebb tétel, amit ki kell fizetnie a károsultaknak, az ügyvédnek .. stb. , ami összesen egy kisebb lakás ára lesz, mire mindent kifizet.

Ezt a pénzt mondjuk költhetné a gyerekei taníttatására, a családjára is. Szerinted ők megérdemlték, hogy kellemetlen anyagi helyzetbe kerüljenek ? Azt mondod, hogy szeretnéd, ha milliókat húznának még le róla, holott már rég lehúztak róla sok milliót és még le is fognak.


Már nem is tudom elönteni, hogy azért van itt ennyi érdekesen gondolkodó ember, mert Andrásnak hatalmas az ellentábora vagy mert függetlenül attól, hogy kiről van szó, tényleg mindenki azt gondolja, hogy ezért minimum meg akasztás, de ha az nem ,akkor "legalább" 100%-os vagyonelkobzás, 10 év börtön és napi korbácsolás kellene hogy járjon.


Nem gondolhatod egyébként komolyan, hogy Pali bácsi ezért megérdemelné a 12 millát.


"Pali bácsi nem tart igényt a letétbe helyezett egymillió forintra: magának tíz-, lányának kétmillió forintos kártérítést kér."


Ne szórakozzunk már .....

985. Firpo
2011. szept. 8. 00:25

Csak azért írtam mindezt,hogy értse aki védi.

Nem Stohlt,a cselekményt kell nézni! Ha egy ilyen évek óta,folyamatos piásan vezető ember mint anno én,elütlek Téged,(aki védi a cselekményt),vagy rokonod,barátod,és a bíróságon találkozunk... Mit mondanál ott? Hát ennyi. Nem akartam untatni senkit,bántani pláne! Főleg nem Stolt,van baja... De ez nagyon kényes téma,szamomra sajna pláne.

984. Alkeszosz (válaszként erre: 983. - Firpo)
2011. szept. 8. 00:17
:):)
983. Firpo
2011. szept. 8. 00:16

Nem mérlegel,folyamatos az ittas vezetés,buliba is kocsival megy,azzal is jön haza. Ebéd után egy sör? Nem is érti,miért kérdezik,"nem kocsival vagy?!".

A jogsim vissza szerzésekor,az előírt terápián mondta egy "sorstársam": -"Doki,értem amit mond,de higyje el,nekem józanul sosem jutna eszembe ittasan vezetni...!"

Ez nem vicc! A barátaim,családom ismeri a problémát,és én,megállapodva velük,az első koccintásnál a kulcsot átadom valakinek,aki eldugja,vagy haza viszi. Nekem másképp nem megy. Ez van,de kezelem!

982. Firpo
2011. szept. 8. 00:06

Az ittas vezetés egy "betegség"!

Anno én is hiába ittam el 10-20 ezret,azt a kettőt már sajnáltam a taxira... Rengetegszer... Évekig... Ebben a rendőrök is hibásak voltak,mert kb.3 évvel ezelőttig elegedték az embert akár 3000-ért is!! Azóta szigorúbb a rendszer. Koppanni kell,hogy észhez térjen az ilyen ember,mint ő... Vagy mint én... Az ilyen ember nem mérlegel,az ittp

2011. szept. 7. 22:37
Pont, vagy kettőspont? :)
2011. szept. 7. 20:47

Itt valószínűleg csupa hibátlan, makulátlan, bűntelen ember ül...

Soha senki nem hibázott még.

Ő is hibázott. Nem kicsit, nagyot. Megkapta a büntetését. 6 milla + 10 hónap az nem kicsi büntetés ám. Hálaisten nem halt meg senki....

Stohl megkapta a büntetését...ennyi. Pont.

979. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 977. - Kismanoka26)
2011. szept. 7. 20:43

Felel érte. ülni fog.

Az meg, hogy a jog ilyen, hogy vannak bűnök, aminek a büntetési tétele eltérő.

Van, hogy gazdasági bűncselekményért ül valaki tíz évet is. Van, hogy gázolásért is felfüggesztettet kap.

Itt marhára nincs fehér, és fekete. Ez a jog.

Ha ez neked nem tetszik, attól még így van. Vagy tessék, változtasd meg.

Ezek az idióta rómaiak, ezek cseszték ám el, ott lehet náluk reklamálni. Ugyanis minden jog alapja ez. Mármint a fejlett országokban. Mert pl az arab világban tán még most is levágják annak a kezét, aki lopott. Mennyi ember rohangálna itt kezek nélkül.

De én javaslom a máglyahalál visszahozatalát, és a boszorkányüldözést is. az lenne csak a tuti. sőt, én a középkort is visszahoznám, kb pont akkora itt a sötétség is.

2011. szept. 7. 20:42

Nem vitatkozni, vagy bárkit is megsérteni jöttem ide!

Az a véleményem, hogy bárki, akár Stohlnak, akár Kovácsnak hívják, ha ilyen jellegű bűncselekményt követ el - főleg nem előszőr - akkor igen is, hogy üljön érte 1-2 évet és örökre!!!!!!!!vegyék el a jogositványát.

Csak ennyit szerettem volna mondani.

977. kismanoka26 (válaszként erre: 974. - Missanonim)
2011. szept. 7. 20:38

Ez nem rossz indulat, csak az igazságérzet, semmi más. Aki hibázik, feleljen érte. Figyeljen oda józanul, akkor még talán fel tudja fogni tettei súlyát és következményeit, és tegye le az autót mielőtt a pohár és a drog után nyúl. Utána már késő:(

Valaki felvetette Cini éveit /elnézést, hogy nem jegyeztem meg a hozzászóló nevét/. Igen, éveket ült sokkal úgymond egyszerűbb bcs miatt.

Itt emberek sérültek!!!! Az, hogy eddig csak ő maga sérült, ez tényleg a véletlenen múlt. Ahogy mondani szokás: vele volt a részegek istene.

976. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 975. - Kismanoka26)
2011. szept. 7. 20:36
Az az ügy szempontjából tök mindegy. akár a jóisten műve is lehet.
975. kismanoka26 (válaszként erre: 973. - 57aa4ea1e8)
2011. szept. 7. 20:35
ez valszeg csak a véletlen műve, nem az ő érdeme.
974. missanonim (válaszként erre: 970. - Kismanoka26)
2011. szept. 7. 20:28
Süt belőled a rosszindulat.
973. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 972. - Kismanoka26)
2011. szept. 7. 20:23

Nem tűnik fel, hogy majdnem senki nem védi, csak nem akarja a vérét venni.

És megkérdezem még egyszer, bár k..va unalmas már, mert párszor pro és kontra le lett írva, hogy akkor is százszoros büntetést kívánnál neki, ha apád, anyád, tesód, férjed... stb, kívánság szerint behelyettesíthető, lenne????? naugye.


Ja, személyi sérülés (ami nem a sajátja), most először történt vele. Erről ennyit.

2011. szept. 7. 20:19
Gondoljatok bele, mi lenne, ha a ti családtagotokat, szeretteiteket gyalázza le ittasan, teledrogozva, és nem előszőr? Akkor is védenétek?
2011. szept. 7. 20:11
ez a topik egyre gázabb. miért nem inkább a máglyahalál??? az sokkal jobb lenne.
970. kismanoka26 (válaszként erre: 969. - Missanonim)
2011. szept. 7. 19:55
Helyes! fizessen legalább, ha már ülni csak 5 hónapot fog/?/
969. missanonim (válaszként erre: 966. - Kismanoka26)
2011. szept. 7. 19:39

Nem az az 500 ezer körüli összeg ám a fizetendő...

A tvben volt, a férjem látta, hogy 6 milliót fizetett ki eddig cakk-pakk.

968. kismanoka26 (válaszként erre: 967. - 6b006fc769)
2011. szept. 7. 19:32
hát persze:)Ezek a költségek általában mindig a gyanusított, illetőleg esetében a vádlott költsége, de.........na mindegy, neki ez is nevetséges összeg lett, nem is értem miért:)
967. 6b006fc769 (válaszként erre: 966. - Kismanoka26)
2011. szept. 7. 19:24

???

a perköltség / bűnügyi költség az a költség, ami a büntetőeljárás során keletkezezik. Nem feltétlenül a gyanúsított fizeti az egészet - nyilván megvan az oka, ha nem az egészet neki kell kifizetni, valószínű olyan, ami nem kimondottan őt érinti.

966. kismanoka26 (válaszként erre: 955. - 3f592ca597)
2011. szept. 7. 19:21

Ez ahogy mondani szoktuk: le van osztva neki a pakliba:közszereplő, ezzel számolnia kell.

De!! számolnia kellene józanul a tette következményeivel is, ha iszik és drogozik, majd autóba ül, akkor nem biztos, hogy simán hazaér.

Kártérítés? Remélem, hogy Pali bácsi megtalálja azt a Központot, ahol legalább milliókat fog lehúzni róla kártérítés gyanánt, mert megérdemli. Nevetségesen alacsony a per és büntető költség amit felszámoltak neki.

965. Firpo (válaszként erre: 963. - 3f592ca597)
2011. szept. 7. 18:59
A megfelelő média színhelyeken a színészetéről is írnak,mondjuk az nem a Blikk,aminek ő rendszeresen megszólal,szemben sok ismert emberrel,aki nem nyilatkozik a bulvárnak. Tehát ő generálja.
964. f1e23b97ee (válaszként erre: 962. - 3f592ca597)
2011. szept. 7. 18:33

Horn Gyulával is megcsinálták ezt anno a balesete után az Uborka című műsorban ahol a politikusoknak állítottak görbe tükröt.

Emlékszem még nyakmerevítőt is készítettek neki.

963. 3f592ca597 (válaszként erre: 961. - Firpo)
2011. szept. 7. 18:31

Gerjeszti ?


Másfél éve minimum heti rendszerességgel van címlapon, tele van vele az internet. A lakosság 85%-a tuti hallott már az ügyéről.


A szerepeiről, a színházi sikereiről, az élete többi területéről hol láttál cikket ?

962. 3f592ca597 (válaszként erre: 961. - Firpo)
2011. szept. 7. 18:27

Nem hogy nem szép, de egyenesen beteges pálcikafigurát gyártani a fejével, beülteni egy kocsiba és "vicces" klipet kreálni a balesetéről, é ezzel égetni a nagyvilág előtt.


Őszintén szólva az ilyen emberek (?) személyazonosságának a nyilvánosságra hozatalára vevő lennék..

961. Firpo (válaszként erre: 954. - Missanonim)
2011. szept. 7. 18:18

Indiferens a kérés,saját magát,illetve rokonát természetesen mindenki védi. Nem volt ez másképp sajna estemben sem. Én igyekszem tanulni belőle,neki nem sikerült eddig.

A másik fele,hogy nem szép más baján csámcsogni,de aki közszereplő,ezt vállalja,ő ezt még fokozza,gerjeszti is.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook