Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mirena hormontartalmú spirál tapasztalatok fórum

Mirena hormontartalmú spirál tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2881. Halak28 (válaszként erre: 2879. - 099c0bed40)
2010. nov. 5. 13:54
Lehet, hogy elvi síkon ez így működik, és persze nem mindenkinél egyformán, az orvos talán a saját tapasztalatából mondta amit mondott, nem egy kezdő szakorvosról lévén szó. El is magyarázta, hogy miért, de azt nem tudom ugyanúgy visszaadni, hülyeséget meg nem akarok leírni. Sajnos csak alá tudom ezt támasztani, két barátnőm is van, akik "elkötteték" magukat, mert három gyereket szültek, és mind a kettőnek korai menopauzája lett egy pár évre rá. Negyvenkét-három évesen szenvednek és óva intettek az egész beavatkozástól. De mondom, lehet, hogy ők kivételek.
2880. voszi
2010. nov. 5. 12:22

Sziasztok!


Tovább folytatódik a kálváriám mirenával, a vérzésem továbbra se múlt el, gyengén van.Jövő kedden megyek vissza a dokimhoz, elmentem az sztk-ba (korábban oda jártam), hogy kikérjem az addigi leleteimet, mert mondta a dokim, hogy azért vigyem el hozzá.

Az sztk-ban pont az a doki volt, aki a spirált feltette, elmondtam neki, hogy mi van,és szeretném a leleteket kikérni.

Azt mondta, ha már ott vagyok meg is vizsgál, hát lehet kár volt, mert csak a frászt hozta rám, a méhemet a rendesnél nagyobbnak találta, uh-t csinált a méhnyálkahártya 12mm, ami szeptemberi vizsgálatkor 6-7 mm volt, és 17mm átmérőjű valami látott a méhben,ami szerinte polip.

Erre azt mondta ad beutalót MRI vizsgáltra,mert különben le kéne szedni a spirált, hogy lehessen méhtükrözést csinálni, hogy ez polip e,kérdezem, ha nem polip akkor mi lehet, azt mondta lehet csak begyűrődött a nyálkahártya, ilyet még nem is hallottam.

Szóval érdekes az egész, egyrészről, két hete voltam a dokimnál,ő semmi polipot nem látott, meg ilyen nyálkahártya vastagságot,nem értek hozzá, d e ilyen rövid idő alatt is kialakulhat ez.

Ami még fura, hogy okt 23 volt erősebb vérzésem, amit mensinek gondolok, akkor hogy lehet ilyen vastag a nyálkahártya.


Keden megyek, elviszem ezt a leletet is,kíváncsi vagyok ő mit lát majd.Lehet az lene legjobb, ha leszednék a spirált a fenébe,mert csak azt tudják mondani, hoyg hát ilyen drága és akkor leszedni,de a problémákat nem nekik okozza.


Azon is elgondolkodtam, hoyg hogy a fenébe lehet ilyen nyálkahártya vastagság,mikor a mirena lényege pont az, hogy elvékonyítja.

A másik vicces, hogy felhívtam az intézetet,ahova adott beutalót, MRI-re,hogy megkérdezzem mikorra lenne időpont, és január végére lenne.


Lehet hoyg ez így kusza volt, de gondoltam megosztom, számomra is elgondolkodtató, két ilyen eltérő vélemény, szóval kinek higgyen az ember, mert a dokimat ismerem, nála szültem a gyerekeket, a másiknál csak néhányszor voltam.


Voszi

2879. 099c0bed40 (válaszként erre: 2874. - Halak28)
2010. nov. 5. 10:31

Szia, ez érdekes kijelentés volt a dokidtól , nem tudom miért riogatják ilyenekkel a nőket.A művi sterilizáció ugyanis egészen biztos hogy egyáltalán nincsen hatással a majdani menopauzára, hiszen a petefészkekhez , méhhez és a tüszőkhöz hozzá se érnek.

Az hogy a petevezetéket elégetik egy darabon meg nem okozhat korábbi klimaxot, mert a ciklusok ugyanúgy zajlanak továbbra is mint előtte, a másik meg az, ha így lenne, akkor minden spontán petefészek elzáródásos nő klimaxos lenne, márpedig szerencsére egyáltalán nem azok.

2878. 099c0bed40 (válaszként erre: 2870. - E12a6df509)
2010. nov. 5. 10:23

Szia nagyon gyors műtét, egy-egy centis vágást ejtenek a herezacskó két oldalán ahol az ondóvezetékek futnak, azon a kis lukon kihúzzák, majd egy kauterrel "elégetik" egy darabon, azaz megszüntetik a vezeték folytonosságát.

Ha kész, a vezeték megy vissza a helyére, a zacsin ejtett bemetszést pedig egy vagy két öltéssel zárják, és ennyi.

15 perc alatt megvan az egész, egy-két napig lehet még érzékeny műtét helyén a herezacskó, és ennyi.

Aki szeretné, az a műtét előtt kérheti hogy egy vagy két adag spermáját fagyasszanak le, és ha úgy adódik, abból lehet egy rahedli gyereke a vazektómia után is bármikor, igaz csak homológ inszeminációval, de az manapság már nem egy nagy dolog.

Igen, az északi országokban egyre elterjedtebb módszer, és Angliában is egyre több az olyan férj, aki hajlandó alávetni magát a beavatkozásnak.

Nálunk egyelőre nem túl népszerű, hogy miért annak sok oka van, talán legnagyobb részben a felvilágosulatlanság az attól való félelem, hogy az illető Férfi azt hiszi, a beavatkozás következtében Ő "kasztrált" lesz és nem fog működni a férfiassága, meg mindenféle "nőies" tünete lesz,( melle nő) pedig erről szó sincsen, a heregolyókhoz ugyanis hozzá se nyúlnak.

2877. 099c0bed40 (válaszként erre: 2867. - 2e0264df59)
2010. nov. 5. 10:11

Szia, persze hogy kérdezhetsz, :) az itt maradásról meg annyit, hogy én is itt ragadtam annak ellenére, hogy anno duplán kudarcot vallottam "Lady-Mirenával".


Azért nehezebb férfi fog. gátlót kitalálni, mert a Nők hormonszintjei ciklusosan változnak, azaz sokkal könnyebb bizonyos pontokon ezt a ciklust "megpiszkálni" mint a Férfiakét, ahol máig nem tisztázott hogy melyik hormonnak és mennyire van köze a normál spermaképződéshez, és ahhoz hogy az erekció semmiképpen ne sérüljön meg---a legtöbb kémiai szer ugyanis a hímvesszőben lévő barlangostestek vérellátására is hat, ha pedig ott valami csorbát szenved, akkor nincs tökéletes erekció, a többit ne is mondjam, elképzelhető.


Olvastam egy angol leírást amiben a spermák mozgását próbálták megbénítani egy bizonyos anyaggal, ezzel az volt a baj hogy csak bizonyos spermaszámig hatott biztonsággal a szer, ha ennél több spermát gyártott valaki, annak már maradt életképes spermája, ha meg az ilyen "sokspermás" illetőnek többet adtak a szerből, elég komoly mellékhatásokat okozott , úgyhogy elvetették mint lehetőséget. Most azon kísérleteznek, hogy az ondóváladék vegyhatását eltolják olyan irányba, amitől a benne lévő spermiumok elpusztulnak. Kíváncsi leszek mikorra jelentik be hogy sikerült,gyanítom hogy nem mostanában lesz.:(


A klimaxon meg az esetleges vérzési rendellenességeken Neked ennyi idősen még igen felesleges aggódni, ahogy ismerem gyógyszergyárakat, mire Te negyven körül leszel, olyan szerek lesznek forgalomban, amik most még elképzelhetetlenek, addigra meg természetesek lesznek----lehet hogy nem is lesz már olyan jelenség hogy klimax, nagyon is valószínűnek tartom hogy így lesz, hogy mindenféle bőrre ragasztható tapaszokkal vagy hüvelykúpokkal észrevétlenül át fogják tudni segíteni a Nőket ezen az időszakon.

2876. borso74 (válaszként erre: 2868. - E12a6df509)
2010. nov. 5. 09:21

Szia mamanyúl, köszönöm a választ és a segítséget! Ezekben a homeopátiás dolgokban sajnos egyáltalán nem vagyok otthon. Amiket leírtál lehet patikában kapni?? És mi az a C15 potencia?

Sajnos viszont a mirenát most azonnal még nem tudom felrakatni, ennek most leginkább anyagi okai vannak, de azon vagyok hogy minél hamarabb fellegyen téve. Mégegyszer köszi a segíséget!

2010. nov. 5. 06:16

Tegnap megvolt az UH-os kontroll. Minden rendben. A dokibácsi azt mondta, egy év múlva találkozunk, ha addig nincs problémám. Még maszatolok, de már pecsételésnek sem nevezném. A hasam már nem fáj és az a furcsa érzés - mintha szúrna a mirena - is elmúlt.

Remélem, egyre csak jobb lesz.

Szép napot Mindenkinek!

2874. Halak28 (válaszként erre: 2861. - E12a6df509)
2010. nov. 4. 23:28
Szia mamanyúl! Nem hiszem, hogy fertőzés lenne, annyira alapos volt a doki a felrakáskor, betadine meg minden és előtte is szedtem gyógyszert gombára, bacira, biztos ami biztos alapon. És nem is olyan "szagom" van... hanem olyan "más". Talán a progeszteron vált ki olyan változást a hormonjaimban, ami ezzel jár. Minden esetre más nem érzi, csak én. Lassan meg kellene jönnie az első mensinek a felrakás után, de nem nagyon akaródzik neki, csak a barnás pelusozás... Utána meg mennem kellene kontrollra. Ha nem jön meg a héten, a jövő héten akkor is elmegyek a dokihoz szerintem. Az elkötésről meg annyit, hogy nálam is felmerült a dolog (42 vagyok), de annyit kérdezett a doki, hogy hamarabb akarom a menopauzát? Mert minimum 5 évvel tutira előrébb hozza. Ezért maradt a mirena, gondoltam nem sok vesztenivalóm van.
2873. 2e0264df59 (válaszként erre: 2869. - E12a6df509)
2010. nov. 4. 22:16
aranyos vagy! :-) köszi!
2872. 2e0264df59 (válaszként erre: 2871. - Moni-q)
2010. nov. 4. 22:15
Sajnálom, de telefonszámban nem tudok segítei. Az én "ügyem" is szeptemberi, de kevesebb mint 2 hét alatt lezajlott. Szerintem keresgélj a neten, a van számod, tudok mondani nevet aki intézi.
2871. Moni-q
2010. nov. 4. 18:57

Sziasztok!

Akinek volt problémája a Mirénával és térítették vissza már az árát ha tud valaki olyan telefonszámot adni ahol tudok beszélni a gyógyszercég munkatársával ,mert szeptemberben vették le és azóta nem fizették ki a 20000ft-ot.

De nem találok olyan elérhetőséget ahol fel tudnék venni bármiféle kapcsolatot a céggel, nekem az orvos intézte,de a pénzt nyilván nekem kell behajtani aki tud legyen szíves segíteni.

Privát üzenetben kérnék telefon számot nagyon köszönöm előre is.

2010. nov. 4. 18:48
Bocs még annyi a sterilizációhoz, hogy a skandináv férfiak körében nagyon elterjedt dolog. Nagyon sokan megcsináltatják magukon ezt a műtétet. Azt mondják, hogy nem nagy dolog, mennek utána dolgozni, mintha mi sem történt volna. Nem tudom hogyan csinálják, mert ehhez nem értek,Öregnéne jobban tudja, de csak egy kis lukon keresztül csinálják az biztos. A Skandinávok nem érzik magukat ettől "férfiatlannak", sőt innetől aztán szabad a pálya, mert nincs "következmény".
2869. e12a6df509 (válaszként erre: 2867. - 2e0264df59)
2010. nov. 4. 18:42
Juditka nem fárasztasz minket! Szerintem mindenkit érdekelnek a nőgyógy témák, még akkor is ha Neked sajna nem jött be ez a fránya mirena. Írjál csak nyugodtan, én örülök neki az biztos. De ha véletlenül találsz valami jó megoldást közben Magadnak, akkor írd meg légyszi, mert nem Te vagy az egyetlen akinek nem jött be a mirena. Pussz
2868. e12a6df509 (válaszként erre: 2866. - Borso74)
2010. nov. 4. 18:36

Szia Borso! Gyorsan rakass fel egy másik mirenát, még bőven "belefér" időben. A cici fájdalmaidra adnék még egy tippet, bár a mastodynon is nagyon jó, de hirtelen nem találom az összetételét. Homeopátiás golyóból a Phytolacca szuper a gyulladt fájdalmas cicikre, Conium Maculatum-mal kiegészítve szinte biztos a siker. Eddig minden ismerősömnek segített (még durva mellcisztáknál is) és én is nagyon szeretem mindkettőt. A phytolacca ( alkörmös) egy növényi szer C15 potenciában ajánlom napi 2X5 golyó elszopogatva, ugyanigy a másikat is, maximum 5 napig, utána 5 nap szünet. De ha előbb bejavul, nem kell végig szedni, csak amíg tüneted van. Próbáld meg, megkönnyebülsz hamar. És ha múlik a mensid azonnal kérd a másik mirenát.

Pussz és gyógyulj

2867. 2e0264df59 (válaszként erre: 2865. - 099c0bed40)
2010. nov. 4. 13:30

Szia! Én egyik nem részéről sem vagyok híve a sterilizációnak (persze 5-6 gyerek után megint más kérdés), kicsit riaszt az is, hogy ennyire pontot tegyünk a végére. Mert ugye sosem lehet tudni mit hoz az élet. Bár annak még sosem jártam utána, hogy ezek a műtétek "visszaigazíthatók"-e. Ha igen, az bizonyára újabb műtéti beavatkozás.


Valami oka biztos van, hogy nem készül férfi fogamzásgátló, és bizonyára ehhez sok mindennek köze lehet. Nem hiszem, hogy a mai világban a tudomány nem tartana azon a szinten, hogy elkészüljön.


Ahogy olvasak titeket egyre inkább beparázok, hogy mit kezdek majd egy 10-15 év múlva ha nekem is előadódnak vérzési és egyéb problémák (mert ugye a Mirena kipróbálásának lehetősége már kilőve). Na, meg mennyi bogyót kell beszedjek és addigra mennyi szövődményt szedhetek majd össze. Igaz, kár paráznom mert azzal aztán semmit nem érek el. Úgyhogy inkább bízom abban, hogy nem lesz semmi gond :-) Szoptatás befejeztével keresek valami jó kis tablettát (bár nekem a Diane 35 tökéletes volt, hiába kaptam hajhullásra), szedem egy pár évig aztán majd csak lesz valami.


De nem fárasztalak ezzel titeket, igazából nem nem is fórumtéma ami most már az én gondom.

Szorítok mindenkinek, hogy beváljon a kis szerkezet! És utólag is köszönet az összes kérdésemre adott kimerítő válaszért! Remélem még kérdezhetlek, ha kérdésem van a nőgyógyászati témában. :-)

Üdv, Judit

2866. borso74
2010. nov. 4. 13:23
Sziasztok! Teljesen új vagyok itt. 36 éves két gyermekes anyuka vagyok, a legkissebb is már 8 éves elmúlt. Szeptember elején egyik napról beduzzadt a bal mellem, én a szoros melltartómra gyanakodtam, gyanakszom... rögtön elmentem nőgyógyászhoz, aki mondta hogy ne ilyedjek meg, tényleg egy duzzanatról van szó, és ha már ott voltam, kivetettem vele a Mirenámat is, ami öt évig volt fent. (mammográfia és citológia is megvolt, negatív lett) Azóta felfordult velem a világ. 5 évig éltem mint hal a vízben, semmi gondom, problémám nem volt. Azőta hogy kivették a mirenát viszont a mellem már harmadszorra begyulladt, most épp menseszelek, biztos ez is hozzájárul. Megvisel a menses is, fáj a hátam, a fejem, meg most ez a mellprobléma is.. borzalmas. Alig várom hogy újra feltetethessem a Mirenát, mert meggyőzödésem hogy amióta kivették a hormonháztartásom enyhén szólva is felborult... most mastodonynon cseppet szedek, mert két másfélhónapja bevált, szépen leapadt a mellem, csak egy kissebb csomó maradt, de úgy voltam vele, hogy majd elmúlik... de most hogy megjött, újra szenvedek, fáj, szúr, piros, és megint egy nagyobb csomó van a mellemben, szörnyű... rettenetesen elkeserít az egész, a közérzetem pocsék... meggyőzödésem hogy a mirena levétele nagyban hozzájárult a jelenlegi állapotomhoz, én tényleg csak ajánlani tudom bárkinek!!
2865. 099c0bed40 (válaszként erre: 2858. - 2e0264df59)
2010. nov. 4. 10:45

Szia, ne haragudj, nem néztem rá az adatlapodra hogy még csak ennyi idős vagy...


Férfi fog. gátlókon évek óta kísérleteznek, időről időre fel is röppennek hírek hogy van valami,aztán valahogy csak nem akarnak egyet sem piacra dobni----sajnos ebben a témában még mindig ott tartunk, hogy egy kapcsolatban a Nő feladta megoldani azt, hogy kellő időben hipp-hopp szüljön, ha meg nem alkalmas az idő, akkor semmiképpen ne szüljön.

Elég baj hogy így van, mert a pasiknak fogalmuk sincsen hogy ezzel mekkora terhet rónak szeretett feleségeik nyakába...


A férfiaknál a vazektómia mindössze 15 percet igénybe vevő ambuláns beavatkozás, mégis a magyar párok alig 1-2 %-a él vele, ( szemben más országokban a sokkal nagyobb aránnyal) félnek attól hogy fáj ,meg hogy utána nem fognak tudni teljesíteni meg még ezer egy kifogásuk van hogy miért nem vetik alá magukat a beavatkozásnak.

Kicsit-nagyon- önzőnek tartom ezt a fajta hozzáállást annak ellenére hogy annak idején nálunk se ment bele a férjem abba, hogy elkössék az ondóvezetékét, pedig 27 éves koromra megszültem a 3 gyereket, és eldöntöttük, hogy számunkra ezzel véget ért a családalapítás.

Azóta rám van bízva hogy oldom meg hogy ne essek teherbe. Eddig sikerült, most meg már lassan 46 leszek, azaz köszöbön a klimax, nem mintha annyira várnám, de a sok kellemetlenség mellett annyi haszna lesz, hogy a fogantatási esélyemet rendesen le fogja csökkenteni.

2864. 099c0bed40 (válaszként erre: 2860. - Sokcsoki)
2010. nov. 4. 10:28

Szia, ha 45 vagy, akkor szerintem már nem érdemes belemenni a sterilizációba, mert 50 év felett irodalmi ritkaság a rendszeres peteérés azaz gyakorlatilag 0 % az, hogy teherbe ess.

Öt évért meg kár alávetned Magadat egy műtétnek, amit bármennyire is "kicsinek" tartanak a nőgyógyászok, akkor is csak egy hasűri beavatkozás, amit jobb elkerülni.

2863. Sokcsoki (válaszként erre: 2862. - E12a6df509)
2010. nov. 4. 09:12
Én is így gondoltam, kipróbálom. 3 havi adagot írt fel a doki, még nem váltottam ki.
2862. e12a6df509 (válaszként erre: 2860. - Sokcsoki)
2010. nov. 4. 09:08
Szia! Ha nem találsz megoldást magadnak, akkor inkább próbáld ki előbb a bogyót, minthogy operációba belemásszál. Ne vegyél belőle 6 havi adagot, csak 3 havit, és próbáld ki. Ha nem jó akkor még mindig operáltathatod magad. Láttam, hogy különböző kiszerelésekben lehet kapni. Ha szenvedsz tőle, akkor nem szeded be.. Tudsz jobbat??
2861. e12a6df509 (válaszként erre: 2859. - Halak28)
2010. nov. 4. 08:46
Szia Halak! Lehet hogy bekaptál valami fertőzést amikor felrakták a mirenádat, nem gondoltál erre? Nekem is volt hasonló panaszom, közvetlenül a felrakás után kb - 2-3 héttel. Igazából a vérezgetésnek volt valami kis szaga ( olyan Idegen szag) ha érted mire gondolok. Nem egy bűzös folyás, mint amikor csúnya bacid van , csak egy kicsit "más" vagy nem tudom hogy fogalmazzak...
2860. Sokcsoki
2010. nov. 4. 08:45
De ha sem a Miréna, sem a Qlaira nem túl jó, akkor ennyi idősen mi marad? Csakis az elkötés, nem? De azt megcsinálják 45 felett is? Érdemes még belemenni egy műtétbe? 10 évvel korábban kellett volna.
2859. Halak28
2010. nov. 3. 23:49
Sziasztok. Nekem is mondta a doki ezt a csodabogyót, de rögtön le is beszélt róla, egyrészt mert baromira drága, másrészt nem szedhetek orális fogamzásgátlót a migrén miatt. Azért szántam rá nagynehezen magam a Mirenára, mert váltig állította, hogy nem kerül be a véráramba, lokálisan hat. Viszont egy pár napja akkorának érzem magam mint egy tehén, mintha fel lennék fúvódva, és az amúgy sem kicsi melleim még nagyobbak, férjem nem kis örömére és az én bánatomra persze :-). És én is érzek magamon valami idegen szagot. De valószínűleg nem olyat mint krokika, ő szerintem valamilyen bacit szedett össze. De mintha más "szagok" is szagosabbak lennének... Tapasztaltatok ilyeneket?
2858. 2e0264df59 (válaszként erre: 2857. - 099c0bed40)
2010. nov. 3. 20:04
Szia! Hát, mit mondjak, néhány éve még nem goldoltam, hogy ez a kérdés (fogamzásgátlás) ekkora problémát fog okozni... és a 40 felett még odébb van. Mikor találnak ki valamit végre a férfiaknak???
2857. 099c0bed40 (válaszként erre: 2850. - 2e0264df59)
2010. nov. 3. 19:58

Szia, nem vagy "csúnya", sajnos így van, nagyon sokat számít hogy az adott dokinak melyik gyógyszercég a szponzora. ( naponta tapasztaltam, mikor ilyen helyen dolgoztam)


Ahogy olvasgattam, ez az új fog. gátló tabletta elég kesze-kusza, négy vagy ötféle kombinációban és mennyiségben van benne ösztrogén-progeszteron, többfázisú, olyasmi mint a Tri-Regol, csak még bonyolítottak rajta.


Magam nem vagyok doktor, sem szakértő, de azt azért tudom hogy 40 év feletti nőknek ösztrogéntartalmú fog. gátlót adni nem szokás, bármennyire is "modern" és "új" szerről van szó.

2856. 099c0bed40 (válaszként erre: 2852. - Vokom)
2010. nov. 3. 19:52

Szia, pár napot várj, és figyeld Magadat hogy nincsenek-e görcseid vagy nem erős illetve darabos-e a vérzésed.

Ha igen, akkor menj orvoshoz és nézzen meg ultrahanggal, mert vagy elmozdult a spirál, vagy a méhnyálkahártya túl vastag, vagy épp ellenkezőleg, túl vékony ( nem tévedés, ez is tud vérzést okozni!)

A legjobbakat, ne ijedj meg, ha 1,5 évig nem volt gondod a Mirenával, remélhetőleg most sincs nagyobb baj.

2855. e12a6df509 (válaszként erre: 2851. - Krokika)
2010. nov. 3. 18:59
Szia ! Ha voltál dokinál írd meg légyszi hogy mit mondott. Reméljük nem nagy ügy. Drukkolok.
2854. e12a6df509 (válaszként erre: 2849. - Sokcsoki)
2010. nov. 3. 18:52
Sziasztok ! Nem nagyon dicsérik ezt a csodabogyót. Úgy látom ezzel még több a panasz mint a mirenával, és az ára sem semmi. Kb 17000 FT egy félévi adag. Ugyanúgy vérzészavarokat csinál mint a mirena, mellé libidó csökkenés, migrén a leggyakoribb panasz. Akit érdekel keressen rá,sok tapasztalatot irnak a csajok, de szó szerint leszarozzák, vajon miért??
2853. Sokcsoki (válaszként erre: 2850. - 2e0264df59)
2010. nov. 3. 14:13
Azt hiszem, hogy kombinált. Rákerestem a neten, tényleg azt írják, hogy 50 éves korig is szedhető, majd csökkenti a változókori tüneteket. Viszont erről is olvastam köztes vérzéseket, bár a doki szerint kisebb %-ban, mint a Mirénánál.
2852. vokom
2010. nov. 3. 13:20

Sziasztok!

2009.áprilisában helyezték fel nekem a Mirenát, eddig nem volt vele semmi gondom, kb. 3 havonta fél napra volt pecsételő vérzésem. Most tegnap előtt erős derékfájás kíséretében megjött a mensesem. Nem valami erős, de mégis szokatlan az előzőekhez képest. Volt-e esetleg valakinek hasonló tapasztalata, szerintetek menjek orvoshoz? Vagy ez normálisnak is tekinthető?

Köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook