Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mínusz 20 kiló diéta nélkül! fórum

Mínusz 20 kiló diéta nélkül! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mínusz 20 kiló diéta nélkül!

81. sznevera (válaszként erre: 79. - Feher tulipan)
2009. márc. 26. 08:49
nagyon gratulálok neked! iszonyatos csinos vagy :) le a kapallap előtted:) te lettél a példaképem. nagyon szeretném ugyanezt végigcsinálni :) nyár végéig, augusztusig 20kilótól szeretnék énis megszabadulni. jó olvasni hogy valaki keserves koplalás nélkül is sikeres tud lenni!
80. eprecske (válaszként erre: 79. - Feher tulipan)
2009. márc. 26. 08:46

Ez egy nagyon szép terv :) Sikerülni is fog :)

És milyen volt a tegnapi?

79. feher tulipan (válaszként erre: 76. - Rika1)
2009. márc. 26. 07:47

A caepoeira-rol hallottam en is,de annyira nem vagyok tisztaban,itt nalunk meg nincs is.

Nem is ajanlatos gyakran meretkezni,a normalis havonta lenne,es ahogy irod,neha a centik jobb iranyadok,erdemes lemerni.A Reka,Norbiek fele aerobicocat nem ismerem egyaltalan,errefele nem hasznaljak,en ahova jarok az egy nagyon porgos,valtozatos aerobic,egy amerikai no tartja,sosem unalmas,minden ora mas.Voltam egy msaik fajta aerobicon is,az nem tetszett,tul lassu,vontatott volt,sokat ismeteltetett,zen se volt porgos,es mindenki kinzassal csinalta.

Megsugom,az a celom,hogy egyszer en is aerobic edzo leszek,de itt kozelben nincs meg suli,eljarni messzebb meg most nem akarok a csalad miatt.De van idom boven,max 5 ev es megcsinalom:)

78. feher tulipan (válaszként erre: 77. - Klenca)
2009. márc. 26. 07:41

Sajnalom,hogy a ferjed igy gondolkodik..

Azert felhaborito,meghogy meg van sertodve??Es elmondtad neki,hogy miert nem lehetsz 48 kilo?Es hogy ott felejti a gyereket...eleg durva,mar bocs.

Ha csak a terhesseg alatt hiztal,akkor valoszinu hogy a hormonok miatt volt.

Ha enyire nem megbizhato a ferjed,akkor tenyleg nem tudsz eljarogatni,mert elsok a gyerekek,ezt en sem csinalnam maskepp.Tenyleg fontos lenne hogy tamogasson,hiszen azert a tarsad elvegre,hogy fejlodni tudj mellette...

77. klenca (válaszként erre: 34. - Feher tulipan)
2009. márc. 26. 06:38

Mivel a férjem nem segített abban, hogy amíg én tornáztam, addig ő hazavitte volna a 10 éven aluli 3 gyermekünket az iskolából, óvodából, akkor nem tudtam folytatni.

Általában valamelyiket ottfelejtette, vagy komplett mind a hármat, mert a tv-ben talált valami fontos focit, amit néznie kellett.

Akkor azt mondtam, inkább kövér maradok, de a gyermekeim ne járjanak így.


A férj teljesen meg van sértődve, hogy feleségül vett egy 48 kg-os lányt, akire a terhességek alatt felkúszott kb 20 kg, s ő nem ezt választotta. (KB szégyell engem, nem is jön velem sehova!)


Ha valamelyik gyermekünk egy kicsit is felszed, már cikizi, hogy olyan kövér leszel, mint anyád...

Kedves, nem?


Most a hormonok úgy alakultak bennem, hogy mindenféle fogyókúra és torna nélkül is csúsznak le a kilók. Sosem zabáltam, vagy ettem volna sokat, így szerintem bizonyos hormonok hiánya miatt híztam is el. Vagy vajon mitől van, hogy CSAK a terhesség alatt híztam, se előtte, sem utána nem. S az evési szokásaim nem változtak.


Tehát: IGENIS FONTOS (lenne) a férj/társ támogatása.

76. Rika1 (válaszként erre: 71. - Feher tulipan)
2009. márc. 25. 22:02

A helyzet az, hogy 15 évig sportoltam versenyszerűen, 65 kg voltam 173 cm..aztán mikor abba hagytam kezdtek jönni a kilók. Szépen stagnált 69 kg voltam jó sokáig, még nem szültem. Aztán a lányommal meghíztam 80 kg ra. Utána már nem ment le 70 kg alá. Utána jött a fiam, azzal már nem híztam sokat...,de 75 kg alatt, csak tornával tudtam/tudom tartani.

Mikor megismertem a capoeira aerobikot szabályosan rabja lettem. Már már hiányzik ha nem tornázom. Csak sajna kihagytam a fél évet, és nem fogtam vissza magam, bár kenyeret nem ettem, de az édességnek nem tudtam ellenálni. És most 78 kg-ról kellene lefelé menni. Csak ugye nem szabad mérlegre állni, mert a torna hatására a zsírból izom lesz, és az bizony, majd hogy nem többet nyom. És ez kicsit elveszi a kedvemet. Ezért el kell felejteni a mérleget. Ezt próbálom az agyamba vésni..és elő a centit. Maga ez a sport fenék, derék zsírgyilkos. De ezt érzem is. Ha kiváncsi vagy néz bele a cikkbe és a fórumba...szerintem klasz sport. Igaz nagyon kemény:))..,de az a jó benne:))

Még annyit tudok elmondani a capoeiráról, hogy úgy vettem észre, hogy ötvözi az összes többi megismert aerobikkal. Réka, Alexandra, Norbi,stb.

Mindenesetre nagyon megerősítettél az elhatározásomban ezzel a cikkeddel..köszi:))

75. feher tulipan (válaszként erre: 73. - Ildiko811)
2009. márc. 25. 21:00

Ildiko,gratullaok!!Na ez a nem semmi,otthon elerni ilyen eredmenyt!Orulok,hogy raszoktal az uj etrendre,igy biztosan nem hizod vissza:)

Nagyon orulok,hogy vannak akik meg megcsinaltak!!

Megegyszer gratula!Ugy-e nem baj ha tegeztelek,olyan fiatalos vagy a kepeken:)Remelem a te korodban en is ugy fogok kinezni.

74. feher tulipan (válaszként erre: 69. - Margitnéni)
2009. márc. 25. 20:56

Kedves Margit neni!

Nem mondanam,hogy konnyen ment,de egy ido utan megszerettem,foleg mert lattam az eredmenyt.

A koplalas sajnos nagyon rossz,mert ha nem eszunk rendszeresen,akkor lassul az anyagcsere,pedig a fogyashoz gyorsitani kell.Ezt ugy kell elkepzelni,hogy ha nem kap eleg taplalekot a szervezet,akkor veszhelyzetkent eszleli es meg jobban tartalekolni kezd,igy lesz belole hizas.

Optimalisan napi 5-szor kellene enni,kiscsi adagokat,ebbol 3 a foetkezes,1 tizorai,1 uszonna.Nem szabad kihagyni egyetlen etkezest sem,igy kelloen gyorsul az anyagcsere es pusztulnak a zsirtombok.

Ha sport nem lehetseges,akkor a napi fel ora seta is nagyon hatasos lehet,figyelni kell az egeszseges etrendre,a koplalast szigoruan kerulni kell.

2009. márc. 25. 20:47
így a helyes a fogyás!én is ilyesmit tettem,sok gyümölcs és zöldség és sok-sok víz és minden este torna. nem vagyok elmenős típus itthon csinálom. több mint 20 kg-tól szabadultam meg, és tartom az új súlyom, már jó egy éve. s persze az evési szokások már az újak, és torna is megy minden este. film nézés közben is. mindenkinek erőt és kitartást kívánok, aki elkezdi az egézséges életmód kialakítást.
72. feher tulipan (válaszként erre: 68. - Ymanie)
2009. márc. 25. 20:39

Tok jo,meg a kiloink is stimmelnek:))En is nemreg 59 voltam es meg 7-et szerettem volna ;leadni,ebbol 4 mar lement!

Ugy-e mennyire jo erzes tud lenni az eredmeny?Es az,hogy ezt minde te csinaltad magadnak:)Gratulalok,tudom milyen sok kitartas kellett hozza.Es meg sok egyeb is...

71. feher tulipan (válaszként erre: 66. - Rika1)
2009. márc. 25. 20:37

Ez igen,gratulalok en is neked,nagyon ugyi vagy!!A capoeira hogy tetszett neked?

Tudod,en is elgondolkodtam,ha most leallnek,es nem sportolnek tobbet plusz meg az etrendemre sem figyelnek,akkor en is visszahiznam,mert sajnos ilyent orokoltem...ugyhogy ezt egy eletre tervezem en,legalabbis a tornat nem hagyom es most hogy tudom hogyan kell az etkezesre figyelni,az is jobban tetszik,szerencsere.

Orulok hogy irtal!:)Es remelem sikerul ujra!

70. feher tulipan (válaszként erre: 62. - Mókica)
2009. márc. 25. 20:31

KOszonom!:)

szerintem ha lelkiismeretesen csinalod,akkor az otthponi torna is hatasos!Ugyhogy neked is azt irom,hajra,mert nagyon megeri!

2009. márc. 25. 19:58

Gratulálok, szerencsés vagy, hogy ilyen egyszerűen le tudtál fogyni. Mondhatni, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Nekem sajna nem megy, tornázni nem tudok, és hiába koplalok, sanyargatom magam, a kilók inkább felfelé rohannak, mint lefelé.

68. Ymanie
2009. márc. 25. 19:07

Én is gratulálok a cikkhez és a kitartásodhoz.Tudom milyen érzés kövérnek lenni.Másfél évvel ezelőtt még én is 82 kiló voltam.Útáltam magam.Aztán valaminek a hatására lefogytam 17 kilót 11hét alatt.És ezért nem tettem mást,csak kevesebbet ettem,mint előtte.

Utána fél évig stagnált a súlyom,majd ősztől megint fogytam 7 kilót.Most én is 59 vagyok,de még szeretnék legalább 7 kilótól megszabadulni nyárig.

Továbbra is kitartás,és sikerülni fog a kitűzött cél!!!

2009. márc. 25. 19:05

Szia!

Csak gratulálni tudok, ilyen cikkek kellenek, nem a sok ostoba diéta, ami tönkrevágja az embert. (gondolok itt ilyen x napos ökörségekre, már elnézést a kifejezésért).

További sok sikert! :)

66. Rika1
2009. márc. 25. 18:51

Őszintén gratulálok a cikkhez, és bizony a kitartáson múlik az egész. Én is így voltam két éve, hogy 80 kg -ra híztam. Aztán egy orvosi véreredmény megadta a lökést a fogyáshoz. A koleszterinem ugrott ki, na nem nagyon, de a doki mondta, hogy állj, semmi kenyér csak zsömi, és felvágottnak csirkemell...így kezdtem a fogyást. Először fejben érett meg a gondolat, hogy muszály...aztán napi 1 zsömle ezt később hamlettre cseréltem fel...kisebb kaja adagok, és a napi 1 óra torna megtette a hatást. Este hat után már nem ettem semmit, csak vízet ittam. Aztán szép látványosan a mérleg nyelve két hetente -1 kilogrammokkal mindig kevesebbet mutatott.

Naponta tornáztam a duci tréningre, de csak a cukros dolgokat vontam meg magamtól. Étkezések előtt 1 kanál almaecet+1,5 dl vízben, ezt ittam...és étkezés közben is ittam vizet még. Lassan eljutottam oda, hogy kevésnek bizonyult a Norbi torna, majd váltottam kick boxra, és most a capoeira aerobiknál tartok.

Jó érzés volt nagyon, hogy a ruhatáramat le kellett cserélni, a párom elismerő pillantásai és a környezetem is...jelezte, hogy ez igeen.

Jobb kedvem lett, szinte lebegve jártam, és a testtartásom is változott.

Aztán egy fél évre leálltam a mozgással, és bizony jöttek az édességek is, fel is ment 5 kg rögtön.

De most a cikket elolvasva, adott bennem egy löketet és köszi, hogy ilyen lelkesen megosztottad velünk...még egyszer gratulálok:)))

Mindenkinek sok sikert!

65. Binky
2009. márc. 25. 18:43

Gratulálok, de nálam a fogyó az első, bár már az elején tornáztam hozzá. Az amúgy is nagyon tropa gerincemet és tédemet nem akartam még jobban tönkretenni.

10 kilóval könyebben mégis lelkesebb vagyok, ma már minden nap sportolok, és ezt a fogyó és a látható gyors eredmények nélkül nem érhettem volna el.

Nem sanyargatom magam, sőt, mostanában rengeteget eszem, de hozzá sportolok is, és minőségi ételt választok.

Én azt mondanám, ha valaki fogyni akar, akkor válasszon egy megfelelő étrendet ÉS sportoljon, esetleg fogyózzon mellette,de önsanyargatás nélkül.

2009. márc. 25. 16:49
Gratulálok!
63. hevniki (válaszként erre: 35. - Feher tulipan)
2009. márc. 25. 16:44

Picit tér csak el a TE "technikádtől" :)

az a lényege, hogy naponta 4 x kell enni 4 óránként, lehet mindent csak kevesebbet főlleg az esti étkezésre vonatkozólag. Emellett a tornát hangsúlyozza, igaz inkább csak callanetics jellegű mozgást.Ő 1 év alatt 38 kg-tól szabadult meg. Slovák szerző, de tud magyarul, és itt is regisztrálva van. Edita Sipeky

Nekem nagyon tetszenek ezek a módszerek, ezek ellen nemlehet kifogás. Az ellen nem lehet mit mondani, hogy ehetsz mindent, mozogsz mellé és FOGYSZ!!! :) 3 nap alatt 1,5 kg nál járok :) Remélem tovább is megy. Mindenkinek sok sikert!

2009. márc. 25. 16:43

Gratulálok én is a kitartásodhoz! Nagyon jól nézel ki!!! Megnéztem a képeidet!!


ÉN is tervezek itthon tornázni, Réka, Béres Alexandra dvd.re, szerinted ezek is hatásosak annyira mint eljárni terembe tornázni?? Van egy 6 és fél hónapos lányom, a párom sokáig dolgozik, igy egyenlőre nem tudok eljárni sehova heti 2-3 alkalommal.

Annyira nincs túl sok feleslegem (5-6kg) de ahhoz képest, hogy a terhességem előtt sokat mozogtam, nagyon hiányzik a mozgás, és hát lenni is mit feszesiteni az alakomon!


Nagyon ösztönző a cikked:)Köszike, hogy megosztottad velünk!

2009. márc. 25. 16:00
Hajjajj, itthagytok? Ki fog így lebeszélni a mindenféle vétkekről? :))
60. feher tulipan (válaszként erre: 59. - Judita79)
2009. márc. 25. 15:32

Ok,koszi,en is most megyek,felkelt a fiacskam,mar enekel odabent:)

Foltetlen gyere,szukseg van a humorra es jokedvre:)

2009. márc. 25. 15:27

:DD örülök hogy szórakoztatónak találsz!


most lassan már mennem kell, megyek haza, legközelebb, holnap reggel leszek!


addig szép napot! :D Jó tornát délutánra! :D


J

58. feher tulipan (válaszként erre: 57. - Judita79)
2009. márc. 25. 15:23
:DDDDDDD took jo humorod van,hianyzott mar ez nekem:)))
2009. márc. 25. 15:15

Egyetértek! Meg hála istennek imádjuk egymást! :D


most már csak akkor imádna jobban, ha ledobnám a 10 kilómat! a legújabb megszólítások, a kis hernyóm, meg a csecsemőtestű! :DDD (hurkák miatt) :DD

56. feher tulipan (válaszként erre: 55. - Judita79)
2009. márc. 25. 15:11
olaszos??!??nem semmi lehet:))))))) de meg mindig jobb viccesen megoldani a vitakat mint verekedve.
55. Judita79 (válaszként erre: 54. - Feher tulipan)
2009. márc. 25. 15:08

Na nagyon kedves vagy! :D


dehogy voltál torz! Láttalak, meglestem a képeid! :D nem semmi amilyen akarat erőd van!! :D


Mi teljesen olaszos életet élünk a párommal! :D

54. feher tulipan (válaszként erre: 53. - Judita79)
2009. márc. 25. 15:06

Hat viccesek lehettek ti ketten hallod:)))Ugy is kell,allj a sarkadra s adj neki:P

O hat a kepeid alapjan te csinos vagy,lattad volna en milyen torz voltam,minden oregasszony irigyeltem,komolyan.

2009. márc. 25. 14:55

már amikor vicces kedvében van! :DD van azért hogy el kell küldenem melegebb éghajlatara! :D


de nem kell engem félteni, kiállok magamért és kap akkor a fejére! :DDD

52. feher tulipan (válaszként erre: 51. - Judita79)
2009. márc. 25. 14:54
:))))hat a ferjed se egy kutya hallod:)))de legalabb viccesen teszi,meg motivalhat is akar:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook