Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mínusz 20 kiló diéta nélkül! fórum

Mínusz 20 kiló diéta nélkül! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mínusz 20 kiló diéta nélkül!

2009. ápr. 1. 19:53
ÉN A HÉTEN EGYSZER BICÓZTAM 1 ÓRÁT,NEKEM A KALÓRIA MÁSKÉPP MÉR,MERT NEKEM CSAK 90 CALORIA ÉGETÉS SZOKOTT LENNI.MOSTANÁBAN NEM NÉZEM A PULZUST,DE AZELŐTT 130-040ES PULZUST MÉRTEM.AZ SEM MINDEGY MILYEN PULZUS TARTOMÁNYBAN VAGY.MOST KERTI MUNKÁIM VANNAK,MOZGOK SOKAT KINNT A KERTBEN ÉS AZ UDVARON.
170. patrícia2000 (válaszként erre: 169. - 9c8432d068)
2009. ápr. 1. 19:50
ITT A HOXÁN TALÁLTAM, AZ A NEVE, HOGY BARÁTNŐM DIÉTÁJA, EGY FÓRUM, KERESD MEG,MA VOLT AZ ELSŐ NAPOM.
169. 9c8432d068 (válaszként erre: 168. - Patrícia2000)
2009. ápr. 1. 19:13

Nekem sajnos a centi sem mutat derékban pozitív eredményt,de csipőben sem.

Te mennyit szoktál szobabicózni? Én mint jeleztem is,1-1 órát,és ilyenkor 3-400 kalóriát használok el a gép jelzése szerint. 110-es a pulzusom közben. Nem tudom,mit tegyek még,hogy eredmény legyen?

Mi az,amit most találtál fogyókúrára?

168. patrícia2000 (válaszként erre: 167. - 9c8432d068)
2009. ápr. 1. 18:56
FEHÉR TULIPÁNNAK ÉN IS GRATULÁLOK,EZ A KITARTÁS NAGYSZERŰ!ÉN 29 ÉVES VAGYOK ,MÉGSEM MOZOG A MÉRLEG NYELVE, VISZONT NEKEM CENTIBEN JÓ. JANUÁR ELEJÉTŐL KÍNLÓDOK, DE LEMENT A DEREKAMBÓL 6 CM, A CSÍPŐMRŐL VALAMIVEL KEVESEBB. ÉN IS SZOBABICÓZOM, MOST KEVESET VAGY EGYÁLTALÁN NEM,MERT RENGETEG KERTI TEENDŐM VAN,MOZGOK EGÉSZ NAP ELEGET.A 90 NAPOS NEKEM NEM JÖN BE.TALÁLTAM MOST MÁST 2 HÉT ALATT 7-8 KILÓT LE LEHET ADNI, FÉLEK HA VÉGIG IS CSINÁLOM NEHOGY A DUPLÁJA JÖJJÖN VISSZA.
2009. ápr. 1. 15:48

Fehér tulipán ma végigolvastam a cikkedet,és csak gratulálni tudok,na és mellette szörnyen irigykedni is.

Az irigykedésem oka,hogy már közel 2 hónapja heti 2-3 alkalommal 1-1 órát szobakerékpározom,keveset eszem,kerülöm a magas kalóriás ételeket,6 után nem eszem,és mégsem tudok fogyni.

80 kilóból kellene leadnom legalább 10 kilót,és bármit csinálok nem megy.

Lehet,hogy azért,mert már 61 éves vagyok,és más a hormonháztartásom?

Próbálkoztam a 90 napos diétával is,akkor 8 kiló lement rólam,és 10 visszajött.Tehát erről ennyit.

166. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 164. - Fajalatt)
2009. ápr. 1. 14:13

Gratulálok! Ez kilóban vagy centiben mennyit jelent?

Én is nagyon büszke vagyok magamra, igaz még nagyon az elején járok, de 1 hét alatt - 2kg, mert ugyan megfogadtam, hogy nem állok mérlegre, de nem bírtam ki. És megcsináltam a Czanik féle capoeira aerobicot, igaz kisebb kihagyásokkal. Ez nagyon kemény tényleg!

Az ebéd ügyben ma sajnos nagy főzés kellett csinálnom a család miatt, de beértem féltányér spenót+tojással. A gulyáslevesből is merítettem egy keveset, de a lelkiismeretem nem engedte, hogy megegyem, így visszaöntöttem. Most már nagyon örülök és tök jól érzem magam. Tényleg kb. 1 hét kell, hogy nagyjából hozzászokjon a szervezeted a kevesebb mennyiséghez és, hogy ne legyen evéskényszered. Na sziasztok még este bejelentkezem.

165. klara_42 (válaszként erre: 164. - Fajalatt)
2009. ápr. 1. 13:24

ügyi vagy!!!! :)


reggel voltam futni... nagyon jó volt, a spinning jó hatással van a kondimra az tuti :)

2009. ápr. 1. 10:58
két hónap alatt egy számmal kisebb "gatya"!!!!!!!!! :-)
163. klara_42 (válaszként erre: 162. - 3acd4d7c39)
2009. márc. 31. 22:21
van itt nordicos fórum is, érdemes rákeresni. de röviden: botos gyaloglás. nagyon hatásos, ha tényleg úgy megy az ember, ahogy kell. bővebben itt: www.nordicwalkingsport.hu
162. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 159. - Klara_42)
2009. márc. 31. 18:26
Mi az a nordic walking? Gratulálok a Norbis diétához én két hétnél tovább nem bírtam. Igaz én rendeltem a kaját, de a végén már rá se bírtam nézni a menűre. Borzalmas volt! Egyébként én sem tartom rossznak, mert tényleg lehet tőle fogyni.
2009. márc. 31. 16:45
Tuli, bocs, véletlenül lettél kisbetűs! :D kitartás a gyerkőcökhöz.... :)
2009. márc. 31. 16:44

sziasztok!

jó igy hősökkel körbevéve! .D Klara a bringázás, tuli meg a munka hőse! .DDDD irigy vagyok! .DD bezzeg én szilvás gombócot ebédeltem! :) szóval volt bűnözés! :D de nem bántam mert estig simán bedolgozza a szervezetem! Szerencsére rajtam "csak"10 kg van, úgyhogy nem is veszem olyan szigorúan a napközbeni evést! A nasival viszont totál leálltam, és milyen borzalmasan nehéz.... este viszont már csak virsli és főtt tojás szigorúan diétás volt a menü. korgott is a pocóm rendesen :D de apa tartotta bennem a lelket. mondogatta hogy bird ki kis hernyóm :D aztán mikor este korgó pocakkal lefeküdtünk, akkor asszondta büszke rám! :D hát kell ennél jobb ösztönző? :D úgyhogy ma megint keveset és diétásat, és 6 körül! Egyenlőre ennyire telik tőlem.... a mozgásra még nem birom rávenni magam!

úgyhogy ti nagyon ügyik vagytok hogy ennyit mozogtok!

Klara a reggli bringázással totál lenyűgöztél! " én hősöm" :DD gratula

2009. márc. 31. 16:31

Én kb. 2 éve fogytam 20 kilót fél év alatt. Módszer: Norbi + nordic walking. A végén már kocogtam is.

Ebből visszajött sajna úgy kb. 6 kiló. Most attól kéne megszabadulnom...

2009. márc. 31. 14:59

Sziasztok!


Reggel tök boldogan ébredtem, ma is megcsináltam. Elnézést az esti nyafogásért, de az a legnehezebb időszak. Lehet, hogy amíg a család vacsorázik én is inkább a kocogást választom, bár igazából én még nem nagyon merek futni +25 kg-mal. Képzeljétek már érzem a nadrágomon, hogy nem szorít kezd lazulni. Tök jó érzés. A mérlegre azért még nem akarok ráállni talán majd hétvégén.

Jaj a Norbi rudinak nagyon örülök, bár azért úgy döntöttem, hogy végszükség esetén. A vaniliás shakekel és a 0,1-es gyümölcs joghurttal egyenlőre bírom.

Feher tulipan a munkától én is fázom, én jövőhét pénteken kezdek. Bár én titkárnő vagyok és egész nap ülni fogok. Sajnos a tornát kell majd valahogy beiktatnom estére.

Klara: Nekem is tele van a hócsukám, hogy bármikor bekapcsolom a tv-t és özönlenek a finomabbnál-finomabb kaják reklámozása. A gyerekeimmel is állandóan hadakoznom kell, mert ők is ezt látják mindenhol. Én betiltanám! Tudod mi a vicc, a kisfiam első osztályos, de ott van a suliban a csoki automata, fantás automata. Persze az osztályban is rengeteg "nemnormális" szülő van, aki fantával és csokis keksszel engedi a gyereket az iskolába. A kisfiam meg állandóan nyafog miatta.

Csajok! Tényleg nektek mennyit kell fogynotok? És ha sikerült, azt mennyi idő alatt. Nem vagyok türelmetlen csak érdekelne. sziasztok! Este, ha nem megyek kocogni még bejelentkezem evés helyett.

2009. márc. 31. 12:42

szasztok!

reggel hétkor már a cangán ültem! :) (én egy hős vagyok...) :) utána bő fél óra szauna volt, nagyon jól esett. nem túl rég meg lerámoltam egy raklapnyi cuccot, úgyhogy dupla sport volt :)

kitartást mindenkinek!

156. feher tulipan (válaszként erre: 155. - Afroka)
2009. márc. 30. 22:29
KOszi,hogy irtal par biztato sort,jol jott nagyon,aranyos vagy:)JO ejt!
155. Afroka (válaszként erre: 153. - Feher tulipan)
2009. márc. 30. 22:27

Huh, hát elhiszem, hogy fárasztó belecsöppenni a munkába. Sok sikert hozzá! Ha megszokod biztos jó lesz, és majd hozzá tudod igazítani az életed.

Neked is jó éjt!

Mindenkinek jó éjt!

154. feher tulipan (válaszként erre: 134. - Helenhadsell)
2009. márc. 30. 21:58
Repatorta a recijeim kozott es megmondom,isteni!!!Az biztos,sokszor lesz meg nalunk,ha nem is tortanak,de muffinnak biztosan,kulonlegesen finom dolgo,megeri elkesziteni.
2009. márc. 30. 21:56

Sziasztok lanyok!

Jajj nagyon hinayzott mar hogy ide jojjek!Matol ismet dolgozom(napkoziben tanitok) es delutanos vagyok aheten,total kivagyok,fejem,hatam,minden faj...sok volt a stressz,meg a gyerekeim is hianyoztak nagyon!!Kell egy kis ido amig megszokom az biztos,meg amig ujraszervezem a mindennapokat itthon is.Hozzateszem,egesz nap par kanal napkozis levest ettem,este keves rakot salataval,de az sem esett jol.Total faradt vagyok e smeg szaz dolgot elvegeztem ma este.

Na de nem nyafogok tovabb,csak el kellett panaszkodjak kicsit.

Olyan jo volt olvasni amiket irtatok,latom nagyon ugyes mindenki es dolgoztok szepen:)

Nekem ma torna lett volna,de nem mentem,inkabb valasztottam hogy a csaladdal leszek,mert ugy hianyoztak.Szep ido volt,elmentunk a kozeli erobe kicsit elvezni a tavaszt:)Helyette elmentem szaladni amikor mar lefekudtek,hogy felfrissuljek kcisit,es nagyon jo volt tenyleg,meg hulla faradtan is.

C vitamint bevettem,remelem lesz energiam holnapra.



Judita,azt hittem mar elvesztel,de orulok hogy itt vagy es persze Afroka,Judu,nektek is,es mindnekinek aki itt van,sok pozitiv dolgot olvastam:)

JO ejszkat es szep napot nektek holnapra,ha mar nem irnek tobbet ma!:))

Holnap is legyetek nagyon ugyesek es tegyetek valamit az egeszsegetekert,szepsegetekert!

152. Afroka
2009. márc. 30. 21:23

Sziasztok!

Megjöttem, a hétvége ünneplősen telt, nem volt időm idelesni. Pedig lehet tortaevés helyett azt kellett volna :P De legalább diabéteszes torta volt :) (Bátyám cukros, így sógornőm édesítővel süt.)

Köszönöm a kedves jó tanácsokat és dicséreteket, igyekszem. A callaneticset én is a könyvből csinálom, nekem nincs DVD-m, de azt hiszem nagyjából jól csinálhatom :) Én azért csinálom a sétával felváltva, hogy ne legyen annyira unalmas, és hát van aki a sétára esküszik :)

Természetesen bármilyen jó tanácsot szívesen fogadok azoktól akik tapasztaltak a témában. Én még nem értek hozzá, ez az első próbálkozásom. :)

2009. márc. 30. 20:57

hozzáteszem, hogy csak ettem egy szenyót... az vígasztal, hogy holnap hajnalban megyek edzésre és előtte nem fogok kajálni :) (sovány vigasz...)


fogyókúra alatt az ember gondolatai csak a kaja körül járnak :) és olyankor mindenhol reklámokba is botlik az ember... meg illatokba, kifőzdékbe, kajáló emberekbe...

pedig vészesen közelít a nyár, lassan rá kell vennem magam a reggeli kocogásokra is, nincs mese...

2009. márc. 30. 20:48
tényleg, a norbi rudi! :DD totál kiment a fejemből! :DD
149. klara_42 (válaszként erre: 147. - 3acd4d7c39)
2009. márc. 30. 20:42
Norbi rudit bármikor ehetsz! :) 1-es kódú... Én két éve Norbival fogytam le 20 kilót, és bizony még este is rudiztam ha úgy volt kedvem :)
2009. márc. 30. 20:23

nyugi nem esel vissza! Csak reggel 8 előtt egyél túró rudit! :D én így csináltam! :D chipset reggeliztem! :DDD


ez meg hogy csak a kaján jár az eszed, kb. 1 hétig tart! Én mindig ilyenkor este jártam tornázni, és mire végeztem, teljesen elfáradtam, úgyhogy kibekkeltem ezzel a módszerrel az 1 hetet!! kitartás Judu Ne add fel!!!!!


J

2009. márc. 30. 20:10
Hát ezt a pechet a gyerekeim miért ennyire válogatosak! Miért nem jó nekik a rizses húsi? Most tojásrántottát csináltattak velem, majd megőrültem az ízéért. De kibírtam!!!!!!!!!! És a maradékot is sikerült kisuhintani a szemetesbe gyorsan, mielőtt bele kóstoltam volna. Nekem ez a legnehezebb az este, na meg a túró rudi rettenetesen hiányzik. Szerintetek a Norbi rudit be lehet iktatni úgy kb hetente 2-szer? Vagy ha eszel nincs megállás! Én ettől félek a legjobban, hogyha netán bűnözök egy kicsit akkor visszaesem. Nektek voltak "elvonási" tüneteitek? Tök rossz próbálom magam lefoglalni, de a gondolataim a kaja körül forognak főleg este, ezért is ültem le inkább írni. Úgyhogy lehet, hogy most egy kicsit hosszúra sikerül az írásom, de legalább nem ettem egy falatot sem. Írjátok meg mennyi időnek kell eltelnie, hogy ne a kaján járjon az eszem és mikorra fog átállni a szervezetem. Most egy kicsit depisnek érzem magam, de tudom, hogy reggel tök boldogan fogok felébredni, hogy ma is sikerült megcsinálnom. Na jó sok hülyeséget hordtam össze.
2009. márc. 30. 18:12

erről a legnehezebb lemondani! :DD a vacsi... nálunk szilvás gombóc, de én csak a nyálam csorgatom rá, holnap ebédig! :DD


egyet értek kitartás! :D

2009. márc. 30. 18:03

sziasztok!

mától én is leállok a vacsival... nem tudom, hogy fogom bírni, mert párom épp most hívott, hogy előszedett egy babgulyást a fagyiból :)

de a heti 3x-i spinning meg van már három hete (ez lesz a 4.), csak eddig még eredményét nem látom :( de nem adom fel, folytatom töretlenül! :)kitartás mindenkinek!

144. Judita79 (válaszként erre: 142. - 3acd4d7c39)
2009. márc. 30. 16:39

hali lányok!


én is el leszek tűnve egy kicsit, jön a bérszámfejtés időszak= agyhalál! :(


gondoljatok rám!

képzeljétek, elhatároztam, mától lefogyasztom hernyó testem gilisztára :DD rubint 4 aerobikkal, és az esti nyammogások elhagyásával! .DDD szurkoljatok!

Judu a capoeira durva! nekem is megvan, 1x próbáltam, de nem birta a derekam, szóval ne keseredj el ha nem birod, mert szerintem ultrabrutál! bár izlések és pofonok..... lehet vmi könnyebbel kellene kezdeni, hogy nehogy elveszitsd a lelkesedésed!!!! amúgy marha ügyi vagy, hogy gyerkőcök mellett belevágsz! én azon imátkozom, hogy ha majd nekem is leszenk, akkor legyen hozzá erőm, úgyhogy csajok és mindenki helyett büszke vagyok a fogyizó, tornázó küzdő anyukákért! Azért is mert múlthéten itt volt sógronőm kislánya, hát egész héten szerepjátékoztam, hogy kiskutya, hol nagykutya, hol gazdi, vagy rossz bácsi, de még dzsini is voltam aladinéktól, :DDDD és annyira lefáradtam, hogy azóta is a múlt hetet pihenem! :DDDD szóval átérzem milyen ez :DDDDD úgyhogymindenkinek elismerésem! :DDDDDD

143. helenhadsell (válaszként erre: 137. - Feher tulipan)
2009. márc. 30. 14:36
Varom. :-)
142. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 127. - Feher tulipan)
2009. márc. 30. 14:03

Sziasztok lányok!


Olyan kár, hogy ennyire kevés időm van, szívesen írnék többet, de hát a kismanók folyamatosan igénybe vesznek.

Szóval én is úgy érzem, hogy egész jól megterveztem az egész fogyi kúrát. Nekem a legnagyobb problémám a reggeli volt, ezért kitaláltuk a párommal, hogy veszünk vaniliás vitaminos shake port és az lesz a reggelim. Nem gondoltam volna, de írtó finom és tök jól érzem magam tőle és, ha még eszem gyümölcsöt is akkor simán kibírom az ebédig. Az ebédemet is próbálom átalakítani és a fehér kenyeret teljesen elhagyni. Sajnos nagyon szeretem a kenyeret.

Délutánra átáltam a gyümölcsjoghurtokra pld. a serapf 0,1-es írtó finom abból lecsúszik kettő is. Vacsorára eddig felvágottat és teljeskiörlésű píritost ettem uborka, paradicsom stb. Így az estét egész jól kibírtam. Bár amikor a gyerekeimnek készítettem a vacsorát, hát azért csorgott a nyálam, úgyhogy el is döntöttem, hogy férjemé lesz ez a feladat, legalábbis az elején míg bele nem rázódom és át nem áll a szervezetem. Szóval nagyon jól érzem magam. Úgy tervezem, hogy csak hetente egyszer akarom mérni magam, bár ez nem biztos, hogy sikerül, mert eléggé mérleg függő vagyok.

A mozgás is jól megy. Egyenlőre az eliptikus trénergépet sikerült betartanom (30 perc) sajnos szerintem ez elég kevés caloriát égett el, de vettem dvd-t, amit még nem próbáltam ki a Capeira aerobik: Czanik Balázstól. Ismeritek? Mindenkinek kitartást! Ja és szívesen várok ebéd tippeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook