Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mínusz 20 kiló diéta nélkül! fórum

Mínusz 20 kiló diéta nélkül! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mínusz 20 kiló diéta nélkül!

2009. ápr. 3. 10:13
judu4, én január elején döntöttem,hogy valamit tennem kell,ez nem állapot,nem vagyok szigorú magamhoz, mert tudom, hogy az a 20 kiló amit le akarok adni, az 12 év alatt jött fel rám,legalább 1 év mire leadom. én 87 kilóról indultam,de most megálltam 83-84 kilónál, most döntöttem, kicsit beszigorítok 2 hétre ezzel a diétával,nagyjából bírom csinálni. én alma típusba tartozom, a csípőmre híztam sokat és a derekamra, 12 éve 74 centi körül volt a derekam és 90 centi körül a csípőm. a mellem is "meghízott",de az a szülés után erősödött,az is régen 90 centi körül volt.
200. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 198. - Patrícia2000)
2009. ápr. 3. 10:05
Most jöttem rá, hogy meg lehet nézni adatlapot. Tök ügyes vagy!
199. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 197. - Patrícia2000)
2009. ápr. 3. 10:01

Helloka!


Én is megmértem magam, hát nagyon elkeserítő. A mellem 124, hasam 122, comb 63 cm. Te mióta is csinálod? Én kb 1 hete 93 kg-ról indultam és most ingadozom 90-91 kg között és eddig -2 kg ment le. Az én alkatom elég érdekes, mert nagyon erős vagyok mellben viszont a lábaim nem annyira vészesek. Igazából nagyon sokat sportoltam mindig és olyan "izmosan vagyok kövér" remélem érted. Képet majd megpróbálok küldeni.

2009. ápr. 3. 09:51
írtam naplóbejegyzést,akit érdekel tekintse meg.
2009. ápr. 3. 09:44

mostani állásom centikben


régi új

derékb: 95 cm 89 cm

kar: nem mértem 34 cm

mellb:103 cm 103 cm

comb:67 cm 63 cm

csípőb: 106 cm 101 cm

has,hájas részen 111 cm 104 cm

köldöknél: 108-109cm 104 cm


csak ne lennék türelmetlen,bárcsak már 74 cm-es derekam és 90-es csípőm lenne!!!!!!!!!!

2009. ápr. 3. 07:20
míg nincs meg a cikked,pedig már nagyon várom,hogy elolvashassam.
2009. ápr. 2. 16:52
Egészséges joghurtot.... én a natur joghurtot ajánlom, zsirszegény változatát, ebbe aztán azt tehetsz bele amit akarsz :-) Én majonéz helyett is ezt használom illetve levesekbe tejföl helyett is bele lehet tenni a natur joghurtot. Furán hangzik de nagyon finom igy is.
2009. ápr. 2. 16:06
judu4 ,emese24 priviben tudtok képet küldeni, hogy most hogyan néztek ki? az adatlapomon azt hiszem ott az emailcímem,nagyon köszi.
193. patrícia2000 (válaszként erre: 192. - 156a5eb9fd)
2009. ápr. 2. 16:03
igazad van, én is olvastam, hogy ezekben az olcsó gyümijoghurtokban csak szinezék és ízaromák vannak.én a sima aktiviát is szeretem.kefír, natur joghurt is jöhet,szeretem. a rostos aktiviát én is szeretem. a cikkben leírod, hogy mivel fogytál,fogyózol? a joghurtra is ajánlasz egészségesebb változatot?
192. 156a5eb9fd (válaszként erre: 189. - Patrícia2000)
2009. ápr. 2. 15:59

Nekem sem jött be a 90 napos. Sajna még a cikkem ellenőrzés alatt van, de ha megjelenik olvasd el, több mindent leirtam oda. :-)Én abszolut nem eszek üzleti gyümijoghurtot. Olvastam, hogy abban több minden van mintha otthon tenném bele a gyümiket. Én csak a rostokkal tele activiat szoktam venni. Gyümiset magam csinálok :D

Persze ki amit szeret :-)

191. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 186. - Patrícia2000)
2009. ápr. 2. 15:00

Szerintem a legjobb, ha nem állsz rá a mérlegre. Pld. ha sokat mozogsz időnként még nőhet is a súlyod, hiszen az izom nehezebb, mint a háj. Lehet, hogy majd hirtelen fog megindulni és egyszerre 2 kg minuszt fog mutatni a súlyod.

Úgyhogy ne legyél elkeseredve.

190. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 180. - 156a5eb9fd)
2009. ápr. 2. 14:51
Köszi a tippet, látod erre nem is gondoltam. Bár én a seraph joghurtnak a 0,1 %-os változatát eszem.
189. patrícia2000 (válaszként erre: 188. - 156a5eb9fd)
2009. ápr. 2. 13:58
néztem a naplódat,elismerésem.nekem sajna nem jön be a 90 napos.most próbálkozom.
2009. ápr. 2. 12:56
Még ellenőrzés alatt van, de szerintem hamarosan megjelenik!
2009. ápr. 2. 12:54
Olvasd el a cikkem ! :-)
2009. ápr. 2. 12:42
sziasztok, feher tulipan és a többi csajszi., légyszi segítsetek. én januárban indultam 87 kilóról, most olyan 83 kiló vagyok. mostanában semmit nem mozdul a mérleg, mit tegyek? antioxidánst szedjek, itt a hoxán egy másik fórumban azt is javasolták. a célom 62 kiló, időt adok magamnak fél évet,de hogy csináljam? mostanában már nincs időm szobabicózni,mert rengeteg kerti munka van,mozgok eleget egész nap, kivagyok fáradva estére, most is elveteményeztem már, még lesz egy másik részletben is. mit tanácsoltok? testtekercselem magam,de most 1 hét szünet van ,mert kipróbáltam a kávézaccos dörzsölést és csalánkiütéses lettem,besokkalt a bőröm ,mert sokszor csináltam egymás után. centiben a derekamról lement 6 cm, a csípőmről is olyan 3 cm. de a kilók valahogy nem akarnak menni? minden tanácsot szivesen fogadok, ha hosszú priviben is elküldhetitek, előre is hálás köszönet!
2009. ápr. 2. 12:37

sziasztok!

a tegnapi futástól mára remek izom(hely)lázam lett :) gondoltam majd a spinning jót tesz neki, meg a szauna. hááááát, egyenlőre úgy tűnik, hogy tévedtem :))))

2009. ápr. 2. 12:04

Még egy mondta és aztán tényleg lépek, csak mindig eszembe jut valami :-)

Sok tejterméket akkor fogyassz ha sokat és rendszeresen sportolsz, hiszen a fehérje az izmok épitésében is segit. Persze jo a fogyokurában is, de nem a zsirégetés a legelső célja a tejterméknek. Azért irok ennyit és ilyet mert nagyon sokat olvasgattam diétárol és életmód változtatásrol. Megéri egy kicsit olvasgatni, kutatkodni mielőtt elkezdi bárki is. (szerintem) Van akinek a 90 napos jön be, van akinek más... én azt mondom, hogy mindenki sajét maga tapasztalja ki mi a jo és mitől fogy. Mindenképp az adagot kell csökkenteni és kerülni a zsiros, nehéz ételeket. :-)

Nah pusszanat Nektek!

2009. ápr. 2. 12:00
Elirtam, nem biztos, hogy kevesebb a kaloria, de a zsirmennyiség mindenképpen, persze ha zsirszegényet veszel :-) Ne bizz abban, hogy az van az oldalán, hogy 0.1 % zsir. :-) Reklám mindenhez kell. Inkább légy szkeptikus egy kicsit. :-)
2009. ápr. 2. 11:57
Ja, sok sok folyadék.... kávé, tea nem bele számolva a napi 2 liter vizhez.
181. 156a5eb9fd (válaszként erre: 168. - Patrícia2000)
2009. ápr. 2. 11:55

Szia,

Csak annyit fűznék hozzá, hogy ha nem egy két honapra csinálod hanem megváltoztatod a kajálási szokásodat mondhatni baromi sokáig, akár egész életedre, akkor nem fogod visszahizni. Akik gyorsan sokat fogynak azok visszahizzák mert inkább izombol adnak le és nem zsirbol. Nah meg a viz megy ki a szervezetből. Én azt mondom, nem fogyokurázni kell hanem életmódot változtatni. Én megtettem :-)

180. 156a5eb9fd (válaszként erre: 142. - 3acd4d7c39)
2009. ápr. 2. 11:46

Csak annyit fűznék a hozzászolásodhoz, hogy probáld meg a gyümijoghurtot natur joghurtra váltani. Ha mindenképp gyümiset akarsz akkor te magad tedd bele a gyümölcsöket amelyeket te magad veszel meg a piacon vagy boltban. Sokkal egészségesebb. A natur joghurt jó és kevesebb benne a kaloria. Ajánlom még azt a figyelmedbe, hogy ilyeneket délelőtt vagy max. 3ig fogyassz.

Sok sikert

179. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 177. - Meldzsy)
2009. ápr. 2. 11:26

Szerintem tök jól csinálod! Én is úgyanúgy gondolom, ahogy te csak nekem sajnos 25 kg-ot kell lefogynom. A gyors fogyás után nálam mindig jött a gyors hízás és sajnos ezért tartok itt, ahol most. Na meg persze van két gyerekem egy 7 éves meg egy 3 éves. Sajnos a terhességek mindig plusz kilóval jártak. Amíg itthon töltöttem az időt mindig csak ettem, hol a gyerekek maradékát, hol unalmamban. Én is kb. 1 hete csinálom és fehertulipan javaslatára tök jól megterveztem és átalakítottam az étrendemet. Mindennap tornázom, eliptikus trénerrel, vagy dvd-re. Eddig -2 kg ment le és teljesen elégedett vagyok. A fehér kenyér helyett teljeskiörlésűt eszem, sok zöldség, gyümölcs, joghurt. Nem éhezem! Nekem nagyon sok erőt ad, hogy kitettem a hűtőre egy képemet, amin 62 kg vagyok. Sajnos rájöttem, hogy nem bírok megküzdeni egyedül, ezzel a problémával, ezért csatlakoztam. Óriási erőt ad!!!!!


Fehertulipan együtt érzek veled, én jövőhét pénteken kezdek dolgozni. A kisfiam suliban, a kislányom oviban lesz. El sem tudom képzelni a napunkat. Reggeltől estig meló. Nagyon be vagyok szarva. Nem tudom, hogy a gyerekek, hogy fogják bírni. A kicsinek reggel 7-től bent kell lennie az oviba és csak fél 17-re tudok érte menni. Teljesen ki vagyok borulva. Ti hogy oldottátok meg? Sajnos nálunk a nagymamák nem nagyon tudnak besegíteni.

2009. ápr. 2. 11:00

Sziasztok!

A cikk elolvasása után nagyon elgondolkodtam. Először is nagyon tetszett, és rájöttem, hogy nagyon nagy igazság ami oda le van írva. Én tegnap még káposztaleves diétán voltam, de nem bírta a gyomrom, ezért inkább nem csinálom. Amúgy is szerintem nagyon nehéz betartani, az előírt diétákat, ami meghatározza, hogy mit nem ehetsz. Megpróbálom és is azt, hogy este 6 után nem eszek, persze ezt nem tudom hogy oldom meg mikor éjszakás műszakban leszek. Minimálisra csökkentem a tészta és kenyérfélét, és megpróbálok nem nasizgatni stb. Remélem elérek majd valamit így is. 5-10 kg fogyás a célom, de az 5 is megteszi. Tornázni már nekiálltam itthon. Aerobic, szobabicikli, taposó, és hullahoppkarika. Remélem , hogy az életmód váltás szerencsét hoz nekem is, és elérem a célom. A fogigátlóról is átálltam fél hónapja, mert amit szedtem, attól híztamm hirtelen vagy 5 kilót. (minervától) Ami még a gondom, hogy a meló miatt és még egy-két más dolog miatt, nagyon sokat idegeskedek, aggódok, sokszor éjjel sem tudok aludni mert jár az agyam. Ez is közrejátszik szerintem abban, hogy nem megy a fogyás. Ajánlották , hogy szedjem a Magne B6-ot, mert jó idegeskedésre, depresszióra, szorongásra stb... Eddig nem érzek különbséget. Nem vagyok kövér, csak nagy a csípőm, úszógumim, combom. Mégis depis vagyok miatta, és szívem szerint ki sem mennék az utcára. Nem tudom mit tegyek azért, hogy kicsit lazábban tudjam venni a dolgokat.

177. Meldzsy
2009. ápr. 2. 10:41

SZiasztok!

Én egy új tag vagyok.Azaz annak számítok, még ha régen is regiztem. Nagyon hosszú ideje küzdök a kiloimmal. Eleinte csak 5-6 kg. volt ami zavart, most már 10-12 :( nagyon elhanyagoltam a jelentös részét az életemnek, mivel nekem közérzetem, és lételemem a jó kinézet. Ha nem vagyok 56-58 kg. már nagyon rossz a közérzetem. Most vagyok 68 :( És ahogy olvastam itt a kedves naplóírót, sokszor nincs kedvem sehova menni, mert lepattannak a régi nadrágjaimról a gombok, és nem jön rám már semmi régi holmi. MIvel állandó elhatározásom ,de csak gondolatban, hogy majd lefogyok és nem kell lecserélni a ruhatáram, jók a régiek is. Addig nem költök xl-esre, ha jó lesz majd az M-es is. Hát egyik nap mire jöttem rá.... Melindának egyáltalán nem kell sanyargatnia magát, de nem ám, és megvonnia magát fontos étkektől, hogy aztán azokból kikopva, a szervezet ellenáloképessége érvénybe lépjen és azonnal visszajöjjenek a kg-ok. Hanem csak este nem evés, ha már nem mozgunk, kb. 6-7 órától, és GYakorlatilag éjjel fogyunk a legtöbbet, és még csak nem is kellemetlen. És rájöttem arra is hogy a gyors fogyinak sincs semmi haszna, csak kára. Feladtam azt a feladatot magamnak hogy hetente 1kg, és ezt megpróbálom tartani. 1 hete és 3 napja csinálom, és igaz gyorsabb lett az iram, lement 2,3 kg. Remélem ez még nem sok. de a szép benne, hogy ugyan úgy eszem mindent, csak kevesebbet, és ahogy kezd a napnak vége lenni, veszem vissza a mennyiséget.Azért jöttem ide közétek, hogy valami ösztönzésre leljek, mert gyakori hibám hogy feladom. Elém kerül egy finom habos süti, és vége. Ezt szeretném leküzdeni valahogy. Ja és tornáznom is kéne járjak, de egyenlőre még ez sem jött össze, nagyon nincs időm. Kutyát sétáltatok rendszeresen. kb. háromnegyed órát. Egy olyan kutyit aki jól megdolgoztat, mert állandóan húúúz :) Tehát nagyjából így állok :)

Köszi hogy elolvastál.

Várom véleményed, hozzám szólásod :)

sziasztok

176. fajalatt (válaszként erre: 166. - 3acd4d7c39)
2009. ápr. 2. 10:14
Kilót nem mérek (megfogadtam, hogy jó ideig nem állok mérlegre) Centiben kb. 2
175. Pezo80 (válaszként erre: 168. - Patrícia2000)
2009. ápr. 1. 23:50
Ha nem akarod, hogy visszajöjjön akkor zsírból kell fogynod. 7-8 kilót zsírból 2 hét alatt lehetetlenség fogyni, ahhoz kb. 50000 kcal-val kevesebbet kéne bevinni mint amennyit felhasználsz.
2009. ápr. 1. 21:56

Sziasztok lanyok!

Alig van idom jonni amiota dolgozom,nagyon nehez osszeegyeztetni a munkat es a csaladot,es ugy-e tudjuk,hogy nekem a csalad a fontosabb,arra is alig van idom,hogy kitalaljam mit fozzek nekik hogy egeszseges legyen.Raadasul sajnos eleg hajcsar tipus akolleganom,aki mindent akar es egyszerre,ugy latszik neki a munka van elso helyen es sajnos engem is probal belerangatni.Visoznt valahogy ossze is kene hangolni a dolgokat ha mar kollegak vagyunk,de asszem vele nehez lesz,nem akarom hogy minden idom es energiam a munkara menjen.

Sajnos eleg ossze-vissza ettem a napokban,erzi is a gyomrom.Ma voltam tornan halistennek,az nagyon jo volt,muszaj csokkeneteni a sok stresszt.Egyelore nagyon nehez szivvel hagyom itthon a gyerekeket amig dolgozom,nagyon fajo tud lenni.

Ne haragudjatok,nem akartam panaszkodni,tudom mindenkinek megvan a maga baja es ez annyira nem erdekli senkit,de jol esett kiirjam kicsit magambol.

orulok,hogy ennyit ugyeskedtek es ilyen elszantak vagytok!:)Talan ram is hat kicsit a pozitiv hozzaallasotok,irjatok le minden apro sikerelmenyt,engenm erdekel.

JO ejt es holnapra szep napot nektek!

173. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 172. - Patrícia2000)
2009. ápr. 1. 21:17

Sziasztok!

Szerintem ne akarjatok gyorsan fogyni, mert annak sosem lesz jó vége. Mindig több jön vissza, mint ami lemegy. Én fehertulipan tanácsát probálom követni, teljes életmód váltás és mozgás. Nekem 25-30 kg-ot kell fogyni és 34 éves vagyok. Remélem félév alatt lemegy ennyi.Én is mindig türelmetlen voltam, de most megfogadtam, hogy nem leszek.

172. patrícia2000 (válaszként erre: 169. - 9c8432d068)
2009. ápr. 1. 20:02

[link]



EZT A FAJTA DIÉTÁT NÉZD MEG,LEHET EZT JOBBAN BETUDOD TARTANI.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook