Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mínusz 20 kiló diéta nélkül! fórum

Mínusz 20 kiló diéta nélkül! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mínusz 20 kiló diéta nélkül!

111. feher tulipan (válaszként erre: 102. - D.pancsi)
2009. márc. 26. 20:16

Pancsi,akkor udv neked is,jo hogy jottel:)Tenyleg szamit hogy megosszuk a tapasztalatokat es biztassuk egymast.

Milyen fogyokuraval fogytad le a 16 kilot?

Es mit sportolsz most?

Ha jol tudom,akkor most neked 23 kilot kene leadni,jo uton jarsz ha mar sportolsz!# het nem semmi mar,de surun ne meretkezz:)Merd meg csipo,derek,mell es comb,minde honap vegen merd ujra es meretkezz meg.Optimalisan havi 4 kilo fogyas ahelyes ritmus,de havi 1 kilo is teljesen rendben van,ha ilyen tempoban es nem rohamosan fogysz le,akkor lehetsz biztos,hogy nem jonnek vissza akilok.

110. feher tulipan (válaszként erre: 100. - Afroka)
2009. márc. 26. 20:09

Afroka,szia!

Amennyire en ismerem,a callanetics kituno sport,alakformalo,izom-epito.En nem csinaltam,mert nekem a porgosebb mozgas jon be,de az biztos,hogy tokeletes minden terenjo uton haladsz.

Be lesz veve meg tobb is a nacibol meglatod,ha igy folytatod!:)

2009. márc. 26. 20:07

Sziasztok lanyok!

Jelentem,ma tulzottan ettem,ahhoz kepest amennyit es amit szoktam...na de ez meg belefer.Sajnos menszi elott farkasehes szoktam lenni.Erzem is,hogy igencsak megnyomta a gyomrom.

Holnap ismet torna(mar varom!!!),aztan hetvegen biztosan tortazni fogok,mert fiacskamnak szulinapja,finom repa-tortat keszitek:)

2009. márc. 26. 19:19

sziasztok

gratulálok neked fehér tulipán

nagyon ügyi vagy

én is szeretnék fogyni olyan 10-12 kg

a 90 napossal probálkozom de az a baj h a párom nem támogat mindig lejár hiába azt mondja h neki igy jó vagyok!!!

na szerinteket hogy fogyjam le junius közepéig ezt a 10 kg???taposni szoktam 40 percet és járok gerinc tornára is,de futni nem birok!!!

lécci adjatok ötletet!!!!!!menjek erobicra?és ha mégsem jó???

107. gg_dori (válaszként erre: 100. - Afroka)
2009. márc. 26. 17:24
Szia Afroka! A callanetisc szerintem az egyik leghatásosabb és leglátványosabb alakformáló mozgás. Jobbat nem is választhattál volna, kitartás hozzá! :)
106. d.pancsi (válaszként erre: 100. - Afroka)
2009. márc. 26. 15:23

Gratulálok,jó úton haladsz.

Én 102kiló voltam,mikor elkezdtem.

Az jó,ha azt eszed,amit a többiek,legalább nem fogsz vágyni különböző ízek után.Próbálj meg olyat főzni nekik,ami egészséges és te is ehetsz :-)Ezzel két legyet üthetsz egy csapásra,mert a családodnak sem árt,ha egészségesen étkeznek.2óra után ne egyél szénhidrátot,ez nagyon fontos.

Ha érdekel,még lenne sok tanácsom,csak nem akarok tolakodó lenni a litániámmal.

105. mimmo33
2009. márc. 26. 15:02

feher tulipan


Gratulálok!!Nem semmi...!


Többieknek és is ugyanazt tudom mondani amit tulipán.

Előszőr fejben kell KŐKEMÉNYEN meghúzni azt a vonalat, amit már nem nem szabad átlépni.Nehéz,főleg amikor 20-on kilókról van szó, de addig amíg magatokban nem döntitek el, hogy MÁRPEDIGLEFOGYOK!!!, addig nem fog menni.

Mozogni kell sokat, az önsanyargató fogyókúráknak nem sok értelme van.Azon kívűl, hogy nem eredménynez látványos és gyors fogyást, még hízlalhat is. Viszont étrend változtatásra szükség van.

Cukor, kenyér, egyéb kalória bombákat elhagyni, vagy nagyon minimálisra leszorítani, és sok zölséget, gyümölcsöt, könnyen emészhető ételt kell enni.

104. loch ness (válaszként erre: 100. - Afroka)
2009. márc. 26. 15:02
A Callanetics tényleg nagyon kemény tud lenni, próbáltam. Egyébként itt a fórumon Tracsi 15 kilót lefogyott vele, és ő is nagy súlyról kezdte. Tehát van, akinek sikerült. Úgyhogy tarts ki, és meglesz az eredmény!
2009. márc. 26. 14:57

Sziasztok!


Aforka szerintem tök jól csinálod! Valahol el kell kezdeni! A callenetics pedig szerintem nagyon kemény tud lenni! Egy ideig én is csiáltam!


Kitartás J

102. d.pancsi (válaszként erre: 92. - Gg_dori)
2009. márc. 26. 14:49
Szia!Én is csatlakoznék a 20kilótól megszabadulni vágyók táborába,ha lehet :-)Tavaly kezdtem a fogyókúrát 102 kilósan,16 kiló le is ment,aztán a karácsony rossz hatással volt rám,vissza jött pár kiló.Már 3.hete edzek keményen,most 88 vagyok.Az álomsúly nekem is 65kg lenne.Már az agyára mentem minden családtagomnak a fogyókúrával,jó lenne sorstársakkal beszélni.Sokat számít,ha tudunk tapasztalatokat cserélni és megértésre találunk.Írjatok nekem is :-)
2009. márc. 26. 14:39

szia Afroka:-)először is sok sikert kitartást az elhatározáshoz:-)

én terhesség után napi 1 órát sétáltam a gyerekkel, más mozgásra nem volt energiám, lehetőségem, és a vacsorát, édesség és kenyérfogyasztást visszafogtam, és lementek a kilók.

100. Afroka
2009. márc. 26. 14:34

Sziasztok!

Azért írok ide, mert én kb. 3 hete próbálok másképp élni, minden nap mozgok (eddig soha), és nem vacsizok. Reggeli és ebéd van rendesen, sajnos nem állunk úgy, hogy két felé főzhessek, azt eszem amit többiek csak keveset, vacsira egy pohár tej, mert a gyomromnak jólesik. Amúgy sok a savam.

Az lenne a kérdésem a tapasztaltabbaktól, hogy a sétával és callanetics tornával is el lehet érni komoly eredményt? Én 100kg fölött vagyok, és futni még nem tudok, de vagy sétálok háromnegyedórát, vagy a callan tornát csinálom. Felváltva, mert a callan állítólag alakformáló, és nem káros. Amúgy már be kellett venni a nacimból, de mérlegre nem akarok még állni :) Pszichésen legalább már abban a tudatban vagyok hogy fogytam :)

Jó úton járok ezzel a módszerrel???

2009. márc. 26. 14:01

útközben elég sok érdekes dolgot látok! :d töménytelen mennyiségű kátyút, kamiont, és hajléktalant! :d merhogy a melóhelyem nem messze van egy hajléktalanszállótól, és már reggel ott lófrálnak! :D Úgyhgoy érdekességekben nincs hiány!

Ami vicces, hogy kb. 5 perc alatt beérek, mert közel lakunk a munkahelyhez, de hogy 5 perc alatt mennyire elbírok fáradni, na az durva! Remélem nyár végére olyan fenekem lesz, a görkoritól meg a bringától, hgy a darts is visszapattan róla .:d

2009. márc. 26. 14:00
Gratu! Nagyon csinos vagy!
97. feher tulipan (válaszként erre: 90. - 3acd4d7c39)
2009. márc. 26. 12:43

Judu!En azt mondom,az elso es legfontosabb:tervezd el hogyan akarsz lefogyni,mit teszel meg ezert.Ird le magadnak ha gondolod,de mindenkepp tudjad,hogy mit akarsz cisnalni,es ne egy-ket honapra tervezd,hanem erre az evre!En tavaly februarban decemberig terveztem lefogyni,es mondtam,hogy majd karacsonyra milyen mas leszek a kepeken mint most.Ezt tudtam a fejemben,hogy igy lesz es igy is lett.

Tenyleg igaz,hogy egyik ferfi sem szereti ha a no sirankozik,idegesiti oket,legfokpp azert,mert nem nagyon tudnak segiteni neki.Es igen,nem az a gond,hogy nem szeret teged igy,hanem neked van gondod magaddal,sajnos a sok kilo blokkolja a lelket is,jaj errol en sokat tudnek meselni..

A gyerekekhez gratulalok es komolyan ullj le,beszeld meg magaddal mit fogsz tenni es vagj bele minel hamarabb!Meglatod ev vegere mennyitvel csinosabb,jobbkedvu leszel,nemhiaba mondjak,hogy nem mindegy hogyan el az ember...

96. feher tulipan (válaszként erre: 89. - Judita79)
2009. márc. 26. 12:31
:)))))de orulok,hogy itt vagy,mindig mosolygok az irasaidon!Hat nem semmi otlet a bringa,es ne busulj,mert nem sokaig lesz hideg.Es legalabb meg ut kozben lathatsz erdekes dolgokat:)s kozben tudod,hogy jot csinalsz magadnak.Ugyhogy megeri;)
95. feher tulipan (válaszként erre: 87. - Sznevera)
2009. márc. 26. 12:29

En is imadom a hasam,foleg a sutiket,de minden rossz szokasnak van egy leszokasa is.En minden heten sutok,mert hobbim a sutes,de 2-3-at eszek meg csak belole,ahhoz kepest regebb ha belekostoltam meg se alltam 3 db elott,es masnap megint..kepes voltam egy tepsivel megenni.Most legalabb tovabb tart,es en mar megszoktam azt is,hogy egy nap egy darab legyen eleg.Meg lehet csinalni,es mar nem nehez,csak az elejen volt az.

A szteroidok meg mutetek valoszinu,hogy kicsit megzavartak a hormonjaidat..es tudom,hogy annak aki regebb csinos volt,most kover,meg sokkal nehezebb elfogadni.

Es igen,igazad van,most kezdd el,ne kesobb,a mozgas meg mindenkepp nagyon fontos,nemcsak az alak miatt,hanem az egeszseg megorzeseert hosszu tavon.

2009. márc. 26. 12:23

Megjottunk,jot setaltunk,sut a nap,szep az ido:)Megleptem magam 3 fulcsivel,az aprosagok mindig feldobjak egy no lelket:)

Kepzeljetek,egy uzletben tok jo rovidgatyat lattam,egybol beleszerettem.Erre az elado azt mondta,hogy sajnos nincs kicsi meret azokbol!:)))Hat tudjatok hogy milyen jol esett ilyent hallani?Ahhoz kepest,hogy nemreg meg orultem ha talaltam egy akkora ruhat ami esetleg feljon ram,nemhogy mind nagy legyen..:D:DHu,nem is bantam,hogy nem volt nekem valo,jobban orultem,hogy nem kell olyan nagy,szoval jo volt.

Keszul a kenyerkem,finom tk lisztes es magos,jo illatok vannak:)

2009. márc. 26. 10:56

Téged is piszkál a férjed??? hát azért ez elkeserítő hogy milyenek ezek a pasik! Be is vagyok tojva rendesen, mert kitudja később az én párom is milyen lesz majd.... pedig le merem fogadni, hogy Te is a leleked kiteszed érte....

a kolleganők amúgy sokat tudnak segíteni! ez jó ötlet szerintem! :D

Kitartás!

92. gg_dori (válaszként erre: 90. - 3acd4d7c39)
2009. márc. 26. 10:54
Szia Judu! Ha gondolod, tarts velem, én - ahogy lentebb talán olvastad - a héten kezdtem bele egy kisebb életmódváltásba, első lépésként a csokit, édességet elhagyva. Szintén min. 20 kilótól kéne megszabadulnom, úgyhogy átérzem a helyzeted, csak engem még a párom is piszkál emiatt rendesen :( Tudom, hogy egyedül nem megy, nekem egy kolléganőm próbál picit segíteni azzal, hogy bíztat és elég sokat is beszélgetünk erről, de őt sem zargathatom mindig emiatt. Itt a lányok történeteiből sok erőt nyerhetsz, de ha gondolod, akár írhatsz nekem is :)
91. Judita79 (válaszként erre: 90. - 3acd4d7c39)
2009. márc. 26. 10:50

Hát Judu, csak azt tudom mondani, hogy a fejedben határozd el magad! Mikor én vagy 5 éve lefogytam már ezt a 10 kilót, depiben voltam, és hasonlóan rosszkedvű és elkeseredett mint Te. Akkor egyszer megálltam véletlenül a lakásban egy tükör előtt, és magamra néztem, hogy Te jó isten hogy nézel ki?? Depisvagy, hulla fehér, sápadt, rosszkedvű, és csapzott! Ez így nem mehet tovább! Elhatároztam hogy összeszedem magam! A fejemben eldötöttem! Elkezdtem járni aerobikra! Szép lassan, kb. 2 hónap múlva a kilók is elindultak! Addig viszont észrevettem változásokat, jobb kedvem lett, visszatért a színem, több türelmem lett, és nyugodtam is lettem! Majd a kilók is elindultak!


Ebből kiindulva én a te helyedben, otthon kezdenék tornázni, vondd be a gyerkőceidet, öltözzetek át együtt, és próbáld kicsit viccesre beállítani, ha partnerek a gyerekek a mozgásban, akkor nekik is jó móka lesz együtt bohóckodni anyuval, ha meg nem, akkor a férjed biztos lefoglalja őket, ő sem lábatlankodik amíg Te küzdesz, és a gyerekek sem zavarnak! Először gondolom nehéz lesz, de tuti megszokják majd! a kajálással kapcs. én annyit tettem, hogy reggel 8-ig ettem csak nassokat! Igaz akkor volt hogy chipset reggeliztem :DD de nem baj! délig ittam vagy ettem mondjuk cappucinot, vagy cukros dolgokat! és 12 után már csak normál főtt kaját! Azt hogy mit ettem az nem válogattam meg, épp ami az aznapi menü volt, akár pöri, akár csirke, vagy saláta! Tök mindegy! este 7 után viszont mársemmit sem ettem! Volt hogy olyan hangosan korgott a gyomrom, hogy anyukám hallotta a tv mellet is, és veszekedett, hogy takarodjak enni :DDD de nem tettem! :D Aztán ez 1 hét után elmúlt, aztán simán ment minden!

Remélem ez segít neked, bár nekem nincs még gyerekem, és nem tudom velük hogyan lehet ezt összeegyeztetni! De szerintem próbáld meg! ha a férjed támogat és segít azokra az 1-1 órákra amíg tornázol, akkor menni fog!

2009. márc. 26. 10:26

Sziasztok!


Tulajdonképpen azért írok nektek, mert nagyon szeretnék megszabadulni igen tetemes túlsúlyomtól kb. 20-25 kg. Régóta próbálkozom, de rájöttem, hogy egyedül nem megy sehogysem. Van egy 7 éves kisfiam és egy 3 éves kislányom. Igazából az ő születésük után híztam meg, szerintem legfőképp az otthonlét és az állandó fözöcskézés miatt, persze biztos vannak lelki okai is. Szívesen várok tőletek bármilyen tanácsokat, amik segítenének abban, hogy visszaszerezzem az álomsúlyomat 65 kg. Sosem voltam sovány, mindig küzdenem kellett. Volt, hogy 18 évesen sikerült 17 kg-ot lefogynom, de most nem megy. Sok mindent kipróbáltam, de hiányzik a kitartás. Nincs senki akivel erről igazán tudnék beszélgetni, a férjem már nagyon unja az állandó siránkozásaimat, tőle csak az kapom, hogy ő így is szeret. Csak éppen én nem szeretem őnmagamat 90 kilósan.

2009. márc. 26. 10:18

:) úgylátom nálunk nőknél ez a diéta-mozgás-fogyás-hízás örök téma!

Én pl. sokszor elkezdtem már, de egy lusta dög vagyok, őszintén szólva :DDD Aztán be-be nézek ide, és mindig belelkesedek! :D szóval úgy godnolom így van ez jól, ránganssuk egymást továbbra is ki a depiből, az önsajnálatból és engem a lustaságból! :DD


sznevera: a tv előtti esti unalom nassolást meg jól ismerem! :D szóval tudom miről beszélsz, már csak azért is, mert én ezeknek köszönhetem a plusz 10 kilómat! :D de most már erről leszokom! Tulipán cikke volt a határvonal! Ez kellett hogy a fejemben is megszülessen az elhatározás! Mert ha fejben nincs meg, akkor hiába minden.... legalábbis nekem ez a tapasztalat! :D szóval egy hősként bringával járok dolgozni :DD kesztyűvel, sapkával, sállal, lefagyott arccal érek be, :DD de nem baj!! fő a mozgás! Ha jobb idő lesz átváltok görkorira! :D

Úgyhogy alakulok! :DD hajrá csajok! :D

2009. márc. 26. 10:10
Olvalak titeket továbbra is, csak nem tudok hozzászólni, mert még nincs mit. De mindenkinek köszönöm a lelkesítést! Otthon fogok tornázni, másra nincs lehetőségem, eddig húztam-halasztottam, de most egészen belelkesedtem! Köszönöm nektek! Gratulálok, akinek már sikerült, és akinek még kell, kitartást!
87. sznevera (válaszként erre: 83. - Feher tulipan)
2009. márc. 26. 09:57

Szia! Igazábólk nem hiszek a koplalásos fogyózásban, mert leadsz keservesen 5kilót de a jojóeffektus miatt rögtön 7jön vissza. igazából énis életmódváltásra törekednék legszivesebben. izmos csinos alakot szeretnék, nem éppen azt ami most van. Régen énis csinos voltam. 168centi és 55kilo. azota volt ket súlyos műtétem és a sok sok gyógyszer meg szteroid miatt, nem is több evéssel, de jöttek fel rám a kilok és most 18kilo tulsuly van rajtam. Nem foghatom csak külső dolgokra, mert mint nő énis imádom a hasam, az édességet, a csokit a rágcsát. Most meg arra eszméltem hogy hogyha most nem változtatok akkor már később beletörődve teljesen el fogok hizni. Mert hisz minnel kövérebb az ember annal nehezebb lefogyni, annal elkeseredettebb és persze mibe öli bánatát? örömevésbe. Szerintem mindenki ismeri, mikor már kinjába nem csinal mast, hanem elkezd edesseget tömni magaba, főleg este.

Na én ezt nem szeretnem.

A te példádat látva pedig csak kitartás és edzés kérdése.

Köszönöm hogy elolvashattam a történeted!

2009. márc. 26. 09:42

Hasonlót éreztem én is :) A mai egy kicsit lájtosabb lesz :)

Jajjj úgy szeretnék nyárra már kissebb méretű ruhákat venni :P

2009. márc. 26. 09:39

Jó sétát nektek! Én is dolgozom kicsit, mert már betemetnek a táppénzes papírok! :D


Séta után itt tali!


J

2009. márc. 26. 09:19

Judita,szia:)

Jol irtad,ami a ferje illeti,szinten ezt gondolom en is,es sajnalom,hogy egy anya 3 gyerekkel nincs elegge megbecsulve,es tamogatva,pedig ha nem ezert,akkor miert lene tarsunk...:(


Eprecske,nagyon jo volt a tegnapi torna is,uuuuugy izzadtunk:)))de az a jo,hallottam,ahogy eg a zsir:D:D


Megyunk setalni fiacskammal,sajnos mostanaban nem gyakran megyunk majd,mert kezdek dolgozni es ugy faj a szivem,hogy keveset leszek veluk:((((

83. feher tulipan (válaszként erre: 81. - Sznevera)
2009. márc. 26. 09:14

Szia,koszonom:)Augusztusig sikerulhet neked is,en is az elso 5 honapban adtam le a nagy reszet,ugy 15 kilot ha jol emlekszem..

Ami a keserves koplalast illeti,amint mar lennebb is irtam,azzal csak hizni lehet.

Es mik a terveid,megosztod velunk is?

2009. márc. 26. 08:54

Na sziasztok!


Hát úgylátom vannak azért sorsok rendesen itt is! :(



Klenca: rémesen sajnálom, hogy ilyen férjjel "áldott" meg a sors! Egy biztos! A férjednek nem hihetsz!!! Nem vagy semmivel sem kevesebb mint régen, amikor kevesebb volt a súlyod! Büszkének kellene lennie, hogy 3 gyermeknek adtál életet, és neveled őket becsülettel! Szóval mi (és asszem mondhatom az összes itt jelenlévő nevében) mindannyian büszkék vagyunk rád, és hogy vannak még nők ,akik 3 kisporontyot is felvállalnak hogy gazdagítság világunkat, feláldozva magukat, a lényüket és nem utolsó sorban az alakjukat!!! Úgyhgoy bármikor is rászánod magad hogy tornázni kezdesz úgy gondolom, hogy ha másképp nem is, de lélekben mindenképpen támogatunk!!!!! KITARTÁS!!!! :)


Tuli! neked meg köszi a fórumot! :DD

és amúgy jó reggelt mindenkinek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook