Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mínusz 20 kiló diéta nélkül! fórum

Mínusz 20 kiló diéta nélkül! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mínusz 20 kiló diéta nélkül!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2009. márc. 25. 12:35

Szia!

Gratulálok!Nagyon csinos és szép vagy.Én is elhatároztam,hogy lefogyok,voltak már próbálkozásaim-kisebb sikerekkel-de ezúttal nagyon határozott vagyok,és tudom,hogy meg is fogom csinálni.89 kg-ról indulok,és a célom a 60...ugyanis pár éve még annyi voltam,de jött a fogamzásgátló...(Nem részletezném)Két éven belül gyereket szeretnénk,és ez a fő oka,hogy le akarok fogyni,hiszen ilyen súllyal teherbe esni-hát az katasztrófa volna. :( Na és persze azért is,mert már nagyon nem érzem jól magam a bőrömben.

Az ilyen történetek,mint a tied,még inkább erőt adnak ahhoz,hogy megcsináljam,mert látom,hogy van értelme!Köszönöm,hogy megosztottad velünk,és további sok boldogságot kívánok neked és kis családodnak!

2009. márc. 25. 12:33

Hát nincs mit! ez az igazság! :D


az egészséges étrend alatt mit értesz amúgy?? olvastam hogy most már arra is rátértél! :D

19. feher tulipan (válaszként erre: 15. - Evangelika)
2009. márc. 25. 12:32

Akkor neked is gratulalok az elert eredmenyhez!Hiaba hogy tudja az ember mit kene tennie,eloszor az agyunkba kell bevesni amit szeretnenk elerni,aztan a kitartas es kesz.

En ezt mondtam magamnak anno:"Szeretned,hogy ismet csinos es fiatal legyel?Szeretned felvenni a legszebb ruhakat es buszken menni vegig az utcan ragyogo arccal?Szeretnel sokkal egeszsegesebb es fittebb lenni? Tudtam mi a valasz midnenre,es az sem utolso,hogy a ferjem buszke legyen ram.Hat akkor mire varjak meg.

2009. márc. 25. 12:28
Nagyon koszonom ,igazan jol esik!:)
2009. márc. 25. 12:26

Szia tulipán!


Csak gratulálnék! Nem semmi amit elértél!! Minden elismerésem! :D



nagyon szép vagy! Gratula! :D


J

16. Pezo80
2009. márc. 25. 12:20
Gratulálok én is! Ez az egészséges és boldog élet "titka".
2009. márc. 25. 12:18

Nagyon jó cikk, én is hasonlót írhatnék, mint ez (bár nekem "csak" 15-20 kg feleslegem volt). Akaraterő, kitartás, mérséklet az evésben és mozgás a titkos receptje a "csúcsformának". Másként nem megy, ahogy írtad, nem diétázhatunk életünk végéig.

További sok sikert és boldogságot kívánok!

14. feher tulipan (válaszként erre: 9. - Gg_dori)
2009. márc. 25. 12:11

Ha tobb folosleg van rajtad,a futasssal nagyon vigyazni kell,mert a terded,(irtad is)esetleg a geronced banhatja.Erdemes nagyon lassan szaladni(kocogni) es eleinte csak keveset es fontos a helyes testtartas is futas kozben.

Es ha ugy erzed a mozgas mar nem eleg(egy ido utan a szervezet tenyleg hozzaszokik es alap lesz) akkor probalkozz te is az etrenden valtoztatni.

Sikerulni fog,mert olyan emebr nincs(hacsak enm betegseg all a hizas mogott) aki ne tudna lefogyni!

13. feher tulipan (válaszként erre: 5. - Eprecske)
2009. márc. 25. 12:08

Eprecske,erdemes lenne,lemerd a centiket,mert neha azokon jobban latszik a valtozas.Mell,derek,csipo,comb es havonta merd ujra,meglatod mennyi valtozas lesz!

Mivel tovabb nekem sem mozdult a merleg:),ezert dontottem ugy hogy nagyon figyelek az etkezesre.KOnkret menut tudok kuldeni szivesen ha szeretned.Igy a sport+egeszseges kaja csakis fogyashoz vezet.

2009. márc. 25. 12:05

Sziasztok!

Lanyok,nagyon kosoznom a kedves szavakat!:)eleg regen irtam ezt a cikket,igazabol azota is tortentek valtozasok.Mivel ugy lattam nem mozdulnak tovabb a kilok nekivagtam az etredn teljesen valtoztatasaba is,miszerint csak egeszseges,zsirszegeny eteleket eszem,ugy egy honapja.Az eredmeny minusz 4 kg.Nagyon elvezem ezt a fajta etrendet es egyaltalan nem koplalok,csupan egeszsegesen eszem.Osszeallitottam magamnak 2 heti etrendet,bevasaroltam es nagyon tuti:)

2009. márc. 25. 11:59
Szia feher tulipan,gratulalok,nagyon ugyes vagy:)
10. emf2007 (válaszként erre: 5. - Eprecske)
2009. márc. 25. 11:55

szia,

ido kell ahhoz,hogy kilokban is valtozast lass,inkabb alakod fog megvaltozni,atformalodni.A tested eloszor izmot epit,ezert nem latvanyos a fogyaskilokban.ne legy turelmetlen:)))idovel majd beindul.sok sikert

2009. márc. 25. 11:40

Sziasztok!

Én is gratulálok, és tarts ki továbbra is! :)

Ellenben kérdeznék is: mit tegyen az, akinél ez már nem hat? Én anno 17-18 éves koromban szántam rá magam a mozgásra, akkor valóban látványos volt a változás. Azóta (most 27 leszek) kisebb kihagyásokkal és változó mennyiségben ugyan, de mindig járok. Most is, min heti 2x1,5 órát. Ez viszont csak arra elég, hogy kevésbé gyorsan hízzak. Most várom a jóidőt futáshoz, amihez nem kell sok idő (na meg pénz...) de régen tropára ment tőle a térdem, nem tudom, hogy fogja bírni. Most annyi vagyok, mint mikor közel 10 éve az egész fogyókúra/sport mizériát elkezdtem, min 20 kiló felesleggel, a különbség csak az, hogy most a mozgás már alap, nem pedig lehetséges módszer a fogyáshoz... :(

8. hnt
2009. márc. 25. 11:33
Gratula! Én úszni járok, és 6-kor salátával zárom anapot. Eddig 6 kilót adtam le 5 hét alatt!Kitartást mindenkinek!!!
2009. márc. 25. 11:25
Beállok a sorba, és gratulálok Neked!!!
2009. márc. 25. 11:19
Ez most jól jött nekem is! Épp lefogytam annyira, amit mozgás nélkül el tudok érni, de már unom, hogy pillanatok alatt feljön rám fél-egy kiló, ha kicsit többet eszem. Pont most jutottam el oda, hogy unom ezt, és hajrá, torna! Kösz a biztatást!
2009. márc. 25. 11:14

Huah!

GRATULÁLOK!!

Én is most 2 hónapja kezdtem el heti 3-4 alkalommal erobikra járok.Nagyon élvezem :)És nem is akarom abbahagyni de a mérleg még mindig ugyanannyit mutat.Mit tegyek hogy megmozduljon?Tudnál adni 1-2jó tippet?Köszönöm :)

2009. márc. 25. 11:13
Megnéztem a képeidet is, háááát óriási a változás! Gratula mégegyszer!!!
2009. márc. 25. 11:12

Gratulálok neked, nagyon ügyes voltál.

Én is erről a hozzáállásról próbálom meggyőzni a többieket, hogy ne fogyókúrázzanak, hanem mozogjanak, de sajnos eddig nem sikerült nagy változtatásokat elérnem.

Remélem a fotóidat látva rengetegen hozzálátnak a mozgáshoz, hisz nem csak az alakunk a lényeg, hanem az egészségünk és a kedvünk is. A fogyókúrák tönkreteszik az ember szervezetét, a sport pedig fitté, fiatalosabbá, energikusabbá, szellemileg fittebbé és egészségesebbé tesz.

Örülök a cikkednek, végre valami értelmes, pozitív cikk, nem csak a sokféle fogyókúrás hülyeség. :P

2009. márc. 25. 11:10
Gratulálok és nagyon irigyellek is, hogy végig csináltad! Nekem is pont ez a gondom, nem szeretek sportolni, rajtam "csak" 10 kiló maradt szülés után, de nem akar mozdulni...
2009. márc. 25. 11:03
Lefogyni csak kitartással és egészségesen érdemes. Kifogást azt talál csak, aki akar. Tudom, az otthoni torna nem jön be senkinek, mert ahhoz nincs elég késztetés, hogy rendszeresen csináljuk. A diéták pillanatnyilag segíthetnek, de sajnos sanyargatás árán, mert ne mondja senki, hogy élvezi a diétát. A kilók, amit leadunk diéta alatt, mindig visszajönnek. Ráadásul az egészségünknek sem tesz jót, ha megvonunk magunktól bizonyos élelmiszereket. A szervezetnek mindenre szüksége van, zsírra, szénhidrátra is! Az a nem mindegy, mit, mivel és mikor fogyasztunk. Én úgy gondolom, a fogyáshoz mindenképp meg kell mozgatni a zsírokat. Tudatosabban étkezni, együnk mindent (mert mégsem élhetünk egész életünkben diétán) jóízűen, de mértékkel és este soha. Remélem, segít az én történetem is egyeseknek.

Ugrás a teljes írásra: Mínusz 20 kiló diéta nélkül!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook