Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mínusz 20 kiló diéta nélkül! fórum

Mínusz 20 kiló diéta nélkül! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mínusz 20 kiló diéta nélkül!

261. feher tulipan (válaszként erre: 257. - Babucika007)
2009. ápr. 28. 17:01
A teljes kiorlesu kenyer barna lisztbol keszul,amiben benne van az egesz buzamag,nemcsak a kozepe,azert jobb azt fogyasztani,mert ez az egeszseges,segit a fogyasban,mivel sok rostot tartalmaz a korpa altal,ami nelkulozhetetlen az egeszseges taplalkozashoz.
2009. ápr. 28. 16:45
ilyet hogy sült hús vagy oldalas savanyuval vagy uborkával ehetek??
259. Afroka (válaszként erre: 255. - Babucika007)
2009. ápr. 28. 16:29

Én is csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld meg kerülni a nagyon hízlaló dolgokat, zsír, kenyér, ilyesmi, de ez nem azt jelenti, hogy tiltva van. Szerintem a szervezetnek ezekre is szüksége van csak kicsiben.

Ma én is bűnöztem mert megettem egy fél pizzát, dehát ilyen kb havonta egyszer van. :) Ne vonj meg magadtól mindent amit szeretsz.

Van aki nem tud napi 5X enni (bár tényleg az a legjobb), én pl nem tudok, de akkor egyél háromszor, de mondjuk este 5 felé legkésőbb,és persze ne sokat, és ne sültoldalast bányászkenyérrel :) Ésszerűen egyél, és mozogj rendszeresen! Ez szerintem betartható életforma hosszútávon,és akkor nem is fog visszajönni amit leadtál.

258. Afroka (válaszként erre: 249. - Feher tulipan)
2009. ápr. 28. 16:22

Ez aranyos sztori :) Szerintem lehet így elsőre kicsit féltékeny volt a férjed, de ez legközelebb már inkább büszkeség lesz biztos, hogy igen Ő az én feleségem, és ilyen jól néz ki. :)

Neked pedig, mint minden nőnek, kell egy kis önbizalomnövelő néha. :)

2009. ápr. 28. 13:06
milyen a teljes kiörlésü barna kenyér???mi annak a pontos neve??
256. Katthy
2009. ápr. 28. 11:56

Ha ennyit sportolsz, majdhogy mindegy, mennyit eszel :))

Amúgy klasszikus tanácsaim vannak csak: kerüld a zsírban tocsogó ételeket meg az édességeket (néha lehet bűnözni, szerintem heti egyszer, de akkor sem kétpofára), és csak teljes kiőrlésű pékárukat egyél, azt is inkább délelőtt. Rengeteg zöldség, gyümölcs, napi 5x étkezés kis adagokban. Legalább 2-3 liter folyadék.

Nekem hirtelen ennyi jut az eszembe. Sok sikert!!!


@ fehér tulipán - ha te nem adsz okot rá, hogy féltékeny legyen, nyugodt lehet a lelked, nehogymár amiatt legyen bűntudatod, hogy jól nézel ki :PP Azért kicsit megértem az ő nézőpontját is, de a tiédet méginkább :DD

2009. ápr. 28. 10:59

na csajok sgitsetek lécci!

10 kg-tól akarok megszabadulni kb 3 hónap alatt

90 naposozom de szédülök minden bajom van!

elkeztem futni arra gondoltam hogy heti 3x taposok 1 órát futok és tornázok réka dvd-ére!

de ezek mellet miket egyek mikor és mennyit?lécci segitsetek!!!!!

254. loch ness (válaszként erre: 252. - Feher tulipan)
2009. ápr. 28. 08:56
Kösz szépen! Neked is gratulálok még egyszer az eredményhez. Ha neked ennyi lement, nekem is sikerülnie kell, hogy néhány kilót leadjak.
253. feher tulipan (válaszként erre: 251. - Katthy)
2009. ápr. 27. 22:16
:D:D:D:DIlyen elmenyeket??:D Szegeny ferjem enyhe sokkot kap:))Rosszul esett szegenynek...nem tudom leginkabb mit erzett,buszkeseget vagy felelmet...
252. feher tulipan (válaszként erre: 250. - Loch ness)
2009. ápr. 27. 22:15

Ugyes vagy,hogy eokezdted!

Varlak kerek 1 het mulva,hogy beszamolj!Persze addig is irjal,de egy het mulva mindnekepp hogy hogy haladtal.

Kitartast!!!

251. Katthy (válaszként erre: 249. - Feher tulipan)
2009. ápr. 27. 10:09
Gratulálok!! :D Persze, hogy jól esik egy kis önbizalom-turbó, főleg, ha a férjecskédnek nincs semmi félnivalója. Gyújtögesd csak az ilyen élményeket :))
2009. ápr. 27. 08:57

Sziasztok!


Tegnap elkezdtem tornázni, a Callanetics-et, úgyhogy újra hozzászólhatok a fórumhoz, nem csak olvasom. Nagyon élveztem, bár még csak az ismétlésszám negyedét tudom megcsinálni. De maga a mozgás is élvezet. Már 72 kiló vagyok, brrr... Kb. 5-7 kilót kellene leadnom. A hurkákról nem is beszélve... Remélem, nekem is sikerül. Addig is mindenkinek kitartást!

249. feher tulipan (válaszként erre: 248. - Katthy)
2009. ápr. 26. 21:22

Koszi!

53 kilo vagyok,78-rol.

Kepzeljetek,penteken elmentem ruhakat vasarolni,mert a nadragjaim lognak rajtam,pedig egy honapja meg jok voltak.

Rovidgatyat vettem,a legkisebb meret volt a jo!!!Az ingbol szinten!A fuzobol is 34-es!:D:DSzoval ezeket vettem.Amikor felprobaltam es meglattam milyen jol allnak nekem,arra gondoltam,hogy megerte annyit jarni tornara!:)Tok jo volt,ugy feldobodtam!


Ja,egy masik sztori:D:D:D:

Este biliardozni voltunk ferjemmel es egy masik parral.A csajszival kettesben biliardoztunk egy darabig,addig a pasik dumaltak az asztalnal.Odajott ket masik hapsi,leszolitottak,de epp akkor ert oda ferjem is baratjaval,erre lekoptak rogton:D:D:D

Ereztem az este folyamana,hogy ferjem gondban volt kicsit,de ugyis tudja hogy senki nem kelene nekem,csakhat zavaro volt neki,hogy masnak is tetszem.Igazabol tenyleg,ezer eve nem szolitottak le...

Ma egesz nap cukkolt,persze csak viccesen.

248. Katthy (válaszként erre: 247. - Feher tulipan)
2009. ápr. 25. 17:28
:)) Köszönöm, és viszont!!
247. feher tulipan (válaszként erre: 246. - Katthy)
2009. ápr. 25. 15:22

Katthy,nagyon jopofat irtal!:)))Vedd csak elo,mondjuk azota meg van valtozas!!!Majd hozok frissebb kepeket:)

Sok sikert neked is es legy kitarto mindig,akkor sikerul!

246. Katthy
2009. ápr. 24. 22:47

Szia!

Elolvastam a cikked és megnéztem a képeidet - eszméletlen! :D Gyönyörű lettél :)) Én diétázom a sport mellett, de ha mismásolni támadna kedvem, előveszem a képeidet, az biztos! Le a narancsbőrrel, le a zsírral!!


Katthy

245. feher tulipan (válaszként erre: 244. - Afroka)
2009. ápr. 21. 22:39

De,a mellem csunya lett,mondhatni szinte elfogytak,igazabol nekem alapbol is kicsi melleim voltak,de most sajnos megnyultak,de meg igy is sokkal jobb,mint amikor hatalmask voltak!!:Djo melltartoval nem nez ki csunyan:)

1-2 ev alatt rendszeres sporttal igenis elered te is az iealis sulyt es mindamellett meg szep,formas is leszel.(ha sportolsz)

244. Afroka (válaszként erre: 242. - Feher tulipan)
2009. ápr. 21. 22:17

Igen, én is tartok tőle, de a muszáj nagy úr. Már kezdett elegem lenni belőle hogy 2 hetente megvan. Most legalább az is rendben lesz majd. Én már szedtem régen és végülis nem volt bajom tőle. Hízni híztam, de szerintem gyógyszer nélkül is ez lett volna, ugyanis nem mozogtam semmit. Remélem, hogy nem fogja befolyásolni a fogyásomat.

Amúgy én pont azért nem méregetem magam ahogy írtad is előbb egy hozzászóláshoz, nem napokban kell gondolkodni, ezzel tök egyetértek. És nem is dekákban, majd ha már látványos lesz a dolog, akkor majd a mérlegre merészkedek. :)

Örülök, hogy te már elérted az ideális súlyod. Remélem 1-2 év alatt én is el fogom. :)

Tudom, ez intim kérdés de a melled nem lett csúnya a fogyástól? :S Ettől azért kicsit félek, nehogy a hasamon legyen majd. :)

243. feher tulipan (válaszként erre: 240. - Patrícia2000)
2009. ápr. 19. 19:45
Patricia,azert nem jo igy napokban gondolkodni kilok szempontjabol,torekedj arra,hogy normalisan fogyj,egy honapban 3-4 kilo.Ha par nap alatt fogyod le ezt,akkor visszajonnek a kilok, gyors fogyas nem tartos es nem is egeszseges.Gondolkodj honapokban,hogy elerd amit akarsz.orokre.
242. feher tulipan (válaszként erre: 239. - Afroka)
2009. ápr. 19. 19:43
hat en a fogamzasgatloktol mindig is feltem...sosem mertem volna egy felet sem beszedni,nem lehet tudni melyikben mi van,ujabban mindneikre azt mondjak h alacsony a hromontartalma...aztan fene tudja,remeljuk nem lesz gond...
241. feher tulipan (válaszként erre: 237. - 3acd4d7c39)
2009. ápr. 19. 19:41

en is ha dolgozom alig jutok el edzesre,de azert semmikepp sem hagyom ki ha tehetem.Mostanaban mindenikre voltam,hetfo,szerda,pentek,es egy nap a heten szaladtam is.

Ugy nez ki ismet fogytam,53,6 kg vagyok,tobbet nem is kell fogynom,azert a sport marad persze,kezdtek szepen latszani az izmaim!:)

Husvetkor nem ettem tobbet,amugy stressszes is volt,mert fiam betegeskedett,de nem is voltam ehes se,valamit szedegettem.

En mar regota eszem rendesen mindent,ujabban este is sajnos,mert egyszeruen akkor ekrul ra ido.Igaz,nem sokat es nem is csinalok rendszeert belole.

2009. ápr. 18. 09:15
judu4 átküldöm neked priviben a linket a hangos terápiáról. amúgy én is ha kezdek melózni nekem sem lesz időm semmire, viszont biztos eleinte a stressztől nekem is le fog menni pár kiló. múlt héten hétfőn kezdtem a 90 naposat,5 nap alatt 3 kiló lement,aztán a húsvét betett és 1,5 kiló visszajött. most kedden megint újra kezdtem a diétát,83 kilóról indultam,most 80 kiló körül mozgok, jövő hét elején már szeretnék 79 kiló lenni.
239. Afroka
2009. ápr. 18. 09:01

Sziasztok lánykák!

Én még vagyok, csak ritkán, de nem tűntem el. :)

Hát én továbbra is minden nap tornázok, de nem méregetem magam, mert csak idegeskednék. Majd a ruhák mérete beszélni fog remélem. :)

Viszont kicsit aggódok amiatt, hogy a rendszertelen mensim miatt újra el kellett kezdenem fogamzásgátlót szednem. Mercilont írtak fel nekem, elvileg ez alacsony hormontartalmú....hát nagyon remélem , hogy nem fog akadályozni a sikeres fogyásban.

Szerintetek?

238. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 236. - Patrícia2000)
2009. ápr. 18. 06:09
Patricia mi az a hangos terápia?
237. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 235. - Feher tulipan)
2009. ápr. 18. 06:06

Sziasztok lányok

Próbálok nem eltünni, de sajnos el kezdtem dolgozni és semmire nincs időm. Reggel 5-kor kellek, rohanás óvodába, iskolába, munkába aztán délután fél 5-kor megint rohanás értük. Hulla fáradt vagyok, még tornázni sem bírtam a héten. Egyszerűen még nem tudom, hogy fogom megoldani, mert ha csak hétvégén tornázom az kevés. Amúgy lement még egy kiló, aminek nagyon örülök.

Kb. 1 hónapja kezdtem el -3 kg, hát lemehetett volna több is, de azért nem keseredem el, mert a gatyáimon nagyon érzem.

Patricia! Gratulálok nagyon ügyes vagy, szeretnék már én is ott tartani.

Tényleg a húsvétot, hogy bírtátok? Én öszintén bevallom nálunk még szülinap is volt, úgyhogy a tortából muszáj volt ennem. De semmi több!

Fehértulipán te mikor tornáztál? Nekem még ha időm is lenne rá, hulla vagyok már este. Valamit sürgősen ki kell találnom.

2009. ápr. 17. 19:05
a hét eredménye, kedden 83,1-ről indultam, ma reggel 80,3-at mértem. lehet holnap meglesz az áhított 79 kiló, onnan már csak a lejtőn kell gurulnia a dekáknak-kilóknak.
2009. ápr. 15. 14:24

Sziasztok!

latom nem nagyon irogat senki,pedig annyi elhatarozott lany irt be,nem tudom mi a helyzet ilyen teren veluk.

En mar nem szeretnek fogyni tobbet,54 kilo vagyok,pont jo igy,ugy erzem sovanyabb nem szeretnek lenni,azert a tornat mindenkepp folytatom,mert anelkul nem elhetek.

Azert jovok am benezni,hatha ir valaki a sikereirol...

234. patrícia2000 (válaszként erre: 233. - Feher tulipan)
2009. ápr. 14. 08:26
köszi, most kezdem újra a 90 naposat,mert a szombat-vasárnap-hétfő kihatott a súlyomra, 81,6 -ról felment 83,1-re, de nem baj,ma folytatom a diétát.
2009. ápr. 11. 14:05

Sziasztok!

Kellemes unnepeket kivanok nektek,sok piros tojast hozzon a nyuszi es vigyen helyette sok folosleges kilot:)))

Sutottem,foztem,aztan holnaptol eszunk:))


Patricia,ugyes vagy,gratulalok,neztem a naplodat,csak igy folytatsd!!


En ujabban 54 kilo vagyok,kulonosebben nem csinaltam sok mindent,meg tornara is alig jutok el mostanaban.

Szep hetveget mindnekinek,nalunk szakad az eso:(

2009. ápr. 11. 07:36
Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok, jó készülődést és jó pihenést! Én ma sütök-főzök, készülődöm és megpróbálom a 90 naposomat betartani. megint fogytam 80 dekát , 1 nap alatt. nemsokára 7-esel kezdődik a súlyom.hurrá!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook