Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindmegettük fórum

Mindmegettük (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2008. dec. 31. 20:00

Nagyon boldog új esztendőt Mindenkinek!!!

A kismamáknak egészséges csöppséget, a nagymamáknak sok-sok erőt és türelmet, a tanulóknak szorgalmat, a nyugdíjasoknak békés, de energikus életet! A dolgozóknak erőt és energiát, a munkát keresőknek reményt és kitartást. A piciknek kívánom, hogy nagyra nőjjenek, a "nagyoknak" pedig, hogy sikerüljön lefogyniuk!

2008. dec. 31. 19:58

Figyu, lányok! Ezt nézzétek meg!


[link]

2008. dec. 31. 18:06

Most szeretném jóvátenni hibáimat!

Rudiandinak bocsánatot kérni, hiszen nem akartam bántani senkit, nincs jogom hozzá és nem is szeretném, ha haragudnál. Nem úgy gondoltam.

Pusinak, és Zuzminak elnézést, hogy nem válaszoltam a jókivánságokra, de mindig van valami.

Ma hajnali 4-kor jöttem haza, a lányomék buliztak, le sem feküdtem. De ő 2 éve nem rugott ki a hámból, mert rengeteget szenvedett, hogy ez a kisbaba legyen. Most lett kész a túros pogácsa és a pizza, az unokák viszik buliba.

Holnap pihi+lencse leves gazdagon, kocsonya, káposzta, hús, virsli, süti stb. mi kell még?

Ha ösze-vissza írtam, akkor bocsi, de nagyon fáradt vagyok.

Schibie! Nagy segítséget kérek tőled jövőre (január 5-től) 10 kg-ot lefogyni. Tudom, Te profi vagy!


Kívánok mindenkinek örömökben, gazdagságban, gőgicsélős gyermekáldásban (Pusi, Zuzmika, Rudiandi) egészségben boldog új esztendőt szeretettel!

2641. schybie
2008. dec. 31. 16:45

Hát egy újabb év eltelt így együtt:) igaz mostanában nem sűrűn tudtam jönni, de végre vége a hajtós időszaknak, a Tiétek vagyok:)


B.Ú.É.K. lányok!


Na szóval,holnaptól én is visszaállok az egészségesebben étkezők közé, mert mostanában hajjaj de elszaladt velem a ló, magamhoz képest zabáltam, vállalom, még nincs nagy gond, de nem is szeretném ha lenne, úgyhogy fogyó, mert nem 1-2 kg-t szeretnék ledobni, hanem a maradék 10-t, ha 6-7 lesz belőle azzal is kielégszem, nem vagyok nagyigényű, most rápihentem rendesen.

Arra a kérdésre hogy kinek mi jön be nem tudok nyilatkozni, viszont ennyi élettapasztalat után (már ami a fogyót illeti) elmondhatom hogy csak attól nem hízunk amit nem eszünk meg. Világosabban, önmagában az egészséges táplálkozás mit sem ér, ha a mennyiség vagy annak az elosztása nem megfelelő, vagy a mozgással van probléma,hisz a képlet egyszerű: bevitt kalória - felhasznált kalória. Persze vannak olyan tényezők (betegség,gyógyszerek) amik kedvezőtlenül befolyásolhatják a súlyállapotot, de ez ritka eset. De minek is írok ilyeneket, itt régi veteránok vannak, ezt már úgyis mindenki tudja csak betartani nem olyan könnyű, az viszont már fél siker ha valaki tudja hol hibádzik nála a dolog


Délig dolgoztam, most lettem kész a túrós és a sajtos pogácsákkal, irány a fürdő,majd a szüleimnek feldobom a bográcsba a bajai halászlevet és mi is elindulunk a barátainkhoz vendégségbe. Mindenkinek kellemes estét, sok nevetést, jó szórakozást!


puszi lányok

2008. dec. 31. 12:33

B Ú É K mindenkinek, a jövőre érkező/k/nek is!



Pusza.


:-))))

2639. zuzmika
2008. dec. 31. 08:47

Én is remélem, hogy nem haragudott meg ránk azért amiket írtunk!És ezel nem is róla alkottunk véleményt szerintem.



Mindenkinek boldog új évet kívánok!Remélem jövőre is ilyn jó kis csapat leszünk!

2638. danya
2008. dec. 30. 19:43

nálam pedig a kalória számlálás jött be, de csak ugy hogy ha minden egyes nap minden egyes kaját leirtam, és azt nem léptem tul amit meghatároztam. tehát nekem meg ezt kellene folytatnom.


bánt kicsit, hogy rudika ma is fent vol, és nem irt, lehet hogy megsértettem. pedig nem akartam, mert nekem is két lányom van még én is állhatok ilyen helyzet előtt. de csak azt vallom, hogy két embernek kell dönteni egy harmadik megszületéséről.

na jól van nem forszirozom tovább, csak bántani nem akartam rudikát.

holnap megyünk blankáért pestre, hozzuk haza.

dalma és soma pedig már leértek mátrafüredre.

na legyetek jók még holnap du. feljövök

puszi

2637. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2636. - Danya)
2008. dec. 29. 20:43

Az a legnagyobb probléma, hogy nem a DIÉTA a megoldás. Családon belül meg nagyon nehéz a váltás. Úgy értem, hogy mostantól akkor nem rántjuk be az ételt, teljes kiőrlésű liszttel főzünk, sütünk, cukrot nem használunk semmihez, stb. Ezt így nem lehet.


Látod, én 2 évet lehúztam így, fogytam is vele szépen és most 8 kg csak visszajött - én ráfogom a cigire -, pedig 4 hónapja még tornázom is. És nem eszem többet, nem is jobb az étvágyam, nem eszem cukrot, nagy karácsonyi zabálások sem voltak, szenteste egy kis tányér halászlét ettem és utána 2 szelet bejglit, ma meg 2 kiflit, 10 dkg gépsonkát és egy 90 g-os Camembert sajtot, mert arra volt gusztusom és éppen vásárolni voltam. Így én arra gondoltam, jövő évben is ezt fogom folytatni, kifejezetten nem fogok diétázni, cukrot, lisztet nem eszem, itthon csak Graham kenyér van (az a vékonyan szeletelt) és még abból sem eszem minden nap. Most a kezembe kerültek régi képek (10-13 évvel ezelőtt készültek Thaiföldön, fürdőruciban vagyok), aszongya a férjem, te! kövérebb voltál, mint most vagy! Nahát, micsoda bók, mondom. De hát ő ilyen (bunkóci?), vagy csak kedveskedni akart vajon? Nem tudom, de azt hittem, rögtön fejbe vágom. De tény, hogy valóban kövérebb voltam.


Szóval, így gondoltam. Vagy visszacigarettázom magam. Majd még meglátom, mit válasszak.


Puszi mindenkinek.

2636. danya
2008. dec. 29. 19:54

valami tuti ötlet kellene, fogyóhoz, ti hogy álltok vele?

zuzmika rád ez a kérdés nem vonatkozik:) te csak szépen gömbölyödjél:)

2635. danya (válaszként erre: 2632. - Abfef62371)
2008. dec. 29. 19:53

hát a kocsonya csomagról annyit,hogy nem gondoltam, hogy uj évre majd főznek kocsonyát, de mind elfogyott mára, rendeltem is még holnapra, a baj, ha nem jól számoltam ki, akkor a fagyasztóban kerülgetjük majd husvétig.

én annyira nem vagyok oda a kocsonyáért, hát nem tudom, hiába eszek hozzá kenyeret is, én ugy érzem, hogy nem tudok vele jól lakni, pedig a hust is gyürüm rendesem.

2634. danya
2008. dec. 29. 19:51
rudika már átgondoltam mit is irtam, ugye nem sértettelek meg, mert nem volt szándékos, de tény az, hogy a nagy öröm mellett én nagyon sajnálom a fiad, annyira fiatal még, annyira előtte állt volna az élet, és ki tudja, hogy ez a kislány lett volna e az igazi??? de most már, hogy mindnekinek megfeleljen, és magának is eleget tegyen, mindent bevállal. és én nem tudom, ha nem mondunk el egymásnak mindent, akkor hogyan bizzunk egymásban? főleg ilyen nagyon fontos kérdésben. na nem ragozom, ne haragudj, és azt kivánom tényleg, hogy minden jó és szép legyen. csak ha lenne fiam, nem tudom, hogyan tudnék én jó pofit vágni, azt hiszem sehogy.
2008. dec. 29. 19:42

Itt vagyok. Sziasztok. Én is most vettem ki a fagyóból a kocsonyahúst, holnap megfőzöm. És most kivételesen lencselevest fogok főzni jó fűszeresen. És nem sokat. Mert még mindig van sólet, töltött kápi, paprikás krumpli, remélem, ezek nem romlanak meg!

Most még egy kicsit bóklászok itt és lefekszem, nem tudom, mi van velem, állandóan álmos vagyok és nagyon fázom. Pedig a lakás meleg és már minden göncöt magamra szedtem és jéghideg a kezem.


Pá, kedveseim, jó éjszakát!

2008. dec. 29. 19:36

Bocsássatok meg, de ezen a babán én is kiakadtam. Két lányom van, egyszerűen nem hiszem el, hogy egy anya ne vegye észre, vagy ne tudja, hogy gyermeket vár a lánya. Esetleg, ha messze van tőle. De akkor is! Nem vagyok mérvadó, mert mi nagyon bensőségesek vagyunk a lányaimmal. Talán még jobban is, mint más, mert mind a kettő mellém állt, amikor az apjuk elhagyott. Nincs titkunk, mindent megbeszélünk egymással. De azelőtt is így volt, a tini dolgokban is.

Ettől függetlenül gratulálok az unokához, csodálatos dolog. Tényleg, mint egy mese. Remélem, tartós boldog kapcsolat lesz!

Danya, én is azt hittem, hogy na most aztán karácsonyi láz, utána pihenés, minden ok. de nem így van. Egy napot ugyan pihentünk, de ma pld. kocsonyahús után jártunk. Minden nagy bevásárló kp-ot megnéztünk, férjemen szegényem már láttam, hogy nehezen bírja, (nagy volt a tömeg) de nem szólt, mivel tudta, hogy nekem nincs újév kocsonya nélkül. helytállt! Utolsó helyen megkaptuk, ugyan mirelitben, de volt! Most raktam fel főzni. Holnap megyek lányomékhoz délután, mert mennek barátaikkal vacsorázni, én vacsiztatom, fürdetem, fektetem a picit. Majd hajnalban hazajönnek, vigyázok rá. Nem merik nálam altatni, félnek, hogy kizökken, hiszen nagyon rosszul alszik éjjel. Ezért sem mennek el szilveszterkor, meg félnek a petárda zajától.

Szilveszterkor a férjem unokái tőlünk nem messze buliznak, anyjuk Pestre megy, így itthon figyelünk a kisebbre ha jön aludni (13 éves), tehát nem gond.Már 3 éve nem megyünk sehova. Idén reménykedtünk, hogy unokázunk, de a lányomék otthon maradnak vele.

Pusi merre vagy?

2631. zuzmika
2008. dec. 29. 08:44

Mi egy jó nagyot alszunk majd szerintem!

nem szoktunkk eljárni sehova, mert Fanni eddig kicsi volt, meg itt vidéken írtó nehéz ám, mert ha nem jó a buli, akkor aztán lehet várni másnap reggelig hogy hazagyere!

2630. danya
2008. dec. 29. 06:09

na elmult ez a hosszu 5 nap, hihetetlen, hogy 5 nap volt:( egy jó nagyot nem aludtam, u.ugy keltem fel, majdnem mint amikor dolgozom.

hiába főztem előre, azt hiszem minden nap főztem, vagy sütöttem valamit.

blanka még tegnap visszament, ő is dolgozik, ő három napot még, mi csak kettőt.

dalmiék pedig ma indulnak, somáékhoz miskolcra, és 29-én indulnak mátrafüredre.

blankiért ugy néz ki, hogy 30-én mehet az apja, mert ezzel a jó közlekedéssel csak 1-re érne haza.

amugy már eléggé unom a mávosokat is, de egy érdekes, hogy honnan van lovéja a szakszervezetnek a fizetésekre????

n ajól van megyek, majd jövök


ti mit csináltok majd szilveszterkor?

2629. danya
2008. dec. 29. 05:58

hát ahogy olvasom a beszámolót, ne haragudj meg rudika, mélységesen elitélem azt ahogyan ez a kislány elrontotta a fiad és a maga életét.

ha a szerelem még meg van és a tisztelet akkor hála az égnek, de ha már csak egy kicsit is kifelé kancsingattak ebből a kapcsolatból, akkor ez egy akkora megbocsáthatatlan bün, hogy nem is tudom ezt meg lehet e bocsátani?

mert azt a picit világra hozni a legkönnyebb az egészből, de azt hogy két ilyen fiatal ember már most elkötelezze magát, ha akarja - ha nem - és itt az akarat szón van a hangsuly - mi már tudjuk, hogy egy gyermek milyen felelősséggel jár. és akik még ilyen kis zsenge gyerekek, hogy tudjnak kötelezően szülőkké válni?

és hogy viseli a fiad? nem érzi kinos kötelességnek? igaz, ha még szereti a kislányt akkor biztosan örül, és remélem mindvégig igy is lesz.

nekem két lányom van tudod, de ha ezt tenné, én nem tudom mit csinálnék velük.

de te mint nagymama, már érzed azokat a csodálatos érzéseket amiket mesélnek? vagy az majd szépen jön, ahogyan a pici nő? most az egész életetek megváltozott egy nap alatt, furcsa lehet, hogy a te kicsikédnek vagy egy picikéje - ugye?

azt mondjuk tényleg nagyon fura, hogy senki nem vett észre semmit, azért egy terhesség és a sulyfelesleg nem ugyan az, ha nem mi akkor ki tudja ezt:D

és nekem még az a furcsa, ha ennyire szereti a fiad, akkor hogyan megcsinálni azt, hogy hónapokig titkol valamit előle? miért nem akara megosztani azt az örömöt?

jajj bocsáss meg, csak a rosszat keresem, habár veled örülök én is. és nem szabad a lányt bántani, hiszen a te unokád anyukája, és az idő majd igazol.

még egyszer nagyon gratulálok, és nagyon vigyázzatok a picire.

2628. zuzmika
2008. dec. 27. 21:06
Nem semmi történt ez, többször átolvastam hogy felfogjam.Ne ítéljetek el érte, de nem értem hgyan nem lehetett ezt észrevenni.Én most vagyok a 19.hétben, nem híztam csak egy kilót, szóval szinte semmit, de a hasam olyan mint egy lufi...szóval nem lehet nem észrevenni.Nem értem a lányt sem, miét nem szólt.....Tényleg bocsi, nem akarom ezzel a fiadat na meg téged bántani, csak egyszerűen furcsa.De sok-sok boldogságot, szeretetet és kitartást kívánok a picihez!
2008. dec. 27. 15:39
Gratulálok még egyszer! Mint egy szép mai mese!
2626. rudiandi
2008. dec. 27. 14:48

üdv mindenkinek!

hát ez az unoka ügy nem egyszerű. azért nem írtam róla, mert nem is tudtam róla. ma egy hete tudtam meg, hogy előzőnap született egy unokánk. majdnem kórház lett a vége, mert nem is sejtettük. apa is, és én is az ájulás szélélre kerültünk.

szóval a fiam barátnője annyira megijedt, mikor kiderült, hogy terhes, hogy nem mert szólni senkinek, még Gergőnek sem. és nagyon jól titkolta, mert a fiam is 2 héttel ezelőtt tudta meg, és a kislány szülei is a szülés előtti napon.

és tudom, most azt kérditek, hogy nem is látszott rajta? nem. idejárt hozzánk minden héten, otthon lakott a szüleivel, és senki nem vett észre semmit, csak a fiam a legvégén. igazából csak az látszott, hogy hízott egy kicsit, de nem jelentősen, és nem látszott a hasa.

igazából már mindegy is, mert ez a tündérbaba itt van a földön, és a dolgok mindig okkal történnek.

a baba gyönyörű, nyugodt, jól eszik, és ami lényeges, egészséges annak ellenére, hogy a Niki egyszer sem volt orvosnál a terhesség alatt, ami felelőtlenség.

a fiam boldog, bár egyik napról a másikra elvesztettük, mivel odaköltözött az új családjához, és ezt meg kell szokni, mert a lelkünk kicsit összetört.

tudjuk, hogy előbb utóbb bekövetkezett volna, csak nem így, egyik napról a másikra. majd megszokjuk, és mostantól egyel többen vagyunk,akik osztjuk egymásnak a szeretet szikráját, hogy a szeretet tűze tovább lángoljon.

2625. zuzmika
2008. dec. 27. 11:57

Én is gratulálok a babához, és szégyeld magad, hogy eddig nem is írtál róla semmit sem!

remélem Pusi, hogy hozzátok is hamarosan ellátogat már a gólya!

Én jól vagyok, jelentem még csak egy kilót híztam.

2624. danya
2008. dec. 27. 10:27

sziasztok csajok:)


remélem mindenkinek nagyon jól telt el ez a szent ünnep. Megjött a Jézuska ugye mindenkinek, hiszen ti is jók vagytok ahogyan én is:)))

Most a sok közhelybe be kell szurnom, hogy RUDIKA HÁT MÉG ILYET. ki vagyok akadva, hogy nagymami lettél, erről nem is szóltál egy szót sem, igaz hogy nagyon ritkán jövöl fel közénk, de azért henceghettél volna egy kicsit, én is szivből kivánom, hogy egészségben boldogságban neveljétek a picit, és nagyon sok örömötök legyen benne.


Nálunk is eltelt, családi körben ahogy szoktuk, ettünk-ittunk jókat hiztunk:((( január 1-el bele kell valamibe vágni, de iszonyatos módon.


kaptam az uramntól egy fengshuis könyvet, aminek nagyon örültem, jó lenne átalakitani ugy a lakást, hogy ezek után csak a jók jöjjenek az életünkbe. hisztek ti ebben?


Nagyon jó, hogy még két napot itthon tudunk lenni, hát nem mondanám, hogy annyira kipihentem magam, szent nap ugye a főzés- pakolással telt, első nap mentünk a tesómékhoz, második nap ők jöttek, ja és hatalmas munkában vagyunk vettem a gyerekeknek puzzle-t hááááááááááát???? már kettőt kihajintottunk, azt hittük, hogy... pedig dehogy, mi vagyunk a mulyák, szerintem ezt sem tudjuk kirakni, 3 nap alatt már a széle kész, jó haladunk mi?

holnap már blanki is megy vissza ő dolgozik, ugy mint mi is. dalmy pedig megy somáékhoz majd, és onnan pedig mennek mátrafüredre egy szálloába viszi a gyerek szilveszterezni, nem lesz nekik rossz na.

mi itthon kettecskén, nincs is kedvem menni sehová, igaz nem is lenne nagyon hová, ezt nem ilyenkore szokták már leszervezni.

na kb. ennyi

puszi mert még sürök kis muffint blanka viszi holnap a metrós lányoknak.

majd jövök, legyetek jók, és pihenjetek még nagyokat.

2623. schybie
2008. dec. 26. 17:36

Hát sziasztok drágáim! :)


Először is mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet (bár remélem addig még jövök:))


Kockásra pihentem a fejem, nem mintha gond lenne de jó lesz végre dolgozni menni, a szombatokat szeretem laza 5 óra, az gyerekjáték, igaz gyászjelentést kell csinálnom, ami a hangulatot nem fokozza de ez az élet rendje, hol házassági meghívó, hol meg ez...


Karácsony? Nálunk szépen telt, mivel én nem voltam itthon így hugom segítkezett anyumnak, szép is lett minden. A szenteste gyönyörű és meghitt volt, szerencsére mindenkinek talált az ajándék. Maszattól megkaptam az aranynyakéket amibe pár hónapja beleszerelmesedtem, így határtalan volt az örömöm. Tegnap anyóséknál voltunk tegnap, ma meg mi várjuk a vendégeket.


Szilveszter idén pianóban fog telni, barátainkkal összeülünk, ennek is meglesz azért a hangulata.


Én is gratulálok a babához, aranyos nagyon.


Zuzmi, Te hogy viseled a terhességet? remélem szépen gömbölyödsz, mert én igen:) nosza semmi gond,karácsonykor engedtem a beiglinek bőven de januártól úgyis jó szelek fújnak (fele cigi (már így is a felét szívom), teljesen egészséges étrend, + aerobic, + konditerem (Róbertbabával:))

2008. dec. 26. 15:53

Gratulálok sokszor! De hogy bírsz lenni ilyen fiatalon nagymama? Fú, de irigyellek! (Hány éves korában nősült a fiad? 20?...) Az enyém még most se, a piszok!


Egyszóval: gratulálok a babához!

2621. rudiandi
2008. dec. 26. 15:44

Kívánok mindenkinek boldog békés ünnepeket, és ezúton jelentem, higy megkaptam életem legnagyobb karácsonyi ajándékát, amely megtekinthető a képeim között

Puszi mindenkinek Rudiandi

2008. dec. 25. 17:36
Mindenkinek Kellemes Ünnepeket és Boldogabb Új Évet kívánok!
2008. dec. 25. 09:45
Áldott ünnepeket és boldog új esztendőt Mindenkinek!!!
2008. dec. 23. 14:23

Lányok,


én is kívánok mindenkinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket és sokkal, de sokkal szebb, sikeresebb új évet.


Sok szeretettel, Ági.

2617. zuzmika
2008. dec. 23. 08:56

Kedves Danya, Pusi, Schybie, Kati, Szeszi!

Remélem nem hagytam ki senkit!

SZóval kívánok nektek és a kis családotoknak békés, bolodg ünnepeket, sok-sok szeretetet és minden egyéb jót karácsony alkalmából! És persze azoknak is boldog karácsonyt, akik csak olvasgatnak minket, vagy akik már rég jártak erre!

2616. danya
2008. dec. 23. 05:25

hellósztok:)


nemis lehet annyira rossz nyugdijjasnak lenni, ha igy is lehet élvezni a helyzetet. igy azonnal más a te helyzetedben Pusi, mint akiket én ismerek ilyen idős embereket. ők a maguk bajával, a maguk korával vannk elfoglalva, egész de. a dokinál ülnek, majd hazaslattyognak, minden sarkon megállnak valakivel ugy tudod öregesen....

én is szeretném igy élvezni a nyugdijjas éveimet, természetesen ha megérem. szeretnék majd utazni az urammal, talán még abba is belemennék, hogy lakókocsit vegyünk,mert az ő álma az lenne, és mennénk ide oda. közbben beugranánk az unokákhoz, ha megadja a jó istenke ezt.

igy érdemes megöregedni azt hiszem, na de ennek egy feltétele van, jó egészség mindkettőnknek kellene hozzá.

mert cseszhetnénk, ha nyögve kelnénk, és nyögve feküdnénk minden nap.

amugy már én is régen fent vagyok arra várok, hogy legalább az uram felkeljen, mert ki kéne sütnöm 3 piskótát mielőtt elmegyek dolgozóba. ezzel is elősegitenék magunknak. de az kicsit nagy hanggal jár, igy megpróbálom először bemegyek a kamrába, hogy kijön e a hang, mert dalmát sem szeretném felébreszteni.

ha nem megy, akkor megpucolom a holnapi ünnepi levesbe valókat. az is nagy segitség, ha már csak rá kell önteni a vizet.

az a baj ezzel a somlóival, hogy ilyen macerás süti, hogy három lap és mind más. ugye ezzel 3x annyit kell foglalkozni, mint egy normál tortával.

de most dalma olyannal akarja meglepni az apukáját, hogy nem reform, rendes liszt, rendes fehér cukor,

hosszu évek óta nem is sütöttem olyismit. lehet, hogy nem is fog izleni igy???? mert mi már csak a rosszat szeretjük???

na jó nem rosszat, de azért valljuk meg más.

a linzert is thönköly lisztből csináltam, és tele van a kis barna cuccokkal. de szerintem az izén nem lehet érezni, és szerintem finom is lett.


ma ugy hiszem egy uj és más napra ébredtünk mint 9 éve - akiről szó volt,n hogy hátbatámadott bennünket, lopott, csalt, hazudott - ma már nem jön dolgozni. hogy mi volt teljesen azt nem tudom, de annyit látok, hogy ez az uramnak eléggé fáj, hogy ezt a lépést meg kellett neki lépni. hiszen erre a fickóra támaszkodott már nagyon régen. igy nem is beszél róla, le kell neki még ülepedni, igy nem is kérdezgetem mi volt.

bementem még a városba tegnap vettem egy puzl-t vagy hogy kell irni, és mire visszajöttem, ez a csávó összeszedte a putyerkáját és elment.

és tudom, ha az uram nem akar róla beszélni, akkor nem kell erőltetni, majd ha megemésztette.

csak ő is ugy van mint amikor az én emberem árult el kb. 5 éve, hogy éjszakákat nem aludtam, forgalódtam, és nem akartam hinni, hogy ezt csinálja velünk.

most pont igy van szerintem ő is. ő volt a legmegbecsültebb ember, akkor jött akkor ment amikor akart, azt evett, azt ivott amit talált, olyan fizetése volt, hogy most ez nem vicc, mi ketten vittünk haza annyit, ugy hittük, ha meg van valaki fizetve, akkkor biztos nem jut eszébe, hogy magánakciózzon. hát ez sajnos megdőlt, teljesen mindegy, hogy mennyit adsz, aki becsületes az minimálbérért is becsületes, aki pedig nem annak adhatsz akár egy milliót is akkor is próbálkozik.

remélem igy már kicsit másabb lesz, ő volt aki lázitott mindig, feszültséget okozva ezzel a többi emberben. mivel teljhatalma volt mindenki felett, ugy beszélt az emberekkel mint a kutyával, ragazzam még?

akkor jogos a kérdés, hogy miért volt eddig?

hát tulajdonképpen én sem értem, talán az szól mellette, hogy a munkáját, ahogyan az én kezem alá dolgozott azt maradéktalanul megcsinálta, turát szervezett, rendelt, kapcsolatot tartott, üzemanyag elszámolást csinálta(még ez nem biztos, hogy jó ötlet volt, sok munkával, de meg fogom tudni) szóval elsőre azt mondanám pótolhatatlan volt.

de most ugy érzem, hogy fellélegezhetünk, nem kell a cégben egy rákosdaganat, amikor a külső betegségek is támadják a nagykert.


na sosem akar már felkelni az uram?


ami ebben a szomoru tudjátok, hogy kb. 1 hónapja költözött be az uj házukba, valami nagyon sok millió forintot vettek fel - amikor nyáron megbuktak - arra hivatkozott, hogy nem igen jönnek ki a lovéból.

akkor most?

a neje a 4. diplomát csinálja önköltségen természetesen igaz dolgozik mellette.

erre biztosan nem gondolt, mi lesz akkor?

igen mondjuk az tudom, hogy minden család más, van aki 100.000 ft-ból is szépen kijön, van akinek 500.000 ft sem elég, és hóvégére már nincs egy vasa sem.

időtök sincs végig olvasni azt hiszem, ugyhogy befejezem, és valamit el kezdek csinálni.

majd még jövök addig is ügyesen osszátok be az időtöket, én is azt szeretném:)

puszi

2615. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2612. - Abfef62371)
2008. dec. 22. 19:13
Én 7-8 között kelek fel. Az egész nyugdíjasságban az a legjobb, hogy nem kell órára és időre felkelni, hacsak nincs valami rendkívűli teendő. Mostanság van, de az is kellemetes, az uszodalátogatás. (Persze azért egyszer-kétszer előfordul, hogy 'véletlenül' elalszom 10-ig, de akkor tudom, hogy minden rendben, ebéd kész, délelőtt nincs semmi tennivalóm, stb. És akkor biztosan előző, ill. aznap fent voltam vagy fél 2-ig.)
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook