Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindmegettük fórum

Mindmegettük (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2704. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2702. - Abfef62371)
2009. jan. 11. 18:52

Az OFF! egy fórum. Beütöd itt fent, jobbra a Keress-be és kijön. Én alapítottam.

Egyébként angol eredetű szó, azt jelenti, hogy ki, kikapcsolni, ha egy fórumot úgymond "szétoffolnak", akkor nem odavaló témákkal bombáznak és végül nem marad semmi.

Én azért alapítottam és adtam neki pont ezt a nevet, hogy ide bármilyen témával, bárkinek el lehet jönni. És, nézzétek meg, jönnek is!


:-))

2703. schybie
2009. jan. 11. 17:54

Danya tényleg Te még csinálod a Colonixos programot? Van vmi fejlemény? Ma ép eszembe jutott hogy milyen jó hogy végigcsináltam, mikor másodszor ültem már a wc-n:)


Így már értem Kati, én iszonyat erőscsontú vagyok, annak ellenére hogy majd 75-80 között mozgok, van ahol kiáll a csontom, igaz már 8.-os koromban 82 voltam, úgyhogy ahogy fejlődtem úgy erősödött a csontozatom, ekkora súlyt csibecsont nem tartott volna el:)


Ma bűnöztem délután egy nagy csokicsúccsal jártam be a mennyországot, holnap majd vezekelek érte.Ez a jó az egészben, ha az ember megismeri testét, akkor könnyebben tudja irányítani is.


tv, fürcsi, és alvás mert hajnalban posta, jó éjt lányok

2009. jan. 11. 14:34

Jaj de jó, hogy itt vagytok!

Schybie! én 168 cm mgas vagyok, de nagyon vékony csontú. Nekem a 60-56 kg lenne jó. Mondjuk mindig vékony voltam, a változó kor hozott ki belőlem ilyen súlyt, vagy hogy leszoktam a cigiről 8 éve.De szerintem mindkettő. Aránytalan vagyok, mert a derekamon, hasamon van az egész. A mostani férjem utálta a cigi szagát is, így kénytelen voltam lemondan róla. Nem vesztettem semmit, csak szerintem ettől is gyarapodtam.

Ma megcsináltam a són sült csirkét. Az uram úgy vette, hogy ez is amolyan fogyis "szar", tehát neki nem kell, inkább eszik maradék milánói makarónit. De én ügyesen tálaltam a csirkét, csináltam krumlipürét is, tálban apró paradicsommal díszítettem, a pipit meg salátán tálaltam. Gyönyörű piros volt. Úgy beevett (megette több, mint a felét) hogy alszik, mert pihenni kell a jó kaja után - mondja.

Olvasni én is imádok, de ha jó a könyv, akkor nem tudom letenni. Képes vagyok egész éjjel olvasni, másnap meg meló. Kettőnknél működik a társasjáték, sakk, dominó stb. A póker engem is érdekelne.

Pusi mi azaz OFF? Mit dolgoztál délelőtt? Van melód? Vagy persze a lakás, főzés is meló. Nem is kicsi.

Danya???

Olyan jó Veletek lenni. Undokság volt, hogy csak lestelek benneteket egy ideig, és nem mertem csatlakozni. Féltem, hogy nem fogadtok be. Bezzeg most vérszemet kaptam, és írok ezerrrel.

Teáról tudtok valamit írni? Ami bevált? Zöld, Mályva stb?

2701. schybie
2009. jan. 11. 12:00
Mivel én eredendően könyvátos is vagyok, így már kiolvastam minden jót:) viccet félretéve én is imádok olvasni, szép kis magángyűjteményem van, de vannak alkalmak amikor csoportos elfoglaltságra vágy az ember, ok Zuzmika értem egy pici mellett biztos én sem vágynék ilyesmire de mivel ez még nálunk várat magára addig pókerezek:)
2700. zuzmika
2009. jan. 11. 10:44
Na engem nem köt le semmi játék.Fanni meg Peti mostanában sokat X-box oznak, már Fanni is tiszta profi , nagyon jól eltudja kergetni " az ostoba állatokat" de engem nem érdekel, inkább olvasni szeretek, de itt olyan ... a könyvtár hogy csak na, ha meg veszek könyvet valahol Pesten, akkor azt meg addig le nem teszem amíg el nem olvastam.
2699. schybie
2009. jan. 11. 10:05
Tudjátok mit szeretnék megtanulni? Pókerezni, ez az újabb vágyam, a webáruházunkban lehet kapni jó kis pókerszettet, zsetonnal meg mindennel, szilveszterkor is játszottak a barátaink, meg Maszat csak ketten barátnőmmel nem mert mi nem tudunk. Szeretem a játékokat, úgyhogy először keresek vmi jó kis játékszabályt (az alapokkal tisztában vagyok) aztán Maszattól veszek órákat:) legalább nemcsak a pc-n játszanánk mindketten, kevesebb áram fogyna:)
2698. zuzmika (válaszként erre: 2695. - Abfef62371)
2009. jan. 11. 09:16

Nálink meg olyan a lépcsőház hogy a padlásra is meg a pincébe is az a lépcső vezet, de hál istennek ajtó van, nem kellett a rács.De náha jó kis kalamajka alakult ki, mert én mindig bezártam, de volt hogy nem vettem észre hogy valai lement apincébe, vagy a pincén át a kertbe...akkor aztán irány az utca felöli bejárat, és lehet " vilmásat" játszani.

Ja én kiáncsi voltam a boxra, de elaludtam, aztán mikor felébredtem jjel, az volt az első kérdésem, hogy ki nyert.Amúgy én már vagy 15 éve megszállott Forma 1 rajongó vagyok, így má a márciust várom.

2697. schybie
2009. jan. 11. 05:35

Én is itt vagyok! Délig dolgoztam, aztán főzés, pihenés, Maszatolás (a héten alig találkoztam Róberttal így romantikáztunk este) volt a program.

Ha vki látna minket nem hinném hogy azt mondaná rólunk: ezek normálisak. Maszat 4 óta csinálja a netesmunkát, én meg fórumozok Veletek:) mindkettőnk biológiai órája kicsit eltér a hagyományostól, de egy idő után (ha nyerünk a lottón, vagy más munkahelyünk lesz) akkor ez változni fog, bár én szeretem.


No mi van a fogyóval? Nagyon semmi, a kajcsit visszavedtem, még a minőségén kéne változtatnom mert egy-egy este, egy-egy db szaloncukor beficcent, mozgás rendben, kétszer voltam tornán, ma pedig romantikus edzésre készülünk Maszattal az edzőterembe. Hugommal kitaláltuk veszünk egy leg magic-et, mivel apámra nem akarunk már várni, elvileg megígérte összedobja nekünk, de hál Istennek annyi munkája akad hogy nem ér rá a mi apró-cseprő dolgainkra.


December óta (mióta kicsit elszaladt velem a ló) megjelentek rajtam csalánkiütések (régen is volt héba-hóba), az okát nem tudom, de én az ételekkel kötöm össze.


Hozzáteszem már a heti torna után jobb állaga van a testemnek, ez hajt hogy a héten is összeszedjem majd magam, igaz csak egyszer jutok le, mert hosszúzok a munkahelyemen.


Danya, Ti hogy álltok? Testvéreim?!?


Anyum ma pácolt marhahúst fog sütni, én meg palacsintát a családnak, szerencsére ez nem hoz lába, de a kis fejemben már megint a csokicsúcs csúcsosodik:)


Kati? 66 kg? hány cm vagy? Én ha 70 lennék összetenném két kezem, 66-nál meg kiugranék a bőrömből, igaz minden viszonyítás kérdése van akinek a 60 is sok.

2009. jan. 10. 21:10

Jajajaj, egyszer nem jövök, csak este, már riadoztok!

Délelőtt dolgoztam itthon, délután aludtam egy kicsit. Semmi nekem való tv-műsor, így most nyitottam ki a gépet. (Én nem szeretem a boxot!)


A fogyival sehogy sem állok, hétfőn megint megyünk a MOM-ba aquafitness-re. Tegnap voltunk ezen a vibrátoros fitvibe-n (kipróbálni), nem akarom még egyszer leírni ugyanazt, a véleményemet elolvashatjátok az OFF! fórumon.


Pusz-pusz.

2009. jan. 10. 20:22

Lányok! Hol vagytok? Nézitek a box meccset??? A férjem be van sózva miatta.

Én holnap sütök egy són sült csirkét salátákkal, a férjemnek krumpli pürével, + csirke aprólék levest, + jövő hétre frankfurti levest az uramnak.

Mért nem írtok? Nem értek rá? Nem jó a fórum? Bedugult? Pedig Zuzmika miatt is élnie kellene!

Nem hiszem, hogy nincs semmi megbeszélni valótok! Nem ezért jöttem ide, hanem azért, mert jó fejek Vagytok! Mindig volt valami egyéni dolog, amivel fenntartottátok a

a fórumot.

2694. abfef62371 (válaszként erre: 2693. - Zuzmika)
2009. jan. 10. 18:01

Aranyos lehet Fannikád! A nyár meg neked szuper, hiszen babázhatsz! Istenem, az a jó babaillat, ami átlengi az egész házat! Ha itt van a pici, akkor még másnap is érzem. Pont elgondolkodtam, mert a lányom iker terhes volt, de 4 hónaposan meghalt (felszívódott) a másik baba, hogy mi lenne, ha kettő lenne.

A bombanőségemről annyit, hogy 54 évesen már nem az a cél. Csak ne legyek trampli, kövér, elhanyagolt, "utálom magam" nagymama. De a "fitt"-ség sem mindegy, ha rohangálni kell a pici után, pedig az már itt van. 9 hónapos, egy kezét ha fogjuk megy és állandóan menni akar. Most nézem az interneten a rácsot, amit a lépcső elé veszünk, mert 7 lépcső van a fél emelet között és veszélyes. Fent van a nappali, háló, lent az étkező és a konyha. Ha itt van, figyelünk rá, az a dolgunk, de egy pillanat alatt helyzetet vált. Csoda kis örökmozgó.

Neked is újra előjönnek ezek a csodálatos gondjaid.

2693. zuzmika
2009. jan. 10. 17:45

A 66 kiló az nagyon jó, csak így tovább!!!Nyár végére igazi bombanő leszel, és mindenki téged néz majd a strandon.

Jaj, bárcsak nyár lenne már!Na jó nem az a dög meleg, de ezt a hideget sem szeretem.Fanni is úgy be van öltözve az overálba, hogy a lépcsőn meg nem tud feljönni a sok ruhától.Tiszta vicces, mert közben meg nagyokat nyög.

2009. jan. 10. 13:12

Sziasztok! Ilyen zsúfolt a hétvége? Vagy semmi mondanivalótok sincs? Elég szomorú. Én vagyok itt a legújabb, és a legaktívabb! Pedig... a hét elég zűrös volt munkában, de a maszek munkám akadozik. Fogyókúrám alakul, egy hét alatt 68,3-ról lementem 66,8-ra. Szerintem ez tök jó, pedig nem sportoltam semmit. De most előveszem a kazettáimat, kivasalom a szobabicigliről a ruhákat (!) és nekiállok! Ti? Van valami újság? Fogyi, valami??? SEGÍTSÉG KELL!!! TEA, VALAMI???

Nyáron végre 2 év kitalált programok helyett strandra szeretnék menni!!!(Eddig utáltam a külsőmet, azért találtam ki mindig valamit, hogy mért nem érek rá! Pszt. ez titok a férjemnek!)

2691. zuzmika
2009. jan. 9. 09:53
Nekünk át kellene alakítani a nappalit, hogy beépítsünk egy kandallót, mert sajnos építés közben drült ki, hogy a kémény nem jó oda ahová tervezték, így máshol van, viszont oda nem fér semmi.Amúgy gondolhatjátok nálunk milyen hideg van, mikor 100nm pince van alattunk.Remélem azért gyorsan megoldódik a helyzet, csak én mindig attól tartok, hogy ha egy valami megtörtént, akkor az még bármikor megtörténhet.
2009. jan. 8. 20:22

Pusinak mindig igaza van! Nem kell pánikba esni.

Holnap már I-es fokozat és nem lesz semmi baj, megoldódik, hiszen ha én mondom, akkor úgy van!

Nem véletlenül töröltem szilveszterkor a kutyaszart!

Amúgy mi is "gázosak" vagyunk. Néztem a reklám újságokat, és volt benne egy "Jancsi" kályha. Mondtuk a férjemmel, hogy ha minden kötél szakad, akkor veszünk egyet, kiütjük az étkező ablakát, kivezetjük a füstcsövet, mint a románok és melegszünk, mint Marci Hevesen.

Bajban vannak az oroszok, mert a nyakukon marad a gáz. Véleményem szerint most csak az történt, hogy csinálják a feszültséget, szerintem direkt most zárták el, a minuszok miatt. Így tudják a nemzetközi nyomást elérni. A vége mi lesz? Nem tudom. Ha fiatalabbak lennénk, akkor (évekkel ezelőtt már gondoltunk rá) - hogy napnergiát kellene hasznosítani. Csak a férjem kiszámolta, hogy nekünk már nem éri meg. De a fiatalok előtt a lehetőség. Befektetés kell, új építésü háznál hasznosítani lehet a termikus energiákat, talajhő, stb. ami +15 fok felett van, az megtérül. A mai fiataloknak érdemes elgondolkodni (új építésű háznál) ezen.

Tervezéskor kell figyelembe venni, hogy hosszútávon milyen energiatakarékos dolgokat lehet kiépíteni. Ma már lehetőség van nagy energiatakarékos hőenergiára, kezdetben nagyon sokba kerül, viszont hosszú távra megtérül. (Férjemtől vagyok ilyen okos).

Viszont mi is foglalkozunk a napkollektor építés gondolatával.

Zuzmika! Örülök, hogy jól vagytok, vigyázzatok magatokra!

Danya! ne pánikolj, rendbe jön minden! Hiszem, és tudom.

Puszi, jó éjt mindenkinek!

2009. jan. 8. 15:57
Fanninak tök igaza van. Mondtam, hogy okos kislány!
2688. zuzmika
2009. jan. 8. 12:38

Sziasztok, itt vagyok!

ma voltam az ultrahangon, de a kis drágám nem mutatja magát!Pedig milyen jó lett volna tudni hogy iú vagy lány.Fannival ennyi idősen már tudtuk.A multkor láttam tök olcsó babaruhákat, de hát nem mindegy hogy milyet vesz az ember, bár Fanni szerint nyugodtam felveheti a virágos nadrágot is, mert ő megengdi.

2687. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2686. - Danya)
2009. jan. 7. 19:50

Ne rettegj. Volt már hasonló, mindig kimásztunk a x@rból, igaz mindig kicsivel/?/ drágábban.


Lehet, hogy ez is politika. Azt mondták, ugye, nem lesz gázáremelés. Hát lesz. És mondhatják majd, hogy láthatjátok, nem mi tehettünk róla, hanem az oroszok, ukránok, a világválság, stb. Csak mi nem.


:-(((


Az, hogy ezek az üzemek leállnak, nemcsak a gáznak köszönhető, ha lehet ilyet mondani, hogy köszönhető.

2686. danya
2009. jan. 7. 19:13

helló:)


mit szoltok az ukránokhoz? mi lesz velünk?

már leállt a pick, leállt a gyulahus, a hungerit, már nem lesz áru amit eladjunk:((((

mi lesz itt?

rettegek?

2009. jan. 7. 15:57

Zuzmika hova tünt? Vajon már tudhatja a pici nemét? Remélem, hogy jól vannak.

Összepakolok, és megyek haza. Még jó, hogy 3-ig van a munkaidő. Csak arra eszméltem, hogy nagy a csönd körülöttem. Nézem, üres a többi szoba és már 3/4 4 van. Úgy látszik, hogy kezdem felvenni a "munka ritmusát". Csak túlzásba ne vigyem!

2684. abfef62371 (válaszként erre: 2683. - Schybie)
2009. jan. 7. 15:52
Schybie! Ez hihetetlen! Nem tudtam, hogy ilyen sokat fogytál, és két év alatt?? Eddig nem is néztem meg a képeidet. Le a kalappal előtted. Gyógyszert nem szedtél? Valamilyen tea? Semmi mankó sem volt, csak a baromi nagy elhatározásod?
2683. schybie
2009. jan. 7. 03:25

Kati, drága vagy, de ha itt is megnézed a képeim, s látod honnan indultam, mégha lassan is fogytam, s két részletben sikerült is, vagyis másodszori nekifutásra, azért gondolhatod hogy van egy kis felesleges bőr, itt-ott.

Jaj a torna tegnap nagyon jól esett, igaz királyok módján kocsival mentem mert farkasordító hideg volt, de mégis istenien esett. Ez a baj velem, nekiindulni mindig nehéz, ha már ott vagyok, illetve túl vagyok rajta, akkor áldom azokat a perceket:)

(nemcsak a lelkemnek de a testemnek is jót tesz) rögtön meg is vettem a havi bérletet, még egy indok hogy hetente eljárjak ahogy szoktam.


Ma 6ig vagyok, biztos nem jövök már, mindenkinek szép napot, én megindítom az enyémet:)

2009. jan. 6. 22:12
Neked is jó éjt! És sok szerencsét! Huhuhu.
2009. jan. 6. 22:04
No, megyek zuhanyozni, aludni. Jó éjszakát mindenkinek!Puszi!
2680. abfef62371 (válaszként erre: 2679. - 7abb7adbf0)
2009. jan. 6. 21:53
Hihi! Köszi!
2009. jan. 6. 21:47

Hát, hogy szerencsét hoz-e, nem tudom. Majd 1 év múlva megbeszéljük.


:-)))

2009. jan. 6. 21:35
Jut eszembe! Arról meggyőződésem volt, hogy az idei év nekem OK! A páratlan évek működnek nálam. No, ez be kell, hogy jöjjön, gondoltam. Férjem unokái 18 és 13 évesek, a szomszédban szilvesztereztek.Anyjuk egyedül volt felettünk, (elvált asszony , ment volna sziveszterezni, de meghiúsult, így itthon maradt velünk). A macskánk 7órakor este kikéredzkedett, és nem jött vissza, csak másnap reggel. Izgultunk is miatta. A lényeg, hogy a gyerekek jöttek éjfél előtt velünk koccintani. Jött a kinti kutya is. Félt a petárdáktól. Elmúlt éjfél, beszélgettünk, koccntottunk és frjem mondja, hogy menjél ki, nyitja az ajtó, kutya vonyít, lehajol és hatalmasat betrottyolt az étkezőbe. A lényeg, hogy 2009. év első dolgom volt, hogy a meleg, gőzölgő kutyaszart (bocs) töröltem, Domestosoztam fel. Ez szerencsét hoz? Remélem!
2009. jan. 6. 21:06

Sziasztok!

Hááát! Nem biztos, hogy ez a két hét jót tett. El vagyok lustulva!

Bent bezzeg főnököm pörög ezerrel, nekem még fel kell venni a ritmust, de leplezem!

Elkezdtem a B.Alexandrát, a lányom sikere kedvet csinált, hát remélem lesz eredménye, de egyenlőre szenvedek.

A férjem isteni tócsnit tud sütni. Komolyan, híres róla baráti körből. A két ünnep között könyörögtem többször, hogy csináljon, de nem akart "büdösíteni". Mit tesz Isten, tegnap (fogyókurám elsó napja) hazajön a munkából, előveszi a krumplit és közli, hogy tócsnit süt. Csak azért nem heréltem ki, mert még szükség lehet rá...Szerencsére felhívott a lányom, hogy elmegyek-e vele az Interspar-ba, mert gyerekkel van és jobb ketten mennünk, mert majd kiugrik a bevásárló kocsiból.

Különben amit én csinálok nem is olyan megerőltető, csak szerintem mozogni is kéne hozzá. (Fogyókurára ugrottam vissza). De tegnap este 8-kor jöttem haza, ma lebontottam a karácsonyfát, mert folyt le az egész, és a macska hordta szét a lakásban, utána meg vasalnom kellett, mert a férjem ingben, nyakkendőben jár, minden nap 1-2 vasalt ing. Van kifogásom ugye?

Pedig a férjemtől kaptam Katalin napra egy Ab Tower gépet, ami az (bocs, nem írom pontosan: AB King Pro) másolata. Szerintem ugyanolyan jó, csak talán nem olyan tartós. De ha így használom, akkor még a dédunokámnak is jó, + van egy szoba-biciglim. (Ő tényleg csak ruhafogas a hálóban) Na, ezeken kellene változtatni. Most is itt ülök, és Veletek levelezek, mert ez a mai nehéz nap levezetésének sokkal jobb, mint tekerni a bicajt, vagy hasizom gyakorlatokat csinálni.

Schybie: Nem tudom, hogy egy ilyen fiatal lány, (még ha túlsúlyos volt is), milyen narancsbőrről beszél? Meglestelek, és semmi hibát nem találok! Bocsi, de akkor már Be is jelöllek.

Zuzmika: Pici lányoddal ne legyen semmi lelkiismert furdalásod! Te mindent megtettél érte, csodálatos gyermekkora van Veled!

Ami szomorú, de ez minden évben van, a kollégáim járnak vidékre, és erdők szélén, országúton rengeteg (szó szerint) ápolt, fajtiszta kutyát találnak, aki elkóborólt sziveszterkor. Nagyon sajnálom őket, de én nem tudok befogadni a mi kutyánk mellé egyet sem.

2676. schybie
2009. jan. 6. 03:54

Látom mindenki próbál az újévben kicsit odafigyelni magára, én is visszavettem a kajából, illetve mától újraindul a tornaprojekt, heti kétszer min. + 1 edzőterem, de két alkalom az biztos, mert nekem ez vált be. Hiába vagyok iszonyat lusta, muszáj lesz, mert nincs ennél hatékonyabb módja a súlycsökkenésnek. Engem már nem is a kg-k érdekelnek hanem a centik, az hogy ne legyen narancsbőrös, megereszkedett a hátsóm, combon, mert mikor tornára jártam hú, de jól nézett ki:) (kis töltött galamb), most meg kg-ban nem sok változás, de ÚÚÚÚÚ, iszonyat egy látvány, ok nálam a felesleges bőr is lendít negatívan a kinézeten, de ha formában vagyok akkor egész elviselhető a sziluettem, na mostanában nem voltam formában ezért fogok 12 óra munka után még lemenni és megkínozni magam, mert ez az igazi kínzás, nem a kajamegvonás:)


Danya, ne hidd hogy én régebben szerettem az ilyen zöldséges hülyeségeket, sőt mai napig nem enném meg a párolt ezt-azt, csak akkor ha van hozzá vmi öntet, vagy reszelt sajt, vagy bármi, úgy kompenzálok hogy főzeléket eszem (amilyet szeretek) de minden nélkül magában, ezt nagyon megszoktam illetve azt a pár ínyencséget készítem ami nekem bejött: pl, cukkinisaláta, paradicsomos padlizsán, tepsis krumpli, stb.

Tészta, kenyér, süti, ezek az én gyenkéim is, de kinek nem?! Tegnap pl. reggelire banán, vacsira Norbi puding + naracs, ebédre paradicsomos tk. tészta volt a menü, ma joghurt reggeli, ebédre a töltöttpaprikából a paradicsomszósz, vacsira gyümi, látod, se híre se hamva a zöldségnek:) igaz a hétre paradicsomoskáposztát, rakottkarfiolt, rizibizit tervezek:)


Így hajnali 4kor bátran írok az ételekről mert nem vagyok éhes, pedig ej, este 6-7 körül a falat is meg tudnám enni, nem értem miért akkor tör rám az éhség, ezt kell vhogy leküzdenem.


Legyen mindenki jó, tornázzon sokat és élvezze az életet:)

2675. c42a13b98c (válaszként erre: 2671. - Danya)
2009. jan. 5. 16:07

Igen, erre vagyok, be is nézek, de nem írok nagyon.

Sajnálom, hogy megint indul a lányokkal ez a lakáskeresési tortúra:-(

Annak viszont örülök, hogy Dalmának megy a suli. Láttam én, hogy az elején kissé sötéten látta a dolgokat, csak egy kis lendületet kellett vennie, elhinnie, hogy meg tudja tanulni. Már akkor is több órára járt be, de akkor még 3féle magyarázat alapján se értette, csak mikor együtt átvettük. De én biztos vagyok benne, hogy azért is, mert akkor volt benne egy lelki gát is, hogy ő ezt nem tudja megérteni. Az jó, ha többen így együtt gyakorolnak, azzal még jobban tanul, ha el kell magyaráznia másoknak!


A fogyinál meg mindenkinek ki kell kísérleteznie, hogy mi válik be. Én nem bírnék délig gyümölcsöt enni, sőt van, hogy délig fel se kelek! Nekem az vált be, hogy este nem eszem, és persze ami fontos, a mozgás.


Pusit meg majd én elvonom az urától, viszem magammal rezegni, balettozni meg minden:-) Nem csinálhatja ezt velem, állítólag én vagyok a depis, na!;-)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook