Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindmegettük fórum

Mindmegettük (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2674. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2670. - C42a13b98c)
2009. jan. 5. 10:36

Nekem sincs 2.500.-am vibrozni, de valami akció motoszkál a fejemben 1.500.-ért, lehet, rosszul emléxem?

Na, kipróbálni azért lehet, nem?

:-))

2673. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2672. - Zuzmika)
2009. jan. 5. 10:35
Nem, persze hogy nem engedne. Ezért is mondtam, hogy ne legyenek rossz érzéseid Fanni kéréseivel kapcsolatban.
2672. zuzmika (válaszként erre: 2667. - 7abb7adbf0)
2009. jan. 5. 09:15
Nem tarthatunk kutyát, mert anyós nem engedi, tudud milyen balhé volt a hörik miatt is!Csak nekem volt rossz érzés, hogy nem tudom megadni amit kér.Gondolod ha kutyát nem tarthatunk, egy lovat engedne?
2671. danya
2009. jan. 5. 05:36

sziasztok csajok:)


vikta örölök, hogy visszataláltál közénk, ugy emlékszem nagyon régen voltál, kérdeztem is egyszer pusit, hogy merre jársz, de valahogy elkerülte a figyelmét a kérdésem. köszönöm ahhoz képest jól vannak a lányok, hogy el kell költözni e hónap végén az albérletből, mivel eladó lett a lakás, a tulajok nem birják fizetni még igy sem, hogy kiadták. igy pedig én felmondtam, és már a felmondási időt töltjük.

most kezdthetem keresgélni, ami nem lesz egyszerü blanka munkája mellett és dalma tanulása mellett. majd ugy csináljuk, hogy én nézem, lebeszélem, és dalmának ha jó megnézi, és valahogy majd tudunk választani.

a tanulásával kapcsolatosan szerintem elég jól megy, most igaz másodjára megy valami fura tantárgyból, de remélem meg lesz neki.

a matekot pedig 4-en álltak össze és együtt gyürik, és ugy néz ki, hogy sikeresen, mert valaki mindig ért valamit, amit elmagyaráz a többieknek, plussz órákra járnak be a fősulin, ezért nem jár már hozzád.


fogyókurára visszatérve, én is kezdek valamit mmmmmmaaaaaaaaaaaaaa vagyis remélem -

valahogy a reggeliket kellene bevezetni, de nem tudom hogyan. ez a gyümölcsreggeli sajnos nem a legjobb amit szoktam, hiszen üres gyomorra savas dolgot bevinni nem éppen jó dolog.

de akkor mit? joghurtot, kefirt szintén nem kivánok reggelre.

amit kivánok az a szénhidrát lenne és igazából azzal kellene inditani a napot egy energia bombával.

van itthon két doboz az a tejbe áztatós cucc, nem jut az eszembe, lehet, hogy azt be kellene vágnom.

áll. aki reggelizik bőségesen, az a vocsoránál lényegesen kevesebbet kiván.

én ált. vacsorára 2 szelet telj.kiörléső kenyeret ezsem valamivel. az 5 dkg azt a valamit kellene elhagyni talán?

mert én ezt a vacsi mennyiséget nem tartom sokna, egyáltalán.


Rudika, örülök én is, hogy nem bántottalak meg, és kivánom hogy nagyon sok örömet adjon a pici.


Melcsi béby, épen beszélettük blankával, hogy te milyen ügyes vagy, de szóba jöttek azok a kaják is amit te eszel. ami közöttünk különbség, hogy te azokat a "ló-nyál" kaját szereted is (padlizsán és társai) de nálunk ezek nem népszerüek sajnos. és ha ilyet főzök(tem) akkor csak erőszakkal ettük meg ez a baj.

nálunk még mindig a tészta uralja a jó kajákat, nem pedig egy párolt mutymuruty.

és ennyi idő alatt sem szerettünk bele,akkor talán sohasem.


jól kezdődött az év, ébresztés volt hajnali 3-kor, nemindult a depóban a rendszer, na próbáltam visszaszunyálni de nem ment, igy már most el tudom kezdeni az albérletek keresését.

megyek is


Pusi én is irigyellek ám téged, akkor energiád van, hogy bármelyik 30 éves is megirigyelhetné. szeretnék annyi idős koromban ugy gondolkozni, és cselekedni mint te. sajnálom, hogy kicsit borulátóbb vagy, de végül is nagyon megértelek. nagyon sok az az idő amit együtt töltetek, és nincs aki ezt meg tudja törni, hiszen ha lenne egy-két unoka akire vigyázni kellene másabb lenne, vagy lenne minden nap valami fontos dolog másabb lenne.

láttam anyukámékon is, az volt a nap vagy a hét fénypontja, ha a lányok átmentek hozzájuk, hát ha még ott is aludtak, azt már kifejezni nem is tudták.

de hát ez sajnos nem rajtatok mulik, inkább a fiadon, de ha ő nem ugy gondolja akkor nem erőltethetitek rá.

ha belegondolok, hogy velünk is mi lesz öregségünkre, kissé elriadok, mert ami kicsike időt itthon töltünk, azt ugye pihenéssel, filmnézéssel, nyáron kertészkedéssel elütjük.

de mi lesz ha egész nap? főleg, ha a gyerekek is ilyen messze laknak majd? Olvasni ezer éve nem olvastam semmit, sajnos nincs türelmem hozzá, időm sincs rá, hiszen ha van kis időm akkor idejövök fel hozzátok. egy könyvet olvashatnék ezer évig is.

a kikapcsolódás egy jó vigjáték, azzal ténylegesen el tudom felejteni a gondokat.

na szóval vannak bennem félelmek, de addigra majd kitalálunk valamit, majd ellesünk tőled Pusi:)

most tényleg megyek

puszi

2670. c42a13b98c (válaszként erre: 2669. - 7abb7adbf0)
2009. jan. 4. 23:18

Én megszokom, tudom, tapasztalatból, mert régen csináltam már ilyet. Ha a hormonkáim nem szólnak nagyon közbe és nem leszek kívánós, akkor kb. 1 hét. Azért iszom vizet, hogy ne korogjon. Nem mellékesen ez még jó is, mert így csak lemegy napi másfél litykó.

A mínuszokkal nem tudunk mit csinálni. Ha nem jó a közelebbi szecska, akkor menni kell a távolabbi mom-ba. Nem hiszem, hogy tudnak a vibrátor-próba alkalmával olyat mutatni, amire én kifizetek 25rugót, vagy alkalmanként 2500-öt...bárhol is vibráltatják;-)))

2669. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2668. - C42a13b98c)
2009. jan. 4. 22:07

Megnyugtatlak, nem szokik hozzá. :-((( Én legalábbis nem tudok hozzászokni. Olyan vagyok már mint az állat, akkor eszem, ha éhes vagyok! (Mondjuk tényleg keveset.) Én szerintem ez annyira, de annyira genetika kérdése! Ha a férjem 2 napig kevesebbet eszik a saját átlagánál, azonnal fogy 2 kg-t, de úgy, hogy a mérleg is mutatja és a szemem is látja. 2 kg minuszért én tudod mennyit szenvedek? El sem tudom mondani. Azért is örülök most ennek a kis mozgásnak. Csak ebben a minuszokban viszont nem örülök a víznek... (Nem a minusz kilókban, hanem a kinti fagyos minusz fokokban. Ha így érthetőbb vagyok.)


Na, már nem fog az agyam. Zavarodok össze és vissza. :-)))


Egyébként most én is éhes vagyok. De nem fogok már enni. Csak nem tudok aludni magamtól, ha hangosan korog a gyomrom. Olyan, mintha felébrednék a saját horkolásomra.

2009. jan. 4. 21:44

BAKKER, éhes vagyok!

Kérnék egy kis biztatást, erősítést, mert összesen 3 napja csinálom azt, hogy este 6 után már nem eszem, de ilyenkorra már iszonyú éhes vagyok...vizet iszom, mint a gödény, de pl. a drága férjem itt zabálja mellettem a ropogós fehér kenyeret téliszalámival, sajttal és paprikával...undok...

Mellesleg marha vicces, mert a vadiúj kari-aji digi-mérlegem szerint nekem több a napi kcal-szükségletem, mint neki. Tehát eszerint, ha többet ennék mint ő, akkor se lenne szabad híznom, de kb. felannyit eszem, akkor?!!! Igazságtalanság:-(((

És az is, hogy persze ő fizikai munkát végez. Ez rendben, de én ha abbahagyom a mozgást rögtön hízom, neki meg márciusban volt egy üzemi balesete, ami után novemberig nem dolgozott és egy dekát se hízott, pedig jórészt evett és feküdt...nincs tudós vagy táplálkozási tanácsadó, aki ezt nekem meg tudja magyarázni!

Igazságtalansáááág!

Na, tudom ám, hogy csak kb az első hetet kell kihúznom, utána már könnyebb lesz megállnom, mert hozzászokik a szervezetem az esti nemevéshez, de most nagyon é-hes va-gyok...:-(((

2667. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2665. - Zuzmika)
2009. jan. 4. 20:33

Zuzmika,

ne legyen rossz érzésed a ló miatt! Fanninak szerintem egy kiskuty ugyanúgy megtenné, azért egy 3-4 éves kisgyerek minden óhaját még nem musz teljesíteni!

Egyetértesz?


:-))))

2666. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2664. - Abfef62371)
2009. jan. 4. 20:31

Ez a tipikus se vele-se nélküle szindróma.


:-)))))

2665. zuzmika
2009. jan. 4. 20:02

Köszönöm kérdésed Kati, nagyon jól teltek az ünnepekt.Mármint Fanninak, mindent megkapott amit kinézett magának, szóval nagyon boldog volt, reggel segített feldíszíteni a fát, aztán nem szólt semmit, de a szeme az állandóan járt össze vissza , kereste hogy hol lehet a jézuska.Másnap anyukáméknál voltunk pár napot, amit én mindig nagyon élvezek, mert számomra ez a kikapcsolódás, nem ismerek senkit a faluban, nincsenek bartnőim, csak TI.

Egy valami azért fáj, tudom hogy hülyeség, lehet ki is nevettek érte.Tudjátok Fanni imádja az állatokat, a lovakért pedig kimenne a világból.Megkérdezte, hogy nem e tudna a jézuska neki egy lovat hozni, de igazi legyen ne úgy mint a hintaló.Tudja hogy nagy a kertünk, és valahogy azt is kikombinlta hogy ha a csúszdát meg a hintátá behozuk télire a pincébe, akkor a lovat is behozhatnánk, és nem lenne baja.

Annyira, de annyira vágyik rá, nekem meg olyan rossz hogy nem tudom megadni neki.esküszöm ha lenne pénzünk megvenném.NA ennyit az álmokról!

2664. abfef62371 (válaszként erre: 2661. - 7abb7adbf0)
2009. jan. 4. 19:19

Pusi! Ne add fel! Csodálatos nő vagy, tisztellek, szeretlek, egy inteligens, csoda kisugárzású emberke vagy, amit így is érzünk! Szeretlek, és szomorú vagyok, ha nem ragálsz az írásomra. Várom a kritikád! Legyen az jó, vagy elitélő.

Ezért írtam, hogy nem voltam együtt egy férfival ennyi ideig. Tudom a barátnőmről, hogy mit jelent. Ő is 45 éve él együtt a férjével. Sok lemondás, tolerancia, megalkuvás kell hozzá. Minden pasi egyforma. Ő is sokat nyel, tűr, nincs unoka, de együtt vannak. Meghalnának, ha nem bántanák a másikat.De így kerek a világ. Tudat alatt nagyon szereti egymást, és ez a lényeg.

2009. jan. 4. 19:06
Sajnálom. Nagyon kiakasztott, talán a fogadott unokám miatt is. Mi lesz velük? Ennyi idős korban így kiégni, és senki sincs, aki segítsen? Ő nekik nevetséges, de mi hatunk az unokára szerencsére.
2009. jan. 4. 17:57

Danya, mi újság a lányokkal? Biztos írtad, de lemaradtam és nem olvasok vissza annyit...

Dalma nem volt nálam november óta, de azért remélem megy neki a matek...

2661. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2658. - Abfef62371)
2009. jan. 4. 17:44

Igen. Köszi.

Mindenkinek vannak rossz napjai, sajnos még nekem is:-)))

42 és fél éve vagyunk házasok (nagyon fiatalok voltunk akkor, ma már nem így tennék) persze, hogy ebben is vannak, voltak jó és rossz napok. Most azért csúcsosodott ki, mert nagyon egymásra vagyunk utalva, gyerek se lakik már itthon, unoka még/!/ nincs, kollegák sincsenek, egész nap itt vagyunk egymásnak és belekötünk az élő fába is. Én érzékenyebb vagyok, így mindig jól lelken rúg és talál is. Igazából azt sajnálom, hogy a régi, általam megszokott humoromat is kezdem elveszíteni. De, remélem, ennek is vége lesz egyszer.

Puszi.

2660. c42a13b98c (válaszként erre: 2659. - Abfef62371)
2009. jan. 4. 17:41

Szia! Igen, ezt én is láttam. Már az elején is gondoltam, hogy belepofázok, mert eleinte csak olyanok jöttek rá válaszként, hogy "jaj, hát neked ezzel még nem kell foglalkozni"...nem értettem, hogy miért nem lehet rendesen válaszolni neki, miért kell hülyének nézni, mert gyerek. De tapasztalatból kussoltam.

Most megint beleolvastam, és elképesztő, hogy mennyi keserű és céltalan ember van. Ezért tartunk itt...vagy fordítva?! De még mindig nem szólok, talán majd...

Bocs az offért, átmehetünk ám ilyenekkel az OFF! című fórumba is...:-)

2009. jan. 4. 17:31
El vagyok keseredve! Egy 13 éves lány nyitott egy blogot, hogy "Mi értelme van az életnek" címmel! olyan sövegeket írnak rá, hogy jaj!! Mit lehet tenni???!!
2658. abfef62371 (válaszként erre: 2657. - 7abb7adbf0)
2009. jan. 4. 16:30

Sajnálom Drága!

Nagyon sokra becsüllek! Nem akartam belemászni a magán szférádba. A féjeddel kapcsolatban nem tudok véleményt mondani, hiszen én 20 évig éltem az első férjemmel és 8 éve a másodikkal. Igy más a helyzet. Az első férjemmel nehezebb volt, sok hülye dolga volt, sokat ivott otthon stikában, a pozíciója megkövetelte a józanságot.(Otthon tombolta ki magát) Ha volt partner buli, akkor folyt a márkás pia. Meghívni is kellett őket, teríts, merítst,) A természete meg ... Ha valami baj volt bebeszélte, hogy én voltam a hibás, senki más. A szüleim halála is az én dolgom volt, nem volt köze hozzá. Egy évben haltak meg, annyit tett, hogy eljött a temetésre. Mindent én intéztem.

A második férjem érzelmes, kedves, imádja az unokámat, lányaimat, - nem úgy mint a volt férjem - de ő is csak PASI. Bevon a munkájába, jókat beszélgetünk, játszunk, (sakk, dominó, kártya) de meglegyen mindene. (Kaja, vasalt ruha, rendezett család: én gyerekem+te gyereked).Ő az itthoni harmóniára törekszik, ami a 4 lány + 3 unoka szempontjából is jó. Én segítem ebben.

3. felesége vagyok, állítóleg bennem találta meg az igazit. Remélem, szeretem.

Nem zavarjuk egymás köreit, mert még nem éltünk együtt annyit mint Ti. Remélem érted, hogy mit akarok kinyögni.

2657. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2655. - Abfef62371)
2009. jan. 4. 15:53

Igazából persze én is el vagyok lustulva már ahhoz képest, hogy milyen iszonyatosan pörgős életem volt. Főzdögélek - bár a férjem nem szereti az újításokat és nem eszi meg a kreatív ételeket - bár miatta /is/ csinálom (a vércukra miatt), de nem, folyton hőzöng. És azt mondja, hogy ő nem válogat. Na persze. Van ötféle étel, amit megeszik, azokat variálom, abból már elég nehéz lenne válogatni! Na, nem panaszkodom. Szóval csiszatolok én is, de nem viszem túlzásba, sokat olvasok, sokat alszom (ez mindig hiányzott), sokat ülök a gép előtt, csinálom a házimunkát, amit igazából nem szeretek, de mit lehet tenni. Megszoktam az itthon levést, nem is rossz annyira, amit nem kedvelek benne, az az, hogy jól jönne azért egy kis plusz pénz. De ezért sem panaszkodom, mert van, akinek ennyi sincs. Csak hát 2 nyugdíjas..., értitek, ugye. És még bőven tudnék dolgozni. Már úgy értem, agyilag és fizikailag.

Szóval ez egy kicsit hátráltat az egyébként pozitiv életszemléletemben, de egy jó könyv helyrehozza a lelkemet. Érdekes viszont, hogy napokig ki sem nyitom a tv-t. És az is elég kemény helyzet, hogy a férjemmel soha nem voltunk ennyit együtt. (És így zavarjuk egymás köreit.) Igazából mind a ketten változtunk és változunk, és nem előnyünkre, ezt mondhatom. És hát nem összefelé csiszolódunk, mert ragaszkodunk a saját kis privátszféránkhoz. Nehéz dolog ez és - higgyetek nekem - nem azon múlik, hogy 'szeretet'! Össze kell szokni ismét és ez nem megy könnyen. Ahogy ebben a pillanatban látom, egyáltalán nem megy. (Nem ez volt a legvidámabb karácsonyom!)

Bocs az off-ért. Nem akartam, de kijött. Ha már kérdeztél!

2656. abfef62371 (válaszként erre: 2653. - Zuzmika)
2009. jan. 4. 15:25

Zuzmika!

Nem írtál róla, hogy hogyan érzed magad? Jól vagy? Fanninak milyen volt a karácsony? Hiszen az ilyen kicsiknek csoda az egész! A kis arcuk, kiváncsiságuk, mosolyuk mindennél többet ér. Kérlek írj róla.

2009. jan. 4. 15:13

Rudiandinak köszönöm, hogy nem bántottam meg, nem akartam. Unoka? Mesélj már!!!

Mi van? Munka előtti punnyadás?

Bevallom, én is ellustultam. Tegnap reggel korán kelt a férjem, hogy szokni kell! Na, ha kell, akkor irány a Tesco! Már nem is lelkesedett! Fél 7-kor már ott voltunk. Élmény volt vásárolni. Sehol senki, ásítozó kedves eladók, kényelmes vásárlás. Ma én keltem, ágyban reggeli és sakk! Ritkán nyerek de most... Tudtam, hogy 2 lépés és nyerek. Erre jön a Csöpi cica, nyávog, hogy kimenne, de én nem és nem! majd ha a vége a játéknak! A vége az lett, hogy begurult, feljött az ágyra, pici mancsával (mint aki tudja) lesöpörte a bábukat és elrohant. Ennyit a nyert játszmámról! Persze a férjem nem ismerte el, hogy én voltam a nyerő!

El sem hiszem, hogy holnap dolgozunk. Én mondjuk fél napot, mert a lányom megy dokihoz, úgyhogy délben hozza a picit és velem lesz kb. este 6-ig. Alig várom.

Holnap úgy döntöttem, hogy kezdem az Alexandrát. Nehéz lesz, de talánk kibírom. A férjem támogatásáról annyit, hogy tett fel a gázra füstölt csülköt főni magának, majd meghalok az illatától. (De azért szeret!)

Na, varrok egy kicsit, vettem egy nadrágot, de hosszú, aztán hajmosás, fürdés, manikűr, stb.

Pusi! Nem tudom, hogyan nem lustultál el (már ne haragudj) csak belegondoltam, hogy ha nyugdíjas lennék, és itthon maradnék vagy a lakást csiszatolnám egész nap, vagy belemerülnék egy könyvbe (egy jó könyvet nem tudok letenni), vagy főznék érdekes inyenc dolgokat. Te nyílván kreatívabb vagy és ügyesebb.

Danya: olyan vagy, mint a lányomék. Ők is ilyesmi vállakozásban vannak, sokszor megütötték a bokájukat alkalmazottakkal. Remélyem, az új év boldogabb lesz!

Na, hagyok helyet másnak is, abbahagyom a szómenést.

2654. rudiandi
2009. jan. 2. 20:48

BÚÉK mindenkinek

nyugodjatok meg, senki nem sértett meg. nekem is hasonló véleményem van

azért nem írtam, mert Hárskúton teleltünk apával, most értünk haza

holnap unokázom, mert itt lesznek, aztán majd jövök és mesélek, de most mennem kell, mert ki kell pakolni, és mosómasát be kell indítani

2653. zuzmika
2009. jan. 2. 16:24
Én is járok mindig, magam miat is, meg azt hiszem mondtam már hogy az anyukának is 8 mellműtéte volt, az első 27 évesen.Csak azért dobtam fel a témát, mert fontosnak tartom , főleg így hogy Kati is írt róla.Beszélgettem az anyósommal pár hete és kérdezte hogy én szoktam e járni, mondtam hogy igen, és akkor mondja, hogyő még soha nem volt semmi szűrésen, mert úgy hallotta a rákszűrés fáj, amamográián meg úgy összenyomják a mellett hogy talán a későbbiekben attól lesz betegség...nem tudtam meggyőzni az ellenkezőjéről, de tudjátok hogy ő milyen.Én viszont öülök annak, hogy vannak már ilyen lehetőségek, mit meg nem adtak volna ezért akár még pár évtizeddel ezelőtt is.
2652. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2650. - Abfef62371)
2009. jan. 2. 15:41

Igen, ettem már chillis, narancshéjas, körtés, mandulás keserűcsokit - nem egyszerre mindet, csak sorrendben!:-)) Megmondom őszintén egyik sem izlett, mert eleve a keserűcsokit nem szeretem.


A férjem meg azt mondja, hogy 'érzi, milyen jót tett neki a keserűcsoki'. Nem hiszem, hogy sokat ártana egy 86%-os Lindt és abból is kb 30-35 g alkalmanként. Ha meg esetleg ártana - úgysem tudok a fejének beszélni, mindig azt mondom, felnőtt, nagykorú nagyfiú és amúgy meg az ő élete! Mindenki azt csinál a saját életével, amit akar, nem?


:-))))

2009. jan. 2. 14:46

Bocsánat, hogy leírtam, csak dühös vagyok, hogy mennyien nem járnak vizsgálatra. A lányommal is nagy baj lett volna, ha időben nem derül ki.


Még karácsony előtt vettem gesztenyét. Hogyan kell megsütni? Csak nasinak gondoltam, olyan hangulatos még gyerekkoromból. Pucolgattuk, beszélgettünk közben stb. Mi amúgy is ilyen körülűlős, beszélgetős fajták vagyunk. De kettesben a férjemmel is. Iszonyú sakk, dominó csatákat vívunk kettesben. Jó, mikor lejönnek az unokái, lányai és beszállnak.

Na, készülődöm, megyünk a barátnőmékhez.

Jó pihenést továbbra is!

2009. jan. 2. 10:19

Mi természetesen járunk rákszűrésre, és mindenhova, ahová lehet. Pl. csütörtökön megyek mammográfiára. Azért írtam, hogy természetesen, mert erről tudok írni hosszan. Röviden csak annyi, hogy 16 hónap van a két lányom között. A másodikkal voltam 3 hónapos terhes, amikor a nőgyógyász elküldött rákszűrésre az onkológiára, hogy valami nem stimmel. A doki közölte, hogy minden bizonnyal rákos vagyok, (nem kertelt) és el kell vetetni a babát. Nem engedett haza a kórházból. 3. nap hazajöttem, mert nem mondtak semmit, lázmérésen kívül nem törődtek velem, hiába mondtam, hogy otthon van a 19 hónapos lányom. Elküldték a zárójelentést "beteg eltünt" felirattal.Saját felelősségemre megszültem a lányomat egészségesen. Mentem vissza a szülés utáni 6 hetes vizsgálatra a dokihoz, aki szintén közölte, hogy baj van. Mivel nem voltam hajlandó a fehérvári kórházba menni ismét, így Bp-re a Kékgolyóba utalt. 3 hónapos volt a pici lányom, amikor be kellett feküdnöm. 2 hónapig voltam ott. Az volt a szerencsém, hogy az ov. főorvos utána nézett egy ritka betegségnek (sejtburjánzás a méhszájon) ami úgy néz ki mint a rák. Megoperáltak és egészségesen hazajöttem. Ez 31 éve volt. Ma már fejlettebb minden természetesen, de jobb félni. Így nem kérdés számunkra, hogy ellenőriztetjük-e magunkat. Bocsi Zuzmika, nem akarlak megijeszteni.


A csoki nekem is sarkalatos kérdés+az édesség. Cukrosnak nem jó a keserű csoki sem. Az én férjem is cukros. Nem vészes, de gyógyszert kell szednie rá és rendszeresen vérvételre járni. Ő sajnos nagyon szereti az édességet.

Pusi! Ettél már narancshéj darabos keserű csokit? Nem akarlak bántani, de az valami fenséges!

A fürdőről csak annyit, hogy mellettünk van Agárd, ott gyönyörű termál fürdő, a vezetője barátunk, így ingyenes bérletünk van mindig. Ha tehetem kihúzom magam, hogy ne kelljen elmenni, mert szégyelem "hab" testemet. Háj "hab"-ra gondoltam. A kifestett műköröm, lenőtt haj pedig tipikus. A másik az újgazdag, aki tele van arannyal és nyafog a barátjának, hogy mennyien vannak, jaj, lelocsoltak stb.

2649. schybie
2009. jan. 1. 17:33

Szép napot!


Én járok rákszűrésre, sőt mindenhova ahova kell, mert azt mondom buta az az ember aki inkább nem vesz tudomást a felhívásokról, nehogy "rossz hírt mondjanak", aztán márcsak akkor kapcsol ha késő. Igenis mindenki járjon rendszeresen szűrésekre, ha szükség van rá orvoshoz, jobb a bajt megelőzni.


Segítséget nem tudok senkinek adni, hisz sokszor én is arra szorulok:) tapasztalatok vannak ahogy itt mindenkinek. Most azon gondolkodom hogy csináljak-e pár hét megszorítósabb üzemmódot, vagy sem. Nem ártana, főleg hogy fejben is rajta vagyok most, ez talán a legfontosabb, hisz ott dől el minden. Nálunk sincs abszolút édesség: több kg túrórudi, keserűcsokiba mártott dió, 6 féle szaloncukor, pogácsa, tábla csokik, bonbonok, jó hogy az ember párja rudigyárba dolgozik:) egy a szerencse ezek hidegen hagynak, most legszívesebben egy hatalmas csokicsúcsot ennék de inkább iszom egy pohár vizet:)


Holnap dolgozom, viszont hétvégén szabad vagyok,jövök is hogy lássam ki hogy hangolódik a kezdésére. Már ma nekiálltam, délben ettem 3 db virslit magába, paradicsommal, vacsira egy norbi-puding figyel majd be és ennyi, igaz tegnap ettem rendesen, nem csodálkozom hogy ma nem kívánok semmit.

2648. zuzmika
2009. jan. 1. 16:42

Sziasztok!

Én csak a béres Alexandra dvd-ket ismerem, megvan 3 vagy 4, a könyvet nem ismerem.A dvd-ről viszont csak annyit, hogy kemény, de nem az a fajta keménységű mint a Rubint Réká.Szóval meg lehet csinálni, én mikor csináltam egy éve, akkor naponta 2x megcsináltam a 20 perceset, és jó volt, sőt ha emlékeztek, még a Fanni is csinálta.


Kati!Nagyon sajnálom, hogy a lányod ilyeneken ment már át fiatalon, most már értem miért írtad , hogy megszenvedett a babáért.

Amúgy ha már itt tartunk, Ti jártok rákszűrésre?

2647. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2645. - Abfef62371)
2009. jan. 1. 14:42

Szia, ismételten BÚÉK mindenkinek!


Ezt a gépet, ill. linket csak azért küldtem, hogy lássátok, nem lenne rossz egy ilyesmi, de ez nem valószínű, hogy otthoni használatra készült, hanem edzőtermeknek. De ha találnék ilyet, szívesen meglátogatnám.


A Béres Alexandrához nem tudok hozzászólni, mert nem olvastam és - őszintén szólva - nemigen hiszek az ilyen diétás megszorításokban. Vagy teljes átalakítás, vagy semmilyen. Ez - sajnos - tapasztalat. Ha időleges a dolog, azonnal visszajön csőstül minden, ami addig lement. Danyánál és a lányánál is ez következett be. Lefogyni még viszonylag "könnyű" (csak nem kell enni!), de megtartani!!


Bár most, hogy sokat járok fürdőruhás emberek közé, úgy gondolom (lehet, ez egy lelki nyavalya lesz! Bár nem szokott.), hogy inkább vagyok 10 kg-val több, mint 10 kg-val kevesebb! Persze, egyik sem jó, de az arany középutat nehéz megtalálni. De a gömbölyű felépítésűek legalább kitöltik a bőrüket - ha értitek, hogy mit akarok mondani evvel. Akár nő, akár férfi. De a soványak nagyon csúnyák. Lóg a bőrük (és minden egyebük...) mindenhol. Rémes. És bikiniben, kifestett műkörmökkel, elhanyagolt festett hajjal. Épp azon tűnődtem, hogy talán jobb is lenne ilyen vízbe nem bemenni! (Ezért is keresek mindenhol nem megerőltető tornát, mert - hát legyünk őszinték - nem vagyok már pipihusi, pláne, így egy év elmúltával:-)))) És a szárazföldi kemény edzéseket a térdem sem bírja. Ezért jó a vizi edzés. Csak hát... ld, mint fent.


Az evéssel elég jól megvagyok, tegnap pl ebédre ettem egy kistányérnyi paprikás krumplit, este meg egy kis tálka kocsonyát. Nem mondom, hogy az édesség nem hiányzik, de nem is tartok itthon semmit, így nem tudok bűnözni. A férjem eszik kb 30 g keserűcsokit, mert - állítása szerint - azt a cukrosok is ehetik, én meg meguntam, hogy folyton figyelmeztessem, nagyfiú már! Én meg szerencsére ezt a fajta csokit kifejezetten utálom. De most, hogy beszélünk róla, lehet, hogy délután csinálok magamnak egy kis zabpelyhet. Persze édesítővel. Maj' még meglátom.


Ma az ebédem kb 1/2 tál lencseleves volt, amibe virsli volt belekarikázva és a bűnözés, hogy kb 3 dkg liszttel behabartam, valamint krutont tettem bele a tálalásnál. Ennyi. Éhes végül is sosem vagyok, inkább csak ehetnékem van és persze édességre vágyom mindig.


Na, de eleget beszéltem, jöhetnek mások is!


Puszilok mindenkit.

2646. danya
2009. jan. 1. 14:07

Buék csajok, akinek még nem mondtam:) remélem ez az év is legalább ilyen lesz, mint ami elmult, azt hiszem annyira azért nem lehetünk elégedetlenek. tulajdonképen rajtunk áll sok minden.

a fogyókurat nálunk is el kell kezdeni 3 főnek, de sürgősen. mint irtam blankanak majdnem a fele visszajött amit tavaly kinszenvedések árán leadott:( de azt hiszem ennek nem a mai nap lesz a kezdő napja, inkább áttérünk az 5-ére.

itt szállingózik a hó, nem foghatjuk rá, hogy nem kellően alkalmazkodik hozzánk az idő ugye? karácsonykor is volt hó és most is.

kicsit azért izgulok

majd jövök most oda kella dnom a gépt.

puszi

2009. jan. 1. 13:31

Én vagyok az első ebben az évben!!!

Mégegyszer boldog új évek kívánok!

Pusi! Lehet, hogy ez fordulópont? A lányom felszedett a terhessége alatt és előtte sok kg-ot, mivel rengeteg hormon tartalmú gyógyszert szedett, (nem kendőzöm, méhnyak rákja volt kezdeti stádiumban, amit szerencsére kikezeltek 2 műtéttel. Sokat vártunk erre a babára, később vitamint, magzatvédőt stb. szedett. 15 kg-ot hízott. Szülés, szoptatás után (6 hónapig szopott) elkezdte a Béres Alexandra programot. 2 hónap alatt 8 kilót fogyott. Én is megvettem a könyvet, most barátkozom vele. Szerintem nem drasztikus, főleg Nektek, akik egészségesen éltetek eddig is. Ezt a gépet nem ismertem. Szerintem elkezdem 5-én az Alexandra progamot, vagy van ötletetek? Tudom újévkor ez nem olyan aktuális, de aki ráér ilyennek foglalkozni?

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook