Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az hogy ha vele vagyok csak a hibáimat látom? fórum

Miért van az hogy ha vele vagyok csak a hibáimat látom? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. jún. 2. 17:50

Több okból.

1.ugyanazt a szituációt veled mindig másképp kezeli,mint bárki mással.Veled mindig rosszabbul.

2.van,amiből simán kimaradsz és ez neki nem gond.

3.van,amiből simán kihagy és ez sem gond neki.

4.1-3-hoz hasonló viselkedésről te le vagy tiltva,de az ő esetén: mi rosszat tett már megint.

Vagy valami ilyesmik.Mellé lőttem?:)

33. Tücke (válaszként erre: 32. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 17:30
ha már hiba érzet párosul mellé nincs is miről beszélni a továbbiakban csak magadat vágod át a palánkon amikor azt beszéled be magadnak h el tudnád fogadni... nem tudod ha eltudnád nem lenne hiba érzet... gondold végig logikusan és rájössz te is
2012. jún. 2. 17:14
Azt hogy ezt csinálja elfogadtam akkor amikor össze jöttünk. Persze a hátrányait akkor még nem ismertem, de ez nem a fő probléma. Ez csak egy vita téma amit el tudnék fogadni, ha nem párosulna mellé ez a hiba érzet.
31. ildikopopescu (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 16:59
a hibaidat latod,mert igy akarod te,probalj meg masra is gondolni,mind a roszra,az elet jobol is all
2012. jún. 2. 16:51

sztem tök feleslegesen irogatunk ide...ha már a föcim kérdésére nem tudja a választ,mi minek erölködünk meggyözni öt,h nem a megfelelö partnerrel van.

falra hányt borso.

ja és vannak nök,akik szeretnek szenvedni..

2012. jún. 2. 16:50
már ne haragudj, de ahogy elnézegetem az általad indított fórumokat, ez a kapcsolat rohadtul nem működőképes..... mi a viharnak nyúzod le magadról az utolsó bőrt is?????? Lépj már! Neked ez nagyon nem jó, ezt te is érzed, tudod.... csak anyavajogsz, holott már régen felismerted, h mit kellene tenned. M ez a rengeteg fórum, erről a párkapcsolatról? Ha jól működne a dolog, akkor te is tudod, h nem indítottál volna a témában ennyi topicot...... Ez önámítás a köbön, h mentegeted párodat, és itt meg panaszkodsz, holott sehogy sem jó neked ebben a kapsolatban....
2012. jún. 2. 16:43

exem is mindíg cikizett, és beszólt, és aztán el is váltak az útjaink...


először ahogy a kérdést feltetted arra gondoltam hogy túl tökéletesnek látod őt, és ezért akarsz mindenáron megfelelni.

de itt egész más a helyzet, szerintem nem az a lényeg hogy füves vagy nem füves ( bár azt azért hozzá kell tenni nem a legjobb ember főleg nem hosszútávra ) hanem azt hogy szereted vagy nemszereted. Azt hogy tudtok együtt élni, jól érzed magad mellette? tedd fel a kérdéseket magadnak, és aztán ha úgy látod hogy nem megy akkor ne erőltesd. Hidd el nem csak ez az egy pasi létezik a világon, még ha nehéz is a lépés ha hiszel önmagadban, előbb utóbb rád fog találni az az ember akivel nem lesznek kétségeid.

27. bogrács52 (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2012. jún. 2. 16:42
Egyetértek veled teljes mértékben,ha nincs önbizalom akkor semi!:)
2012. jún. 2. 16:41

irj magadnak egy listat pozitiv es negativ dolgokkal, marmint a manyusrol, ez igazi klasszikus es mindig bevalik. Valszeg tobb lesz a negativum es akkor sima ugy, hogy donts.

Masreszt amiket leirtal egy onzo faSkalap, hiaba tunhet ugy, Te egy csoppet sem erdekled, kulonben akar a cuccot is letenne, de nem fogja!

Neked meg (gondolom) nem ilyen elet kell.

Jo meglatas volt, olyan barino kell neki, akivel egyutt tudnak vihogni,majd elszivjak az egesz/maradek agyukat.

Hajra! Csak ehhez ne asszisztalj,mert sokat serulhetsz me'g!

25. c1e9612cd3 (válaszként erre: 19. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 16:32
magadat bántod ezzel az egész kapcsolattal....
24. Tücke
2012. jún. 2. 16:30
és pont nem érdekel h mennyire szeretem vagy mennyire nem
23. 94ac2944be (válaszként erre: 19. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 16:30

Már megbocsáss, de nehogy már őt sajnálgasd. megbántod a szegény drogos lelkét? te egy ilyen party alkalmával nem sérülsz? érdekli őt, hogy te ilyenkor mit érzel? kérdezte valaha, hogy mit szólsz ehhez? nem gondolod, hogy már rég le kellett volna lépned? ilyen emberre hogy lehet jövőt építeni? biztos támaszt nyújt neked? mi lesz, ha az utolsó fillérjét is drogra költi? te majd kölcsön kérsz neki, nehogy megbántsd?

ne haragudj, de az ilyen embert nem tudom tolerálni!

22. Tücke (válaszként erre: 19. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 16:30
Na ez az a pont amikor páros lábbal repült volna ki az életemből a pasi
21. 06718ca650 (válaszként erre: 19. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 16:24
primitív vagy? eszem fa*szom megáll. egy s*gg füves magyaráz neked? :DDD
20. 06718ca650 (válaszként erre: 18. - 06718ca650)
2012. jún. 2. 16:23
vagyis küzdőnek érzem magam, mert küzdök ellene, csak nem érzem magam daginak. :)
2012. jún. 2. 16:23

Az pl nagyon bántott, hogy átjött a haverja aki nem szív, de a barátnője igen. Ketten szívtak és röhögtek, ez nekem nagyon rosszul esett hiszen abban a helyzetben úgy éreztem most igazán boldog és ezt velem nem teheti meg (nem is akarom).

Majd mikor elmentek számon kértem, hogy milyen jó szórakozott, azt mondta, hogy ha a csajhoz hasonlítgatom magam primitív vagyok, és nem a csajjal röhögött hanem a csajon. Azóta néha-néha felhozom neki, hogy neki ilyen barátnő kell. De ezzel őt is bántom és magam is.

2012. jún. 2. 16:22
lehet nem jó ember mellett vagy, én pont az uracskám mellett nem látom egy hibámat sem, még súlyfelesleggel küzdőnek sem érzem magam mellette.
17. Tücke
2012. jún. 2. 16:21
Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal baromira nem a megfelelő ember van az oldaladon... az aki 2 év után nem tisztel annyira h ne erőszakoskodjon a xarjaval az nem értékel téged eléggé és még ha te nem is fogod tuti h a tudat alattid igen mikor ilyeneket csinál s igen is rombolja az önbizalmadat
2012. jún. 2. 16:19
Valószínű, hogy te kilógsz a "nyugtatós cigi"-s sorból. Biztos, hogy te is oda akarsz tartozni???? Lehet nem is te becsülöd alul magad, hanem ő értékeli saját magát többre. Addig változtass, amíg nem túl késő!!!!
15. Pan Dóra (válaszként erre: 8. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 16:17

Nem másnak kell megfelelnünk, hanem önmagunknak. Ha ez tetszik a másik embernek, akkor akár még egy pár is lehet belőlünk, de ha nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagyok, akkor mindketten keresünk mást.

Nehogy arra pazarold az életed, hogy másoknak megfelelj!!!!!!!!!

2012. jún. 2. 16:15

nagyon gyorsan véget vetnék a kapcsolatnak.a füvesek másféle emberek.

1 sose szoknak le

2 hosszutávon idegrendszeri problémákat okoz

stb

még ö veri a nyálát,egy FÜVES?

neked van okod önbizalomra,nem neki.

sajnos én is ismerek ilyen embereket.sajnos.

13. andi6020 (válaszként erre: 10. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 16:14

Tényleg jobb lett volna, ha beszívsz. :)


Nem vagy kicsit hisztis?

12. c1e9612cd3 (válaszként erre: 10. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 16:10

na, hát pont ezért van önbecsülési gondod mellette! ha 2 év után, nem tisztel meg annyira, h folyamatos elutasításod ellenére is tukmálja a xarját...... mindemellett te meg azt nézed, h rajtad kívül mindenki csinálta vele..... Sőt! Ez az infód nyilván onnan van, h ő mondta neked....

Itt az ok..... Sajnos azt hiszem, mégha nem is egyértelmű dolgokban, de önző a pasid....

2012. jún. 2. 16:09
Egyébként próbáltam már erről vele beszélni, azt mondja, hogy most amikor egyre több szeretet add meg kimutatja ilyesmi akkor csinálom ezt vele. Eddig ezek a dolgok nem zavartak. Szerinte.
2012. jún. 2. 15:58

Volt egy tipikus esett 3 napja. Beteg voltam fájt a bölcsesség fogam és elég rossz hangulatom is volt.

Mondta, hogy van ilyen nyugtató cigije, szívjak belőle hátha nem fáj annyira és jobb kedvem lesz tőle. Olyan rosszul esett, hiszen tudja, hogy én nem bírom ezeket a szarokat (amúgy dohányzom) és azt is tudtam, hogy eddig rajtam kívül mindenki szerette ezt vele csinálni.

Kiborultam, mert nem ez volt az ilyen első esett, hogy kínálta és szakítani akartam vele.

2012. jún. 2. 15:53
Szia. Ha ő tényleg nem ad rá okot,akkor valószínűleg mégiscsak probléma van az önbizalmaddal. Vagy őt értékeled felül. Viszont én nem tanácsolom,hogy akkor most azonnal lépj le,hanem gondolkodj el azon, hogyha nem ő az oka ennek,akkor mi,és mit lehetne tenni vele.
2012. jún. 2. 15:50
Igen, talán a megfelelési vágy még mindig bennem van 2 év után is, de nagyon elvagyok már keseredve, mert neki és nekem sem jó ez az állapot.
7. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 15:49
nekem is az jut eszembe erről, mint az előttem szólóknak.... nem ő a te embered.... válts, mielőtt még nagyobb lelki bajod lesz! Lehet, h most még nincsenek látványos önbizalmi bajaid, meg hisztis rohamaid, de majd lesznek idővel, ha így marad....
2012. jún. 2. 15:49
Valami miatt kevés az önbizalmad. Vagy őt látod túl tökéletesnek, vagy magadat értékeled alul. Ha ő nem tesz ezért, akkor alapos önvizsgálatra lenne szükséged az okokat feltárni. Majd tenni ellenük.
5. kicsiharang (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 15:48
Biztosan túlzottan meg akarsz neki felelni.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook