Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért rossz kövérnek lenni? fórum

Miért rossz kövérnek lenni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2006. aug. 1. 19:07

Töredelmesen bevallom nektek, bizony én már gondoltam arra, amikor egy kövér (szándékosan nem ducit írok) embert láttam sütemény, fagyit stb. nyaskát enni, hogy talán nem kéne....

S a másik oldalról szintén éreztem, hogy ferde szemmel néztek rám hasonló szituban. :-(

Végülis valamilyen szinten igazuk is van... Ráadásul nekem egy-egy ilyen pillantás többet ért, hogy elkezdjek fogyizni, mint az hogy nem jön rám a kedvenc ruhám. ;-)

14. Kisvakond (válaszként erre: 12. - Kormeva)
2006. aug. 1. 18:11
Biztosan igazad van, bár nem tudom, hogy ez kinél mikor jelentkezik. Én pl. 170 cm magas vagyok és hozzá 128 kg, nem épp ideális, de még nincs problémám sem a cipővel, sem máshol. Szerintem az aki egy kicsit is aktívan él, még ha kövér is, meg tudja őrizni a rugalmasságát. Bár az is igaz, hogy én aktív fizikai munkát végzek, de szerintem egy a lényeg, ha elfogadod maga , ahogy vagy már nem is annyira gáz a dolog, és akkor már nem világvég hangulatban töröd a fejed a fogyáson, és ez az mi nem mindegy szerintem. Hangsúlyozom, ez az én magánvéleményem.
13. rika
2006. aug. 1. 09:20
Én is úgy érzem sokszor ha eszem bárhol, hogy mindenki engem bámul. Ha egy salátát eszem mindig arra gondolok, hogy biztos azt gondolja a pincér: "minek ennek saláta úgy tesz mintha foglalkozna a súlyával, pedig..."
2006. aug. 1. 09:01

Szerintem is kövérnek - nem ducinak - rossz lenni!Olyan nincs aki a sok/nagyon sok súlyfelesleggel is jól érzi magát...az nem mond igazat...mert elég ha csak arra gondolunk hogy a legegyszerűbb, mindennapos dolgokban is zavarja az embert...ruha, cipő felvétel...urambocsá cipőfűző bekötés!?...vagy amikor az ember nem fér bele a fogorvosi székbe!?...vagy fel kell menni egy emeletet!!?...

Az hogy el tudod-e fogadni magad a kilóiddal vagy sem, az csak a duciknál jöhet szóba, mert a kövérség lehet, hogy fiatalon és éppen most nem okoz gondot, de később 2-5-10 év múlva biztos, tehát elfogadhatatlan és tenni kell ellene.

A "kilóelfogadásnál" számít az is, hogy Te mikor érzed magad jól. Van aki csak akkor érzi jól magát, ha egy deka felesleg nincs rajta, dagadnak az izmai...s ezért bármit meg is tesz. Van aki jól érzi magát pár/több kiló súlyfelesleggel is, nem érdekli ha itt-ott kidudorodik valami.

11. Cathe
2006. aug. 1. 08:09

Annak, aki el tudja ducin is fogadni magát biztosan nem rossz. Én azok közé tartozom, akinek ez nem sikerül és ezért, ha felszalad 4-7-10(jajjjj) kg begubózom, csak nacit hordok és nem megyek sehova szívesen.

Mióta ismét sikerült leadnom a felesleget kinyílt a világ. Másképp nézek az emberekre és jól esnek az elismerő pillantások. Ráadásul az energiaszintem is lényegesen feljebb emelkedik ilyenkor. Sokkal többet bírok fizikailag és lelkileg is.Érdemes csajok, kitartás!

2006. aug. 1. 02:11
Amikor sok felesleg van rajtam minden nehezebben megy hamarabb elfaradok stb.Es persze a lekem is haborog mert nem erzem magam csinosnak.:(
9. zoja
2006. júl. 31. 23:50
Aki volt már karcsú vagy ismét az lett az tudna erről mesélni.Nem rossz kövérnek lenni hanem szuper jó érzés csinosan karcsún megjelenni társaságban ,sétálni egyszerűen jó érzés kisebb súllyal élni.
2006. júl. 31. 23:35
Elkell menni egy fürdöbe és ott meglátja az ember mennyi ortopéd alakú ember van és akkor rá jönn arra én is egy vagyok a többi közül. Az egészsége miattt viszont meg kell tenni azt, hogy lead a kilóiból.
2006. júl. 31. 21:45

Én azért nem vittem magamnak a gimibe és az egyetemre tízórait, mert mindig azt gondoltam, hogy csúfolni fognak, hogy minek eszem. Pedig akkor még nem is voltam annyira duci. Persze aztán otthon jól beettem, annyira éhes voltam.


A ruhavásárlás is egy kínszenvedés. Jól írod emagdi, tényleg kinéznek az eláadók. Pedig mi van akkor ha a szupervékony húgomnak akarok ruhát venni?

6. emagdi (válaszként erre: 2. - F772199837)
2006. júl. 31. 21:15

nekem ilyen még eszembe sem jutott:)) szerintem nyilvános helyen az emberek nem gondolkodnak azon, hogy miért és mit eszik a másik, mindenki a maga kajájával van elfoglalva. nem?:))


ettől függetlenül szerintem nagyon rossz kövérnek lenni, először is azért, mert nagyon nehéz ruhát kapnia magára az embernek. persze most már vannak speciálisan nagyméretű ruhákat áruló boltok, de általában azok jóval drágábbak mint a "normál" butikok. mellesleg a drágán vett "kövér-ruha" is hülyén áll az emberen. amúgy én a ruhaboltokban szoktam érezni, hogy kinéznek onnan, és az eladók biztos gondolják magukban hogy minek nézegetek én ott, úgysem lesz semmi rám való...


a mostani hőségben duplán fűt a zsír, ez is nagy hátrány... (télen mondjuk biztos fűt:))

2006. júl. 31. 21:02
Ki mondta, hogy rossz? Egyébként az. Bár ismerek egy csomó kövér embert, akiket nem zavar, s boldogok. Irigylem őket.
4. rozsa3 (válaszként erre: 2. - F772199837)
2006. júl. 31. 20:24
Ez nekem is eszembe jut bármikor ha nyilvános helyen eszem, de tudom, hogy a "normális" emberek nem gondolják ezt. Akik így gondolják primitívek.
2006. júl. 31. 20:23
Én egészségügyileg jól vagyok, de az esztétikum miatt zavar a súlyom. Kilógok, gömbölyödök a ruháimból. Látszanak az úszógumik. Csak ennyi:)
2006. júl. 31. 20:23

1. Ciki nyilvános helyen kajálni.


Egy normál tetsalkatú símán eszegethet bárhol, én viszont cikinek érzem, mert úgy gondolom mindenki engem néz, és azt gondolja: "na, a hájpacni megint zabál, ahelyett, hogy diétázna!" :(

2006. júl. 31. 20:21
Nap mint nap szembesülök azzal, hogy nehezebb az élet ducin. Szerintetek miért rossz kövérnek lenni?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook