Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért rossz kövérnek lenni? fórum

Miért rossz kövérnek lenni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
195. Barbamama (válaszként erre: 185. - Keresztesi)
2007. máj. 3. 14:14
Szerintem te már jusztisazértis kötözködni akarsz. Magyarországon élek, és elköltöm a puszta létemmel a tisztességes, sovány adófizetők pénzét. Azért mert egy élősködő kövér disznó vagyok, aki büdös, értéktelen, és nem érdemel meg egyetlen férfit sem. Mert ha véletlenül párkapcsolatban élek is, az is szánalomból jött létre.És szégyellem magam, és bűntudatom van, mert másodrendű, sőt sokadrendű tagja vagyok a társadalomnak. Most jó???
194. erikpipi (válaszként erre: 191. - 0c97fbb607)
2007. máj. 3. 14:07

"Mellesleg úgy tűnik,hogy a kóbor ebekkel szemben

sokkal nagyobb a toleranciád"-Ezt nem tudhatod.

193. daf6cd27c7 (válaszként erre: 191. - 0c97fbb607)
2007. máj. 3. 13:59
Ne strapáld magad, választ nem fogsz tőle kapni. Csak oltogatni tudja itt az embereket. Amit én írtam, részéről az is válasz nélkül maradt.
192. keresztesi (válaszként erre: 120. - FatFanni)
2007. máj. 3. 13:58
Neked inkàbb nem vàlaszolok, ha szeretsz kovèr lenni, ugyis melletted lesz mindenki. 13 èvesen 140 kilò ès mosolyogva irod le :- ma 4 tányér gulyás levest, és 3 tányér pacalpörköltöt ettem.=( Most meg éppen a tegnapról maradt csokitorta utólsó 6 szeletét vágtam be. Hàt.... mèg nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy ìgy elhagyd magad. Jobb lenne egy kicsit lazitani az ètkezèseiden, nem? Vagy konzultàlni egy szakèrtovel, amig nem kèso . Minden jòt neked. Engem meg szidjatok nyugodtan, megyek dolgozni
2007. máj. 3. 13:55

..."Hiàba magyaràzkodtok, kovèrnek lenni igènytelensèg, akaratero hiàny! A kovèr ember, izzad.".........

.szerintem a legtöbben ezen akadtak ki ,és jogosan!

És ez bizony nem arról szól hogy miért rossz kövérnek lenni,ez minősítés ,megalázás,elítélés,lenézés egy kövér embernek!Nem jó tanács!

Mellesleg úgy tűnik,hogy a kóbor ebekkel szemben

sokkal nagyobb a toleranciád,mint a kövér emberekkel szemben!Ez elgondolkodtató!

190. keresztesi (válaszként erre: 189. - Böske)
2007. máj. 3. 13:50
Te nem is vagy kovèr :-)
189. böske (válaszként erre: 184. - Barbamama)
2007. máj. 3. 13:44
Vezessük be a Vénusz-divatot! Akkor már nem is fogyok többet. Még modellt is állok!
188. daf6cd27c7 (válaszként erre: 185. - Keresztesi)
2007. máj. 3. 13:39

Figyelj, szerintem elnézted a fórum címét, ez nem azzal jött létre, hogy hogyan b...assuk a kövéreket?

Ha te meg lefogytál, örülj magadnak, és csá. Nem kell itt oltogatni az embereket. Bár ez a fröcsögő rosszindulat... Nem csak nekem tűnt fel, hogy valami nem stimmel, bár lehet a kilóid rendben vannak. Csak az emberiesség terén van némi hiánybeliség. Lefogyni lehet, de ezen nem lehet segíteni.

187. Barbamama (válaszként erre: 182. - Keresztesi)
2007. máj. 3. 13:39
Látod, megint másról beszélsz. Nem jó kövérnek lenni, de nem leszek soványabb attól, hogy leírsz 15 közhelyet, amelyek bántóak a számunkra. Nem, nem szeretünk 100 kg felett lenni, és küzdünk. És nem megsértődnöd kellene, hanem inkább olvasd el újra, hogy mit írtál. Becsüllek azért, amit a gazdátlan kutyusokért teszel, de úgy látszik, hogy az emberekhez nincs érzéket. Velünk most rosszul bántál, embertelenül. TEHÁT ISMÉTLEM: nem a véleményeddel van baj, tudjuk valamennyien, hogy a kövérség mennyi betegséged okozhat, DE a mód, ahogy megosztottad velünk a véleményed GÁZ!!!
186. daf6cd27c7 (válaszként erre: 184. - Barbamama)
2007. máj. 3. 13:35
Igazad van. Én korábban kifejtettem erről a véleményemet, bár kicsit erősebben. De egyetértek.
185. keresztesi (válaszként erre: 184. - Barbamama)
2007. máj. 3. 13:34
Elèg Finnorszàgba elkoltozni . 400 eurot ad a finn kormàny, minden leadott kilòèrt. Annyira sokba kerul az elhìzàsos betegsègek kezelèse. Ha ez nem segìto kèz ... :-)
184. Barbamama (válaszként erre: 181. - Böske)
2007. máj. 3. 13:31

Szerintem túl megbocsátó vagy. Senkinek nincs joga ahhoz, hogy pusztán a külsőd miatt ítéljen meg. Én benned egy ember embert ismertem meg. És az dühít, hogy vannak olyanok, akik esélyt nem adnak rá, hogy bebizonyítsuk, hogy érünk annyit, vagy akár többet, mint egy áramvonalas csinibaba. És igenis gusztustalan, ahogy esetenként bánnak velünk. Nem szabad cigányozni, négerezni, a mozgássérülteket bántani. Az alkoholistáknak, a drogosoknak segítő kezet nyújtanak, annak érdekében, hogy leszokjanak. Velünk meg mi van? Szégyelljük magunkat, és költözzünk el egy másik bolygóra??? Bocsi csajok, de dühít az igazságtalanság. És ha holnap divatba jönnének a gömbölyű formák, pont azok kezdenének hízózni, akik most a legnagyobb köveket dobálják ránk!!!

Én nem akarok magyarázkodni, hogy miért vagyok kövér, nem akarom sajnáltatni magam, az én problémám, meg fogok vele küzdeni, de azért ne kelljen már mindenkitől bocsánatot kérni!!!

183. böske
2007. máj. 3. 13:30
Én mindig az egyenes beszéd híve voltam, ezért akaratlanul is előfordul, hogy mást megbántok. Én is az egyenes beszédet szeretem, ezért nem vagyok sértődékeny. Tény: a kövér ember igenis kockáztatja az egészségét!
2007. máj. 3. 13:27
Elnèzèst kèrek mindenkitol, èn azt hittem a fòrum cìme az, hogy mièrt ROSSZ kovèrnek lenni, nem pedig az, hogy mièrt JO. Ezèrt mertem ideirni, mennyi betegsèget okoz a kovèrsèg, ès hogy az senkinek nem jò. Làtom, ti màskèppen làtjàtok, ti szerettek 100 kilò felett lenni, mindenki ugy gondolkodik ahogy akar, èn csak a betegsègere hivtam fel a figyelmet, nem rossz szàndèkbòl. Màr irtam valahol, hogy èn is pajzsmirigy ès hormonzavar miatt hìztam el, ezèrt tudom, mekkora a kulonbsèg a kovèr ès a normàlis sulyu ember kozott. Nektek van igazatok biztos, èn kicsit elmaradott vagyok, pl azt sem tudtam, hogy a vèkonyaknak gombàs a kormuk. A menhelyen pedig onkèntes vagyok, ès a kisàllatok orulhetnek, ha valaki foglalkozik veluk ingyen, sok àllatorvos inkàbb pènzèrt tenyèszti a fajtisztàkat, mikozben èn az elutott kidobott korcs kutyàkat operàlom.
181. böske
2007. máj. 3. 13:15
Nagyon rossz érzés túlsúlyosnak lenni. Én nem sértődöm meg, mindenkinek igaza van, aki megkérdezi, hogy miért nem teszünk ellene? Viszont ezen a fórumon tényleg csak az van itt, aki tenni akar, ezért inkább segít a bíztatás, mint a földbe döngölés.
180. Barbamama (válaszként erre: 161. - Keresztesi)
2007. máj. 3. 13:10
De igenis bántó voltál. A véleménynyilvánításnak vannak finomabb formái is. Például én is elkezdhetnélek sértegetni, de nem teszem. Inkább azt kérdezném, miért velünk, undorító kövérekkel foglalkozol? Tedd a saját életedet teljesebbé, ne bennünket akarj megváltani. Az, hogy ismeretlenül alázol bennünket, nem segítség. És felhívnám a figyelmedet arra, hogy a legtöbben azért vagyunk ezen a fórumon, mert változtatni akarunk. Továbbá segíteni akarunk egymásnak. De te mit akarsz? Az írásaid céltalan sértegetések.
179. daf6cd27c7 (válaszként erre: 177. - Erikpipi)
2007. máj. 3. 13:07

Tudod itt az a szomorú, nem is a kategorizálásról van szó, hanem bunkóságnak tartom, valakit bántani azért mert beteg.. Pl pajzsmirigy alulműködés stb. Van a környezetemben ilyen ember, és látom mit szenved a súlyfelesleg miatt. Egyszer már öngyilkosságig fajult a dolog..

És amikor ilyen "keresztesi" féle hozzászólásokat olvasok, hát kinyílik a bicskám...

178. Cinka (válaszként erre: 151. - 9a2354601b)
2007. máj. 3. 13:02

Most láttam, hogy ugattál nekem valamit, Dr. Debil :pppp neked nem osztottam lapot és felém kussban vagy,értve??? :ppp


CSAJOK nektek köszi! :)))

177. erikpipi (válaszként erre: 176. - Daf6cd27c7)
2007. máj. 3. 12:56
Nem pozitív a hozzáállása az biztos. Valahol mintha azt olvastam volna, hogy állatorvos egy menhelyen? Nem szép dolog kategórizálni az emebreket. Ez kicsit nácis hozzáállás. "Ez kopasz, akkor nem is ember, ez nyomorék akkor nem életképes stb." Hát, ha ez igaz, nem lennék kutya nála:))
2007. máj. 3. 12:52

Ja, ezek szerint nő. Nagy ügy, tévedtem. A bunkóságon mit sem változtat.

Vagy arra veri magát, Hogy Olaszban él? Hogy megnyugtassam, én is.

De ez nálam nem párosul arroganciával, és a másik lenézésével. Lehet, hogy az a baj, nem 56-os vagyok, hanem 80-ban születtem? P

175. erikpipi (válaszként erre: 173. - Daf6cd27c7)
2007. máj. 3. 12:39

Nem: nő

Születési év: 1956

Lakóhely: Milano

Bemutatkozás: 172 cm 60 kilò

174. daf6cd27c7 (válaszként erre: 163. - Keresztesi)
2007. máj. 3. 12:26
Ja, még annyit, hogy jól csukd be magad után az ajtót. Ide az emberek nem azért jönnek fel, hogy egymást sértegessék, hanem segíteni. Ha te egyáltalán tudod, hogy mit jelent ez a szó... Szerintem többek nevében is írom, reméljük többet nem találkozunk primitív megnyilvánulásoddal. A többieknek: kitartás! Az ilyen rosszindulatú megjegyzések csak további erőt adjanak nektek, és ne törjenek le benneteket!
173. daf6cd27c7 (válaszként erre: 157. - Keresztesi)
2007. máj. 3. 12:13

Én kicsit keményebben fogalmaznék, mint az előttem szóló: CSŐBUNKÓ VAGY. És ráadásul hülye, mint a sötét éjszaka, már bocs... És szerinted akinek pajzsmirigy problémája van, az is igénytelenség? ... Primitív vagy barátom. Bár hozzászólásodból nemed nem derül ki, de azt gondolom, pali lehetsz. Bár nem feltételezem, hogy külsőre egy Don Giovanni... A belső?

Egyre jó volt hozzászólásod, mindenkinek napvilágra került sivár lelkivilágod.

172. Barbamama (válaszként erre: 157. - Keresztesi)
2007. máj. 3. 11:54

Cseppet sem kedves keresztesi!


Demagóg vagy! Rosszindulatú és antiszociális.

A 6 éves unokahugomnak azt tanítom, hogy el kell fogadni a másságot. A külső egy dolog, mert azon a legkönnyebb változtani. De a jellembeli hibák azok már zűrösebbek!

Szerintem kímélj meg bennünket magadtól és a fejtegetéseidtől.

Te vagy igénytelen, és ami a legnagyobb baj, felszínes.

Tudod a szépség a soványság, a fiatalság nagyon-nagyon múlandó. Neked mi marad utána???

Én 125 kg tömény ember vagyok.

171. erikpipi (válaszként erre: 162. - Keresztesi)
2007. máj. 2. 22:43

Most nem adok listát azokról a nőkről, akik tip top meg húha, és amikor levette a cipőjét egy pedikűrhöz, rántottára való gomba.......

Ennyit erről. Ilyenkor eszembe jut Laár András száma ami így hangzik:

Én vagyok a bombanő,

Az illatom átható,

Ha feszes blúzom felveszem,

A mellem jól látható.

A sok buta férfiak

Tekintete rám ragad

Mindig hihihihi


A bombanő az csupa titok,

Senki se látja, ha kakilok,

A bombanő az gyönyörű szép,

Ha púzok, naivan nézek szét.


Pillantásom megvető,

De kéjesen kacér,

A csípőm lágyan ringatom,

Hajamat fújja a szél.

A sok buta férfiak

Szédülten omlanak

Elém, hahaha


A bombanő száján ragyog a rúzs,

Bár leheletem kissé gyanús,

A bombanő lába jó alakú,

De csak én tudom, hogy sajtszagú.

A sok buta férfiak

Vadul harapnának

Belém, aaú!


A bombanő az rejtelem,

Ha feljön a slájm, én mind lenyelem,

Megnyerő a bombanő,

Bár hajlataimban gomba nő.


/Laár András - Bombanő/


üdv neked!

2007. máj. 2. 20:49
Van akinek a génjeiben van,és bármit tesz,nem tud lefogyni.Csak a vérnyomással,vércukor szintre ügyeljetek,ha egy mód van rá.Mikor még nekem is több volt a súlyom a kelleténél,ezekkel volt problémám.
169. ec63a7fc29 (válaszként erre: 167. - C6b27363e5)
2007. máj. 2. 20:45

Ha a képen te vagy fekete pulcsiban, akkor miért mondasz ilyen negatívumokat magadról?

Egyébként kedves nőnek nézel ki, a gyerekeid pedig gyönyörűek.


Majd, ha kicsit nagyobbak lesznek a gyerkőcök, lesz időd lefogyni.

168. Bcicus (válaszként erre: 166. - 0c97fbb607)
2007. máj. 2. 20:28

Én pl, egyáltalán nem szeretnék véknyabb lenni.

Voltam sovány és olyan szarul én még nem éreztem.

Én így teljesen jól érzem magam.

Egy dolog zavar, hogy egyesek úgy gondolják akinek nem úgy néz ki, mint ami az elvárás, az már nem is normális ember, hanem selejtes és undorító és csak azért van pasija, mert a pasi is selejtes és más nem jut neki.,

2007. máj. 2. 18:40

sajna kövér s ronda vagyok

utálom hopgy igy van de pajzsmirigy betegségem miat

nehéz lefogynom

bár azt mondták a korházba diéta de hogy ?

tejterméket kel ennem cácum miat s aba van a sok zsir

utálom magam kövér malac vagyok

166. 0c97fbb607 (válaszként erre: 161. - Keresztesi)
2007. máj. 2. 15:17

Azt hiszem,hogy nem így van!Mégha valaki úgymond jól érzi magát a bőrében kövéren is,az még nem azt jelenti,hogy nem szeretne vékonyabb lenni.Itt szinte 90 %-ban fogyókúrás fórumok vannak,ami azt jelzi,hogy igenis sokan ,tesznek a kövérség ellen,próbálkoznak,sanyargatják magukat a fogyókúrákkal,de egyszerűen a fogyókúrák nem eredményezhetnek tartós fogyást,és mindíg vissza esnek a körforgásba.Akik itt nyilatkoztak,azoknak szerintem épp elege van az önsanyargatásból,de ez nem azt jelenti,hogy nem törödnek magukkal!!!

Sok -sok minden okozhat kövérséget,de a hiba nem az evéssel kezdődik,az már csak okozat.Amíg valaki nem jön rá hogy miért is van szüksége folyton a finom falatokra,mégha nem is éhes,addíg minden egyes fogyókúra kárhozatra lesz ítélve.

És ez nem könnyű feladat,nekem is jó pár évembe tellett mire rájöttem bizonyos dolgokra.

Szóval azt hiszem nagyon is jól tudják ezeket a dolgokat és harcolnak is ellene,hidd el!

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook