Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

81. char18 (válaszként erre: 61. - Karnevál)
2011. szept. 7. 22:02
Úgy látszik sorstársak vagyunk... Ha akkor képesek lettünk volna hideg fejjel gondolkodni, vagy legalább nem szeretni bele annyira.... De a múlton kár keseregni, csak előre szabad nézni!!!
2011. szept. 7. 21:58

Volpertingerhez hasonloan gondolkodtam en is mindig, amelyik pasas foglalt, az nem opcio es nem esett soha nehezemre ezt betartani. A hasznalt ruhakhoz tudnam hasonlitani.

Amugy ilyenkor nem csak a ferfiert kuzd a szereto, hanem onmaganak is bizonyit, benne van a nokben is a versenyszellem, hogy megszerezze, elvegye a masik notol a pasast. Nem veletlenul futnak bele tobbszor is ugyanazok a nok foglalt ferfiakba, mert az nem csak a szerelemrol szol.

79. Csigusz 79 (válaszként erre: 78. - Liviaa)
2011. szept. 7. 21:56

Hidd el,sokszor nincs ok,okot csak a férfiak gyártanak mert az ugy jobban hangzik.

Ha otthon minden rendben van akkor is félrefog lépni aki félre akar,mert ugye a vadászösztön meg a kapuzárási pánik stb stb blablabla :-O a férfiak mindig találnak okot,ha akarnak.

78. Liviaa
2011. szept. 7. 21:51
nem szeretnek okoskodni, de ha a ferfi felre lep annak oka van, jobban oda kene figyelni a ferjunkre, szerintem ha egy nonek gyereke lesz, egy ido utan szinte csak a gyerek korul forog minden, estere faradtak vagyunk, egesz nap gyerekezunk, nincs idonk, energiank a ferjunkre, nekem nemreg szuletett meg a kisfiam, 7 honapos, nem vagyok az apukaval, ill talalkozunk, de nem elunk egyutt, de meg igy sincs hozza mindig kedvem, mert faradt vagyok, szerintem ha jobban oda figyelunk ra, kevesebb az eselye, hogy felre megy, szerintem..
77. Volpertinger (válaszként erre: 76. - Gagababi)
2011. szept. 7. 21:50

jaja. bárkhol befigyelhet a harmadik, nincs ellene védőoltás.

a magam szintjén én max annyit tudok tenni ez ügyben, hogy nem állok be sehová harmadiknak. oszt jónapot :)

76. Gagababi (válaszként erre: 73. - Karnevál)
2011. szept. 7. 21:46

nem fogunk, ne aggódj :)


Egyébiránt azt gondolom, én mint feleség, hogy persze,hogy nem lehet általánosítani,nem mindig a szerető a hibás, nem mindig a feleség az oka, és nem mindig rossz házasság miatt lesz egy harmadik...

75. Volpertinger (válaszként erre: 73. - Karnevál)
2011. szept. 7. 21:41
Én nem szidlak. Kifizetted a számlát, hogy úgy mondjam.
2011. szept. 7. 21:34

Más házastársát ne kívánd...

Ebül szerzett jószág ebül vész el.

73. karnevál (válaszként erre: 69. - 0f4eb06690)
2011. szept. 7. 21:30
Nem,nem fogom elkövetni.Én nem szedtem szét családot,fiatal voltam és tapasztalatlan.Soha nem drukkolnék azon,h tönkremenjen egy család.Gondolom aki nagyon indulatosan elhord mindennek,elhagyott feleség.Mindenkinek joga van a véleményéhez,és nem fogom magam mentegetni.Nem ismertek,ugyhogy nem tudhatjátok milyen ember vagyok.Erika!Őszintén sajnálom ami veled és a gyermekeiddel történt,és kívánom h találjon Rád egy olyan férfi aki megérdemel téged,és nem okoz neked fájdalmat! Azért légyszi máglyára ne küldjetek:(Én ugyanígy kirohantam mindenki ellen aki szerető lett,egyáltalán nem tudhatja senki,h milyen helyzetbe kerül. Én pl nem kívánom ezt nektek!Még egy kicsit itt leszek,ha még szidni akartok,de már nem reagálok.Sziasztok
72. Volpertinger (válaszként erre: 66. - Karnevál)
2011. szept. 7. 21:26
Ez nagyon kemény. Én mondjuk egyszerűen nem bírom elképzelni, milyen lehet ez 10!!!! évig.
2011. szept. 7. 21:24

Nekem ez tök fura. Egyszerűen nem bírok férfiszámba venni foglalt férfit. Sem kollégát. Semmiféle megerőltetésembe nem kerül.

A tiszta helyzeteket szeretem. Nem lépek félre, és nem szeretném, ha velem lépődne félre valaki.


A másik: utálom, amikor arról megy a hablaty, hogy a gyerekek miatt maradnak együtt. Engem is oltottak már ilyennel. A gyerekek miatt nem hagyom ott, de már évek óta nincs köztünk semmi. Könyörgöm, nem a világ vége egy gyereknek, ha nincsenek együtt a szülei. Sőt, az lényegesen jobb lehet neki, mint az, ha hallja a suttogva-sziszegve ordítós veszekedéseket, meg érzi, hogy valami nem kóser. Mert a gyerekek tökre megérzik az ilyet, abban biztos vagyok.

2011. szept. 7. 21:11
Az én volt férjem egy szemétláda.Egyszer kértem tőle anyagi segítséget a gyerektartáson felül és nemet mondott.Inkább beledobálta a játékgépbe.Úgyhogy nem egyformák a volt férjek.Ráadásul itt hagyott három hitellel.
69. 0f4eb06690 (válaszként erre: 66. - Karnevál)
2011. szept. 7. 21:06
Oké, bocs, minden eset más és más. A lényeg, hogy tanultál belőle és nem fogod talán ugyanazt a hibát mégegyszer elkövetni. Sok szerencsét.
68. 0f4eb06690 (válaszként erre: 64. - Megryan)
2011. szept. 7. 21:03
Röviden, tömören ennyi:) Hozzátenném: számító is, hiszen azon drukkol, hogy tönkremenjen egy család...
67. megryan (válaszként erre: 37. - Babsy_v)
2011. szept. 7. 21:01

Lehet hogy nem mi döntjük el hogy beleszeretünk-e valakibe, de arról igenig mi döntünk hogy elszedjük-e a feleségétől. (még akkor is ha azzal magyarázzuk hogy úgyis rossz a házassága, ő is akarja stb.)

A séma rövid: tetszik-felesége van-itt a vége.

Ennek így kéne működni.

Mert aki megtette egyszer, az megteszi bármikor máskor is.

66. karnevál (válaszként erre: 62. - 0f4eb06690)
2011. szept. 7. 21:00
Ha figyelmesen elolvasol,láthatod,h szerintem sem kell sajnálni.Le is írtam,h én sem sajnálom érte magam,és nem vagyok szent.Nem volt olyan egyszerű mint ahogy most leegyszerűsíted.Mielőtt a feleség sorsa fölött zokognánk,azért elmondanám,h Ő is csalta a férjét,sőt elképzelhető,h a második gyerek nem Tőle van.Nem akartam részletekbe menni,csak azért írtam le,h mielőtt bárki ítélkezne,és eldöntené,h "ezek" milyen nők,gondoljatok abba is bele,h lehet h szerelmes.Elég nagy árat fizettem ezért a szerelemért,de mégegyszer mondom,nem kell sajnálni.Az h mekkora blablát mondanak ilyenkor nem tudom.És nem,nem jöhetett hozzám.Annyit írtam az én esetemről,amennyit úgy éreztem,h szeretnék megosztani,mint másik oldalon álló.Nem akartam vele senkit megbántani.
65. 0f4eb06690 (válaszként erre: 60. - Fannikaa)
2011. szept. 7. 20:56
Kívánom mindenkinek aki nős férfival kezd, hogy élje át, milyen, amikor először egyedül kell aludnod, nyeled a könnyeket, vigasztalod a gyermekeidet, akik minden bevezetés nélkül képesek elsírni magukat...még évek múlva is, sok évig nem mered elővenni a fényképalbumokat a fájdalom miatt... Igen, élje át, nem egyszer, sokszor. Soha nem fog neki úgy fájni, mint az elhagyott feleségnek, aki már az évek során azt érezte, szinte eggyé vált a férjével...nem elég néhány ünnep, vagy átvirrasztott éjszaka, hogy ezt a sok fájdalmat megélje. Aki nős férfival kezd, egy család életét vágja ketté, nem lesz módja olyan közel kerülni a pasihoz, mint a volt feleségnek, a gyermekek anyjának.
64. megryan (válaszként erre: 53. - 44d5abb30c)
2011. szept. 7. 20:53

Ennyire egyszerű.


Valaki írta hogy nem minden szerető számító és erkölcstelen. Lehet hogy nem számító, de erkölcstelen az biztos.

Lehet bármivel magyarázni, indokolni.

Az a nős férfi MÁSÉ. Valakié.

63. 0f4eb06690 (válaszként erre: 19. - Re87)
2011. szept. 7. 20:48
Re87! Ez ugye nem a születési dátumod? Ird ki magadból mi történt veled, tele vagy indulattal, ugy sejtem nem indok nélkül. Egyetértek veled, de te még nem is kívántál túl rosszat a szeretőnek... Én nem lennék ilyen visszafogott.
62. 0f4eb06690 (válaszként erre: 61. - Karnevál)
2011. szept. 7. 20:37
Bocs Karneval, de tényleg elhitted, hogy a pasinak rossz a házassága? Tíz éven keresztül? Mehetett volna hozzád, mégis a feleségével maradt? Nagyon nagy hiba elhinni azt a sok blablát, amiket ilyenkor mondanak a férfiak: ellaposodott, már nincs köztünk semmi stb. Dehogynem! Otthon semmit sem tudtak, és nem is akart téged igazán, ha nem lépett miattad. Nem, dehogy vagy szent, hiszen veled csalta a feleségét... azért ne gondold, hogy téged kell sajnálni!
2011. szept. 7. 20:27
Volt egy barátnőm aki nagyon sokáig volt ilyen kapcsolatban.Nem kíméltem,küldtem rendesen,baromira meg volt a véleményem..erre mi történt belekerültem ugyanabba a hibába.Miért? Mert szerelmes lettem.Nem akartam elvenni a családjától,nem vártam el semmit tőle,nem írtam üzenetet,nem hívtam,csak ő hívott engem.Igen fájt,h egyedül kell lenni hétvégén ,ünnepeken,h csak hetente néhány óra az enyém.De én ezért a néhány óráért éltem,nem érdekelt sem jelen ,sem jövő.10 évig tartott.Rossz volt a házassága.Szeretőnek lenni,nem feltétlenül csak azt jelenti,h megcsalja velem a feleségét.A legjobb barátja lettem,biztattam,segítettem,h hogyan hozza helyre a házasságát.Szent lennék?Nem ,én így szerettem Őt. Nyilván már bánom,hiszen elszúrtam az életemet,de nem sajnálgatom magam emiatt,hiszen ha nem is tudtam,sejtettem,h mi vár rám.Rossz döntésnek rossz következményei vannak.Én mégis arra kérlek benneteket,h ne ítélkezzetek,soha senki nem tudhatja mikor kerül ilyen helyzetbe.És nem biztos,h minden szerető számító,erkölcstelen nő.Én soha többé nem akarok ennyire szeretni senkit, még ha független sem!Valami meghalt bennem.Igen ,tudom.Megérdemlem.Köszönöm,h elmondhattam,amit még nem mondtam senkinek.
2011. szept. 7. 20:11
Bocs de Undóritó aki szétszed egy családot!!és lám ugyanabba a cipőbe esik!hm! sors keze!
59. Gagababi (válaszként erre: 56. - Nikletty)
2011. szept. 7. 19:46
25-26 voltam..szóval azért már közel voltam a 30hoz, de azért ahhoz fiatal,hogy ilyen nehéz kapcsolatba belekezdjek..meg láttam a barátnőmön, hogy mit csinál vele a nős pasija, és folyton pappoltam neki,..jól nézett volna ki, ha aztán segget csinálok a számból...
58. nikletty (válaszként erre: 56. - Nikletty)
2011. szept. 7. 19:45
Bár teszem hozzá, nem bántam meg semmit, de tény jóval másabb lenne nem egy ilyan múltú pasival... de mai napig úgy érzem, nem szeretnék így senki msát
2011. szept. 7. 19:44
mennyire igaz amit írtál...mennyien beleesnek ebbe ahibába
56. nikletty (válaszként erre: 52. - Gagababi)
2011. szept. 7. 19:43

mennyi idős voltál?


én 17 voltam mikor párommal nagy szerelemben összejöttünk, ő akkor már 2 éve elvált volt, de bizony 1-2 szó amit írtál... a mai napig...

bár mi összeházasodtunk, várjuk a kis babánkat, de tény, a válás, hogy ő nem nevelhette a gyerekeit, stb. bizony egy törés, stb-stb amivel járnak dolgok, és én meg szívom...

Anno tudtam mindent, de szerettem és most is! Ha nem szeretem úgy, biztos úgy döntök mint Te

55. nikletty (válaszként erre: 40. - Babsy_v)
2011. szept. 7. 19:36
az én párom elvált, a nő lépett félre és ő nem bírta a kötöttséget, ő is adta be a válás, mégis ugyanígy járt a pasi ...
54. Gagababi (válaszként erre: 51. - Sunshine24)
2011. szept. 7. 19:34
Éppen ma hallottam egy 60 éves nőtől, hogy volt egy barátnője, aki egyszerűen megirigyelte az ő életét, férjestül, mindenestül és el is csábította tőle a muksót.. 10 éve, mondjuk a vagyont nem tudta, mert a férjnek semmije nem volt papíron..
2011. szept. 7. 19:32

Miért ne kezdjünk nős férfival??

A válasz nagyon egyszerű: mert bűn!:S

2011. szept. 7. 19:28

Szerintem elvált férfival is lehet hasonló szitu, sőt..


Szerencsére nem voltam szerelmes, hogy nős pasival kezdjek..bár már válófélben volt, de együtt élt az asszonnyal...én mondtam neki "én nem akarok mellékvágány lenni, majd ha elváltál, hívjál fel, ha még facér leszek, talán kezdhetünk egymással valamit".. Három év után hívott fel..nagyon le volt lakva, a válóper, a gyerektartás, + a feleségnek appanázs taccsra tette...viseletes volt lelkileg, testileg, mindenhogy...nem volt egy rendes ruhája...épp akkor megint facér voltam, de maradtam is! Valahogy úgy éreztem,hogy amit a felesége elvett tőle, a szeretet, a hitet,stb...azt én szívnám meg..fiatal voltam ahhoz,hogy egy sérült lélekkel kezdjek, hogy nap mint nap azt hallgassam, hogy a volt felesége ezt tette vele, vagy azt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook