Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
201. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 195. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 13:45

Nagyon lehengerlő dumád van az már igaz. Szerencse, hogy olyan pasit találtaál aki azt csinálja amit te mondasz neki.

Nagyon jó lehet neki:)))


A családcentrikus szó jelentését meg tanulmányozd tüzetesebben. A párod nem a mintaképe.

200. anyucika3 (válaszként erre: 12. - 3fcc53e39c)
2011. szept. 8. 13:40

Ehhez a jellemhez csak gratulálni lehet.

Akinek annyira rossz a házassága,hogy nem tud benne élni,az elválik,nem kell hozzá szerető.Aki meg csak így tud lépni,az bármikor megteszi máskor is,ha szebbet-jobbat talál.

199. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Babsy_v)
2011. szept. 8. 13:35

Erre a cikkre csak azt lehet mondani,mindenki egye amit főzött.Én nem sajnálok egyetlen szeretőt sem,minek kezdett házas férfival?Nem volt kötelező.

Amikor megkapta,már nem is annyira tökéletes minden.Talán dobni kellett volna a gyerekeit is,meg köpködni az exére akkor felelne meg?Egy szerető sosem lehet az első helyen,még akkor sem ha sikerül neki szétrobbantani egy családot.Megérdemli a sorsát 100%-ban.Csakis a gyerekét lehet sajnálni egy ilyen történetben.

Az utolsó mondat meg jó nagy butaság.Miért kellene egy anyát dns tesztre kötelezni?A gyereknek általában az anyja biztos szokott lenni.

198. sityu47 (válaszként erre: 196. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 13:26

Látom nagy az önbizalmad!

Egyik nap fent a másik nap lent!

Az élet olyan mint az óriás kerék!

Nagyot lehet esni! De azért sok boldogságot!

197. babsy_v (válaszként erre: 113. - 98ec496afb)
2011. szept. 8. 12:52
bocsi hol mondta isten ádámnak h vegye el évát? ez az ember találmánya!
196. 0b18315731 (válaszként erre: 192. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 8. 12:50
Ja és nem csak attól mindenben különb és jobb és szebb vagyok mint exe!Persze a gyerekeim is azok lesznek és nem fordult elő kislány náluk generációk óta,de felőlem a lényeg,hogy mi együtt már boldogok leszünk.Ennyi!Mert már azok vagyunk!:-)
195. 0b18315731 (válaszként erre: 192. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 8. 12:48

Életke!Különb vagyok és eszemben sincs manipulálni és tudja hogy van gyereke,de nem én kértem,hogy költözzön tőle 300km-re amúgy szoktak beszélni telefonon és jah egy pasit nem lehet gyerekkel megfogni.igen kettőt ezt igen azért mert exéhez egy köti sajna,hozzám kettő kösse.

Én tudom miért van velem és én vele,látatlanba ne oktass ki azért mert én le írtam a véleményem,felesleges.csak az huppan aki huppani is akar és bocsi,de te nem én látom kivel élek együtt és mibe.A le írtakból alkothatsz egy véleményt,de nekem az nem fáj én attól nem leszek boldogtalanabb,csak éppen te nem látsz a sorok mögé és éppen sugárzik belőled a rossz indulat.

Igen én elértem azt,hogy páromnál első legyek és ha akrnám elérném,hogy csak pénzt küldjön és látni se akarja,mondjuk nem sok híjja,de csak a gyereke én pedig annyira nem vagyok szemét.El felejtitek ti nők,hogy van egy kis háromszög a lébatok között és azzal ha egy nő jól kereskedik akkor a pasi akár ölne is érte.Persze mi nők nem vagyunk egyformák.Vannak az alkus nők és beletörődősök és vannak a nem.én az utóbbit képviselem még ha nagyképűnek is tűnök neked így éteren keresztül.Ki kell érdemelni,hogy egy pasi ne hagyjon el és ne akarjon félre kefélni és sokaknak sikerült,neked is sikerülhet,nekem is.

Miért gondolom,hogy az én gyerekeim elsők lesznek neki?

Amilyen az adjon isten olyan a fogadj isten.Amíg az én Párom hajtotta a pénzt addig az exe félre kefélt,persze mindkettőjük hibája,hogy így alakult.A gyereknek az anyja mellett a helye,de ha egy nő el cseszi a pasinak és persze nekem nem kötelességem a mostani hapsiját és őt megfinanszírozni.Minden nő jobb ha tudja anyagilag úgy kap többet,ha a gyereke apjával neveli a gyerekeét.Ami jár azt havi szinten utaljuk.Viszont ha lesz gyerekem,majd ha ő teljesen meg kapja amit meg kell utána utaljuk amit kell.Hiszen sem én sem a leendő gyerekem nem tehet arról,hogy Páromnak van gyereke mástól.

Nekem senki semmit sem akar rám erőltetni.lehet erős,de ha választás elé állítanám Páromat,hogy én vagy a exedtől a kölköd,nem biztos,hogy a kölköt választaná,sőt most sem,hiszen első vagyok és gondolataim szerint értelemes ember és érti,hogy ezt később is elvárom.Mivel családcentrikus mint én,nem tenné majd kockára sosem a nyugalmát azért akit és ahol ő már 100%-os apuka nem lehet.

Ennyire egyszerű ez az egész!Szép napot neked!!Puszim

194. babsy_v (válaszként erre: 89. - 06744c3d07)
2011. szept. 8. 12:42

Ha a másik nőt tudja pénzelni, akkor téged is!!!!!!!!!!!


Bocsi, de ez most durván fog hangzani: a párod a gyerekek miatt nem akar költözni, ergo ezzel elég szépen lehetne őt manipulálni. Hogy adjon pénzt, mert a gyerekeket te tudod manipulálni, meg el is viheted őket, stb...


Tudom, számító dög vagyok!

193. babsy_v (válaszként erre: 88. - Liviaa)
2011. szept. 8. 12:39

Apuka hazamegy. Kupi az egész házban, a mosatlan edény tornyosul a mosogatóban, a gyerekek piszkosan játszanak, a szennyes halomban áll, bemegy a hálószobába, tartva a legrosszabbtól (feleség halott), és látja hogy a felesége az ágyban újságot olvas, pizsamában van, és közben eszeget. Kifakad a pasi:

- hát te mit csinálsz itt???

- Drágám, te mondod mindig, hogy nem csinálok itthon semmit. Nos, ma tényleg nem csináltam semmit.


:D

192. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 186. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 12:33

Különbnek érzed magad attól, hogy te majd két gyereket fogsz szülni neki? mi van ha nem jön össze a gyerek? Neadj Isten lány lesz?


Miért gyerekekkel akarod manipulálni a párod???

2011. szept. 8. 12:30
Ez Doris27 -nek szólt...
2011. szept. 8. 12:29

"Most is én diktálok és később ha lesz közös gyerekünk, kettő lesz mert két kisfiút szeretnénk, pláne én fogok"


Jesszusom, te ezt el is hiszed magadról??

Nagyon magas lovon ülsz, csaknehogy nagyot koppanj...

Ha egy férfi ennyire semmibe tudja venni a saját gyerekét, akkor mit gondolsz mitől fogja majd a többit ennél jobban megbecsülni???

189. babsy_v (válaszként erre: 80. - B486c9cf7d)
2011. szept. 8. 12:26
De a szerelemről szól! Azt akarja -legalábbis a legtöbb- hogy a szerelme vele legyen, mellette, mindennap, minden éjszaka. Mint úgy általában, amikor nem foglalt a pasi.
188. babsy_v (válaszként erre: 79. - Csigusz 79)
2011. szept. 8. 12:25
Így igaz!
187. babsy_v (válaszként erre: 76. - Gagababi)
2011. szept. 8. 12:24
Férfiaknak nem kell indok a félrelépésre! Amíg a nőknek komoly érzelmi válság kell hogy legyen a kapcsolatukban, addig a férfinak alkalom kell, és persze egy partner. Ezt nem én mondtam, pszichológusok.
186. 0b18315731 (válaszként erre: 183. - A02179052b)
2011. szept. 8. 12:21

Nem tudom hol olvastad,de igen igazad van.

Viszont sokan ha átgondolják akkor még ma szinglik lesznek:-)Én már nem!:-)Mindenben Párom a másik felem és habár van egy kisfia mástól,nem baj tőlem majd kettő lesz.nem mondom hogy örülök neki,de neki is jár a boldogság és én majd 100%-os apukává teszem!:-)

185. babsy_v (válaszként erre: 180. - Sityu47)
2011. szept. 8. 12:21
Persze! Csak azt az oldalt -lehet hogy még- nem ismerem.
184. babsy_v
2011. szept. 8. 12:20

Ashley Madison céget ismeritek? :D

most mutatták az RTL-en (német). :D :D :D a szlogen: az élet túl rövid. Engedélyezz magadnak egy kalandot!


A cég félrelépéssel foglalkozik, hogy a pasi, vagy nő ne bukjon le otthon. Alibit szolgáltat.

2011. szept. 8. 12:18

"Ha kapcsolatot akarsz teremteni valakivel,

mérlegeld a következőket:


1. Vannak hátsó gondolataim?

2. Akarok feltételeket szabni?

3. Menekülés a célom?

4. Meg akarom változtatni?

5. Egy hiányérzetet akarok magamnál betölteni?


Ha csak egyikükre is igen a felelet

Ne teremts kapcsolatot

Nálad nélkül neki jobb lehet."

182. 0b18315731 (válaszként erre: 170. - B486c9cf7d)
2011. szept. 8. 12:13

Mivel 300km-re vagyunk tőlük és a kiscsaj exe a második és 9 hónapos kapcsolatában 25 terhes a szintén 22 éves kis pasijától,nem nehéz szerintem a két ember között agyilag sem különbséget tenni.

Katánk az baromi büszke persze magára hogy 22 évesen 2 apától lesz 2 gyereke a helyébe én inkább el ásnám magam.Számomra nem ellenfél,Párom imád és küldi a pénzt látja amikor rá jön,de közölte 100%-os apuka majd nálam lesz és a mi gyerekeinknél,de mivel lett egy hitele még elég sokáig azért az érdekli mire viszi kíváncsi rá.

A csaj nem hívja,párom csak ha véletlen arra járunk,ritka,küldi a pénzt és ennyi,én tudomásul vettem hogy létezik,de nem ellenfél és azért nem büntetem,mert nem jó helyre nőnek csinált gyereket,felesleges lenne.Ebbe az egybe tudtam volna bele kötni másban mindenben megfelel,így vele vagyok már egy éve.Imád és imádom!Most is én diktálok és később ha lesz közös gyerekünk,kettő lesz mert két kisfiút szeretnénk,pláne én fogok.Az Exek exek és nem ellenfelek és egy nő ha akar valamit megkapja eléri.Én is megkapom a boldogságot Páromtól és elvárom,hogy én és majd az általam szült gyerek legyen az első,hiszen nem ő kefélt félre hanem a kisasszony.én csak köszönni tudom neki,hogy Páromra nem tartott igényt.Én tartok rá és jövőre hozzá is megyek!:-)

Annyiba még talán szintén szerencsés vagyok,hogy Párom költözött hozzám és ő döntött mellettem és 300km-re laktunk egymáshoz tehát ő él velem az én ingatlanomba.

nekem házam van neki autója,össze raktuk amink van!Külön élünk boldogan nem a szülők nyakán...le lehet zárni a múltat,ha valakinek fontos valaki és fel ismeri a szerencséjét.Nővérem is boldog családanya és a sógoromnak pedig van másik kislánya is egy kis kamasz béka.Viszont nővérem első és a kislányuk utána a gyerektartás.Talán mert a mi családunkban mi nők nem elégszünk meg a második helyel.Egyikünk Párja sem papucs,viszont boldog és mi is azok vagyunk!

181. sityu47 (válaszként erre: 177. - Babsy_v)
2011. szept. 8. 12:11
Ebben maximálisan igazad van!
180. sityu47
2011. szept. 8. 12:10

Csak gratulálni tudok a cikkhez!

De szerintem épp úgy vannak nők is akik megcsalják férjüket!

179. babsy_v (válaszként erre: 68. - 0f4eb06690)
2011. szept. 8. 12:09
nem drukkol, már azt előtte elszúrták, a 3. épp akkor ott van. Lehet jókor jó helyen, lehet rosszkor rossz helyen.
178. babsy_v (válaszként erre: 68. - 0f4eb06690)
2011. szept. 8. 12:08
Nem család, házasság.
177. babsy_v (válaszként erre: 65. - 0f4eb06690)
2011. szept. 8. 12:07
Azt ne felejtsük el, hogy akármilyen sexi lady-vel is hozza össze a sors a férjeket, senkit sem kényszerítenek a félrelépésre. Mindenhez két ember kell!!!!
176. babsy_v (válaszként erre: 64. - Megryan)
2011. szept. 8. 12:05
A gyűrű illetve papír nem formáz tulajdonjogot semmire. Hiába élek együtt valakivel, vagy vagyok férjnél, nem birtoklom őt. Szabad ember, aki azt tesz, amit szeretne. Nem lehet lekövetni, nyomozni, hogy hol van, mit csinál és éppen kivel.
175. babsy_v (válaszként erre: 61. - Karnevál)
2011. szept. 8. 12:03
Nem érdemled meg, mármint hogy rosszul érezd magad!!!! Gondolom gyerek miatt maradt vele. Lehet tudni hogy miért akartad hogy helyrehozza a házasságát, amikor szerelmes voltál bele?
174. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 170. - B486c9cf7d)
2011. szept. 8. 12:02

Erre én is kíváncsi lennék...

A gyerekhez kapcsolatn hozzátartoznak az elvált szülők is.

173. b486c9cf7d (válaszként erre: 168. - Babsy_v)
2011. szept. 8. 12:01
:(
172. b486c9cf7d (válaszként erre: 169. - Babsy_v)
2011. szept. 8. 12:00
Mar akkor? Ez utan meglepne, ha azota facer lenne.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook