Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

2011. szept. 7. 23:07

Most mindenki nagyon fog utálni, de kimondom az véleményem: aki olyan idióta és naiv, hogy abban reménykedik, hogy egy nős férfinak majd ő lesz élete szerelme , az meg is érdemli ezt a sorsot!

Eleve nem tudnék nős pasival kezdeni. Mindig ott lebegne a szemem előtt az a nő...akivel egykor ugyanúgy szerelemesek voltak, ugyanúgy megdobbant a szívük, ha meglátták egymást, mint most velem.


Sajnos azt kell látnom, hogy nagyrészt nem is a pasik a hibásak, hanem a hülye önkellető nők, akiket egyáltalán nem érdekel az, hogy az illető férfi már foglalt.


A cikk nagyon szuper, remélem minden kis unatkozó lánynak/nőnek elvette a kedvét a tiltott gyümölcs fogyasztásától. :)

110. Liviaa (válaszként erre: 109. - Dominós)
2011. szept. 7. 23:03
A Jozsi orulhet, hogy ilyen jo fej felesege van:)
109. dominós (válaszként erre: 99. - B486c9cf7d)
2011. szept. 7. 22:50

lehet...nem kell. Más a fontos. Jó ez így. :)))))))))

felcsiholni??? ugyanmáááá. még égési sérüléseket szerzek. :)))))))))))

108. dominós (válaszként erre: 101. - Eda2332104)
2011. szept. 7. 22:48
vicces ember vagy Te... :))))))))
107. b486c9cf7d (válaszként erre: 104. - Eda2332104)
2011. szept. 7. 22:47

Akkor sose nosulj meg, ha ebben hiszel.

A gyakran csalodott emberek hangoztatjak ezeket a keseredes, elcsepelt mondasokat, pedig ez is olyan, hogy azert, mert valamit meg te nem lattal, az nem biztos, hogy nem is letezik.

106. b486c9cf7d (válaszként erre: 100. - Liviaa)
2011. szept. 7. 22:45
Hat, erre csak annyit tudok irni, jarj nyitott szemekkel es ha belefutsz egy olyan pasasba, aki tud donteni, akkor azert add meg a lehetoseget magadnak, nem torvenyszeru, hogy mind megcsaljon.
105. Csigusz 79 (válaszként erre: 103. - Gagababi)
2011. szept. 7. 22:44
Blöeeeeeeee
2011. szept. 7. 22:40

Szerintem a házasság kicsit olyan mint az élsport. Azt mondják ahol az élsport kezdődik, ott ér véget az egészség.

Nos ahol a házasság kezdődik, ott ér véget a tiszta szerelem.

103. Gagababi (válaszként erre: 102. - Gagababi)
2011. szept. 7. 22:38
egyik nap a feleségével du*ott, a másik nap a szeretőjével..:D ja, és a végén a feleségének csinált egy 3. gyereket...
102. Gagababi (válaszként erre: 88. - Liviaa)
2011. szept. 7. 22:36

Tényleg szép csajszi vagy, fura,hogy ilyen tökfilkókkal hozott össze a sors..



Anyám régen nagyon jó helyen dolgozott, mindig tudott érdekes zaftos sztorikat mesélni...1. kolléganő..kinyalta a férje seggét...mindennap meleg vacsora, frissen vasalt ing, csittifitti kecó, minden másnap szex, hogy az ura el ne hagyja, két gyerek...etc,etc..és hosszú éveken szerető a pasinak......a férj úgy ment el otthonról két naponta,hogy megkérte a feleségét vasalja ki az ingét,...mindig kitalált valamit hova kell mennie..mivel a feleség maximálisan elégedett volt az életével, volt egy odaadó férje, nem gyanakodott....míg egy napon a szerető felhívta őt.."én vagyok a férjed szeretője. El kellene válnod tőle,hogy nyugodtan éljünk"...valami ilyesmi szöveggel...odaadó férj otthon, és egy hazug férfi a szeretőnek..kiderült ugyanis,hogy a férfi a szeretőjének azt mondta,hogy rossz a házassága, hogy nem kap enni, magának kell vasalni az inget,...stb...

101. eda2332104 (válaszként erre: 97. - Dominós)
2011. szept. 7. 22:35
Tényleg, már láttam ilyet valahol. Vagy várjunk csak. Azelőtt volt egy madár ami bokrot köhögött. Ja igen, az a Magyar Népmesék volt...
100. Liviaa (válaszként erre: 96. - Dominós)
2011. szept. 7. 22:35
en is ugy erzem, de varok, mert szeretem, es o a gyemeke apja, mielott azt gondolna valaki, hogy felesege van, es azert varok ra, nem, nincs, csak nem tudja eldonteni mit akar.. meg nem akar ossze koltozni velunk
99. b486c9cf7d (válaszként erre: 96. - Dominós)
2011. szept. 7. 22:35

Es lehet elni hosszu ideig tuz nelkul?

Ertem en, hogy jo a szeretet, baratsag, de a szerelem... azert az kell, legalabb neha, vagy legalabb felcsiholni a meglevot.

98. char18 (válaszként erre: 96. - Dominós)
2011. szept. 7. 22:33
Ilyen értékrend kellene minden férfinek!!! És persze minden nőnek!
97. dominós (válaszként erre: 95. - Eda2332104)
2011. szept. 7. 22:32
A házasság lehet kölcsönös tisztelet, megértés, barátság, szeretet is, de ezen mindkét félnek dolgoznia kell.
96. dominós (válaszként erre: 93. - Liviaa)
2011. szept. 7. 22:29

A Józsinak ilyen az értékrendje. Ezért mentem hozzá. Az enyém is ilyen, én sem léptem félre sok év alatt, pedig lehetőség kínálkozott. A szerelem már rég elmúlt, de jó ez így is, nem akarok senkibe beleszeretni, nem kell az a tűz, csak bonyolítaná az életemet.

És tényleg nagyon jól nézel ki, nem ezt érdemled.

2011. szept. 7. 22:29

Na ezt kéne megmutatni azoknak akik azzal szekálnak hogy mikor lesz feleség meg gyerek. A házasság egy aknamező ahogy én látom. A térképet az átvezető ösvényről még senki sem látta, persze mindenki szentül hiszi hogy majd ő rajzol egy újat.

De hát elmegy melletted az élet-mondják. Aha. Ez a része csak menjen is. Még meg is tolom.

94. b486c9cf7d (válaszként erre: 86. - Volpertinger)
2011. szept. 7. 22:26

Azert ok se allatok, hogy mindent az osztonokre fogjunk. :D

Talan eppen sokan azert is lepnek felre, mert ugy vannak vele, nekik szabad, hisz rakenhetik az osztoneikre.

Olyan ez, mint az allandoan korholt gyerek, aki miutan sokszor lehordjak rossznak, vegul annak is igyekszik megfelelni, rosszalkodik.

93. Liviaa (válaszként erre: 85. - Dominós)
2011. szept. 7. 22:25
koszonom, ez kedves toled:) de sokra megyek vele.. egyedul vagyok a picurkammal, az apja neha atjon, de ennyi.. en meg megelegszem ennyivel, pedig nem kene.. szerencses vagy, neked van egy Jozsid, akit becsulj meg nagyon:)
92. Gagababi (válaszként erre: 85. - Dominós)
2011. szept. 7. 22:21
:))ez aranyos volt
91. Liviaa (válaszként erre: 89. - 06744c3d07)
2011. szept. 7. 22:20
bocs, de te is elvetted valakitol, nem? es direkt irsz igy? tobbszor el kellett olvasnom, hogy ertsem..
90. Liviaa (válaszként erre: 84. - B486c9cf7d)
2011. szept. 7. 22:16
normalis, sok nos ferfi akart mar kikezdeni velem, meg akinek baratnoje volt, naluk ez nem erzelmi alapon mukodik, szinte a osszes pasi felre lep, engem 1 pasi volt aki nem csalt meg, talan ezert gondolom ugy, hogy normalis
2011. szept. 7. 22:12
kőnyekkel olvastam el az életemet irtad le,annak idején a férjem a családját hagyta el értem let kettő csodálatos gyerekünk 6év alat,lassan kettő éve van állando kapcsolata egy kkkkkkkk val akit nem navezhetünk aszonynak vagy anyának,a szeretetten a hüségen a tőrődésen tiszteleten és a gyerekeken kivül én nem adtam semit,a kurvája szo szerint kocsit pénszt és el lássa pénzel,nap mint nap,neki ez jo de ejkőltőzni nem akar tőlünk azt mongya szeret de ez mijen szeretet.a gyerekeim a legfontosabak az életembe,és tugyátok képes vagyok türni amég fől nem nyőnek mert nins lehetőségem lépni,mára megtanultam hallgatni
88. Liviaa (válaszként erre: 82. - B486c9cf7d)
2011. szept. 7. 22:12
tudom, es haza esnek du. 4kor, hogy mennyire faradtak, egesz nap dolgoztak, hol a kaja, hol a tiszta ruham masnapra, kivasalva az ingem stb.. es persze a gyerekeddel is te foglalkozl egesz nap, ha segit a furdetesben, meg nehaetetes, pelenkazas szerenced van, es meg emelett te vagy az aki aki egesz nap otthon van, es kb. semmit nem csinalsz, akkor miert is vagy faradt? o dolgozott egsz nap.. en ezt tapasztalom a batnoim ferjenel, es persze en is megkapom a paromtol, a semmit nem csinalsz cimu musort.. es este legyel istenno az agyban, es teljesits maximalisan..
87. dominós (válaszként erre: 85. - Dominós)
2011. szept. 7. 22:08
voltam...nem boltam
86. Volpertinger (válaszként erre: 78. - Liviaa)
2011. szept. 7. 22:08

ezzel mondjuk nem értek egyet.

egyszerűen a férfiak úgy vannak programozva, hogy minél több helyre szétszórják a magjukat. ez ellen nem lehet és nem is érdemes küzdeni. ha egy olyan pldányt fogsz ki, akiben ez az ösztön gyenge vagy teljesen elhalt, akkor szerencséd van.

rengeteg esetben a feleség egyáltalán nem tehet arról, hogy a férje félrelép. A férjnek semmi problémája nincs a feleségével. egyszerűen kell az új test, az új élmény, az új visszajelzés, valami MÁS, mint ami otthon van.

85. dominós (válaszként erre: 83. - Liviaa)
2011. szept. 7. 22:08
Már ne haragudj, de aki ilyen csinos nőt megcsal, az egy f.sz. Sosem boltam csúf, de ilyen jól sok évvel ezelőtt sem néztem ki, mint Te, mégsem csalt meg sosem a Józsim.
84. b486c9cf7d (válaszként erre: 83. - Liviaa)
2011. szept. 7. 22:07

Szerinted ez normalis? Huha.

Nincs onbizalmad, gond van az onertekeleseddel?

83. Liviaa (válaszként erre: 79. - Csigusz 79)
2011. szept. 7. 22:05
sajnos igy van, engem is sokszor megcsalt a volt parom en kb 3 norol tudok, es megbocsajtottam, de a baratnomet is megdongolte, na azt mar nem tudtam megbocsajtani, a mostani parom is megcsalt, neki is elneztem.. mert ez szinte ma mar normalis, nehez, szinte lehetetlen olyat talalni aki huseges marad hozzad, vagy elfogadod vagy egyedul maradsz.. vagy ha azon keves szerencsesek koze tartozol akit nem csal meg a parja, ferje, becsuldd meg:)
82. b486c9cf7d (válaszként erre: 78. - Liviaa)
2011. szept. 7. 22:02

Apuka fizessen egy takaritonot es/vagy gyermekvigyazot es akkor az anyukak nem lennenek folyton faradtak vagy tobb idejuk lenne magukra, de biztos tudod, ha egy gyerekkel sokat kell virrasztani, hat nem fogja anyuka masnap a legjobb formajat hozni.

Ezt tudniuk kellene a ferfiaknak gyerekvallalas elott!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook