Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
351. idnus (válaszként erre: 136. - Herzi)
2011. szept. 9. 07:21
ezt komolyan gondolod? A feleségnek jó volt, mert nem tudott róla? egyrészt valószínűleg tudott róla, csak szerencsétlen hallgatott. de még ha nem is tudott róla, biztos, hogy a kapcsolatuk nem olyan, mint egy teljesen jól működő házasság. ez pedig se neki, se a gyereknek nem jó. a gyerek pedig pláne megérzi. ha pedig utólag kiderül, mert az ilyesmi mindig kiderül (te is tudsz róla), akkor egy ilyen apa képe lesz előtt. ezt azért masszív win-win szituációnak nyilvánítani, de te tudod
350. babsy_v
2011. szept. 8. 22:09

Jó éjt, megyek, kell az erő a hajnali ébredéshez! :)


Mellesleg komolyan írtam: valaki megírhatná az ellenpéldát is. Pl, hogy hogy élte meg, hogy a férfi, akinek a fiatalságát, szerelmét, törődést, tiszta lakást, meleg ételt, és tiszta ruhát adott lelépett, vagy hogy ő hogyan talált rá az új szerelemre. Ez is szerintem sokaknak erőt adna, hogy ne fásuljon be egy nem működő kapcsolatba hanem lépjen.


Bevallom, a leghosszabb kapcsolatom eddig 4 év volt. Én szakítottam, mert kihűlt, mert feltűnt a színen más. Nem csaltam meg. Nagyon szerettem, de nem illettünk össze. ( 20 éveim elején jártam, szerettem volna családot, de ő még hajlandóságot sem mutatott hogy elköltözzön a szüleitől, vagy hogy munkát keressen, holott már egy éve diploma volt a kezében). Iszonyat nehéz kimondani hogy vége. Pedig ez csak négy év volt. Biztos nehezebb 10-20-30 év után de megérné a boldogságért. Nem?

349. babsy_v (válaszként erre: 341. - Eda2332104)
2011. szept. 8. 22:05
Ezt mire írtad? A cikk elég hosszú.... :S
348. babsy_v (válaszként erre: 335. - B486c9cf7d)
2011. szept. 8. 22:03
:D
347. babsy_v (válaszként erre: 334. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 22:02

1. az asszonynak több pénz jár!!!! Ez a minumum. és babysitter.

2. A pasi hülye, ha fizet a sexért a 21. században, ráadásul gumi ide vagy oda, bármit elkaphat, hazaviheti a feleségéhez. Ez súlyos vagy könnyű testi sértésnek számít, ha komoly a vírus, börtön jár érte.

3. mégis mit hitt, hogy nem zavarja a nőt, hogy prostikhoz jár?

4. le fog bukni!!!!!!!!! És mindent elveszít!!!! A feleségét, gyerekeit, családját, nyugodt életét, és a lényeg: akibe most beleszeret ott fogja hagyni.

346. babsy_v (válaszként erre: 330. - Eda2332104)
2011. szept. 8. 21:53

A tőled 5-8 évvel fiatalabbak már másak: még szülőkkel élnek, eszük ágában sincs kirepülni, mert nem akarnak albérletet fizetni, a fizujukat csak magukra költik, meg haverok, bulik, stb....


Tippelnék: diplomád van, és kolis voltál?

345. babsy_v (válaszként erre: 327. - 0c7cb4959f)
2011. szept. 8. 21:52

Nem. Azért van ennyi szingli nő, mert tanultabbak mint a férfiak, és vannak céljaik, valamint elvárásaik. Vagyis hogy ne legyen tőle alul iskolázottabb. És nagyon nagyon kevés fiú van egyetemen, főiskolán.


Ezért inkább maradnak egyedül, mert félnek, hogy ha pl egy ügyvédnő összeállna egy festő-mázolóval, -még ha többet is visz haza mint ő- nem tud vele miről beszélgetni.


Van ellenpélda, de kevés. A Mesterkurzuson volt! :)

344. babsy_v (válaszként erre: 326. - 0c7cb4959f)
2011. szept. 8. 21:50
De van, létezik, és egyszer mindenkire rátalál. Van akire 40 évesen, van akire 15 évesen. Lehet hogy megy, de amíg tart, az nagyon jó és mindent megér! A bizsergés, a vágyakozás! :)
343. babsy_v (válaszként erre: 325. - Volpertinger)
2011. szept. 8. 21:48

Ez egyébként miért van? Barátnőmnek van két fia:21 és 17 évesek. Házassága szar, évek óta szeretője van mind a kettőnek, havonta egyszer ha lefekszenek egymással.


Kérdeztem már tőle annyiszor, hogy miért nem válik el, a gyerekek nála maradnak, a házban ő marad.... Válasz: a gyerekek miatt! :( De már rég nem kicsik, sőt a nagy nem is él velük, a kicsi is menne a nagy után. Akkor kíváncsi leszek az indokára, ha ez bekövetkezik, mert hogy lesz az tuti!

342. babsy_v (válaszként erre: 323. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 21:46

"Nem úri dámáknak való a stílusom" - enyhén fogalmaztál! :D


Egy pedagógustól nagyon durva!

341. eda2332104 (válaszként erre: 334. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 21:43

Ez egy nagy baromság. Nem ész kell ide hanem GERINC hogy ne tegyél ilyet.

Ha egyszer megvalósulna a gerincátültetés, az a történelem leghosszabb várólistáját eredményezné. Alig lehetne donort találni...

340. babsy_v (válaszként erre: 322. - 0c7cb4959f)
2011. szept. 8. 21:41

Most fog változni! Mikor kórházba voltam mondták h most több fiú születik mint lány! Jó az utókornak! :)


De régebben is ez volt a felállás, nem? És mégis mindenki a "faluban" férjhez ment! Az hogy boldog volt-e hagyjuk.

339. babsy_v (válaszként erre: 319. - 07016ed7ac)
2011. szept. 8. 21:40

Ott is két kimenetele van a dolognak: vagy összejönnek vagy nem. Vagy válik a nő, vagy nem. Vagy boldogok lesznek, vagy nem. Vagy szakítanak vagy nem.... :D


nem, nem szülne gyilkosabb indulatokat, mert a pasik nagyon biztosak a feleségeikben, barátnőikben, élettársaikban.

338. b486c9cf7d (válaszként erre: 337. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 21:25

Olyan kivancsi lennek ra, hogy nezel ki :D

Csak mert ennyire adod a vegzet asszonyat :))

337. 0b18315731 (válaszként erre: 335. - B486c9cf7d)
2011. szept. 8. 20:59

Tévedsz,mert az életben is!És megsúgom sírt már nekem feleség a telefonba,hogy hagyjam békén a párját és én nem tudtam fél évig,hogy gyereke van és élettársa,úgy megvezetett,kettős életet élt.Hozzám akart költözni és én nem engedtem és nem bánom azóta is a nő mellett van és csalja!

Valóban így éteren keresztül nehéz megítélni,ki milyen lehet.Attól még nem második,hogy a csajnak nem kellett.Ez is egy dolog.Kis cica sose lennék:-)))Legyen az,aki rászorul!:-)

2011. szept. 8. 20:56
Én annyit megjegyeznék engem sem érdekel ki hogyan él én köszönöm jól vagyok!Szép estét mindenkinek és további jó fórumozást és köszi,hogy írtatok a Moderátornak!:-)Ilyen is az amikor egyeseknek már nem futja többre csak is ennyire!ha törlődök azért van,de nem baj ez is jó volt valamire!Bye!:-)
2011. szept. 8. 20:54

Megerte vegigolvasni a delutani termest.

Tudod mikor adnam a gyerekeim Doris abba az ovodaba, ahol te vagy "ovodapedagogus" :D

A parod elso gyereke ugye utolso 'lesz' a sorban, amig te kepben vagy, aztan nehogy egyszer majd egy harmadik mondja a tieidre is... Ettol fuggetlenul sok boldogsagot nektek, senki nem irigyli itt toled ezt a nagyszeru apat es eldobott ferjet (irtad elsonek nem kellett, neked igen), talan egymasnak ti vagytok az igaziak, ettol fuggetlenul megsugok egy titkot, a ferfiak nem a harpiakat, parancsnokokat szeretik, hosszu tavon az ilyen elol menekulnek, hanem a cicakat- te pedig nem sok noi finomsaggal rendelkezel.

A cikk irojat nem nagyon piszkaltak itt, legalabbis direkt betamadva es nem is vett minden altalanos megjegyzest magara, amugy nekem is tetszett a cikke, a stilusan pedig atjon, hogy nem veletlenul neki sikerult a pasast elcsalni az asszonytol, de beloled Doris az hianyzik. Melled egy papucs valo. Ez jon at, ettol fuggetlenul a valosag lehet teljesen mas es nagy szad csak itt van :))

2011. szept. 8. 20:53

Nem én Párom talált egy érdekes cikket és úgy döntöttem be másolom ide nektek,ha sikerül!

Férfi írta,van ilyen is!A címe:Fizetős volt mind,így legalább nem lettem szerelmes!

Egy újabb nagyon érdekes olvasói levél következik (a nem közölhető személyes adatokat kihagytuk vagy megváltoztattuk), olvassa el, aztán ha kedvet kap hozzá, írja meg ön is a blognak, miért hűtlenkedett és kivel - vagy akár azt, hogy miért nem.


“33 éves vagyok, nős, 3 gyerek apja. Páromban (feleség) minden megvan, amit egy férfi csak kívánhat. Igaz, hogy már a jó szex is csak heti egy alkalom, de vad meg minden. Beosztja a pénzt, nem akar sokat, és gyerek tudott maradni, kiismertem a hisztijeit, elenged mindenhova.


DE


Sosem voltam monogám típus, előbb-utóbb minden barátnőmet megcsaltam, mindet.


Vele sem lett másképp. Kb. 2002-t írhattunk, amikor megálltam egy ‘útszéli’ mellett, hogy ez vajon milyen. (Utólag tudom, hogy jól átvert, mert 2 perc orálért lehúzott 7 rugóra - mindegy, ez volt a tanulópénz.) Innentől nem volt megállás, ráléptem erre az útra, de csak normális lányokhoz jártam. Fizetős volt mind, így legalább nem lettem szerelmes, de az amúgy sem kis egómat a hamis (megfizetett), de jól eső szavak tovább növelték.


Míg nem 2005. vagy 2006. tájékán összefutottam egy régi ismerősömmel, aki akkor már házas volt, és szintén kettő gyermekkel rendelkezett. Szó szót követett, hazavittem, és megtörtént még aznap az első csók, másnap meg az első együttlét.


Másfél évig tartó kapcsolat lett belőle, amely heti egy-kétszeri szeretkezésből állt. Törődött velem, én pedig beszélgettem vele és folyamatosan éreztettem vele, hogy még mindig kívánatos (a férje 2-3 éve nem nyúlt hozzá, de ő vele maradt, mert a gyermekei apja) - mennyi ilyen lehet?


Vége lett. Szerinte kihűlt, szerintem meg félt, valamint mivel visszament dolgozni, nem vállalta fel a szervezéssel járó feszültséget. Visszagondolva, létezhet, hogy amit én törődésnek éreztem a részemről, azok csak morzsák voltak a számára, és kevés volt. Közben persze én nem álltam le a fizetős lányokról és ő ezt tudta (nemrég tudtam meg, hogy ez is zavarta). Ma már másképp kezelném őt. Szerelmes nem voltam, de amikor vége lett, fájt egy picit.


Aztán meló útján megismerkedtem szintén egy családanyával. Na, ő már rutinos volt, tudta, mit akar, nem volt kecmec. Egészen 3 hónappal ezelőttig tartott a havi egy-két reggeli, 18 perces szexuális együttlét, szerelem nem volt, de barátság és őszinteség igen. Még ma is beszélünk néha. Az együttlétet jegeltem, mert utolért a vég, de erről később.


Szóval sosem gondolkodtam a váláson, gyermekeim elhagyásán, és sosem dacból vagy bosszúból indultam-indulok ezen a second life-on.


2010-ben egy régi álmomat teljesítettem magamnak, és befizettem egy akciós duál ajánlatra, ahol bekattant valami az egyik lánnyal kapcsolatban, utána szimplán is elmentem hozzá, összeismerkedtünk közelebbről, majd összejöttünk agyban is. Hülyén hangzik, de így volt, megfogott a hangja, a természete (ma már tudom, hogy sajna nagy része marketing volt), szóval jól éreztem magam vele. Persze gyerekek itt is voltak, meg anyós és hugica - férj nem, ami pedig szerintem jó, ha van, mert a nő nem hülyül meg annyira, se én…


Ez a kapcsolat 9 hónapig tartott, és szintén ő dobott. Ez van. Őt szerettem, tényleg. Abbahagyta a melót is miattam, suliba kezdett, normális ember lett belőle, és úgy tudom, nemsokára feleség lesz! Magyarán első valaki életében, ami ugye nálam kizárt volt. Az igazi feketeleves idén nyáron kezdődött. Egy ártatlan hajnali finom pettingből elsodró szerelem lett, egy olyan lánnyal, akire nem gondoltam volna álmomban sem.


Olyan harmóniát élek meg vele, mint még soha senkivel, ijesztő a hasonlóság, néha férfiúi önzésemet és határozottságomat látom benne. Az elválás nem került szóba, de érzem, nem lesz ennek jó vége, nagyon szeretem, de ez neki így nem élet, belátom. Olyan dolgokat teszek meg vele átgondolatlanul, de élvezve, hogy ez már zuhanórepülés.


Egy szó mint száz: ez a félrelépés dolog nem feltétlenül otthoni problémákból adódik, nem is mindig van oka. Elég egy helyzet, egy szikra, egy nézés, és beindul a gépezet, és az észnek nyoma sincs. Nem tudom, melyik a jobb, és nem is érdekel, én így vagyok kiegyensúlyozott, egy egész. Időben hazajárok, foglalkozom a családommal, nem költöm a pénzt, nincsenek “káros” szenvedélyeim. Lehet, hozom otthonról, mert mindenki elvált nálunk? Lehet.


Ezeket csak az értheti, aki meri magát kitapasztalni, mielőtt késő lesz, és átengedni magát olyan érzéseknek, érintéseknek, amilyeneket az ember a Júlia, Romána könyvekben a klotyón olvas. Engem nem érdekel, ki hogyan él, de nekem se szóljon be senki, mert igaz, lehetnék hűséges, de lehet, fele ennyire élvezne engem a családom és megfásulnék.


Egyszer élünk, bármilyen elfásult, közhelyes ez a duma.”

333. 0b18315731 (válaszként erre: 328. - E31f48b5f6)
2011. szept. 8. 20:46
Én meg hozzád és amiket le írtál ahhoz semmit sem!:-)
332. b486c9cf7d (válaszként erre: 331. - CsillagTM)
2011. szept. 8. 20:39

Azt, de telefonrol neha felremegy...

Ertem es becsulnovalo, hogy tiszteletben tartod a parod erzeseit :)

331. CsillagTM (válaszként erre: 114. - B486c9cf7d)
2011. szept. 8. 20:31

gondolom, ambivalenset akartál írni, és úgy értetted, h ellentmondásos.


mi ebben az ellentmondásos? világéletemben pasik között éltem. szexeltem már haverral "csak úgy"-alapon, volt egyéjszakás kalandom, és ha a férjemet nem zavarná, azaz nem bántanám vele, valószínűleg időnként lefeküdnék pasikkal. nekem a szex nem kötődik szervesen a szerelemhez. valahogy így lehetnek vele a pasik, legalábbis a sztereotípia szerint.


erre gondoltam. tehát nekem a szex nem fontos, olyan értelemben, h nincs jelentősége. ha megtörténik, megtörténik. nem azért leszek hűséges, mert "jön belülről", hanem mert hiába ott a kísértés (és ó, mennyire ott van néha!), nem akarom megbántani a férjemet.

330. eda2332104 (válaszként erre: 316. - Babsy_v)
2011. szept. 8. 19:51
Ácsi. Igaz hogy még nem laktam együtt senkivel, viszont ebből kifolyólag magamról gondoskodom, s nem is várnám el senkitől. Ha eddig be tudtam programozni a mosógépet, ezután is menni fog. Az meg hogy csomóan szó nélkül kiszolgálják a párjukat az senkinek nem kényszer. Ha éhes emelje fel a seggét és vonszolja ki a hűtőig. Érdekes, 34 vagyok és éhen haltam? Nem. Elöntött a szemét és a mosatlan? Nem. Ne lovagoljunk már ezen.
329. 07016ed7ac (válaszként erre: 326. - 0c7cb4959f)
2011. szept. 8. 18:26
Abban nem hinni kell,ha érzed,akkor úgysem tudsz mit csinálni..:)
328. e31f48b5f6 (válaszként erre: 323. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 18:17
Attól, hogy van egy ingatlanod még nyugodtan egy senki vagy, az egy éves (! hűha) kapcsolatod akár holnap tönkremehet. Lássuk csak mire vered még a nyálad? Ja igen, a pedagógus diplomádra. Na ehhez már nem is fűznék semmit.
327. 0c7cb4959f (válaszként erre: 325. - Volpertinger)
2011. szept. 8. 18:17
Na neee. Akkor azért van ennyi szingli nő.
326. 0c7cb4959f (válaszként erre: 324. - 07016ed7ac)
2011. szept. 8. 18:16
Szerelem???? Én már nem hiszek benne. Az jön meg megy. A férfiak meg esendők.
325. Volpertinger (válaszként erre: 319. - 07016ed7ac)
2011. szept. 8. 18:01

Nekem van olyan haverom, aki kimondottan kedveli ezt a felállást.

Mert ő tényleg csak szeretőt akar. És egy házasságban élő nő, pláne ha gyerek is van, akkor szinte biztos, hogy nem akar kilépni abból a kapcsolatból.

324. 07016ed7ac (válaszként erre: 322. - 0c7cb4959f)
2011. szept. 8. 17:56
Hát,én hallottam olyasmiről,hogy szerelem...azt meg a számok nem nagyon érdeklik...
323. 0b18315731 (válaszként erre: 309. - Liviaa)
2011. szept. 8. 17:35

Önző az stimm ezt vállalom a többi nem így van!Az önző emberek nem feltétlen rosszak és igénytelenek és ilyenek.Van mibe bele kötni mi?Megint csak személyeskedünk ez az állat vagy...:-)Jól nyomjátok néha komolyan!:-))Nem semmi!Miért?Azért,mert úgy gondolom,hogy x gyerek után egy pasinak és egy nőnek is jár a boldogság?

Azért,mert úgy gondolom,hogy ha választok magam mellé valakit elvárható,hogy én legyek az első és majd az akit,akiket szülök neki?

Azért,mert úgy gondolom,hogy egy nő ugyanolyan hibás,ha a férfi félre lép és a férfi is hibás,ha a nő félre lép,szétmentek,mi összejöttünk.Tudomásul vettem,hogy van gyereke mástól,nem dob fel a tény,de tudtommal én nélkülözöm azt az x-et havonta és nem a kis csaj küldi nekem.Tudtommal olyan hitele van ezáltal amit ő sosem fog már 100%-ban kiélvezni,hiszen nem ő neveli,hanem a nevelő apuka.

Tudtommal minden férfi a megkeresett pénzét arra költi akire akarja,tudtommal,van olyan pasi aki gyerektartást sem fizet és nem is érdekli a gyereke,nem egy ilyen él közöttünk és nem csak ebben az országban.

A gyerek igen is nagy felelősség és nem csak ott van vége,hogy megszültem,fel is kell tudni nevelni.

valóban tény,hogy az anyjánál és apjánál nem szereti jobban,de én egyik sorban sem írtam,hogy Párom nem szeretné a gyerekét.

Én hívhatom szerintem bárminek,írhatok bármit,nem ti vagytok abban a helyzetben amiben én!

Nagyon szeretem Páromat sosem tiltanám a gyerekétől eddig sem tettem ezután sem fogom.

Viszont jogom van eldönteni,hogy számomra mi a helyes és megfelelő sorrend.

Nem hinném,hogy egy gyereknek nem az anyja mellett van a helye,de minden nő maga dönti el,milyen utat választ magának.

Nála az volt járható,akkor most elnézést,de ne sajnáljam már,én csak köszönni tudom,hogy Páromra nem volt igénye és más farok után nézett.

Nem úri dámáknak való a stílusom ezt is tudom sok esetben meg kaptam már!

Utálj!:-))))Nekem ez nem fáj,nem habzik tőle a szám és nem alszok rosszul és nem ezek a fórumok miatt fogok elválni,ha válok majd valaha is!

Köszi a sok jó kívánságot a sok személyeskedést!nagyon okosnak gondoljátok magatokat sok esetben és sajnos be vallom őszintén a gyerekekhez sok türelmem van a buta felnőttekhez nincsen!:-)Csupán csak ennyi és azokhoz sincs akik jellemezgetnek!Feleslegesen!:-)Puszi és köszi!

322. 0c7cb4959f (válaszként erre: 319. - 07016ed7ac)
2011. szept. 8. 17:35
Szerintem az ritka. Mivel számszakilag több nő jut egy pasira, Így nem hiszem, hogy nem talál magának függetlent. Minek bonyolítaná az életét.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook