Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
381. 06744c3d07 (válaszként erre: 51. - Sunshine24)
2011. szept. 10. 20:31
igen ez igy van és sokkunkal ez megtőrtént mire kiderül már késő,csak ezt sokan nemértik meg
380. 0b18315731 (válaszként erre: 370. - Herzi)
2011. szept. 10. 13:54
Kiforgatják a szavaidat!Vigyázz!:-))Jól nyomod én értem amit írtál!:-)Próbáld szájba rágósabban kérlek:Puszi!:-))))))Ott a pont!
2011. szept. 10. 13:51

Szóval!Szerintem a cikk jó volt,mert őszinte és őszintén fel vállalni,hogy valaki hibázott és megírni akár tanító jelleggel és ilyenek én erre értettem,hogy ezért fel nézek rá.Ludwiggal teljesen egyet értek,én is így gondolom ahogyan te.A férfi levelet azért másoltam be,hogy lássátok nem csak a nők olyanok amilyenek és igen valóban mi nők ha szerelembe esünk akkor könnyen megvezethetőek vagyunk.Nem voltam,sose leszek a végzet asszonya,de nem panaszkodtam sosem pasi téren,nem volt rá okom.

Én úgy gondolom,ennyi erővel mindenki második aki újra kezdi az életét másnál X gyrek után?Ez elég vicces lenne!

Igen hagytam támadó felületet magam ellen,amire már sok sok fórum királylány várt és harapot,hiszen előtte máshol máskor már kiderült valamiért Útálsz!:-)))Nem baj el fér,komolyan!A véleményem az volt ami és ennyi.Én Párom gyerekét hogyan hívom,hogyan oldom meg a vele való kapcsolat tartás később az csak rám és Páromra tartozik.A cikket kell véleményezni és nem kell bele menni a fórumokon személyeskedésbe.

Nem csak itt életben is nagy szám van és igen kevesen viselkik el,ha valaki őszinte és persze ki is áll a véleménye mellett.

Mindenkinek magára van bízva,mennyire korrekt a párjával.

Engem is csaltak már meg,nem ebben a kapcsolatomban.Tudom milyen érzés,nem kívánom még a legádászabb ellenségemnek sem.

Szerintem az igazság mindig jobb még ha fáj is,gerincesnek is lehet lenni.

Szeretőnek is,van akinek belefér,nekem nem,de nem ítélkezem.

Minden embernek jár a boldogság én úgy gondolom,akkor is ha szerető,ha nem,ha megcsalós,ha nem,ha gerinces,ha nem!

Szép napot mindenkinek:-)))Üdvözlet és puszi :Trágár óvónéni:-DDDD

378. 0b18315731 (válaszként erre: 374. - Dominós)
2011. szept. 10. 13:42
:-)))
377. Bártfai Andrea (válaszként erre: 374. - Dominós)
2011. szept. 10. 06:32
DDDD....
376. 9536810fa1 (válaszként erre: 370. - Herzi)
2011. szept. 9. 20:51
2.) ... egy kapcsolatot mindig két fél alakít, ha ominózus szeretőt tartó tudja, hogy alkalmatlan és szerencsétlen egy egész, normális kapcsolatra, akkor valóban jobb, ha csak félred.g azzal, aki hagyja. ;)... hja... szerintem...
375. 636640b917 (válaszként erre: 374. - Dominós)
2011. szept. 9. 20:49
Ez mekkora duma:-))))))))))))))))))))))))
2011. szept. 9. 20:48
amúgy én is jópár éve nőssel kavarok...de én vagyok a felesége. :)))))))))))))
373. Volpertinger (válaszként erre: 370. - Herzi)
2011. szept. 9. 15:50

azt észleltem, hogy idézőjelben van.

Tehát szerinted az egy magasabb szint, aki szeretőzik, de nem lép ki a kapcsolatából?


pffffffffffffffffffffff

372. b486c9cf7d (válaszként erre: 364. - Gagababi)
2011. szept. 9. 15:50
Olyankor tud egy magara hagyott, szerelmes szereto begurulni es mindent boritani a pasas felesegenel. Hacsak neki nincs csaladja.
371. Gagababi (válaszként erre: 366. - Tazita)
2011. szept. 9. 15:18
nem tudom, én hitetlen voltam, pedig tuti nem hazudott...még azt is mondtam neki,hogy ki sem nézném belőle, de csak nevetett..
370. Herzi (válaszként erre: 367. - Volpertinger)
2011. szept. 9. 14:19

"aki szeretőt tart, az egy szinttel feljebb jár"

A tart-szavacskát idézőjelek közé írtam...

1. lehet az ember erkölcsös, tisztességes és mondhatja hogy akkor inkébb csá, elég volt, kilépek a kacsolatból és úgy keresek mást...később aztán rájön hogy az új kapcsolat is csak az elején rózsaszín, és jönnek újra a szürke hétköznapok.:(

2. vagy mondhatja azt valaki, hogy szeretőt tart...és nem szeret bele, tartja a határvonalat. Tudja ha kilép a korábbi kapcsolatból, az újabb "szeretőből avanzsált feleséggel" is csak ugyanoda jut- ha ezt tudja, ez már felsőbb szint.

369. de43ee73fc (válaszként erre: 364. - Gagababi)
2011. szept. 9. 14:04
:D
368. de43ee73fc (válaszként erre: 343. - Babsy_v)
2011. szept. 9. 14:01
Kiderül a dolog a gyerekek előtt, hogy egyikük sem szent... Anya is félrement, apa is félrement. A látszatot pedig fenn tartják.
367. Volpertinger (válaszként erre: 363. - Herzi)
2011. szept. 9. 13:53

"aki szeretőt tart, az egy szinttel feljebb jár"



????????????

366. Tazita (válaszként erre: 364. - Gagababi)
2011. szept. 9. 13:50
"..hosszútávon kibírni.." én ezt sosem értettem, de egyébként tényleg jópofa sztori. Számomra a kibírni szónak olyan negatív csengése van, bár biztos én nem ismerem eléggé a pasikat. Egy olyan emberrel eltöltött időre mondom azt, hogy hhaaa kibírtam mellette, akit nem értékelek annyira, nem vagyunk jóban, nem szimpi....sorolhatnám. Vagy ezt a szexuális életre érti???
365. 76d055b916 (válaszként erre: 364. - Gagababi)
2011. szept. 9. 13:44
:-D Nagyon aranyos! Én látok a szavaiban némi igazságot! :-)
2011. szept. 9. 13:40

Nemrég jött egy szerelő hozzánk,67 éves muksó...ezek a szerelők imádnak dumálni....mesélte, hogy 40 éve házas,..etc,etc...kérdeztem, mi a hosszú házasság titka..hát a választól majdnem dobtam egy hátast :D "egy szerető"..azt hittem viccel, olyan kis szerény, fiatalon sem lehetett vonzó pasas, de állítólag több is volt neki, és mondta "higgye el, hogy csak így lehet hosszútávon kibírni" .mondtam neki az érveimet, hogy de hát amikor már érzelem is lesz, nem csak szex, akkor jönnek a bonyodalmak...etc,etc..erre azt válaszolta, "na kérem, akkor kell tudni búcsút mondani a szeretőnek. Bocs kisanyám, én nem kapcsolatot akartam"...

elhiszem neki, amit mond, bár szerintem a számokkal, hogy hány volt neki, azzal túlzott..

363. Herzi
2011. szept. 9. 13:24

a 359-es beírással maximálisan egyetértek, szívemből szólt.

ez a rész a lényege:

"A legjobb kapcsolatban is vannak mély pontok, lehetősége mindenkinek adódik ki-ki lépegetni. Valaki megteszi és valaki nem. (Ez részben lelkiismereti kérdés, részben szexuális túlfűtöttség kérdése)... Hiába kezd az ember egy újabb kapcsolatot, az előbb leírtak előbb vagy utóbb újra eljönnek.

Talán erre jöttek rá néhányan, akiknek könnyebb kikacsintani egy kapcsolatból, mint kilépni, újra kezdeni."


Én is úgy gondolom, hogy aki szeretőt "tart", az már egy szinttel feljebb jár, mint az aki az erkölcsösség mellett teszi le a voksát és azt mondja: hogy az ilyen inkább lépjen, mert úgy tisztességes. Aki csak megcsal, de nem akar lépni, az már rájött hogy idővel az a másik kapcsolat is ugyanolyan unalmas, fásult, problémás stb...lenne egy idő után.


De egyébként a téma: miért ne kezdjünk nős férfival? A válaszom: miért ne kezdhetnénk- főleg amíg mi függetlenek vagyunk? Utána a mi gondunk is,de ez a másik oldal lenne. Legyen a férfi problémája hogy mit miért tesz...persze ha ő őszinte és elmondja hogy nős, és a nő így is akarja, akkor mindkét fél tudja mit vállal.

362. CsillagTM (válaszként erre: 332. - B486c9cf7d)
2011. szept. 9. 13:21
azért szentté avatni nem kell :) az idő 99 százalékában semmi gondot nem okoz hűségesnek lenni a férjemhez. csak az az 1 százalék (amikor hullámvölgy van, vagy rég szexeltünk, vagy csak szimplán meglódul a vérem), amikor nehéz visszafogni magam.
361. kri76 (válaszként erre: 360. - Volpertinger)
2011. szept. 9. 13:08

:)

Amíg esküdözni kell, könnyű. Na de a betartása ennek? Na, pont ezért mennek szét a kapcsolatok.

Az egészet arra írtam, hogy lehet a szeretőből később feleség, akit ugyanúgy egy szeretővel megcsalnak.

360. Volpertinger (válaszként erre: 359. - Kri76)
2011. szept. 9. 13:04
de nincs benne a házastársi esküben, hogy jóban-rosszban, egészségben-betegségben? valami ilyesmi rémlik.....
359. kri76
2011. szept. 9. 10:36

Szerintem azok, akik már hosszú kapcsolatban élnek (nem 1-2, inkább tízen évek) azok tudják már azt, hogy nem minden pillanat a lobogásról, izgalomról szól.

A szerető arra jó, hogy ott nincs napi probléma (számla fizetés, gyerek körüli teendők, ki mit hagy elöl...stb.). Olyan, mint a kapcsolatok eleje. Ott csak a szépet és a jót mutatja az ember.

A legjobb kapcsolatban is vannak mély pontok, lehetősége mindenkinek adódik ki-ki lépegetni. Valaki megteszi és valaki nem. (Ez részben lelkiismereti kérdés, részben szexuális túlfűtöttség kérdése.)

Amíg egy szeretőnél vagy egy kapcsolat elején max. nem találkozol a másikkal, amikor pl. fáj a fejed, rossz napod volt...stb., ezt egy élettársi viszonyban vagy házasságban nehéz megtenni.

Mit csinálsz akkor, ha te épp szeretetre, ölelésre, netán szexre vágysz, a társad meg épp csöndre, nyugalomra. Na ez a nehéz a mindennapokban.

Ezt még fűszerezi 1-2 gyerek, akit imádsz, szeretsz. De ha pont te házas életet szeretnél, apának a feje fáj, az egyik gyerek játszani szeretne, a másiktól a leckét ki kell kérdezned...Hangold össze és rájössz, nem mindig az van, amit szeretnél.

Ja, és voltam már szerető is, megcsalt társ is...

Hiába kezd az ember egy újabb kapcsolatot, az előbb leírtak előbb vagy utóbb újra eljönnek.

Talán erre jöttek rá néhányan, akiknek könnyebb kikacsintani egy kapcsolatból, mint kilépni, újra kezdeni...Mert a problémát a hétköznapok okozzák. (Ugye, a gyönyörű szerető is csak akkor gyönyörű, ha készült a légyottra. Akkor nem biztos, hogy olyan kívánatos, amikor éppen közel 40 fokos lázzal, náthásan, izzadtan fekszik és a légyott helyett épp egy kiadós alvásra vágyik.)

358. bnedora (válaszként erre: 353. - Herzi)
2011. szept. 9. 10:05
Sajnos, és nagyon szomorúnak tartom. Előbb-utóbb kitudódik, és akkor vége lesz a világnak. Több ember élete fog tönkremenni.
357. Volpertinger (válaszként erre: 343. - Babsy_v)
2011. szept. 9. 10:01

Szerintem ezek a nők sok esetben félnek. Mert a jelen helyzetük, a befulladt szar kapcsolat még mindig biztonságosabb, mint kilépni a "szabadpiacra" :))

Illetve így azért kényelmesebb.

A "gyerekek miatt" szöveg szerintem a legtöbb esetben nem igazi magyarázat. Pláne nem ekkora gyerekeknél.

Jó így ennek a mőmek, vagy legalábbis nem annyira rossz, mint állítja. De picsogni jó :)

2011. szept. 9. 08:54

A kérdés az volt, hogy "miért ne kezdjünk nős férfival?"

Ha te szabad, független leányzó vagy és nős férfival akarsz kapcsolatot tartani, akkor tönkre teszed az életed. Számolnod kell azzal, hogy a nős férfi az ünnepeket természetes módon a családjával tölti, - magyarul: Húsvétkor, Karácsonykor, Pünkösdkor, Szilveszterkor, Újév napján, hétvégéken a családjával van, még akkor is, ha már unja a feleségét. Számára a legfontosabbak a gyerekek, akikkel játszik, focizik, közös programokat szervez, - de nyaralni is őket viszi.

Te mit csinálsz addig? Sírsz vagy dühöngsz, kaparod a falat a vágyakozástól, - egyedül vagy és magányos...

Nagyon sok kolléganőm volt így és egyik sem tartozott a boldog emberek közé! Amíg a nős ember szerelme után vágyakoztak, rájuk pazaroltak éveket a fiatalságukból, addig elszalasztották azt a lehetőséget, hogy megismerkedjenek egy családcentrikus férfival, akivel új, normális kapcsolatot létesíthettek volna!

355. Herzi
2011. szept. 9. 08:51

Én ezt el tudom fogadni...mindenki másképp gondolkodik. Szerintem ez is lehet boldogság.

Régen is volt hűtlenség, csak nem "beszélték" ki fórumokon. Van egy régi mondás, és ebben van igazság:

Mutass egy gyönyörű nőt, és mutatok egy férfit aki unja dugni.

354. idnus (válaszként erre: 353. - Herzi)
2011. szept. 9. 08:37
Ne haragudj, de én ebben egyszerűen nem tudok hinni. A boldogság persze szubjektív, de képtelen vagyok elhinni, hogy lehet úgy boldognak lenni, hogy közben úgy fekszel be vki mellé esténként az ágyba, hogy nem vagy hozzá őszinte. Az ismerősöd ne haragudj, de nagyon nem korrekt ember, nem tiszteli a feleségét és nap nap után hazugságban él. Ez benne is feszültséget okoz, ha még önmagának sem vallja be. Lehet ők azt hiszik boldogok, de ha igazán belegondolsz, te sem vágysz szerintem egy ilyen boldogságra.
353. Herzi
2011. szept. 9. 07:53

Idnus: Doris 334-es írása teljesen passzol ahhoz amit én is írtam...nem kell szerelem, nem kell hogy otthon gond legyen, elég egy szikram egy tekintet stb.

A kérdésedre hogy ki győztes, ki nem...ez nem játszma, ez az élet. Mindenki éli ahogy neki jó, legalábbis próbálja. Hidd el, ez a "kedves" barátom (akiről csak én tudom hogy van másik élete is) boldog Apuka, és Férj. Hidd el, hogy a felesége nem is sejti a dolgot. Ezért mondom hogy van ilyen, és mindenki boldog benne. Ha kiderülne, vagy a Férj nem tudná helyén kezelni és szerelembe esne- na akkor borulna minden. Amíg helyén van minden, működhet...így is.

352. eda2332104 (válaszként erre: 349. - Babsy_v)
2011. szept. 9. 07:46
Arra az általános megállapításra reagáltam, hogy ha a szerelem jön, az ész megy. Nem kell hozzá házasság meg gyerek hogy elég gerince legyen valakinek hogy ne csalja meg a párját. Intézze egyenes úton. Ha menni akar, ha ez egyáltalán felmerül, akkor menjen.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook